Zuurdesemvrije, klassieke Jeruzalemmatzes, 500 gram

€ 5,80

€ 11,60 / 1kg

Plus € 12,00 verzendkosten

Onze bestedeals
Broden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Mestemacher. Ons puur haverbrood met zorgvuldig geselecteerde oliehoudende zaden. 300g
Mestemacher. Ons puur haverbrood met zorgvuldig geselecteerde oliehoudende zaden. 300g
€ 47,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,31
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van WIT BREAD MAESTRO, in plakken gesneden, glutenvrij, 300g - SCHAR
WIT BREAD MAESTRO, in plakken gesneden, glutenvrij, 300g - SCHAR
€ 12,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,47
-83%
€ 3,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
€ 58,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van PIADINA  SPELTTORTILLA 260 g - LA  IDEA
PIADINA SPELTTORTILLA 260 g - LA IDEA
€ 13,46/1kg
€ 4,61
-24%
€ 3,50
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
€ 11,89/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,27
-2%
€ 4,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Glutenvrij biologisch volkoren chia-brood, 500 gram, merk Schnitzer
Glutenvrij biologisch volkoren chia-brood, 500 gram, merk Schnitzer
€ 5.200,00/1kg
€ 5,43
-4%
€ 5,20
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van -WIT PITA-BROOD, 260 gram - FLORENTIN
-WIT PITA-BROOD, 260 gram - FLORENTIN
€ 0,01/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,40
-5%
€ 2,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Baguettini - Rustieke variant, 200g
Baguettini - Rustieke variant, 200g
€ 14,15/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,91
-2%
€ 2,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Leimer paneermeel, 400 gram
Leimer paneermeel, 400 gram
€ 6,42/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 2,57
Verkoper: Store-Germany
Bestseller
Productafbeelding van Dinkelbroodjes, 200g | PURAL
Dinkelbroodjes, 200g | PURAL
€ 15,55/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
PUMPERNIKIEL BIO 500 g - TERRASANA
PUMPERNICKEL, biologisch, 500 g - TERRASANA
€ 4,50/1kg
€ 2,59
-13%
€ 2,25
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer  Brood & Toast, wit, 400 g, water 28%, maïszetmeel*, rijstzuurdesem* (rijstmeel*, water), rijstmeel* 6%, havervlokken* 3%..., 197 kcal, 828 kJ, 2,9 g, 3,5 g.*biologisch
Schnitzer Brood & Toast, wit, 400 g, water 28%, maïszetmeel*, rijstzuurdesem* (rijstmeel*, water), rijstmeel* 6%, havervlokken* 3%..., 197 kcal, 828 kJ, 2,9 g, 3,5 g.*biologisch
€ 11,60/1kg
€ 4,76
-2%
€ 4,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van PINSA  - 400 gram - TERRASANA
PINSA - 400 gram - TERRASANA
€ 12,40/1kg
€ 4,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer 4607, 250 gram, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 gram, 4,8 gram
Schnitzer 4607, 250 gram, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 gram, 4,8 gram
€ 16,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,81
-16%
€ 4,04
Verkoper: KoopjesDrogisterij
CHLEB NAAN CZOSNKOWY BIO 240 g - TERRASANA
Naanbrood met knoflook, 240 gram
€ 15,63/1kg
€ 4,09
-8%
€ 3,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dinkelbrood, 460 gram
Dinkelbrood, 460 gram
€ 12,00/1kg
€ 5,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Polenta met steenpadden, 400 gram.
Polenta met steenpadden, 400 gram.
€ 21,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,46
-9%
€ 8,60
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Briestange kaas, Bantel, ongeveer 600 gram.
Briestange kaas, Bantel, ongeveer 600 gram.
€ 45,17/1kg
€ 29,81
-9%
€ 27,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kruidenbroodjes Mamut, 150 gram
Kruidenbroodjes Mamut, 150 gram
€ 10,26/1kg
€ 3,31
-28%
€ 2,36
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dit klassieke, ongedroogde Italiaanse brood wordt bereid volgens een traditioneel recept, zonder toevoeging van gist. De eenvoudige samenstelling, bestaande uitsluitend uit meel en water, kenmerkt het door een natuurlijke smaak, een delicate knapperigheid en een uitzonderlijke lichtheid. Dit koosjere product voldoet perfect aan de eisen van de Joodse keuken, maar wordt ook gewaardeerd in vegetarische en veganistische voeding, en zelfs door mensen die op zoek zijn naar gemakkelijk verteerbare producten zonder chemische toevoegingen. Pane Azzimo is een brood dat diep geworteld is in de traditie – het is al eeuwenlang een onderdeel van de mediterrane keuken en is uitstekend als bijgerecht, als basis voor sandwiches, als snack en als brood. Het kan worden geserveerd met kaas, groenten, spreads en dips, en kan ook een alternatief zijn voor gewoon brood in uw dagelijkse maaltijden. De verpakking van 500 gram is een praktische oplossing voor gezinnen en mensen die de Italiaanse eenvoud en authentieke smaak waarderen, en brengt een vleugje traditie op tafel.

Ingrediënten
- Tarwemeel - Water
Voedingswaarde
- Energie: ongeveer 375 kcal - Vet: ongeveer 1,6 g, waarvan verzadigde vetzuren: ongeveer 0,4 g - Koolhydraten: ongeveer 63 g, waarvan suikers: ongeveer 1,8 g - Eiwit: ongeveer 11 g - Zout: < 0,01 g
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
Jerusalem Matzos
Verkoopbenaming
Zuurdesemvrije, klassieke Jeruzalemmatzes, 500 gram
Fabrikant
Jerusalem Matzos
EAN
7290002153689

Ingrediënten
- Tarwemeel - Water
Voedingswaarde
- Energie: ongeveer 375 kcal - Vet: ongeveer 1,6 g, waarvan verzadigde vetzuren: ongeveer 0,4 g - Koolhydraten: ongeveer 63 g, waarvan suikers: ongeveer 1,8 g - Eiwit: ongeveer 11 g - Zout: < 0,01 g
Gewicht
500 g
Levensmiddelenbedrijven
Jerusalem Matzos
Verkoopbenaming
Zuurdesemvrije, klassieke Jeruzalemmatzes, 500 gram
Fabrikant
Jerusalem Matzos
EAN
7290002153689
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
€ 34,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Baguettini - Rustieke variant, 200g
Baguettini - Rustieke variant, 200g
€ 14,15/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,91
-2%
€ 2,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Berlinki met kipfilet van Morliny, 250 gram
Berlinki met kipfilet van Morliny, 250 gram
€ 34,52/1kg
€ 8,63
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Saftkan 1,1 liter, waterkan, glazen kan, waterkan, kan, glazen kan, kan voor in de koelkast
Saftkan 1,1 liter, waterkan, glazen kan, waterkan, kan, glazen kan, kan voor in de koelkast
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 11,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PIADINA  SPELTTORTILLA 260 g - LA  IDEA
PIADINA SPELTTORTILLA 260 g - LA IDEA
€ 13,46/1kg
€ 4,61
-24%
€ 3,50
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
Brandt 839132 Brandt Markenzwieback Gebäck 450,0 g, 1 St.
€ 58,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,51
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van SURIG Azijnzuur essence 400ml met 25% azijnzuur. 100% plantaardige azijn voor het reinigen en ontkalken
SURIG Azijnzuur essence 400ml met 25% azijnzuur. 100% plantaardige azijn voor het reinigen en ontkalken
€ 2,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Bestseller
Productafbeelding van Dinkelbroodjes, 200g | PURAL
Dinkelbroodjes, 200g | PURAL
€ 15,55/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
€ 22,78/1kg
€ 11,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
Schnitzer Bread Less – een broodalternatief, 350 g. Ingrediënten: water, havervlokken*, pompoenpitten*, zonnebloempitten*, quinoa*, gepofte quinoa, appelazijn*, ... Voedingswaarden: 283 kcal, 1182 kJ, 11 g vet, 15 g koolhydraten
€ 11,89/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,27
-2%
€ 4,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij
CHLEB ESSEŃSKI ORKISZOWY BIO 400 g - TERRASANA
Gekiemd Dinkelbrood, naturel, 400g
€ 13,82/1kg
€ 6,01
-7%
€ 5,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Glutenvrij biologisch volkoren chia-brood, 500 gram, merk Schnitzer
Glutenvrij biologisch volkoren chia-brood, 500 gram, merk Schnitzer
€ 5.200,00/1kg
€ 5,43
-4%
€ 5,20
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer 4587, 320 gram, 160 gram, 2 stuks, 233 kcal, 975 kJ
Schnitzer 4587, 320 gram, 160 gram, 2 stuks, 233 kcal, 975 kJ
€ 4.550,00/1kg
€ 5,42
-16%
€ 4,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
PUMPERNIKIEL BIO 500 g - TERRASANA
PUMPERNICKEL, biologisch, 500 g - TERRASANA
€ 4,50/1kg
€ 2,59
-13%
€ 2,25
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Schnitzer  Volkorenbrood, rustieke variant, 430 g, ingrediënten: gerst, eieren, lupine, sesamzaad, soja. Product van Duitsland. Voedingswaarde: 185 kcal, 779 kJ, 3 g
Schnitzer Volkorenbrood, rustieke variant, 430 g, ingrediënten: gerst, eieren, lupine, sesamzaad, soja. Product van Duitsland. Voedingswaarde: 185 kcal, 779 kJ, 3 g
€ 13,02/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,74
-2%
€ 5,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van GLUTENVRIJ PAIN CAMPAGNARD BOERENBROOD, GESNEDEN 240 g - SCHAR
GLUTENVRIJ PAIN CAMPAGNARD BOERENBROOD, GESNEDEN 240 g - SCHAR
€ 17,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,20
-2%
€ 4,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
€ 9,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
Schnitzer 4022993047073, 220 gram, Duitsland, 184 kcal, 774 kJ, 3 gram, 4,4 gram
€ 16,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,48
-18%
€ 3,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van -WIT PITA-BROOD, 260 gram - FLORENTIN
-WIT PITA-BROOD, 260 gram - FLORENTIN
€ 0,01/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,40
-5%
€ 2,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Baguettini - Bianco, 200 gram
Baguettini - Bianco, 200 gram
€ 14,15/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,91
-2%
€ 2,83
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Maestro Vital - meergranenbrood, gewicht: 350 gram
Maestro Vital - meergranenbrood, gewicht: 350 gram
€ 3.710,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,91
-5%
€ 3,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Schnitzer 4607, 250 gram, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 gram, 4,8 gram
Schnitzer 4607, 250 gram, DE-ÖKO-003, 210 kcal, 884 kJ, 3 gram, 4,8 gram
€ 16,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,81
-16%
€ 4,04
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 4 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ongezuurd brood
Beoordeeld op 12 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
zeer goed product
Beoordeeld op 17 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop