Turci zoutmengsel met rozemarijn, knoflook en salie, 200 gram

€ 4,40

€ 22,00 / 1kg

Plus € 12,00 verzendkosten

Onze bestedeals
Zout & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kamis Specialite Młynerij, Zeezout met Jodium, 90 gram
Kamis Specialite Młynerij, Zeezout met Jodium, 90 gram
€ 70,00/1kg
€ 6,63
-4%
€ 6,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Herbaria Fenchelzaad, zoet, 40 gram zaad
Herbaria Fenchelzaad, zoet, 40 gram zaad
€ 114,75/1kg
€ 4,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Siciliaans zeezout met salie en basilicum, 300 gram
Siciliaans zeezout met salie en basilicum, 300 gram
€ 17,17/1l
€ 5,15
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Salamoia Caber Zeezout, zonder knoflook, met kruiden, 1 kg
Salamoia Caber Zeezout, zonder knoflook, met kruiden, 1 kg
€ 7,42/1kg
€ 7,42
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Kamis Zachtmakker voor vlees, 30 gram
Kamis Zachtmakker voor vlees, 30 gram
€ 49,67/1kg
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Herbamare® Kruidenzout - Pittig, 250g
Herbamare® Kruidenzout - Pittig, 250g
€ 16,76/1l
€ 4,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ostmann 3912275005 Ostmann Kräutersalz Gewürzmischung, 70,0 g
Ostmann 3912275005 Ostmann Kräutersalz Gewürzmischung, 70,0 g
€ 174,14/1kg
€ 12,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zeezout uit Guérande.
Zeezout uit Guérande.
€ 63,60/1kg
€ 7,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Zeewier met jodium, zeezout - 150g
Zeewier met jodium, zeezout - 150g
€ 44,67/1kg
€ 6,70
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van KALAS BENESŮL IFREE - Jodiumvrije zeezout, 250 gram
KALAS BENESŮL IFREE - Jodiumvrije zeezout, 250 gram
€ 27,36/1kg
€ 6,84
Verkoper: Katorshop
Productafbeelding van Zout uit Sicilië met zomertruffel, 90 gram
Zout uit Sicilië met zomertruffel, 90 gram
€ 148,78/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,39
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Piranske Soline Zoutbloem in verpakking, 125 gram
Piranske Soline Zoutbloem in verpakking, 125 gram
€ 78,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,80
5% Voucher
Verkoper: Fine-experience
Productafbeelding van Sonnentor 00322, Kruidenvlokken, 40 g, Venkel, 336 kcal, 1382 kJ, 19 g
Sonnentor 00322, Kruidenvlokken, 40 g, Venkel, 336 kcal, 1382 kJ, 19 g
€ 78,00/1kg
€ 3,12
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kotanyi Vleesverzachter-zout, 30 gram
Kotanyi Vleesverzachter-zout, 30 gram
€ 29,75/1kg
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KALAS zout, fijn, 300 gram
KALAS zout, fijn, 300 gram
€ 18,67/1kg
€ 5,60
Verkoper: Katorshop
Productafbeelding van 12 biologische kruidenzadenmix, , 120 g, SONNENTOR
12 biologische kruidenzadenmix, , 120 g, SONNENTOR
€ 55,83/1kg
€ 6,70
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Cadeauset met 3 potjes zeezoutvlokken, 130 gram
Cadeauset met 3 potjes zeezoutvlokken, 130 gram
€ 125,92/1l
€ 16,37
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Gerookt zeezout, 150 gram
Gerookt zeezout, 150 gram
€ 54,93/1l
€ 8,24
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Ontbijtmengsel met ongeroosterde biologische cacao, 1 x 300 gram
Ontbijtmengsel met ongeroosterde biologische cacao, 1 x 300 gram
€ 22,23/1kg
€ 6,67
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van KALAS Bloemenzout met basilicum en tijm, afkomstig uit Griekenland, 300 gram
KALAS Bloemenzout met basilicum en tijm, afkomstig uit Griekenland, 300 gram
€ 18,67/1kg
€ 5,60
Verkoper: Katorshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

"Salamoia Turci is een traditionele Italiaanse kruidenmix die hoogwaardig zeezout combineert met aromatische rozemarijn, knoflook en salie. De zorgvuldig samengestelde verhoudingen geven gerechten een uniek mediterraan karakter en verfijnen ze met een intense smaak en een natuurlijke aroma. Perfect om vlees, vis, groenten, salades en focaccia mee te kruiden. Met dit 100% natuurlijke product, vrij van kunstmatige toevoegingen en conserveermiddelen, brengt u eenvoudig de authentieke smaak van Toscane in uw keuken. Dankzij de handige verpakking van 200 gram is de mix altijd binnen handbereik en klaar voor dagelijks gebruik. Het geeft uw gerechten een intens aroma en een delicate kruidennoot."
Ingrediënten
Zout, rozemarijn, knoflook en salie
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Turci Via Pico della Mirandola 9, 50132 Firenze
Verkoopbenaming
Turci zoutmengsel met rozemarijn, knoflook en salie, 200 gram
Fabrikant
Turci
EAN
8009730110050

Ingrediënten
Zout, rozemarijn, knoflook en salie
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
Turci Via Pico della Mirandola 9, 50132 Firenze
Verkoopbenaming
Turci zoutmengsel met rozemarijn, knoflook en salie, 200 gram
Fabrikant
Turci
EAN
8009730110050
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kruidenzout voor vlees, grill, aardappelen en groenten
Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kruidenzout voor vlees, grill, aardappelen en groenten
€ 7,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,88
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Caber Bolognese kruidenmix zonder knoflook, 200g
Caber Bolognese kruidenmix zonder knoflook, 200g
€ 29,68/1l
€ 3,71
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Klangspel, metalen windgong, windharpen, Feng Shui, decoratie voor buiten, huis en tuin
Klangspel, metalen windgong, windharpen, Feng Shui, decoratie voor buiten, huis en tuin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 18,38
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Basilicumpesto zonder knoflook, volgens het oude recept van Bartolomeo Venturini, 180g
Basilicumpesto zonder knoflook, volgens het oude recept van Bartolomeo Venturini, 180g
€ 25,78/1kg
€ 4,64
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van MAXXMEE HP-12AR / 09621: Elektrische kachel, tafelmodel, 1200 Watt, 3 warmtestanden, koude stand, timer
MAXXMEE HP-12AR / 09621: Elektrische kachel, tafelmodel, 1200 Watt, 3 warmtestanden, koude stand, timer
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Alce Nero 362100, Pesto saus, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
Alce Nero 362100, Pesto saus, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
€ 33,92/1l
€ 4,64
-4%
€ 4,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück
€ 23,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Qualita N.1 Giovannini, gemengde koffiebonen, 1 kg
Qualita N.1 Giovannini, gemengde koffiebonen, 1 kg
€ 22,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,73
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Basilicumpesto met knoflook, bereid volgens een oud recept van Bartolomeo Venturino, 180 gram
Basilicumpesto met knoflook, bereid volgens een oud recept van Bartolomeo Venturino, 180 gram
€ 25,78/1kg
€ 4,64
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Delgeo reistrugzak voor dames en heren, grote handtas-rugzak, uitbreidbare handtas, 17-inch laptoprugzak voor reizen, beige
Delgeo reistrugzak voor dames en heren, grote handtas-rugzak, uitbreidbare handtas, 17-inch laptoprugzak voor reizen, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van KESPER Keukenwagen, wit, met 2 afvalbakken (elk 15 liter) – 50 x 37 x 79 cm – Serveerwagen – met lade en 4 wielen, waarvan 2 met rem – 2552713
KESPER Keukenwagen, wit, met 2 afvalbakken (elk 15 liter) – 50 x 37 x 79 cm – Serveerwagen – met lade en 4 wielen, waarvan 2 met rem – 2552713
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 736
€ 116,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 343,99
-€ 21,00
€ 322,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 31 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
kwaliteit van het product
Beoordeeld op 19 november 2025 op
Geverifieerde aankoop