Luxe whisky-geschenkset – 21 x 9 x 18 cm – De ultieme geschenkset voor de echte whisky-liefhebber – Bruin

€ 34,50

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Cadeaupakketten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Cadeauset met 3 truffelproducten
Cadeauset met 3 truffelproducten
€ 18,02/1kg
€ 18,02
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Speicher & Consorten Geschenkpakket "Hamburger Kapiteinszak" - 5 delicatessenproducten
Speicher & Consorten Geschenkpakket "Hamburger Kapiteinszak" - 5 delicatessenproducten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,99
Verkoper: Stuebinger-Online
Productafbeelding van Een doos met vier producten op basis van truffel
Een doos met vier producten op basis van truffel
€ 139,95/1kg
€ 27,29
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Yeseatis - Luxe cadeaumand met 10 ambachtelijk gemaakte culinaire specialiteiten – Gemaakt in Italië
Yeseatis - Luxe cadeaumand met 10 ambachtelijk gemaakte culinaire specialiteiten – Gemaakt in Italië
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Solidchoice - Paaskoffie Cadeauset met 6 Fijne Koffiesoorten
Solidchoice - Paaskoffie Cadeauset met 6 Fijne Koffiesoorten
€ 68,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Ekho. Lustrzany świat T.9 Ekspres Abidżan Naorobi - Scotch Arleston, Alessandro Barbucci
Ekho. Lustrzany świat T.9 Ekspres Abidżan Naorobi - Scotch Arleston, Alessandro Barbucci
€ 14,62
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Ovale broodmanden - Lacor
Ovale broodmanden - Lacor
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Cadeauset van 11 stuks, premium kwaliteit, met de hand gemaakt, met zonnebloemen, voor dames, Moederdag
Cadeauset van 11 stuks, premium kwaliteit, met de hand gemaakt, met zonnebloemen, voor dames, Moederdag
€ 131,98/1kg
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Luxe set geurkaarsen – 6 rode kaarsen in een cadeauverpakking – Romantisch cadeau voor vrouwen of stellen – Geschikt voor Valentijnsdag, verjaardag of als blijk van liefde – Rood
Luxe set geurkaarsen – 6 rode kaarsen in een cadeauverpakking – Romantisch cadeau voor vrouwen of stellen – Geschikt voor Valentijnsdag, verjaardag of als blijk van liefde – Rood
€ 57,00/1kg
€ 28,50
Gratis bezorging
Verkoper: 1915SHOP
Productafbeelding van Dibys 1015 Dibys Gin Baukasten Set Mit Gewürzen Und Cocktail Mhd 12/26
Dibys 1015 Dibys Gin Baukasten Set Mit Gewürzen Und Cocktail Mhd 12/26
€ 55,66/1kg
€ 111,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Siliconen Mallen voor Hars Sieraden Doos - DIY Craft Maken
Siliconen Mallen voor Hars Sieraden Doos - DIY Craft Maken
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Kalligrafieset met vulpen en inkt, inclusief waszegelstempel, vintage vulpen, briefpapier en een zwarte cadeauverpakking
Kalligrafieset met vulpen en inkt, inclusief waszegelstempel, vintage vulpen, briefpapier en een zwarte cadeauverpakking
€ 73,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Amerikaanse snoepbox | 10 stuks | Import uit de VS | Doos vol trendy producten | Perfect cadeau + Hartelijke groeten + Verzekerde verzending
Amerikaanse snoepbox | 10 stuks | Import uit de VS | Doos vol trendy producten | Perfect cadeau + Hartelijke groeten + Verzekerde verzending
€ 11,01
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Geraspte Harderkuit, 50 gram (Bottarga di Muggine)
Geraspte Harderkuit, 50 gram (Bottarga di Muggine)
€ 180,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,01
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Geraspte Harderkuit, 70 gram (Bottarga di Muggine)
Geraspte Harderkuit, 70 gram (Bottarga di Muggine)
€ 160,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,22
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Hardex PP-bouwafvalzakken, 110 liter, afmetingen 105 cm x 65 cm, gewicht 80 g/m², set van 6 stuks
Hardex PP-bouwafvalzakken, 110 liter, afmetingen 105 cm x 65 cm, gewicht 80 g/m², set van 6 stuks
€ 140,00/1kg
€ 11,20
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Mexicaanse zalmsalade, 170g, Contimax
Mexicaanse zalmsalade, 170g, Contimax
€ 11,15/1kg
€ 2,35
-5%
€ 2,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Graal Paprykarz Szczeciński, 300 gram
Graal Paprykarz Szczeciński, 300 gram
€ 7,10/1kg
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Drosed roompaté, 100 gram
Drosed roompaté, 100 gram
€ 8,70/1kg
€ 0,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pittige makreelsalade Dega, 130 gram
Pittige makreelsalade Dega, 130 gram
€ 8,54/1kg
€ 1,17
-5%
€ 1,11
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Luxe Whiskey Geschenksset – Het ultieme cadeau voor echte whiskeyliefhebbers

Bent u op zoek naar een stijlvol, uniek en functioneel cadeau voor een whiskeyfan? Ontdek het Luxe Whiskey Geschenksset (21 x 9 x 18 cm): een elegante, complete geschenkdoos die klasse, vakmanschap en praktisch nut combineert. Verpakt in een prachtige houten doos – ideaal voor verjaardagen, jubilea, Vaderdag, Kerstmis of als een speciaal bedankje.

Wat zit er in deze exclusieve whiskey set?

  • 2 whiskeyglazen met een kristalachtige uitstraling: Robuuste, stijlvolle tumblers – ideaal gevormd om aroma's te laten ontvouwen en de volle smaak van whiskey, bourbon of scotch te ervaren.

  • 8 herbruikbare whiskeystenen: Gemaakt van roestvrij staal – koelen langdurig zonder het drankje te verdunnen. Perfecte smaak, zonder ijs!

  • 1 roestvrijstalen tang: Voor een hygiënische en veilige hantering van de koelstenen.

  • 1 elegante fluwelen zak: Voor stijlvolle opslag van de koelstenen.

  • 1 robuuste houten doos: Met gegraveerde tekst "Gentleman Whisky Bar" – een blikvanger in elke thuisbar of mancave.

Waarom dit whiskey geschenksset?

  • Hoogwaardige materialen: Elegante glazen, duurzame koelstenen, handgemaakte opbergdoos.

  • Duurzaam & milieuvriendelijk: Geen plastic, geen wegwerpartikelen – een langdurig cadeau.

  • Perfect cadeau: Voor mannen & vrouwen met oog voor stijl en smaak.

  • Voor thuis & feest: Ideaal voor een gezellige avond of stijlvolle bijeenkomsten.

Cadeau-idee voor elke gelegenheid

  • Voor Vaderdag of als verjaardagscadeau voor mannen

  • Als bedankje voor collega's of zakelijke partners

  • Als elegant kerstcadeau voor vader, opa of partner

  • Als stijlvol jubileumcadeau met een persoonlijke touch

Stijlvol proosten – Geef een ervaring, geen gewoon cadeau

Het Luxe Whiskey Geschenksset bevat alles wat een echte fijnproever nodig heeft voor het perfecte moment. Verpakt in een hoogwaardige houten doos, is het meer dan alleen een cadeau – het is een blijvende herinnering.

Ingrediënten
Niet van toepassing
Levensmiddelenbedrijven
nvt
Verkoopbenaming
Niet van toepassing
Fabrikant
Spies Online
Model
2025
MPN (Manufacturer Part Number)
KV0019
EAN
8720587221545

Ingrediënten
Niet van toepassing
Levensmiddelenbedrijven
nvt
Verkoopbenaming
Niet van toepassing
Fabrikant
Spies Online
Model
2025
MPN (Manufacturer Part Number)
KV0019
EAN
8720587221545
Gaat ook goed samen met

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 22 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Perfect