5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Inhoud:
100 ml- 50 ml
- 100 ml
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Tiziana Terenzi Kristina Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)€ 2.340,00/1l
€ 251,94
-€ 17,94Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 234,00
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Electimuss, Eternal Collection - Silvanus, Parfum, Unisex, 100 ml€ 1.356,60/1l
€ 180,27
-€ 44,61Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 135,66
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Xerjoff Kemi Collection Luna Parfum, 50 ml (unisex)€ 2.710,00/1l
€ 135,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer informatie over deze advertentie
Ajmal - Aristocrat For Her Eau de Parfum, 75 ml€ 532,67/1l
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Collection Privée - Barakat - Geurwater (Eau de Parfum), geschikt voor zowel mannen als vrouwen
€ 399,80/1l
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 802,60/1l
€ 40,13
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Collection Privée - Sauvage - Extrait de Parfum voor heren
€ 399,80/1l
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 230,00/1l
€ 24,00
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 23,00
Verkoper: Fortaza

Signature Privilège - Bakara - Parfumextract (unisex)
€ 399,80/1l
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 270,00/1l
€ 27,00
Verkoper: Fortaza

Privé Collectie. Oud Satin. Geurwater (unisex). 50 ml
€ 319,00/1l
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Collection Privée - Vergelijkbaar met Creed Aventus - Geur voor zowel mannen als vrouwen
€ 399,80/1l
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Édition Privée - Malachite Vert - Geurconcentraat, uniseks
€ 399,80/1l
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Privé Collectie - Aventus - Geurconcentraat, geschikt voor zowel mannen als vrouwen
€ 399,80/1l
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Collection Privée Khamha, unisex parfum, 50 ml
€ 319,00/1l
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Collection Privée Baccarat R, eau de parfum, unisex, 50 ml
€ 520,00/1l
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Al Haramain Musk Collection Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 425,90/1l
€ 42,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Musk Collection ontdekset, 20 ml
€ 8.835,00/1l
€ 17,67
Verkoper: PolisElectro

Xerjoff - Kemi Collection Jabir Eau de Parfum, 50 ml
€ 3.176,00/1l
€ 158,80
Gratis bezorging
Verkoper: Glamperfeu
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Collectie Privée - Aïcha - Geurconcentraat voor dames en heren, 50 ml + 50 ml
- Gewicht
- 0.1 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Coumarine, Geraniol
- Fabrikant
- Collection Privée Paris
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 0660817040301660817040301
- Gewicht
- 0.1 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Coumarine, Geraniol
- Fabrikant
- Collection Privée Paris
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 0660817040301660817040301
Gaat ook goed samen met

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 811,11/1l
€ 73,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 270,00/1l
€ 27,00
Verkoper: Fortaza

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.650,00/1l
€ 165,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.427,20/1l
€ 242,72
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 929,40/1l
€ 92,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 879,33/1l
€ 79,14
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Riiffs Momento Eau De Parfum (100 ml)
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
€ 65,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.397,80/1l
€ 239,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 257,50/1l
€ 25,75
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, voor dames, 70 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
€ 1.999,86/1l
€ 299,00
-€ 159,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 859,80/1l
€ 85,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.069,50/1l
€ 85,56
Verkoper: ParfumGroup

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 802,60/1l
€ 40,13
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 597,00/1l
€ 59,70
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

ZarkoPerfume The Muse EDP 100 ml W
€ 819,90/1l
€ 84,17
-€ 2,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 81,99
Verkoper: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, voor heren, 125 ml, niet navulbaar, lavendel, tonkabonen, benzoë
€ 622,32/1l
€ 77,79
Verkoper: ParfumGroup

Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 484,60/1l
€ 48,46
Verkoper: ParfumGroup

Rayhaan – Terra, 100 ml
€ 318,00/1l
€ 31,80
Verkoper: LuxusAroma

Maison Asrar - Vanguard Eau de Parfum
€ 54,80
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 8 oktober 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

ONLY DESIRE EDP - Eau de Parfum, 50 ml
€ 66,77
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 65,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.302,00/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 205,02
-€ 19,13Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 185,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.858,90/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 62,55
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.211,00/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

HUGO BOSS Hugo Superman Eau de Parfum voor heren, 125 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(61)Aantal beoordelingen: 61
€ 35,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 287,12/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 57,50
Verkoper: SEILOIRE
€ 287,50/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Armaf Club De Nuit Intense Overdose parfum voor heren, 105 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 48,59
Verkoper: Dasfarinas
€ 485,90/1l

French Avenue Safari Breeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(80)Aantal beoordelingen: 80
€ 42,06
Verkoper: Dasfarinas
€ 420,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(33)Aantal beoordelingen: 33
€ 100,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.004,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(498)Aantal beoordelingen: 498
€ 190,27
Verkoper: Dasfarinas
€ 951,35/1l

JTC - JOIN THE CLUB Collectie Xerjoff 40 Knots Edp Spray



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(38)Aantal beoordelingen: 38
€ 134,65
-€ 3,42Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 131,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.624,60/1l