VITAMINE D3 100 µg (4000 IE) 120 CAPSULES - BIOWEN

€ 11,65

€ 11,07-4%

€ 55,91 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vitadiet Akavit Vitamine D3 4000 IE, 120 capsules
Vitadiet Akavit Vitamine D3 4000 IE, 120 capsules
€ 5,14
-5%
€ 4,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Osavi Vitamine D3 2000 IE 5904139920497
Osavi Vitamine D3 2000 IE 5904139920497
€ 0,30/1l
€ 18,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van WARNKE Vitamine D3 1000 IE capsules, 100 capsules
WARNKE Vitamine D3 1000 IE capsules, 100 capsules
€ 143,67/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VIGANTOLVIT Vitamine D3 2000 IE, capsules, 120 capsules
VIGANTOLVIT Vitamine D3 2000 IE, capsules, 120 capsules
€ 570,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 13,26
-7%
€ 12,33
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Taxof. Vitamine D3 2500 IE, 50 tabletten.
Taxof. Vitamine D3 2500 IE, 50 tabletten.
€ 374,67/1kg
€ 11,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Vitamine D3 Hevert, 2000 IE, 60 tabletten
Vitamine D3 Hevert, 2000 IE, 60 tabletten
€ 211,56/1kg
€ 6,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitamin D3 Hevert, 2000 IE tabletten, 120 tabletten
Vitamin D3 Hevert, 2000 IE tabletten, 120 tabletten
€ 246,60/1kg
€ 13,07
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Intercell Pharma Dietary supplements Bactoflor, BI5318
Intercell Pharma Dietary supplements Bactoflor, BI5318
€ 284,33/1kg
€ 55,00
-22%
€ 42,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heidelberger Chlorella Vitamine D3 capsules, 1.000 IE, 60 capsules
Heidelberger Chlorella Vitamine D3 capsules, 1.000 IE, 60 capsules
€ 146,20/1kg
€ 17,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Xenico Xenivit Vitamine D3 2000 IE, 240 capsules
Xenico Xenivit Vitamine D3 2000 IE, 240 capsules
€ 87,20/1kg
€ 9,18
-5%
€ 8,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Abtei | Calcium 1000 + Vitamine D3 800 IE | 30 kauwtabletten
Abtei | Calcium 1000 + Vitamine D3 800 IE | 30 kauwtabletten
€ 41,94/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,04
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van NICApur Vitamine D capsules, 1.000 IE, 120 capsules
NICApur Vitamine D capsules, 1.000 IE, 120 capsules
€ 171,67/1kg
€ 20,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Nupure probiotica met melkzuurbacteriën en vitamine K, 30 capsules
Nupure probiotica met melkzuurbacteriën en vitamine K, 30 capsules
€ 29,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ostrovit Vitamine D3 2000 IE (60 capsules) - 5903246221954
Ostrovit Vitamine D3 2000 IE (60 capsules) - 5903246221954
€ 109,20/1l
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AronPharma Lipo4Me Vitamine C voedingssupplement, 60 capsules
AronPharma Lipo4Me Vitamine C voedingssupplement, 60 capsules
€ 132,05/1kg
€ 28,07
-5%
€ 26,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vitamine D3 K2 Hevert + Calcium & Magnesium, 4000 IE, 120 capsules
Vitamine D3 K2 Hevert + Calcium & Magnesium, 4000 IE, 120 capsules
€ 307,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,12
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Fairvital Quercetin, voedingssupplement, 500mg, 90 capsules
Fairvital Quercetin, voedingssupplement, 500mg, 90 capsules
€ 91,60/1kg
€ 18,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pompoenpitextract, 100 stuks
Pompoenpitextract, 100 stuks
€ 108,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Magnesiumcitraat Menssana, 60 capsules
Magnesiumcitraat Menssana, 60 capsules
€ 17,85
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Magnesiumcitraat + D Menssana, 60 capsules
Magnesiumcitraat + D Menssana, 60 capsules
€ 18,77
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Vitamine D3 van Biowen is een voedingssupplement op basis van natuurlijke vitamine D3, gewonnen uit lanoline, en verpakt in capsules van rundvleesgelatine. Dit product is niet geschikt voor veganisten. Vitamine D3 van Biowen is een uitstekend supplement dat helpt om het niveau van deze belangrijke vitamine in het lichaam te ondersteunen, in een vorm die goed door het lichaam wordt opgenomen. Vitamine D3 draagt bij aan een normale werking van het immuunsysteem en helpt bij het behouden van gezonde botten en tanden.
Ingrediënten
Olijfolie, vitamine D uit lanoline (cholecalciferol), capsulehuls: rundvleesgelatine. Ingrediënten per dagdosering (1 capsule): Vitamine D3 - 100 µg/4000 IU (2000%)*. *Referentiewaarde van de dagelijkse inname. BESCHRIJVING: Vitamine D3 van Biowen is een voedingssupplement op basis van natuurlijke vitamine D3, gewonnen uit lanoline, en verpakt in capsules van rundvleesgelatine. Dit product is niet veganistisch. Olijfolie, vitamine D uit lanoline (cholecalciferol), capsulehuls: rundvleesgelatine. Per dagdosering (1 capsule): Vitamine D3 - 100 µg/4000 IU (2000%)*. *Referentiewaarde van de dagelijkse inname
Voedingswaarde
b/d
Gewicht
198 g
Levensmiddelenbedrijven
Biodio Lab Sp. z o.o. ul. Choroszczańska 24 15-732 Białystok
Verkoopbenaming
VITAMINE D3 100 µg (4000 IE) 120 CAPSULES - BIOWEN
Fabrikant
Biowen
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
BELANGRIJKE INFORMATIE Aanbevolen dosering: Om het gewenste effect van dit product te bereiken, neem dagelijks 1 capsule tijdens een maaltijd. Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosering niet. Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt als vervanging van een gevarieerde en evenwichtige voeding. Een evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn essentieel voor een goede werking van het lichaam.
EAN
5904806120809

Ingrediënten
Olijfolie, vitamine D uit lanoline (cholecalciferol), capsulehuls: rundvleesgelatine. Ingrediënten per dagdosering (1 capsule): Vitamine D3 - 100 µg/4000 IU (2000%)*. *Referentiewaarde van de dagelijkse inname. BESCHRIJVING: Vitamine D3 van Biowen is een voedingssupplement op basis van natuurlijke vitamine D3, gewonnen uit lanoline, en verpakt in capsules van rundvleesgelatine. Dit product is niet veganistisch. Olijfolie, vitamine D uit lanoline (cholecalciferol), capsulehuls: rundvleesgelatine. Per dagdosering (1 capsule): Vitamine D3 - 100 µg/4000 IU (2000%)*. *Referentiewaarde van de dagelijkse inname
Voedingswaarde
b/d
Gewicht
198 g
Levensmiddelenbedrijven
Biodio Lab Sp. z o.o. ul. Choroszczańska 24 15-732 Białystok
Verkoopbenaming
VITAMINE D3 100 µg (4000 IE) 120 CAPSULES - BIOWEN
Fabrikant
Biowen
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
BELANGRIJKE INFORMATIE Aanbevolen dosering: Om het gewenste effect van dit product te bereiken, neem dagelijks 1 capsule tijdens een maaltijd. Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosering niet. Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt als vervanging van een gevarieerde en evenwichtige voeding. Een evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn essentieel voor een goede werking van het lichaam.
EAN
5904806120809
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Cytrynian Magnesium + Vitamine B6, Glutenvrij, 100 Capsules - Biowen
Cytrynian Magnesium + Vitamine B6, Glutenvrij, 100 Capsules - Biowen
€ 6.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,06
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BIOWEN Natriumbutyraat Forte Max, 580 mg, 100 capsules
BIOWEN Natriumbutyraat Forte Max, 580 mg, 100 capsules
€ 23.080,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,69
-31%
€ 23,08
Verkoper: velmontask
Suplement diety Biowen Zinc 3X Immunity cynk cytrynian pikolinian 100 kaps
BIOWEN Zink 3X Immuun Zinkcomplex, 100 capsules
€ 0,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,94
-60%
€ 12,27
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Immubest – De kracht van immuniteit in één capsule!  Ondersteuning voor uw lichaam!  Kurkuminextract en colostrum!  Het herstellen van de balans in uw lichaam!
Immubest – De kracht van immuniteit in één capsule! Ondersteuning voor uw lichaam! Kurkuminextract en colostrum! Het herstellen van de balans in uw lichaam!
€ 49.490,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,49
Gratis bezorging
Verkoper: supersuplement
Productafbeelding van KREATINE MONOHYDRATE POEDER, GLUTENVRIJ, 250 g - BIOWEN
KREATINE MONOHYDRATE POEDER, GLUTENVRIJ, 250 g - BIOWEN
€ 61,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,25
-4%
€ 15,44
Verkoper: Katomix
BERBERYNA COMPLEX+ BEZGLUTENOWA 60 KAPSUŁEK - BIOWEN
Berberine Complex+ Glutenvrij - 60 Capsules - Biowen
€ 0,66/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 21,67
-4%
€ 20,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ELECTROLYTENPOEDER MET FRAMBOOS SMAAK, VITAL CHARGE+ 250 g - BIOWEN
ELECTROLYTENPOEDER MET FRAMBOOS SMAAK, VITAL CHARGE+ 250 g - BIOWEN
€ 118,12/1kg
€ 31,08
-4%
€ 29,53
Verkoper: Katomix
WITAMINA D3 + K2 90 KAPSŁEK - BIOWEN
Natuurlijk voedingssupplement Biowen D3 K2 MK7, 90 capsules. Vitamine D 4000 IU, voor een sterke weerstand
€ 174,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,68
-33%
€ 20,92
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van NUCLEOZIN COMPLETE Complex: 5 nucleotiden, zink, voor het immuunsysteem. Norsa Pharma, 60 capsules
NUCLEOZIN COMPLETE Complex: 5 nucleotiden, zink, voor het immuunsysteem. Norsa Pharma, 60 capsules
€ 50,24/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,81
-42%
€ 25,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NUCLEOBUTIN FORTE Natriumbutyraat, darmcapsules van Norsa Pharma, 60 capsules
NUCLEOBUTIN FORTE Natriumbutyraat, darmcapsules van Norsa Pharma, 60 capsules
€ 52,26/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,95
-41%
€ 26,13
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg