Pebeo Setacolor, dekkende textielverf, 1000 ml, wit
€ 47,62
€ 47,62 / 1l
plus € 14,99 verzendkosten
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Wees er snel bij!
Textielverf & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Marabu 1716 39 070 Textielverf, wit, 070, 15 ml
€ 393,33/1l
€ 5,90
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

PENTART textielnevelspray, 50 ml, geel
€ 107,20/1l
€ 5,36
Verkoper: Art-Paint-Shop

Pebeo Setasilk, 45 ml, kleur 01: Primairgeel
€ 130,22/1l
€ 5,86
Verkoper: Art-Paint-Shop

Pebeo Setacolor, verdunningsmiddel, 45 ml
€ 121,11/1l
€ 5,45
Verkoper: Art-Paint-Shop

PENTART Textielnevelspray, 50 ml, roze
€ 107,20/1l
€ 5,36
Verkoper: Art-Paint-Shop

PENTART textielverf, 50 ml, turkooisgroen
€ 107,20/1l
€ 5,36
Verkoper: Art-Paint-Shop

Textielverf Setacolor Opak - Vijgenboombladeren - 45 ml
€ 110,00/1kg
€ 4,95
Verkoper: Art-Paint-Shop

KREUL 91956 Textielverf JAVANA "Dekkend" blauw, 50 ml
€ 116,60/1l
€ 5,83
Verkoper: Art-Paint-Shop

Pebeo Setacolor Workbox set, 10 x 45 ml
€ 185,69/1l
€ 83,56
Verkoper: Art-Paint-Shop

Pebeo Setasilk, verdunningsmiddel, 45 ml
€ 130,22/1l
€ 5,86
Verkoper: Art-Paint-Shop

KREUL Textielverf JAVANA "Dekkend", Creatiefset 6 x 20 ml
€ 917,50/1l
€ 18,35
Verkoper: Art-Paint-Shop

PENTART Batikverf, 80 ml, geel
€ 84,63/1l
€ 6,77
Verkoper: Art-Paint-Shop

PENTART textielversteviger, 100 ml
€ 46,70/1l
€ 4,67
Verkoper: Art-Paint-Shop

PENTART Metallic textielverf, 50 ml, goud
€ 123,40/1l
€ 6,17
Verkoper: Art-Paint-Shop

Marabu 1715 05 021, textielverf, lichtgeel, 50 ml
€ 139,20/1l
€ 6,96
Verkoper: Art-Paint-Shop

Pebeo Vitrea 160, glasverfmarker, glanzend zonnegel
€ 182,75/1kg
€ 7,31
Verkoper: Art-Paint-Shop

PENTART Maskeermiddel voor textiel, 80 ml
€ 52,00/1l
€ 4,16
Verkoper: Art-Paint-Shop

KREUL Zijdedrukverf JAVANA, Zijdedrukset
€ 76,91/1kg
€ 92,69
-29%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 65,37
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Batikverf, korelkleur, 100 ml
€ 233,30/1kg
€ 23,33
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

Pebeo Setacolor Opaque Textielstift 7A, wit
€ 7.550,00/1l
€ 7,55
Verkoper: Art-Paint-Shop
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Dekkerende, watergedragen verf, die onderling mengbaar zijn. Geschikt voor gebruik met penselen, sjablonen en zeefdruk. Voor het decoreren van dunne en dikke, lichte en donkere textielsoorten. Voor gebruik goed roeren. De kleuren zijn wasbaar na een fixatie van 5 minuten met een strijkijzer op 40 graden Celsius
- Inhoud
- 1000 ml
- Kleur
- Fabrikant
- Pébéo
- Gewicht
- 1.2 kg
- EAN
- 3167862930108
- Inhoud
- 1000 ml
- Kleur
- Fabrikant
- Pébéo
- Gewicht
- 1.2 kg
- EAN
- 3167862930108
Gaat ook goed samen met

Intensieve textielverf (18 kleuren), espressobruin 1816
€ 78,75/1kg
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Jacquard iDye Poly, 14 gram, zwart
€ 326,10/1l
€ 32,61
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Marabu 1719 50 073 Fashion-Spray, zwart, 100 ml
€ 81,00/1l
€ 8,10
Verkoper: Art-Paint-Shop

Simplicol Opal-Petrol textielverf
€ 49,00/1l
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany

Creative Deco Structuurpasta met Gladde 2 kg, Witte
€ 12,98/1kg
€ 62,83
-58%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 25,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU

Nevskaya Palitra textielverf, wit | 50 ml in potje | Wasbestendige textielverf | Kwaliteit van Decola
€ 5,95
Verkoper: Art-Paint-Shop

Pébéo textielverf spray voor natuurlijke en synthetische stoffen, zwart, watergedragen, geschikt voor de wasmachine
€ 99,70/1l
€ 9,97
Verkoper: Art-Paint-Shop

7 Artists Textielverf Set – 9x20 ml Acrylverf voor textiel, geschikt voor het beschilderen van stoffen, kleding, tassen en schoenen – Heldere textielverf, wasbestendig
€ 213,17/1l
€ 53,58
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 51,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Simplicol 1718, Zwart, 1 stuk, 150 gram, Doos, Duitsland
€ 21,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

KREUL 91953 KREUL textielverf JAVANA, wit, in een glazen verpakking, 50 ml
€ 116,60/1l
€ 5,83
Verkoper: Art-Paint-Shop

Marabu 17160075073 Textielverf "Textil", zwart, 500 ml, fles
€ 48,16/1l
€ 24,08
Verkoper: Art-Paint-Shop

Simplicol 1716, Bruin, 1 stuk, 150 g, Doos, Duitsland
€ 125,60/1kg
€ 18,84
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Simplicol 1706, Aardbeien, Rood, 1 stuk, 150 g, Doos, Duitsland
€ 92,67/1l
€ 13,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Marabu 314000000002 KiDS textielmarker, 10 stuks, elk 3 ml, verpakt in een blisterverpakking
€ 621,00/1l
€ 18,63
Verkoper: somnia24

Simplicol 1702, Oranje, 1 stuk, India-oranje, 150 g, Doos, Duitsland
€ 21,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

SIMPLICOL Verf, 400 gram. Zwart
€ 14,65/1kg
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany

Marabu 171600087 Textielverf, 6 x 15,0 ml
€ 228,89/1l
€ 20,60
Verkoper: POPventure

Simplicol Textielverf, Elegante Grijs, Duitsland
€ 49,00/1l
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany

Simplicol textielverf, koningsblauw, voor Duitsland
€ 49,00/1l
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany

Marabu 1715 05 015 Textil plus, Frans groen, 50 ml
€ 139,20/1l
€ 6,96
Verkoper: Art-Paint-Shop

Simplicol 1714, Groen, 1 stuk, 150 gram, Doos, Duitsland
€ 77,40/1l
€ 11,61
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Marabu 17300004053, Marabu Batikverf, TIE DYE INK, 80 ml, 053 donkerblauw
€ 271,13/1l
€ 26,00
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,69
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Textilspray Fashion Set 3tlg.
€ 71,33/1l
€ 21,40
Verkoper: POPventure

Marabu 1719 50 232 Fashion-Spray, kleur: rood, 100 ml (verpakking)
€ 81,00/1l
€ 8,10
Verkoper: Art-Paint-Shop

Creative Deco Structuurpasta met Gladde 1 kg, Witte
€ 19,95/1kg
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU

Marabu 1719 50 091 Fashion-Spray Karibisch Blauw 091, 100 ml
€ 81,00/1l
€ 8,10
Verkoper: Art-Paint-Shop

Marabu 1719 50 293, spuitverf, nachtblauw, 293, 100 ml
€ 81,00/1l
€ 8,10
Verkoper: Art-Paint-Shop

Simplicol 1711, turkoois, 1 stuk, 150 gram, doos, Duitsland
€ 69,60/1kg
€ 12,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Marabu 1715 05 055 Textil plus Ultramarijn blauw donker 055, 50 ml
€ 139,20/1l
€ 6,96
Verkoper: Art-Paint-Shop

Simplicol Textielverf, donkerblauw, voor Duitsland
€ 126,00/1l
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

ARTDECO Nagellakherstellende serum, 10 ml. Hydraterend, versterkend. Bevat: AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, TRISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, LACTOSE,... (met kwastje en in fles).
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.428,00/1l