Gereinigd voedsel, natriumbicarbonaat, 1 kg

€ 1,99

€ 39,80 / 1l

plus verzendkosten vanaf € 7,00

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Overige kruiden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van TOPSELLER Varkensgelatine, voedingskwaliteit, 50g
TOPSELLER Varkensgelatine, voedingskwaliteit, 50g
€ 35,80/1kg
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologische cacaoboter, 1 kg. Cacaoboter, geschikt voor bakken
Biologische cacaoboter, 1 kg. Cacaoboter, geschikt voor bakken
€ 38.990,00/1kg
€ 38,99
Verkoper: PHRoyal
Productafbeelding van Eder Gewürze - Natriumcarbonaat (E500ii) - 1 kg
Eder Gewürze - Natriumcarbonaat (E500ii) - 1 kg
€ 9,78/1kg
€ 9,78
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze
Productafbeelding van Winiary, paddenstoelenbouillon met eekhoorntjesbrood, 60 gram (6 porties)
Winiary, paddenstoelenbouillon met eekhoorntjesbrood, 60 gram (6 porties)
€ 25,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,61
-4%
€ 1,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kruidenmix voor gehakt Kamis, 20 gram
Kruidenmix voor gehakt Kamis, 20 gram
€ 55,50/1kg
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fanex geraspte mosterd, 1 kg
Fanex geraspte mosterd, 1 kg
€ 5,90/1kg
€ 6,53
-5%
€ 6,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gemalen sumak, 1 kg
Gemalen sumak, 1 kg
€ 6,99/1kg
€ 6,99
Verkoper: PHRoyal
Productafbeelding van Winiary Kippenbouillon, 160 gram
Winiary Kippenbouillon, 160 gram
€ 19,13/1kg
€ 3,37
-9%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Rundbouillon, 180 g (18 stuks)
Winiary Rundbouillon, 180 g (18 stuks)
€ 20,83/1l
€ 3,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zonnebloempitten, gepeld, 200 g, Helcom
Zonnebloempitten, gepeld, 200 g, Helcom
€ 8,29/1kg
€ 1,83
-4%
€ 1,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis gehakte uien, 20 gram
Kamis gehakte uien, 20 gram
€ 102,50/1l
€ 2,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Peterselie, 100 gram
Peterselie, 100 gram
€ 39,80/1l
€ 1,99
Verkoper: PHRoyal
Productafbeelding van UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
UBENA 2297542007 Tomatengewürzsalz Gewürz, 680,0 g
€ 23,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Melvit Lijnzaadzaad 400 gram
Melvit Lijnzaadzaad 400 gram
€ 6,50/1kg
€ 2,74
-5%
€ 2,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kühne 708716005 Kühne , 1,0 kg
Kühne 708716005 Kühne , 1,0 kg
€ 34,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,74
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kamis Pzryprawa, Jałowiec 10 G
Kamis Pzryprawa, Jałowiec 10 G
€ 217,00/1kg
€ 2,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MISO MUGI (SOJA- EN GERSTEPAP) 400 g - TERRASANA
MISO MUGI (SOJA- EN GERSTEPAP) 400 g - TERRASANA
€ 10,77/1kg
€ 4,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Eder Gewürze - Xanthaangom E 415 - 1kg
Eder Gewürze - Xanthaangom E 415 - 1kg
€ 21,33/1kg
€ 21,33
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze
Productafbeelding van Kruidenmix voor bouillon, 30g - Prymat
Kruidenmix voor bouillon, 30g - Prymat
€ 32,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,02
-4%
€ 0,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kruidenmix voor bonengerechten, Prymat, 20 gram
Kruidenmix voor bonengerechten, Prymat, 20 gram
€ 22,00/1kg
€ 0,69
-4%
€ 0,66
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

GEREINIGD VOEDSEL Natriumbicarbonaat 1kg

Baksoda 1 kg. Geschikt voor het wassen en bakken.

Over dit product:

Baksoda (natriumbicarbonaat) is een natuurlijke chemische verbinding met een breed scala aan toepassingen. Het is vooral bekend als zuurregelaar, rijsmiddel en organisch reinigingsmiddel. Dankzij zijn neutraliserende, absorberende en reinigende eigenschappen wordt het zowel in de keuken als in het dagelijks gebruik in huis gebruikt.

Toepassingen van baksoda:

In de keuken - als ingrediënt in bakpoeder, als zuurregelaar in gerechten en als geurneutralisator.

Bij het schoonmaken - voor het reinigen van oppervlakken, het verwijderen van kalkaanslag, het ontvetten en het verfrissen van de lucht.

In de cosmetica - als natuurlijk ingrediënt in maskers, scrubs of zelfgemaakte tandpasta.

Bij de textielverzorging - voor het wassen en verzachten van kleding en het neutraliseren van onaangename geuren.

In de tuinbouw - als natuurlijk fungicide en insecticide voor planten.

Ingrediënten:

100% natron.

Kwaliteit:

Het product is voorzien van een etiket en wordt geleverd in een Doypack met ritsluiting (zoals afgebeeld) of in een plastic zak.

Let op: de kleur van het product kan afwijken van de kleur op de foto's. Dit is afhankelijk van de jaarlijkse oogst.

Lange houdbaarheid gegarandeerd.

Het product wordt met vakmanschap en de grootste zorg vervaardigd.

️️️️️

Baksoda 1 kg - Onmisbaar in elk huishouden!

Baksoda 1 kg - Onmisbaar in uw huishouden!

100% pure baksoda - zonder toevoegingen en conserveringsmiddelen, van de beste kwaliteit.

Ideaal voor de keuken - ideaal als toevoeging aan bakpoeder en voor het reguleren van de zuurgraad van voedingsmiddelen.

Natuurlijke reiniging - uitstekend geschikt voor het reinigen van oppervlakken, het verwijderen van geuren en het verzachten van water.

Langdurige frisheid - het product is verpakt in een stevige Doypack met ritsluiting, om de frisheid en het gemak te waarborgen.

Lange houdbaarheid ⏳ - garandeert een lange houdbaarheid en effectiviteit.

Kies voor natuurlijke oplossingen - bestel nu!

Baksoda - natuurlijk en veelzijdig!

100% pure samenstelling - natuurlijk natron zonder kunstmatige toevoegingen en conserveermiddelen.

Veelzijdig inzetbaar - werkt goed in de keuken, in het huishouden en bij de persoonlijke verzorging.

Veilig en milieuvriendelijk - vervangt effectief chemische reinigingsmiddelen.

Onmisbaar in de keuken en bij het bakken!

Ideaal om mee te bakken - zorgt ervoor dat cakes en broden rijzen en maakt ze luchtig.

Neutraliseert geuren - ideaal om de koelkast op te frissen en onaangename geuren te verwijderen.

Reguleert de zuurgraad - een geweldige, natuurlijke toevoeging bij het koken.

Natuurlijke reiniger -

Verwijdert vet en kalkaanslag - reinigt effectief de keuken, badkamer en bestek.

Absorbeert vocht en geuren - ideaal om ruimtes op te frissen.

Veilig voor de gezondheid en het milieu - een ecologisch alternatief voor huishoudelijke chemicaliën.

Langdurige frisheid en praktische verpakking!

Dikke "doypack" verpakking - de ritsluiting beschermt tegen vocht.

Lange houdbaarheid - u kunt het lang n zonder dat het zijn werking verliest.

Gemakkelijk op te bergen en te gebruiken - handige, praktische verpakking.

Kies voor een natuurlijke oplossing - bestel vandaag nog!

P. H. Royal Brand sp. z o. o. is een Pools familiebedrijf.

️ Het bedrijf is opgericht in 1991. Sindsdien werkt het bedrijf continu aan het vervullen van zijn missie en biedt het klanten producten van de hoogste kwaliteit uit de hele wereld.

Het bedrijf heeft veel eigen patenten en gepatenteerde gebruiksvoorwerpen ontwikkeld.

Sinds 2015 is het bedrijf lid van de Poolse milieuvereniging.

Royal Brand bezit het conformiteitscertificaat nr: PL-EKO-01-008913.

️ In 2019 heeft het bedrijf geïnvesteerd en een laboratorium voor de productie van kruidenextracten en -pasta's in bedrijf genomen.

Inhoud
0.05 l
Ingrediënten
in de productbeschrijving
Voedingswaarde
350 kcal per 100 gram
Allergenen
Geen
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
P.H. ROYAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, WOLSKA 84/86, 01-141 WARSCHAU
Verkoopbenaming
GEREINIGD VOEDSEL: Natriumbicarbonaat, 1 kg
Fabrikant
Biogo
EAN
5905858610669

Inhoud
0.05 l
Ingrediënten
in de productbeschrijving
Voedingswaarde
350 kcal per 100 gram
Allergenen
Geen
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
P.H. ROYAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, WOLSKA 84/86, 01-141 WARSCHAU
Verkoopbenaming
GEREINIGD VOEDSEL: Natriumbicarbonaat, 1 kg
Fabrikant
Biogo
EAN
5905858610669
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Arm & Hammer Zuiveringszout, 454g
Arm & Hammer Zuiveringszout, 454g
€ 4,98/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 2,32
-2%
€ 2,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kaiser-Natron poeder, 250 gram poeder
Kaiser-Natron poeder, 250 gram poeder
€ 7,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Bosch TSM6A013B, zwart
Bosch TSM6A013B, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 19,89
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Winkelwagen, zwart, inklapbaar | Winkelwagen, inklapbaar | Winkelroller, hulpmiddel voor het winkelen | Winkelwagen, transportwagen
Winkelwagen, zwart, inklapbaar | Winkelwagen, inklapbaar | Winkelroller, hulpmiddel voor het winkelen | Winkelwagen, transportwagen
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 28,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Pad SE 11 inch, 4/128GB, in de kleur Gris Grafito
Xiaomi Redmi Pad SE 11 inch, 4/128GB, in de kleur Gris Grafito
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 448
€ 426,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Gouden Kipkruiden 200g, Goldenes Hähnchen Extra Royal merk
Gouden Kipkruiden 200g, Goldenes Hähnchen Extra Royal merk
€ 59,80/1l
€ 2,99
Verkoper: PHRoyal
Productafbeelding van Universele tarwebloem type 650 Tota – bakmeel voor brood, taart, gebak en pasta – 1 kg
Universele tarwebloem type 650 Tota – bakmeel voor brood, taart, gebak en pasta – 1 kg
€ 1,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zenker broodvorm ovaal, ZWART METALLIC. Broodbakvorm met keramisch versterkte anti-aanbaklaag. Taartvorm gemaakt van hoogwaardig staal. Bakvorm voor brood (kleur: zwart)
Zenker broodvorm ovaal, ZWART METALLIC. Broodbakvorm met keramisch versterkte anti-aanbaklaag. Taartvorm gemaakt van hoogwaardig staal. Bakvorm voor brood (kleur: zwart)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 25,46
-10%
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van APPLE - iPad A16 (2025) - 11 - Wi-Fi - 128GB - Silver
APPLE - iPad A16 (2025) - 11 - Wi-Fi - 128GB - Silver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 547,68
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 27 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop