FLORENTA PLUS Wei-extract BIOLIT Immuunsysteem, 200 ml

€ 19,97

€ 18,97-5%

€ 1.264,67 / 1l

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 10 – wo 14 oktober
Wees er snel bij!
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Biolit Populin Plus, 200 ml vloeistof
Biolit Populin Plus, 200 ml vloeistof
€ 259,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NUCLEOZIN COMPLETE Complex: 5 nucleotiden, zink, voor het immuunsysteem. Norsa Pharma, 60 capsules
NUCLEOZIN COMPLETE Complex: 5 nucleotiden, zink, voor het immuunsysteem. Norsa Pharma, 60 capsules
€ 50,24/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,81
-42%
€ 25,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kompava Nattokinase Plus, 400 mg, 90 capsules
Kompava Nattokinase Plus, 400 mg, 90 capsules
€ 857,80/1kg
€ 85,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SymbioLact Plus probiotica capsules, 30 stuks
SymbioLact Plus probiotica capsules, 30 stuks
€ 775,40/1kg
€ 38,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BeeCraft Propolis Capsules Plus, hooggedoseerd, 60 tabletten
BeeCraft Propolis Capsules Plus, hooggedoseerd, 60 tabletten
€ 332,28/1kg
€ 18,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Walmark Luteïne PLUS, 60 tabletten
Walmark Luteïne PLUS, 60 tabletten
€ 33,83
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BrainMax Testoboss 100 capsules | Maca, Ashwagandha | Mannenkracht
BrainMax Testoboss 100 capsules | Maca, Ashwagandha | Mannenkracht
€ 168,28/1l
€ 43,08
Verkoper: Michato
Productafbeelding van Fresubin yoghurtcrème met citroensmaak, 4 x 125 ml
Fresubin yoghurtcrème met citroensmaak, 4 x 125 ml
€ 18,97/1kg
€ 18,97
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Shilajit Mumijo liposomale extract - 200 ml
Shilajit Mumijo liposomale extract - 200 ml
€ 56,80/1l
€ 11,36
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Ostrovit 5-htp (90 capsules) 5903933922010
Ostrovit 5-htp (90 capsules) 5903933922010
€ 95,00/1l
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Ocuvite Luteïne plus, capsules, 60 stuks
Ocuvite Luteïne plus, capsules, 60 stuks
€ 239,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,56
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Medverita Curcumine Piperine 120 capsules
Medverita Curcumine Piperine 120 capsules
€ 77,65/1kg
€ 13,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sovita Appelazijn Plus capsules, 90 stuks
Sovita Appelazijn Plus capsules, 90 stuks
€ 9,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hericium erinaceus (Hlíva ústřičná) Plus, 90 tabletten.
Hericium erinaceus (Hlíva ústřičná) Plus, 90 tabletten.
€ 306,54/1kg
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BrainMax Vloeibare Liposomale Quercetine, Sinaasjesmaak, 250 mg, 250 ml
BrainMax Vloeibare Liposomale Quercetine, Sinaasjesmaak, 250 mg, 250 ml
€ 205,68/1l
€ 51,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Garcinia Cambogia + Choline, 240 capsules
Garcinia Cambogia + Choline, 240 capsules
€ 101,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kozijntje Astragalus - 400mg, 60 capsules
Kozijntje Astragalus - 400mg, 60 capsules
€ 241,57/1kg
€ 16,91
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Yango Propolis extract 4:1 (90 capsules) BI6809
Yango Propolis extract 4:1 (90 capsules) BI6809
€ 145,00/1l
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Quintessenz Arginine Plus Foliumzuur capsules, 120 capsules
Quintessenz Arginine Plus Foliumzuur capsules, 120 capsules
€ 111,17/1kg
€ 18,01
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tremella met vitamine C, Hrotlife, 90 capsules
Tremella met vitamine C, Hrotlife, 90 capsules
€ 44,60
-34%
€ 29,24
Verkoper: Emerosa

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Florenta Plus

200 ml

Voedingssupplement voor de immuniteit, met witte den.

Ook geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.

Florenta Plus (vloeibaar) bevat: een waterig vloeibaar extract van naalden en knoppen van de witte den (Abies pectinata) en een taxifolinrijk extract van het hout van de Daurische lariks (Larix gmelinii).

Witte denextracten worden traditioneel gebruikt in Europa, Oost-Europa en Azië.

De den draagt bij aan het behoud van gezonde botten en tanden door mineralisatie en het in stand houden van een normale botdichtheid. Het draagt bij aan de immuniteit van het lichaam, de scherpte van het zicht en gezonde, functionerende longen.

Het ijzer in dit product ondersteunt de goede werking van het immuunsysteem en draagt bij aan het verminderen van vermoeidheid en moeheid.

Het ijzer in dit product is een mineraal dat van nature voorkomt in witte denextract.

Voor wie?

Florenta Plus (vloeibaar) is een voedingssupplement dat door volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar kan worden gebruikt.

Voor mensen die hun immuunsysteem willen ondersteunen.

Voor mensen die een voedingssupplement zoeken dat helpt bij het behouden van gezonde botten en tanden.

  • Voor mensen die een natuurlijke bron van ijzer zoeken.
  • Voor mensen die de bovenste luchtwegen in goede conditie willen houden.
  • Voor actieve mensen.
  • Voor mensen die een product zoeken dat de concentratie ondersteunt.
  • Gebruiksaanwijzing:
  • Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid (volwassenen):

Los een maatlepel (5 ml) van het product op in 100 ml warm water en drink het direct na bereiding. Neem driemaal daags een maatlepel bij een maaltijd. Overschrijd de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid niet.

Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid (kinderen van 6–18 jaar):

Los een afgestreken maatlepel (5 ml) van het product op in 100 ml warm water en drink het direct na bereiding. Neem twee keer per dag een afgestreken maatlepel bij een maaltijd. Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosering niet.

Dit product is uitsluitend bedoeld voor volwassenen. Het gebruik van dit product wordt niet aanbevolen tijdens de zwangerschap en borstvoeding. Dit voedingssupplement kan niet worden gebruikt als vervanging van een gevarieerde voeding. Buiten het bereik van kleine kinderen, op een droge plaats bij kamertemperatuur n. Bescherm tegen licht. Personen met een bekende overgevoeligheid voor een van de ingrediënten mogen dit product niet gebruiken.

Ingrediënten:

  • Vloeibaar extract met een laag gehalte aan witte spar (Abies pectinata) (concentratieverhouding 6,2:1); (drogestofgehalte 0,2 %), extract rijk aan Taxifoline (ook (+)trans-(2R,3R)-Dihydroquercetin genoemd).
  • Inhoud van ingrediënten met een fysiologische werking in de aanbevolen dagelijkse dosering van het product (volwassenen: 3 afgestreken maatlepels – 15 ml):
  • Waterig extract van witte spar
  • Extract rijk aan Taxifoline: 28,5 mg
  • IJzer: 4 mg – 28,6 % van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid (ADH)
  • (ADH - Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid)
  • Inhoud van ingrediënten met een fysiologische werking in de aanbevolen dagelijkse dosering van het product (kinderen van 6 tot 18 jaar: 2 afgestreken maatlepels – 10 ml):
  • Waterig extract van witte spar
  • Extract rijk aan Taxifoline: 19 mg

IJzer: 2,67 mg – 19 %

ADH (ADH - Aanbevolen Dagelijkse Hoeveelheid)

Netto gewicht:

200 ml

Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt als vervanging van een gevarieerde voeding of een gezonde levensstijl. Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosering niet. Voedingssupplementen moeten buiten het bereik van kleine kinderen worden bewaard. Wij raden u aan de gedetailleerde informatie op de verpakking of de bijgevoegde gebruiksaanwijzing te lezen voordat u het product gebruikt.

Bewaarcondities:

  • Bewaar in een goed gesloten verpakking. Op een droge en koele plaats, buiten het bereik van kinderen. Bescherm tegen licht.
  • Fabrikant:
  • Biolit Europe Sp. z o. o.
  • ul. Jodłowa 8/1
  • 41-506 Chorzów
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Waterige extractie van witte spar (Abies pectinata)Extract met een hoog gehalte aan taxifolineIJzer
Levensmiddelenbedrijven
BIOLIT Sp. z o.o., Polska
Verkoopbenaming
Florenta Plus vloeistof
Fabrikant
BioLite
Aanbevolen dosering
Volwassenen: 3 doseringslepels per dag (15 ml). Kinder van 6 tot 18 jaar: 2 doseringslepels per dag (10 ml). De aanbevolen dagelijkse dosering mag niet worden overschreden.
EAN
4670142963295

Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Waterige extractie van witte spar (Abies pectinata)Extract met een hoog gehalte aan taxifolineIJzer
Levensmiddelenbedrijven
BIOLIT Sp. z o.o., Polska
Verkoopbenaming
Florenta Plus vloeistof
Fabrikant
BioLite
Aanbevolen dosering
Volwassenen: 3 doseringslepels per dag (15 ml). Kinder van 6 tot 18 jaar: 2 doseringslepels per dag (10 ml). De aanbevolen dagelijkse dosering mag niet worden overschreden.
EAN
4670142963295
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 258
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
€ 178,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
€ 809,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 80,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
€ 80,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,41
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
€ 137,76/1kg
€ 218,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
€ 256,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
€ 502,02/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 47,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ARMOLIPID: Cholesterol, gezond hart. 60 tabletten
ARMOLIPID: Cholesterol, gezond hart. 60 tabletten
€ 542,71/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 161
€ 37,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van VigorPeak
VigorPeak
€ 94,44/1l
2,1Gemiddelde beoordeling: 2,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
€ 1.149,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
€ 38,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Productafbeelding van RIVIERA Original Schwedenbitter, kruidenbitter, 1000 ml
RIVIERA Original Schwedenbitter, kruidenbitter, 1000 ml
€ 51,49/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 51,49
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van pb-sin® – 18 tot 30 capsules
pb-sin® – 18 tot 30 capsules
€ 3.055,88/1l
€ 54,95
-5%
€ 51,95
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
€ 57,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 28,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van VOLT capsules
VOLT capsules
€ 1.299,67/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 103,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
€ 364,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 78,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
€ 580,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Doppelherz System Kollageen 11.000 plus, drinkflacons, 30 ampullen
Doppelherz System Kollageen 11.000 plus, drinkflacons, 30 ampullen
€ 46,04/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Formule ter ondersteuning van de stofwisseling, SHAPE S capsules, DUO-formule * SET van 3 x 60 capsules
Formule ter ondersteuning van de stofwisseling, SHAPE S capsules, DUO-formule * SET van 3 x 60 capsules
€ 2.250,00/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 90,00
Gratis bezorging
Verkoper: IMPERIUM-HERBALS
Productafbeelding van ForceVital
ForceVital
€ 113,47/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,34
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr), AI-gegenereerde afbeelding
ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr)
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
€ 124,63/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,39
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
€ 141,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,10
Verkoper: AbisZ-Markt
Welkomstdeals
Productafbeelding van MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules, AI-gegenereerde afbeelding
MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules
€ 2.280,00/1l
€ 38,00
-9%
€ 34,20
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
€ 399,86/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van NOW Foods Dietary supplements Ucii, BI4318
NOW Foods Dietary supplements Ucii, BI4318
€ 538,67/1kg
€ 64,64
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
€ 88,99
-€ 8,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 93,74/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 204,65/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg