3,5



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Inhoud:
25 l- 5 lBeschikbare opties weergeven
- 10 lBeschikbare opties weergeven
- 20 lBeschikbare opties weergeven
- 24 lBeschikbare opties weergeven
- 25 l
- 30 lBeschikbare opties weergeven
Gewicht:
25 kg- 5 kgBeschikbare opties weergeven
- 10 kgBeschikbare opties weergeven
- 20 kgBeschikbare opties weergeven
- 24 kgBeschikbare opties weergeven
- 25 kg
- 30 kgBeschikbare opties weergeven
Vergelijkbare producten

-ethanol, vanillegeur, 96,6%, 6 liter, voor open haard, universeel, rookvrij, roetvrij, GiDeli
€ 5,00/1l
€ 31,18
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

-ethanol, koffiegeur, 96,6%, 30 liter, voor open haard, universeel, rookvrij en roetvrij, GiDeli
€ 3,33/1l
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

-ethanol, geurloos, 96,6%, 10 liter, voor open haard, universeel, rookvrij en roetvrij, GiDeli
€ 3,60/1l
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

-ethanol, koffiegeur, 96,6%, 1 liter, voor open haard, universeel, rookvrij en zonder roet. GiDeli
€ 9,50/1l
€ 15,58
-39%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 9,50
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

-ethanol geurkaars "Waldduft" (bosgeur), 96,6%, 5 liter, geschikt voor open haarden, universeel, rookvrij en zonder roet. GiDeli
€ 4,60/1l
€ 23,98
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Geurloze bioethanol 96,6%, 24 liter, geschikt voor diverse kachels. Rookvrij en zonder roet. Merk: GiDeli
€ 3,75/1l
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Aanstekers voor kachel, aanmaakhoutjes (22 stuks)
€ 38,06/1kg
€ 12,94
Gratis bezorging
Verkoper: Kaminladen

-ethanol 96,6%, 5 liter, met vanillegeur
€ 59,95
Verkoper: FLBcommerce

Vuurmortel, reparatiemortel, 1 kg, chamottemortel
€ 12,95/1kg
€ 14,63
Gratis bezorging
Verkoper: Kaminladen

Solidchoice - Bioethanol 96,6% 30 Liter Vanillegeur voor Open Haard
€ 191,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail

Solidchoice - Bioethanol 96,6% voor Open Haard 10L met Vanillegeur
€ 95,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail

Hittebestendige reparatiemortel, 1350°C, cartridge, 310 ml
€ 134,68/1kg
€ 41,75
Gratis bezorging
Verkoper: Kaminladen

Primer voor kit 1 liter
€ 24,80/1l
€ 24,80
Gratis bezorging
Verkoper: Kaminladen

TRANKIELO® - 10 stuks keramische wol – Hittebestendig voor -ethanol haarden – Perfect voor binnengebruik
€ 39,95
Verkoper: Trankielo

Aga Biokrb Elba
€ 50,00
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Theekannetje met theezeef van gietijzer, 0,7 liter
€ 89,27
Gratis bezorging
Verkoper: Kaminladen

-ethanol 96,6% voor kachels, geurloos en met een schone verbranding
€ 91,95
Verkoper: FLBcommerce

Hittebestendige afdichtingsmassa, wit, in cartridge
€ 171,13/1l
€ 53,05
Gratis bezorging
Verkoper: Kaminladen

Ethanol Haard Zwart 26,5 x 16 cm Met Gehard Glas En Decoratieve Stenen Zonder Rook En As Voor Sfeervolle Warmte
€ 27,00
Verkoper: TanningParadise

KOTARBAU Schoorsteenbezem set van kunststof, alle maten, haardbezem, keramiek, roestvrij staal, buis, trekgewicht, trekkoord, roetborstel, reinigingsset (125 mm, touwlengte - 8 m)
€ 53,99
Verkoper: KOTARBAU
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
GiDeli -ethanol 96,6% met vanillegeur - 25 liter premium brandstof (1 x 25 liter jerrycan)
Geniet van de aangename warmte en het zachte aroma van zoete vanille met de premium -ethanol van GiDeli. Onze zuivere -alcohol met een gehalte van 96,6% is speciaal ontwikkeld voor gebruik in moderne ethanolkachels.
Deze robuuste jerrycan van 25 liter biedt u de perfecte combinatie van economische voorraad, langdurige geurervaring en bewezen veiligheid voor uw huis.
Hoogste zuiverheid & Exclusief aroma
De GiDeli -ethanol staat voor absolute zuiverheid, gecombineerd met een uitstekende geurervaring. Dankzij het hoge zuiverheidspercentage van 96,6% brandt het product volledig en zonder residu.
Zachte vanillegeur: Verander uw woonkamer in een gezellige oase van welzijn. Geen onaangename alcoholgeuren tijdens het branden.
Rookvrij: Geniet van het vuur zonder enige rookontwikkeling.
Roetvrij: Noch uw muren, noch de glazen ruit van uw kachel worden vervuild door roetdeeltjes.
De verbranding vindt veilig plaats tot waterdamp en een minimale hoeveelheid CO2 – vergelijkbaar met de uitademingslucht van twee volwassenen. Een schoorsteen of een speciale afvoer is daarom niet nodig.
Voordelen van de 25-liter jerrycan
Economische voorraadgrootte: Met 25 liter premium brandstof heeft u een ideale voorraad voor vele gezellige avonden, perfect voor een economische en langdurige bevoorrading.
Veilige opslag: De stabiele jerrycan is ontworpen voor langdurige opslag en beschermt de hoogwaardige brandstof betrouwbaar tegen externe invloeden.
Ruimtebesparende opslag: De vorm van de jerrycan maakt een efficiënte opslag mogelijk in de kelder, garage of opslagruimte.
Milieuvriendelijk: Onze hoogwaardige HDPE-jerrycan is volledig recyclebaar.
Veelzijdig inzetbaar
Ons -ethanol met vanillegeur is geoptimaliseerd voor vrijwel elk apparaat dat op ethanol werkt:
Tafelkachels: Ideaal voor kleine decoratieve vlammen op tafel of dressoir.
Wandkachels: Creëert een gelijkmatige, sfeervolle vlam.
Standaardkachels: Biedt voldoende brandstof voor decoratieve vlammen in designkachels.
Buiten: Perfect voor tuinvakken en decoratieve terrasvuurplaatsen in de buitenlucht.
Duurzaamheid vanuit de natuur
Wij zetten in op milieubewustzijn. Ons -ethanol wordt duurzaam gewonnen uit hernieuwbare grondstoffen, zoals maïs en suikerbieten. Het is een biologisch afbreekbare brandstof die CO2-traal verbrandt.
Productgegevens in één oogopslag
Merk: GiDeli
Inhoud: 25 liter (1 x 25.000 ml jerrycan)
Concentratie: 96,6% -alcohol
Grondstof: Maïs & suikerbieten
Eigenschappen: Vanillegeur, rookvrij, roetvrij
Gebruik: Binnen & buiten
Sluiting: Veiligheidssluiting met kinderbeveiliging en authenticatiebescherming
Gebruikstips
Voor het veilig en schoon overgieten vanuit de 25-liter jerrycan, raden wij het gebruik van een trechter of een geschikte schenkbeaker aan. Bewaar de jerrycan altijd rechtop, koel en goed gesloten, om de hoge zuiverheid en het fijne aroma permanent te behouden.
Veiligheidsinstructies
Vul -ethanol nooit in een open vlam of in een hete brandkamer.
Laat het apparaat minstens 20-30 minuten afkoelen voordat u het bijvult.
Zorg in de binnenruimte voor regelmatige ventilatie (luchtverversing).
Bewaar de jerrycan koel, droog en buiten het bereik van kinderen.
- Gewicht
- 25 kg
- Inhoud
- 25 l
- EAN
- 5906168811029
- Fabrikant
- Gewicht
- 25 kg
- Inhoud
- 25 l
- EAN
- 5906168811029
- Fabrikant
Gevaar
P210 Verwijderd houden van warmte/vonken/open vuur/hete oppervlakken en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.
P233 In goed gesloten verpakking bewaren.
P305 + P351 + P338 BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
Downloads & aanwijzingen
Waarschuwingen voor gevaar
H225 Licht ontvlambare vloeistof en damp.
H319 Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
H336 Kan slaperigheid of duizeligheid veroorzaken.Gaat ook goed samen met

-ethanol, geurloos, 96,6%, 25 liter, voor open haarden, universeel, rookvrij en zonder roet, GiDeli
€ 3,20/1l
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

-ethanol, geurloos, 96,6%, 20 liter, geschikt voor diverse kachels, produceert geen rook of roet. GiDeli
€ 3,25/1l
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

-ethanol, geurloos, 96,6%, 10 liter, voor open haard, universeel, rookvrij en roetvrij, GiDeli
€ 3,60/1l
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

-ethanol, geurloos, 96,6%, 5 liter, voor open haard, universeel, rookvrij en zonder roet, GiDeli
€ 4,51/1l
€ 22,56
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

-ethanol, geurloos, 96,6%, 1 liter, voor open haarden, universeel, rookvrij en zonder roet, GiDeli
€ 10,99/1l
€ 11,98
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
0% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
0%50% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
50%50% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
50%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 22 november 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Ok
Inhoud 5 lGewicht 5 kg
Ruikt nergens naar
Beoordeeld op 11 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 5 lGewicht 5 kg