Mousse di Cipolla Rossa di Tropea Delizie Vaticane di Tropea – Beste Uienjam - Rode Uienmarmelade uit Tropea - Italiaans product

€ 7,90

€ 37,26 / 1l

plus € 11,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Overig broodbeleg & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
€ 40,89/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 7,77
Verkoper: ItalianGourmetShop
Nizhin Zucchinipüree nach ukrainischer Art – Sterilisiertes Zucchini-Kaviar, 450 g
Nizhin Zucchinipuree, bereid volgens Oekraïense wijze – Gesteriliseerde courgettepuree, 450 g
€ 39,98/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Plantaardige spread - kruiden, 125g
Plantaardige spread - kruiden, 125g
€ 22,64/1kg
€ 2,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Helcom Pasta met hummus en dadels, 200 gram
Helcom Pasta met hummus en dadels, 200 gram
€ 14,55/1kg
€ 3,06
-4%
€ 2,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zwergenwiese Paprika-Chili Streich 180g
Zwergenwiese Paprika-Chili Streich 180g
€ 86,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
PASTA SŁONECZNIKOWA Z 4 RODZAJAMI PIEPRZU BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese 4-Pfeffer Streich 180g
€ 86,67/1kg
€ 15,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Valsoia Crème – plantaardige spreadcrème 400 g / hazelnootcrème
Valsoia Crème – plantaardige spreadcrème 400 g / hazelnootcrème
€ 44,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,71
-4%
€ 17,96
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Rapunzel 1430885, 100 g, Melk, Soja, Sojabonen, 583 kcal, 2428 kJ, 7 g, 39 g
Rapunzel 1430885, 100 g, Melk, Soja, Sojabonen, 583 kcal, 2428 kJ, 7 g, 39 g
€ 38,10/1kg
€ 3,81
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Hummus met pompoen- en zonnebloempitten, 180g, WAWRZYNIEC
Hummus met pompoen- en zonnebloempitten, 180g, WAWRZYNIEC
€ 8,71/1kg
€ 3,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Siciliaanse pistachepasta. Italiaans, vers, natuurlijk. 100% pistachenoten. 200 gram
Siciliaanse pistachepasta. Italiaans, vers, natuurlijk. 100% pistachenoten. 200 gram
€ 299,80/1l
€ 14,99
Verkoper: PHRoyal
Productafbeelding van Krem VEGANELA met hazelnoten en cacao, 300g. TAR-GROCH
Krem VEGANELA met hazelnoten en cacao, 300g. TAR-GROCH
€ 49,60/1kg
€ 17,51
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Zoete pistachecrème zonder palmolie, 190 g – verpakt per 5 stuks, Sofì – Dolcezze di Sicilia
Zoete pistachecrème zonder palmolie, 190 g – verpakt per 5 stuks, Sofì – Dolcezze di Sicilia
€ 29,81/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,32
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Rapunzel Bio Mandelmus weiß aus Europa 6x500g
Rapunzel Bio Mandelmus weiß aus Europa 6x500g
€ 222,80/1kg
€ 111,40
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van KoRo MUS_005, Afghanistan, Australië, Chili, Italië, Pakistan, Portugal, Spanje, Verenigde Staten, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
KoRo MUS_005, Afghanistan, Australië, Chili, Italië, Pakistan, Portugal, Spanje, Verenigde Staten, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
€ 36,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Feinschmecker Editie x St. Dalfour confituur, appel en kaneel.
Feinschmecker Editie x St. Dalfour confituur, appel en kaneel.
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Lemke hazelnootpasta, 250 g | Romige hazelnootpasta, gemaakt van de beste hazelnoten
Lemke hazelnootpasta, 250 g | Romige hazelnootpasta, gemaakt van de beste hazelnoten
€ 18,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,59
Verkoper: Lemke
Productafbeelding van Zwergenwiese Bio Lupi Love Protein Zwiebel-Knoblauch 135g
Zwergenwiese Bio Lupi Love Protein Zwiebel-Knoblauch 135g
€ 97,04/1kg
€ 13,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese Bio Lupi Love Paprika-Pfeffer 135g
Zwergenwiese Bio Lupi Love Paprika-Pfeffer 135g
€ 97,04/1kg
€ 13,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Rapunzel Kokos- & Mandelmus mit Dattel 250g
Rapunzel Kokos- & Mandelmus mit Dattel 250g
€ 76,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Dawtona Appel-Kaneel Muesli, 180 gram
Dawtona Appel-Kaneel Muesli, 180 gram
€ 8,26/1kg
€ 1,57
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de unieke smaak van onze Onion Mousse®! Gemaakt met de gewaardeerde rode ui uit Tropea BGA (Calabrië) en verfijnd met speciale smaken, is Onion Mousse® ons wereldberoemde en bekroonde topproduct. Bestel nu en geniet van de authentieke smaak van de rode ui uit Tropea, direct aan tafel! BEREIDING: Onion Mousse® is ongelooflijk veelzijdig en perfect om voorgerechten, bijgerechten en hoofdgerechten mee te verrijken. Onze uienmarmelade is bijzonder lekker bij belegen of halfbelegen kazen. Na opening is Onion Mousse maximaal 20 dagen houdbaar in de koelkast. ***Geen kunstmatige kleur- of conserveringsmiddelen. Glutenvrij. Veganistisch.
Inhoud
0.212 l
Ingrediënten
Rode ui uit Tropea, beschermde oorsprong (Calabrië) (67%), suiker, azijn, rozijnen, kaneel, kruidnagel. Totaal suikergehalte: 55 g per 100 g.
Voedingswaarde
Energie: 892 kJ 213 kcal Totaal vet: 0,3 g Verzadigde vetzuren: 0,1 g Eiwit: 1,2 g Koolhydraten: 51,5 g Suiker: 50,2 g Zout (natrium x 2): 0,28 g
Gewicht
180 g
Levensmiddelenbedrijven
Delizie Vaticane di Tropea di Furchì Domenico - Via Provinciale, 124 - S. Domenica di Ricadi (VV) - Italy
Verkoopbenaming
Ui-mousse - Uienconfituur
Fabrikant
Delizie Vaticane di Tropea
EAN
8057017260028

Inhoud
0.212 l
Ingrediënten
Rode ui uit Tropea, beschermde oorsprong (Calabrië) (67%), suiker, azijn, rozijnen, kaneel, kruidnagel. Totaal suikergehalte: 55 g per 100 g.
Voedingswaarde
Energie: 892 kJ 213 kcal Totaal vet: 0,3 g Verzadigde vetzuren: 0,1 g Eiwit: 1,2 g Koolhydraten: 51,5 g Suiker: 50,2 g Zout (natrium x 2): 0,28 g
Gewicht
180 g
Levensmiddelenbedrijven
Delizie Vaticane di Tropea di Furchì Domenico - Via Provinciale, 124 - S. Domenica di Ricadi (VV) - Italy
Verkoopbenaming
Ui-mousse - Uienconfituur
Fabrikant
Delizie Vaticane di Tropea
EAN
8057017260028
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lino Lada Duo: Melk- en hazelnootcrème (350g pot)
Lino Lada Duo: Melk- en hazelnootcrème (350g pot)
€ 12,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,09
-4%
€ 5,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KoRo MUS_005, Afghanistan, Australië, Chili, Italië, Pakistan, Portugal, Spanje, Verenigde Staten, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
KoRo MUS_005, Afghanistan, Australië, Chili, Italië, Pakistan, Portugal, Spanje, Verenigde Staten, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
€ 36,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Valsoia Smeersel, zonder toegevoegde suiker, 200 g, pot, bruin, glutenvrij, palmolievrij, lactosevrij, 462 kcal, 1915 kJ
Valsoia Smeersel, zonder toegevoegde suiker, 200 g, pot, bruin, glutenvrij, palmolievrij, lactosevrij, 462 kcal, 1915 kJ
€ 27,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,56
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
Pistachecrème, zoete pistachecrème zonder palmolie, 190g, Sofì - Dolcezze di Sicilia
€ 40,89/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 7,77
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Ovomaltine Crunchy Cream (380g pot)
Ovomaltine Crunchy Cream (380g pot)
€ 41,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,72
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Feinschmecker Editie x St. Dalfour confituur, appel en kaneel.
Feinschmecker Editie x St. Dalfour confituur, appel en kaneel.
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Pistachecrème 60% Velveti, 180 g - 100% natuurlijk, zonder emulgatoren, kleurstoffen en palmolie
Pistachecrème 60% Velveti, 180 g - 100% natuurlijk, zonder emulgatoren, kleurstoffen en palmolie
€ 51,39/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,25
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Tahin - bruin, zonder zout, 500g
Tahin - bruin, zonder zout, 500g
€ 0,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,58
-18%
€ 6,20
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Marshmallow Fluff – 213 gram. Glazen pot – klassieke marshmallowcrème, geschikt als topping – glutenvrij en notenvrij. + Hartverpakking, verzendbescherming
Marshmallow Fluff – 213 gram. Glazen pot – klassieke marshmallowcrème, geschikt als topping – glutenvrij en notenvrij. + Hartverpakking, verzendbescherming
€ 27,04/1kg
€ 5,76
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van -pompoenpitcrème, 350 g - HORIZON
-pompoenpitcrème, 350 g - HORIZON
€ 19,54/1kg
€ 7,62
-10%
€ 6,84
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van VITAM-R Hefe-extract, broodbeleg - 125g
VITAM-R Hefe-extract, broodbeleg - 125g
€ 54,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 6,77
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van LIMA Tahin, 500 g, SESAM* ongepeld. *Afkomstig uit biologische teelt, 645 kcal, 2665 kJ, 57 g, 9,3 g
LIMA Tahin, 500 g, SESAM* ongepeld. *Afkomstig uit biologische teelt, 645 kcal, 2665 kJ, 57 g, 9,3 g
€ 13,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,58
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Eszet Schnitten, 8 stuks, fijne belegbroodjes, pure chocoladerepen, 75g
Eszet Schnitten, 8 stuks, fijne belegbroodjes, pure chocoladerepen, 75g
€ 186,38/1kg
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,91
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Pistacheboter met olijfolie, 200g - Pisti
Pistacheboter met olijfolie, 200g - Pisti
€ 33,60/1l
€ 6,72
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Lotus 72694 Lotus Crunchy Broodbeleg, 380 gram
Lotus 72694 Lotus Crunchy Broodbeleg, 380 gram
€ 29,68/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Original Muh-Muhs Toffee, smeerbare toffee, 245g
Original Muh-Muhs Toffee, smeerbare toffee, 245g
€ 77,10/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,89
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Schokomac broodbeleg van Schwartau, 400g
Schokomac broodbeleg van Schwartau, 400g
€ 39,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,83
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
€ 100,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Brinkers Witte Kokosroom
Brinkers Witte Kokosroom
€ 58,63/1kg
€ 15,83
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Milky Way smeerbare spread, een combinatie van melk en chocoladecrème, 200g
Milky Way smeerbare spread, een combinatie van melk en chocoladecrème, 200g
€ 104,95/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Podravka Lino Lada Gold, melk- en hazelnootcrème (350g pot)
Podravka Lino Lada Gold, melk- en hazelnootcrème (350g pot)
€ 14,47/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 6,09
-4%
€ 5,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Citroencrème, zonder palmolie, 190 gram
Citroencrème, zonder palmolie, 190 gram
€ 31,95/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 6,07
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Pasta met groenten, Ajvar (milde variant), merk Podravka, 690 gram
Pasta met groenten, Ajvar (milde variant), merk Podravka, 690 gram
€ 11,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hazelnootcrème, witte hazelnootcrème, zonder palmolie, 190g, Sofì - Zoete lekkernijen uit Sicilië
Hazelnootcrème, witte hazelnootcrème, zonder palmolie, 190g, Sofì - Zoete lekkernijen uit Sicilië
€ 35,21/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 6,69
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Cashewnotenpuree - Knapperig met steenzout, 250g
Cashewnotenpuree - Knapperig met steenzout, 250g
€ 24,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Valsoia Crème – plantaardige spreadcrème 400 g / hazelnootcrème
Valsoia Crème – plantaardige spreadcrème 400 g / hazelnootcrème
€ 44,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,71
-4%
€ 17,96
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van VITAM-R Kruiden-gistextract - 2 x 250 gram
VITAM-R Kruiden-gistextract - 2 x 250 gram
€ 28,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wilkin & Sons - Vruchtenconfituur van zwarte bessen - 340 gram
Wilkin & Sons - Vruchtenconfituur van zwarte bessen - 340 gram
€ 20,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Siciliaanse amandelcrème, 45%, 190 gram
Siciliaanse amandelcrème, 45%, 190 gram
€ 0,03/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 6,16
Verkoper: ItalianGourmetShop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 10 beoordelingen
Beoordeeld op 13 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Erg lekker
Beoordeeld op 28 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Een smaaksensatie!!!
Beoordeeld op 22 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Gewoon de beste ui ter wereld.
Beoordeeld op 13 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heerlijk!
Beoordeeld op 21 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top
Beoordeeld op 10 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Bedankt voor deze lekkernij!
Beoordeeld op 17 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Mousse die Cipola
Beoordeeld op 18 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kwaliteit
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kokoscrème met geraspte kokos - 500g - Zonder toegevoegde suiker - Met sheaboter - Kokoscrème, gezond
Kokoscrème met geraspte kokos - 500g - Zonder toegevoegde suiker - Met sheaboter - Kokoscrème, gezond
€ 8,89
Verkoper: PopShop
€ 17,78/1kg