Inhoud:

5 l

-ethanol met kaneelgeur, 96,6%, 5 liter, geschikt voor open haarden, universeel, rookvrij, zonder roet, merk GiDeli

€ 23,98

€ 4,80 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 29 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
9h 24m 04s
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van -ethanol, kaneelgeur, 96,6%, 6 liter, geschikt voor open haarden, universeel, rookvrij, roetvrij, merk GiDeli
-ethanol, kaneelgeur, 96,6%, 6 liter, geschikt voor open haarden, universeel, rookvrij, roetvrij, merk GiDeli
€ 5,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Mr. Proper Universeel Reinigingsmiddel, Kersengeur, 5 liter
Mr. Proper Universeel Reinigingsmiddel, Kersengeur, 5 liter
€ 7,60/1l
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Primavera Slaapwel Kussenspray, biologisch
Primavera Slaapwel Kussenspray, biologisch
€ 430,00/1l
€ 12,90
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Luchtverfrisser in spuitbus, citroen geur, merk L&D (46g)
Luchtverfrisser in spuitbus, citroen geur, merk L&D (46g)
€ 80,00/1kg
€ 3,96
-7%
€ 3,68
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Geurzakje "Mijn zomer"
Geurzakje "Mijn zomer"
€ 56,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Primavera biologische kussenspray
Primavera biologische kussenspray
€ 410,00/1l
€ 12,63
-2%
€ 12,30
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Luchtverfrisser voor de auto - Geurparel met meloen aroma, merk Areon
Luchtverfrisser voor de auto - Geurparel met meloen aroma, merk Areon
€ 1.215,00/1kg
€ 16,99
-28%
€ 12,15
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Geurzakje Herfstgoud
Geurzakje Herfstgoud
€ 56,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Elektrische luchtverfrisser met lavendelgeur voor thuisgebruik
Elektrische luchtverfrisser met lavendelgeur voor thuisgebruik
€ 368,16/1l
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kerstgeur, bosaroma
Kerstgeur, bosaroma
€ 8,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bloemenaroma diffuser, rozengeur
Bloemenaroma diffuser, rozengeur
€ 41,61
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Sandalo Bergamotto - Millefiori - Contactvulling (voor geuren)
Sandalo Bergamotto - Millefiori - Contactvulling (voor geuren)
€ 88,78/1kg
€ 7,99
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Millefiori Rozenespresso, geurkaars in pot, stokjesdiffuser, 0,25 liter
Millefiori Rozenespresso, geurkaars in pot, stokjesdiffuser, 0,25 liter
€ 128,36/1l
€ 32,09
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Bloemenaroma diffuser Festive Frasier
Bloemenaroma diffuser Festive Frasier
€ 207,54/1l
€ 48,98
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Airwick, vanillegeur, navulverpakking, 228 ml
Airwick, vanillegeur, navulverpakking, 228 ml
€ 107,41/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,49
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AROMA CAR: Luchtverfrisser
AROMA CAR: Luchtverfrisser
€ 424,00/1kg
€ 8,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Puressentiel Citronella Diffuserolie, 30 ml
Puressentiel Citronella Diffuserolie, 30 ml
€ 505,00/1l
€ 15,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van AROMA CAR: Geurverwijderaar en luchtverfrisser
AROMA CAR: Geurverwijderaar en luchtverfrisser
€ 1.642,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,42
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van AROMA CAR: Geurverwijderaar en luchtverfrisser
AROMA CAR: Geurverwijderaar en luchtverfrisser
€ 547,33/1kg
€ 16,42
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Somat Tabletjes voor de vaatwasser, All in 1 Extra, 85 stuks
Somat Tabletjes voor de vaatwasser, All in 1 Extra, 85 stuks
€ 20,06/1kg
€ 29,08
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

GiDeli Premium Bioethanol 96,6% met kaneelgeur - 5 Liter (1x 5L kanister) Premium brandstof

Breng warmte en een schone vlam, gecombineerd met de warme geur van kruidige kaneel, in uw huis. GiDeli bioethanol (96,6%) met kaneelgeur is de ideale keuze voor een schone verbranding, een bijzondere zintuiglijke ervaring en maximale veiligheid. Ons product combineert perfect elegante esthetiek met ecologisch bewustzijn.

UW VOORDELEN IN EEN KIJK

  • MAXIMALE PUREIT: Een gecertificeerd gehalte van 96,6% zorgt voor een zeer efficiënte, gelijkmatige verbranding en een prachtige vlam.

  • EXCLUSIEVE KANEELGEUR: Geniet van een heerlijke kaneelgeur die tijdens de verbranding een gezellige sfeer creëert. Storende alcoholgeuren worden geëlimineerd door het subtiele aroma.

  • ZONDER RESTEN: Geniet van vuur zonder rook, roet of as. De hygiëne van uw leefruimte en de netheid van de muren blijven behouden.

  • PRAKTISCHE GROOTTE: De handzame 5-liter kanister biedt u een ideale voorraad voor meerdere gezellige avonden. Deze grootte is perfect voor eenvoudig gebruik en veilige opslag in huis.

  • OPTIMALE HANTEERBAARHEID: De compacte 5-liter kanister is aanzienlijk lichter dan grote verpakkingen en maakt een gecontroleerde vulling van uw brander mogelijk. De robuuste HDPE-kanister kan bovendien ruimtebesparend worden opgeborgen.

TOEPASSINGEN

Dit universele -ethanol met kaneelgeur is geoptimaliseerd voor alle ethanol-apparaten:

  • SFEERCREATIE BINNENSHUIS: Ideaal voor tafel-, wand- en vrijstaande kachels. Creëert direct een gezellige sfeer en een aangename geur in de woonkamer, slaapkamer of serre.

  • TUIN & TERRAS: Perfect voor tuinvakken en vuurkolommen, om warme zomermiddagen sfeervol en uitnodigend te verlengen.

  • HORECA & EVENEMENTEN: Betrouwbare brandstof voor sfeervolle verlichting op tafels in hotels en restaurants, die gasten een exclusieve geurervaring biedt.

WAAROM 96,6% DE OPTIMALE KEUZE IS

Terwijl 100% ethanol vaak te snel en te heet verbrandt, biedt de 96,6%-variant de perfecte balans. De vlam brandt rustiger, toont een natuurlijk kleurenspectrum en de brandduur is vaak langer. Bovendien is de ontbranding zachter, wat de veiligheid in gebruik verhoogt en de verspreiding van de kaneelaroma optimaliseert.

TECHNISCHE SPECIFICATIES & KWALITEITSEIGENSCHAPPEN

  • Merk: GiDeli

  • Concentratie: 96,6% Vol. (biologische kwaliteit volgens EU-normen)

  • Inhoud: 5 liter (1 blik van 5 liter)

  • Basis: Afkomstig van duurzame grondstoffen (maïs en suikerbieten)

  • Vlambeeld: Natuurlijke, levendige en warme vlam zonder vonken

  • Veiligheid: Veiligheidssluiting met kinderbeveiliging en authenticatie

  • Verpakking: Handig, stabiel HDPE-blik voor veilig gebruik en opslag

TIP VOOR OPTIMAAL GEBRUIK

Verwijder stof uit de brander voordat u deze vult. Voor het veilig en schoon overgieten van de 5-liter blik raden we het gebruik van een trechter of een geschikte schenkbeurt aan. Bewaar het product altijd rechtop, koel en goed afgesloten om de hoge zuiverheid en het aroma permanent te behouden.

MILIEU-VOETAFDRUK

GiDeli zet in op groene energie uit hernieuwbare grondstoffen. De verbranding is bijna klimaatneutraal, omdat er slechts zoveel CO2 wordt uitgestoten als de planten eerder hebben opgenomen. De subtiele kaneelaroma zorgt voor een unieke ervaring, terwijl er slechts waterdamp en minimale hoeveelheden CO2 ontstaan – vergelijkbaar met de menselijke ademhaling.

BELANGRIJKE VEILIGHEIDSINSTRUCTIES

  • NOOIT ethanol rechtstreeks in de brandende vlam gieten (kans op explosie)!

  • ALLEEN in volledig afgekoelde branders bijvullen (minimaal 20-30 minuten wachten).

  • VENTILATIE: Zorg voor regelmatige luchtverversing in gesloten ruimtes door te luchten.

  • OPSLAG: Buiten bereik van kinderen, koel en beschermd tegen ontstekingsbronnen n.

Inhoud
5 l
Fabrikant
Gewicht
5000 g
EAN
5906168810763

Inhoud
5 l
Fabrikant
Gewicht
5000 g
EAN
5906168810763
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van UISEBRT Ethanol tafelkachel, roestvrij staal, -ethanol tafelvuur, tafel-decoratief vuur, vuurkorf, glazen vuurplaats voor binnen- en buitengebruik, inclusief blusapparaat, rechthoekig, type C
UISEBRT Ethanol tafelkachel, roestvrij staal, -ethanol tafelvuur, tafel-decoratief vuur, vuurkorf, glazen vuurplaats voor binnen- en buitengebruik, inclusief blusapparaat, rechthoekig, type C
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 163
€ 23,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van -ethanol, geurloos, 96,6%, 5 liter, voor open haard, universeel, rookvrij en zonder roet, GiDeli
-ethanol, geurloos, 96,6%, 5 liter, voor open haard, universeel, rookvrij en zonder roet, GiDeli
€ 4,51/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 22,56
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van -ethanol, kaneelgeur, 96,6%, 6 liter, geschikt voor open haarden, universeel, rookvrij, roetvrij, merk GiDeli
-ethanol, kaneelgeur, 96,6%, 6 liter, geschikt voor open haarden, universeel, rookvrij, roetvrij, merk GiDeli
€ 5,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Raamreinigingsrobot, Intelligente sproeimodus, 90W raamzuiger, 5600Pa, Raamreiniger, Met UPS-bescherming tegen stroomuitval, Drie automatische reinigingsmodi
Raamreinigingsrobot, Intelligente sproeimodus, 90W raamzuiger, 5600Pa, Raamreiniger, Met UPS-bescherming tegen stroomuitval, Drie automatische reinigingsmodi
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 73,99
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: OrberStore
Productafbeelding van SpeedComfort Wentylator grzejnikowy Extension-Set
SpeedComfort Wentylator grzejnikowy Extension-Set
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 49,07
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van -ethanol tafelhaard, tafelvuur met decoratieve stenen
-ethanol tafelhaard, tafelvuur met decoratieve stenen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 14,89
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van -ethanol, vanillegeur, 96,6%, 2 liter, voor open haard, universeel, rookvrij, roetvrij, GiDeli
-ethanol, vanillegeur, 96,6%, 2 liter, voor open haard, universeel, rookvrij, roetvrij, GiDeli
€ 8,99/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van -ethanol, geurloos, 96,6%, 10 liter, voor open haard, universeel, rookvrij en roetvrij, GiDeli
-ethanol, geurloos, 96,6%, 10 liter, voor open haard, universeel, rookvrij en roetvrij, GiDeli
€ 3,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 35,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van -ethanol, vanillegeur, 96,6%, 3 liter, voor open haard, universeel, rookvrij, roetvrij, GiDeli
-ethanol, vanillegeur, 96,6%, 3 liter, voor open haard, universeel, rookvrij, roetvrij, GiDeli
€ 7,19/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Philips EasySpeed strijkijzer met keramische zool, 25 gram/minuut constante stoom, 2000 W, grijs (GC1751/80)
Philips EasySpeed strijkijzer met keramische zool, 25 gram/minuut constante stoom, 2000 W, grijs (GC1751/80)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 315
€ 137,00
-€ 4,11
€ 132,89
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zachte taupe kleur, afmetingen 160x220 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zachte taupe kleur, afmetingen 160x220 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 339
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van INTEX 28452NP - Whirlpool - PureSPA Greystone Deluxe (196x196 cm) voor 6 personen, met app-bediening
INTEX 28452NP - Whirlpool - PureSPA Greystone Deluxe (196x196 cm) voor 6 personen, met app-bediening
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 899,99
Verkoper: RAWAX
Productafbeelding van Toboli paviljoen, 3 x 3 meter, grijs, met UV-bescherming 50+, tuinpaviljoen met afneembare zijpanelen, partytent met ramen, geschikt voor bijvoorbeeld terras en festivals
Toboli paviljoen, 3 x 3 meter, grijs, met UV-bescherming 50+, tuinpaviljoen met afneembare zijpanelen, partytent met ramen, geschikt voor bijvoorbeeld terras en festivals
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Set van 2 eetkamerstoelen met armleuningen, bekleed met cordura-stof, gestoffeerd, comfortabel, stabiel, modern, met metalen frame
Set van 2 eetkamerstoelen met armleuningen, bekleed met cordura-stof, gestoffeerd, comfortabel, stabiel, modern, met metalen frame
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Zwembad Florida, 3,05 x 0,91 meter, zonder accessoires
Zwembad Florida, 3,05 x 0,91 meter, zonder accessoires
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 159
€ 145,76
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van EXIT Black Leather zwembad 400x200x100cm met zandfilterpomp - zwart
EXIT Black Leather zwembad 400x200x100cm met zandfilterpomp - zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 749,00
Gratis bezorging
Verkoper: EXIT_Toys
Productafbeelding van KENWOOD Dubbele heteluchtfriteuse HFM20, 2x4 liter, modelnummer 302761
KENWOOD Dubbele heteluchtfriteuse HFM20, 2x4 liter, modelnummer 302761
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 121,55
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1029
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van INTEX 28270NP Rechthoekig framezwembad, 220x150x60 cm. Tuinzwembad, geschikt voor gezinnen
INTEX 28270NP Rechthoekig framezwembad, 220x150x60 cm. Tuinzwembad, geschikt voor gezinnen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 116,95
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 190,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1493
€ 19,00
Verkoper: Fortaza
Productafbeelding van Wiltec afvoerslang voor airconditioners met een diameter van 116 mm, slang met variabele lengte van 0,7 tot 1,7 meter, geschikt voor airconditioners, droogovens en afzuigkappen
Wiltec afvoerslang voor airconditioners met een diameter van 116 mm, slang met variabele lengte van 0,7 tot 1,7 meter, geschikt voor airconditioners, droogovens en afzuigkappen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,99
-7%
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Bestseller
Productafbeelding van Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 373
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van MODFU Multifunctionele slaapbank met opbergbankje, relaxfauteuil met antislip plastic poten, bruin
MODFU Multifunctionele slaapbank met opbergbankje, relaxfauteuil met antislip plastic poten, bruin
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 309,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Plafondventilator met verlichting en afstandsbediening. Dimbaar, 3 lichtmodi, 3 ventilatorsnelheden, E27 LED-ventilatorlamp, wit
Plafondventilator met verlichting en afstandsbediening. Dimbaar, 3 lichtmodi, 3 ventilatorsnelheden, E27 LED-ventilatorlamp, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 25,49
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A++.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van -ethanol, kaneelgeur, 96,6%, 3 liter, voor open haard, universeel, rookvrij, roetvrij, GiDeli
-ethanol, kaneelgeur, 96,6%, 3 liter, voor open haard, universeel, rookvrij, roetvrij, GiDeli
€ 7,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Lattafa Pride Art of Arabia I Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Pride Art of Arabia I Eau de Parfum, 100 ml
€ 384,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 185
€ 38,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Yara Moi Women Eau De Parfum Spray (100 ml)
Lattafa Yara Moi Women Eau De Parfum Spray (100 ml)
€ 190,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1493
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 19 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geen geur
Inhoud 5 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Replica Sailing Day, geurverspreider (165 ml)
Maison Margiela Replica Sailing Day, geurverspreider (165 ml)
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 476,00/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance 322 Ruimtediffuser, Geur: Strandvuur (200 ml)
L:A BRUKET Home Fragrance 322 Ruimtediffuser, Geur: Strandvuur (200 ml)
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,10/1l