DKNY Donna Karan Be Tempted Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)

€ 27,67

€ 922,33 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 2.429,20/1l
€ 242,92
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Givenchy Very Irrésistible Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
Givenchy Very Irrésistible Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
€ 894,50/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 71,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kenzo L'Eau Ambrée Eau de Parfum, 100 ml
Kenzo L'Eau Ambrée Eau de Parfum, 100 ml
€ 682,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,91
-10%
€ 68,21
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eilish No. 2 - Eau de Parfum, 30 ml
Eilish No. 2 - Eau de Parfum, 30 ml
€ 1.767,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 53,01
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Tempted Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Tempted Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 312,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 31,22
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Tempted Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Tempted Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 317,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,78
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van DKNY Donna Karan DKNY 24/7 Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan DKNY 24/7 Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 573,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Tempted Eau So Blush Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Tempted Eau So Blush Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 609,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Delicious Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Delicious Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 840,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 42,03
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Delicious Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Delicious Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 643,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,39
-13%
€ 32,16
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Tempted Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Tempted Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 695,40/1l
€ 34,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be 100% Delicious Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be 100% Delicious Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
€ 1.044,00/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be 100% Delicious Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be 100% Delicious Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 387,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gisada Donna Eau de Parfum, 50 ml
Gisada Donna Eau de Parfum, 50 ml
€ 1.473,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 73,66
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be 100% Delicious Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be 100% Delicious Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 452,20/1l
€ 45,22
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be 100% Delicious, eau de parfum, 50 ml, voor dames
DKNY Donna Karan Be 100% Delicious, eau de parfum, 50 ml, voor dames
€ 708,00/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Delicious Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Delicious Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 461,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 46,18
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Delicious Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Delicious Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 1.090,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Damesparfum Donna Karan EDP, DKNY, 50 ml
Damesparfum Donna Karan EDP, DKNY, 50 ml
€ 647,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 32,39
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Delicious Golden Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Delicious Golden Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
€ 528,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,85
Verkoper: ParfumGroup

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

DKNY Be Tempted van Donna Karan is een fascinerende parfum met een uniek karakter, dat bloemige, fruitige en gourmandige tonen harmonieus combineert. Dit parfum, dat in 2016 op de markt kwam, is gericht op vrouwen die sensuele en speelse geuren met een vleugje mysterie waarderen. Geïnspireerd door onweerstaanbare verleiding en vrouwelijke aantrekkingskracht, is DKNY Be Tempted het perfecte accessoire voor elke gelegenheid, of het nu voor dagelijks gebruik is of voor speciale momenten. De opening van het parfum is opvallend met een sappige mix van rode vruchten, verse appel en sprankelende citroen, verlevendigd door een vleugje lakritsthee en licht kruidige kaneel. Deze fruitige en kruidige accenten creëren een uitnodigende en verfrissende start die direct de zintuigen prikkelt. In het hart ontvouwt zich een romantische en delicate compositie, waarin de harmonie van roos, viooltje en oranjebloesem tot leven komt. Deze bloemige tonen geven het parfum een verfijnde vrouwelijkheid en elegantie, waardoor het bijzonder aantrekkelijk is. De basis van het parfum ontwikkelt zich tot een warme, zoete en sensuele compositie, gedomineerd door romige vanille, Indonesische patchouli en mysterieus wierook. Deze basisnoten geven het parfum diepte en een langdurige aanwezigheid, die een gevoel van luxe en verleiding creëert. DKNY Be Tempted is het ideale parfum voor vrouwen die de aandacht willen trekken en een onvergetelijke indruk willen achterlaten. Perfect voor een avond waarop u uw sensualiteit en mysterieuze aura wilt uitdrukken, zal dit parfum zeker alle blikken op zich vestigen en blijvende herinneringen creëren.
Afmetingen
30 milliliter
Gewicht
0.2 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
0085715950192
85715950192

Afmetingen
30 milliliter
Gewicht
0.2 kg
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
0085715950192
85715950192
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Tempted Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Tempted Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 312,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 31,22
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Tempted Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Tempted Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 635,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 31,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Tempted Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Tempted Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 317,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,78
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Delicious Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Delicious Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 597,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 59,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior J'adore, voor dames, 150 ml, navulbare flacon, Ylang-ylang, Damastroos, Jasmijn
Dior J'adore, voor dames, 150 ml, navulbare flacon, Ylang-ylang, Damastroos, Jasmijn
€ 1.481,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 222,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Christian Dior, J'adore, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
Christian Dior, J'adore, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
€ 2.592,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 129,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Damesparfum Sexy Amber van Michael Kors, Eau de Parfum, 100 ml
Damesparfum Sexy Amber van Michael Kors, Eau de Parfum, 100 ml
€ 301,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 30,17
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Carolina Herrera PSS90654, voor dames, zomer, 150 ml, navulflacon, geur van amandel, tuberoos en jasmijn Sambac
Carolina Herrera PSS90654, voor dames, zomer, 150 ml, navulflacon, geur van amandel, tuberoos en jasmijn Sambac
€ 934,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 140,17
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van DKNY Women Eau de Parfum, damesparfum van Donna Karan New York, 100 ml
DKNY Women Eau de Parfum, damesparfum van Donna Karan New York, 100 ml
€ 397,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Delicious Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Delicious Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 461,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 46,18
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Thierry Mugler Alien Goddess Intense Eau de Parfum Spray
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Eau de Parfum Spray
€ 1.131,67/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 67,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 600,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 73,80
-18%
€ 60,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van DKNY Donna Karan DKNY 24/7 Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan DKNY 24/7 Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 573,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van INTEX 28270NP Rechthoekig framezwembad, 220x150x60 cm. Tuinzwembad, geschikt voor gezinnen
INTEX 28270NP Rechthoekig framezwembad, 220x150x60 cm. Tuinzwembad, geschikt voor gezinnen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 116,95
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Delicious Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
DKNY Donna Karan Be Delicious Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 643,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,39
-13%
€ 32,16
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Donna Karan DKNY Woman Eau de Parfum 30 ml
Donna Karan DKNY Woman Eau de Parfum 30 ml
€ 1.288,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom Eau de Parfum 50 ml (vrouwelijk)
DKNY Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom Eau de Parfum 50 ml (vrouwelijk)
€ 593,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 29,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
€ 968,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van DKNY Donna Karan Be Delicious Ice Pop Berry Bliss Eau de Parfum, 50 ml, voor dames
DKNY Donna Karan Be Delicious Ice Pop Berry Bliss Eau de Parfum, 50 ml, voor dames
€ 550,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van DKNY DKNY 24/7 eau de parfum voor dames, 100 ml
DKNY DKNY 24/7 eau de parfum voor dames, 100 ml
€ 328,40/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Escada Especially Eau de Parfum, 75 ml
Escada Especially Eau de Parfum, 75 ml
€ 472,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 141
€ 35,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thierry Mugler Alien Goddess Intense Eau de Parfum Spray
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Eau de Parfum Spray
€ 1.121,56/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 100,94
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Dior Sauvage Elixir Parfum, 60 ml, voor heren
Dior Sauvage Elixir Parfum, 60 ml, voor heren
€ 1.255,17/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 586
€ 75,31
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Framepool Steel Pro 244 x 51 cm
Framepool Steel Pro 244 x 51 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 157,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Fragrance World Creme of Clouds Eau de Parfum 100 ml, uniseks parfum
Fragrance World Creme of Clouds Eau de Parfum 100 ml, uniseks parfum
€ 184,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 29,95
-38%
€ 18,40
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Ø 366 x 76 cm Bestway Steel Pro Sirocco zwembad set
Ø 366 x 76 cm Bestway Steel Pro Sirocco zwembad set
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 120,99
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Merax tweepersoonsbed 140 x 200 cm, massief houten bed met hoofdeinde en lattenbodem, hoogwaardig, klassiek bed van massief hout, dennenhout, wit
Merax tweepersoonsbed 140 x 200 cm, massief houten bed met hoofdeinde en lattenbodem, hoogwaardig, klassiek bed van massief hout, dennenhout, wit
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 138,99
-€ 11,00
€ 127,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l
Productafbeelding van Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l
Productafbeelding van Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l