Kleur:

KREUL 17085 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, zandsteenkleur, 750 ml

€ 29,55

€ 39,40 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Acrylverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, echtrood, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, echtrood, 750 ml
€ 20,16/1l
€ 15,12
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, kersenrood, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, kersenrood, 750 ml
€ 38,81/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marabu 1210000000208 Acrylverfset "BASIC", 32 x 3,5 ml / 2 x 59 ml
Marabu 1210000000208 Acrylverfset "BASIC", 32 x 3,5 ml / 2 x 59 ml
€ 93,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 21,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 1210000000214, Acrylschilderverfset BASIC, 12 x 18 ml
Marabu 1210000000214, Acrylschilderverfset BASIC, 12 x 18 ml
€ 1.016,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Marabu 1210000000206, Acrylverfset "BASIC", 12 x 3,5 ml
Marabu 1210000000206, Acrylverfset "BASIC", 12 x 3,5 ml
€ 2.145,71/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 7,51
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 120150070 Acrylverf "AcrylColor", wit, 100 ml
Marabu 120150070 Acrylverf "AcrylColor", wit, 100 ml
€ 119,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marabu 1401 39 271 Decormatt Acrylverf, ivoorwit 271, 15 ml
Marabu 1401 39 271 Decormatt Acrylverf, ivoorwit 271, 15 ml
€ 1.944,00/1l
€ 29,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Talens Acrylverf Naphtolrood, 750 ml - Art Creation, schildermaterialen voor kunstenaars
Talens Acrylverf Naphtolrood, 750 ml - Art Creation, schildermaterialen voor kunstenaars
€ 25,85/1l
€ 19,39
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Acrylfarbe Color mittelbraun
Acrylfarbe Color mittelbraun
€ 54,56/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,28
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Triton Acrylverf, vloeibaar, nachtblauw, 750 ml
KREUL Triton Acrylverf, vloeibaar, nachtblauw, 750 ml
€ 38,97/1l
€ 29,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marabu 1130 05 070 Decorlack Acrylverf, wit 070, 50 ml
Marabu 1130 05 070 Decorlack Acrylverf, wit 070, 50 ml
€ 151,20/1l
€ 7,56
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, wit, 100 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, wit, 100 ml
€ 67,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1401 05 070 Decormatt Acrylverf, wit, 50 ml
Marabu 1401 05 070 Decormatt Acrylverf, wit, 50 ml
€ 151,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,56
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Dekkende acrylverf - Neapelgeel - 100 ml
Dekkende acrylverf - Neapelgeel - 100 ml
€ 328,50/1kg
€ 32,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Marabu 1401 39 021 Decormatt Acrylverf, middelgeel 021, 15 ml
Marabu 1401 39 021 Decormatt Acrylverf, middelgeel 021, 15 ml
€ 1.296,00/1l
€ 29,16
-33%
€ 19,44
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ROYAL TALENS 3574105M Acrylverf ArtCreation, titaniumwit, 750 ml
ROYAL TALENS 3574105M Acrylverf ArtCreation, titaniumwit, 750 ml
€ 30,64/1l
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Marabu 1130 39 271 Decorlack Acrylverf, Ivoorwit 271, 15 ml
Marabu 1130 39 271 Decorlack Acrylverf, Ivoorwit 271, 15 ml
€ 1.296,00/1l
€ 29,16
-33%
€ 19,44
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 84146 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, neutraalgrijs, 100 ml
KREUL 84146 KREUL Acrylverf SOLO Goya, acrylverf, neutraalgrijs, 100 ml
€ 67,00/1l
€ 6,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van ROYAL TALENS Acrylfarbe ArtCreation, elfenbeinschwarz,750 ml
ROYAL TALENS Acrylfarbe ArtCreation, elfenbeinschwarz,750 ml
€ 1,11/1kg
€ 22,28
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KREUL 17062 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, neonoranje, 750 ml
KREUL 17062 KREUL Acrylverf Triton, acrylverf, neonoranje, 750 ml
€ 56,03/1l
€ 73,75
-43%
€ 42,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Acrylverf Triton Acrylic Liquid, 750 ml in plastic fles 

- Veelzijdig inzetbare, hoogwaardige en betaalbare acrylverf van studiekwaliteit

  • Gemakkelijk vloeibare verf voor een soepele verfapplicatie
  • Droogt gelijkmatig mat op
  • Vloeibare viscositeit en hoge kleurintensiteit zorgen voor een hoge dekkingskracht en veelzijdig gebruik
  • Op waterbasis
  • De kleuren zijn onderling mengbaar en met water verdunbaar
  • Sneldrogend
  • Licht- en kalkbestendig
  • Geschikt voor binnen- en buitengebruik, na het drogen weersbestendig
  • Eenvoudig en snel uitgieten dankzij de optionele kleine of grote opening; om de fles volledig leeg te maken, eenvoudig omdraaien.
  • Het plastic van de fles bestaat voor 40% uit gerecycled materiaal, de dop voor 96%.

 

Toepassingsvoorbeelden:

  • Geschikt voor het bewerken van papier, hout, canvas, karton, steen, metaal, leer of kunststof.
  • Ideaal voor grote oppervlakken, onderlagen en technieken zoals glazuur, bijvoorbeeld in kunstacademies of bij decorontwerp.

 

Geschikt voor:

  • Scholen
  • Hobbykunstenaars
  • Kunstnijverheid

 



Acrylverf, basiskwaliteit, goed dekkend, bijzonder zuinig, waterverdunbaar, onderling mengbaar, snel drogend, lichtecht, alkali resistent, waterbestendig, geschikt voor papier, hout, canvas, karton, steen, metaal, leer, kunststof, plastic flessen, -17085
Inhoud
750 ml
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.75 kg
EAN
4000798128326
MPN (Manufacturer Part Number)
17085

Inhoud
750 ml
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.75 kg
EAN
4000798128326
MPN (Manufacturer Part Number)
17085
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van GuangNa 120 kleuren acrylmarkeerstiften met dubbele punt, voorzien van een flexibel penseel en een fijne punt
GuangNa 120 kleuren acrylmarkeerstiften met dubbele punt, voorzien van een flexibel penseel en een fijne punt
€ 63,00
Gratis bezorging
Verkoper: Nordatech
Productafbeelding van colozoo Set nachtgloeiende acrylverf | 8x20ml verf die in het donker oplichten + 3 penselen | Deze glow-in-the-dark acrylverf is permanent te gebruiken op elk oppervlak | Fluorescerende, zelfoplichtende kleuren
colozoo Set nachtgloeiende acrylverf | 8x20ml verf die in het donker oplichten + 3 penselen | Deze glow-in-the-dark acrylverf is permanent te gebruiken op elk oppervlak | Fluorescerende, zelfoplichtende kleuren
€ 351,13/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 56,18
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lukas 1048891 Temperafarbe 20mm sort 12St
Lukas 1048891 Temperafarbe 20mm sort 12St
€ 380,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mod Podge Mat – Lijm/Afwerking/Vernis – 473 ml
Mod Podge Mat – Lijm/Afwerking/Vernis – 473 ml
€ 61,10/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
€ 1.517,50/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 18,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gouache-acrylverfset, compleet met 24 tubes van 59 ml + 12 penselen
Gouache-acrylverfset, compleet met 24 tubes van 59 ml + 12 penselen
€ 270,68/1l
€ 15,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, wit, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, wit, 750 ml
€ 36,40/1l
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KOH-I-NOOR 162548 Temperakleurverf - 10 tubes van 16 ml, assorti
KOH-I-NOOR 162548 Temperakleurverf - 10 tubes van 16 ml, assorti
€ 30,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,17
-26%
€ 11,13
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
€ 86,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 43,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van EBERHARD FABER 575613 Malfertige Deckfarben 13er Set à 18ml
EBERHARD FABER 575613 Malfertige Deckfarben 13er Set à 18ml
€ 22,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,45
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, diepzwart, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, diepzwart, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Lukas 104888601: Assortiment van 13 verschillende dekverfkleuren
Lukas 104888601: Assortiment van 13 verschillende dekverfkleuren
€ 60,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,75
-46%
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maaleo 20424, acrylverf, 12 stuks / 100 ml
Maaleo 20424, acrylverf, 12 stuks / 100 ml
€ 9,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,95
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van ESENG® Premium Acrylverf, Fruitcollectie, AP-12, Set van 12 tubes à 12 ml
ESENG® Premium Acrylverf, Fruitcollectie, AP-12, Set van 12 tubes à 12 ml
€ 14,17/1l
€ 2,04
Verkoper: ESENG
Productafbeelding van Mod Podge Gloss - Lijm/Afwerking/Vernis - 236 ml
Mod Podge Gloss - Lijm/Afwerking/Vernis - 236 ml
€ 80,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,97
-50%
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KREUL Acrylverf, kleur El Greco, 12 ml, set van 24 stuks
KREUL Acrylverf, kleur El Greco, 12 ml, set van 24 stuks
€ 11,39/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marabu 1210000000210 Acrylverfset "PASTELL", 12 x 12 ml
Marabu 1210000000210 Acrylverfset "PASTELL", 12 x 12 ml
€ 107,00/1l
€ 14,98
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf Premium, acrylverf, roze goud, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf Premium, acrylverf, roze goud, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, rijk goud, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, rijk goud, mat, 200 ml
€ 37,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 11,33
-33%
€ 7,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van KREUL 87220 KREUL SOLO Goya siliconenolie, 20 ml, verpakt in een glazen fles
KREUL 87220 KREUL SOLO Goya siliconenolie, 20 ml, verpakt in een glazen fles
€ 77,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van MARABU 12010 075 070, Acrylverf Color, 500ml, wit
MARABU 12010 075 070, Acrylverf Color, 500ml, wit
€ 25,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,80
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu heldere lak, met een hoge glans, 50 ml, in een glazen verpakking
Marabu heldere lak, met een hoge glans, 50 ml, in een glazen verpakking
€ 115,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 5,79
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1210000000207 Marabu Acrylverfset "BASIC", 80 x 3,5 ml
Marabu 1210000000207 Marabu Acrylverfset "BASIC", 80 x 3,5 ml
€ 12.562,86/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 43,97
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 131400019 ViVA DECOR Gietmedium, vloeibaar, 1.000 ml, transparant
Viva Decor 131400019 ViVA DECOR Gietmedium, vloeibaar, 1.000 ml, transparant
€ 19,31/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,31
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitlak, premium kwaliteit, transparante matte lak, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitlak, premium kwaliteit, transparante matte lak, 200 ml
€ 78,10/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,62
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitlak, premium kwaliteit, transparante glanzende lak, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitlak, premium kwaliteit, transparante glanzende lak, 200 ml
€ 35,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,19
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van KREUL Sprühverf Goya, matte verf voor schilderijen, 400 ml
KREUL Sprühverf Goya, matte verf voor schilderijen, 400 ml
€ 76,00/1l
€ 30,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, zilver, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, zilver, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
€ 63,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 41,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 51,69/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 33,13/1kg
Productafbeelding van Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 113,49/1kg
Productafbeelding van Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 41,50/1kg
Productafbeelding van Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 184,34/1kg
Productafbeelding van Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 947,19/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 44,97/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 39,67/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 49,16/1kg