Olaplex Kerst 2025: De "Fullon Shine" haarverzorgingsset

€ 56,87

€ 284,35 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 13 – do 15 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
€ 49,73/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Welkomstdeals
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
€ 188,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-12%
€ 47,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Shampoo voor Krullen, 250 ml
Moroccanoil Shampoo voor Krullen, 250 ml
€ 110,48/1l
€ 27,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nuxe Hair Prodigieux Shine Shampoo
Nuxe Hair Prodigieux Shine Shampoo
€ 196,40/1l
€ 9,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 111,56/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Olaplex Bond Maintenance Shampoo No.4 (250 ml)
Olaplex Bond Maintenance Shampoo No.4 (250 ml)
€ 92,44/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 23,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Morfose Shampoo 2-in-1 voor haar en baard, 500 ml
Morfose Shampoo 2-in-1 voor haar en baard, 500 ml
€ 10,00/1l
€ 5,16
-3%
€ 5,00
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Valquer voor vrouwen
Valquer voor vrouwen
€ 56,20/1l
€ 22,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van As I Am Rijstwater Shampoo, 237 ml
As I Am Rijstwater Shampoo, 237 ml
€ 69,75/1l
€ 16,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KIS Kleurbeschermende Shampoo, 300 ml
KIS Kleurbeschermende Shampoo, 300 ml
€ 65,17/1l
€ 19,55
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van CHI ShineCare Glansgevende Shampoo, 739 ml
CHI ShineCare Glansgevende Shampoo, 739 ml
€ 41,88/1l
€ 30,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Oolaboo Betwee Washes Droogshampoo, 250 ml
Oolaboo Betwee Washes Droogshampoo, 250 ml
€ 153,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,25
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Kativa verzorgende shampoo met keratine, 355 ml
Kativa verzorgende shampoo met keratine, 355 ml
€ 67,89/1l
€ 24,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van RoseBaie - Cactusvijg en keratine, 500 ml
RoseBaie - Cactusvijg en keratine, 500 ml
€ 40,98/1l
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Alterna Shampoo voor beschadigd haar, 487 ml
Alterna Shampoo voor beschadigd haar, 487 ml
€ 103,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sachajuan Volumegevende Shampoo, 250 ml
Sachajuan Volumegevende Shampoo, 250 ml
€ 103,60/1l
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kadus - Toneplex P.U.R.E. Shampoo - 1000 ml
Kadus - Toneplex P.U.R.E. Shampoo - 1000 ml
€ 41,95/1l
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Balmain droogshampoo voor het verfrissen van het haar, 75 ml
Balmain droogshampoo voor het verfrissen van het haar, 75 ml
€ 338,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Definierte Krullen Conditioner Anian, 250 ml
Definierte Krullen Conditioner Anian, 250 ml
€ 33,32/1l
€ 8,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van H&S Clarify & Shine shampoo voor haar, 800 ml
H&S Clarify & Shine shampoo voor haar, 800 ml
€ 22,74/1l
€ 18,19
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Olaplex Kerst 2025: The Fullon Shine Hair Gift Set

  • Bestaande uit 6 producten
Gewicht
200 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Water
Fabrikant
EAN
850056933971
0850056933971

Gewicht
200 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Water
Fabrikant
EAN
850056933971
0850056933971
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex No. 0 Intensive Bond Builder, product om het haar te versterken, 155 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor beschadigd haar, herstelt en versterkt het haar. Verpakking: fles
Olaplex No. 0 Intensive Bond Builder, product om het haar te versterken, 155 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor beschadigd haar, herstelt en versterkt het haar. Verpakking: fles
€ 93,48/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 14,99
-3%
€ 14,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van Adler AD 2248 haardroger, 2400 W, brons/wit
Adler AD 2248 haardroger, 2400 W, brons/wit
€ 35,35/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 32,17
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Olaplex Bond Maintenance Conditioner No.5 (250 ml)
Olaplex Bond Maintenance Conditioner No.5 (250 ml)
€ 91,04/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 23,33
-2%
€ 22,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex No.9 Bond Protector, haarserum, 90 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, voedend, beschermend, spray
Olaplex No.9 Bond Protector, haarserum, 90 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, voedend, beschermend, spray
€ 390,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 35,13
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 111,56/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
€ 127,29/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 27,17
-27%
€ 19,73
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
€ 49,73/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van Olaplex Bond Maintenance Shampoo No.4 (250 ml)
Olaplex Bond Maintenance Shampoo No.4 (250 ml)
€ 92,44/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 23,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Olaplex Bond Smoother No.6 (100 ml)
Olaplex Bond Smoother No.6 (100 ml)
€ 153,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 15,39
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
€ 559,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 16,79
Verkoper: ParfumGroup
Welkomstdeals
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
€ 68,70/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 282,54
-€ 40,39
€ 242,15
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Professionele conditioner, Geschikt voor alle haartypes, Beschadigd haar, Alle haarkleuren, Hydraterend, Voedend, Herstellend, Voor glanzend haar, Verzachtend, Versterkend, 250 ml
Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Professionele conditioner, Geschikt voor alle haartypes, Beschadigd haar, Alle haarkleuren, Hydraterend, Voedend, Herstellend, Voor glanzend haar, Verzachtend, Versterkend, 250 ml
€ 193,04/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 48,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Olaplex, No.5 Bond Maintenance, Haarcrème, Repareert en versterkt, 1000 ml
Olaplex, No.5 Bond Maintenance, Haarcrème, Repareert en versterkt, 1000 ml
€ 44,10/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 52,94
-16%
€ 44,10
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Olaplex 4-in-1 Hydraterend Masker, 370 ml
Olaplex 4-in-1 Hydraterend Masker, 370 ml
€ 133,75/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 68,19
-21%
€ 53,50
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1132
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Olaplex No.5 Fine Bond Maintenance Conditioner (250 ml)
Olaplex No.5 Fine Bond Maintenance Conditioner (250 ml)
€ 83,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo, 1000 ml
€ 56,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 65,01
-13%
€ 56,50
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 811,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 825
€ 73,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Olaplex Nº.5 Leave-In Conditioner, Geschikt voor alle haartypes en kleuren, Unisex, Professionele conditioner, Tegen kroezing, Ontklittend, Hydraterend, Beschermend, Reparerend, Verzachtend, 100 ml
Olaplex Nº.5 Leave-In Conditioner, Geschikt voor alle haartypes en kleuren, Unisex, Professionele conditioner, Tegen kroezing, Ontklittend, Hydraterend, Beschermend, Reparerend, Verzachtend, 100 ml
€ 196,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,65
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van CASARIA Schminktafel met LED-verlichting en spiegel
CASARIA Schminktafel met LED-verlichting en spiegel
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 112,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Olaplex: De set voor gezond haar
Olaplex: De set voor gezond haar
€ 490,00/1kg
€ 24,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 199,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1498
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: House_of_Niche
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2042
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2420
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Olaplex Bond Shaper Curl Rebuilding Treatment Kit
Olaplex Bond Shaper Curl Rebuilding Treatment Kit
€ 1.103,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,15
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Olaplex No.5 Conditioner voor fijn haar, 1000 ml
Olaplex No.5 Conditioner voor fijn haar, 1000 ml
€ 49,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,00
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor fijn haar, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor fijn haar, 1000 ml
€ 46,72/1l
€ 59,31
-21%
€ 46,72
Verkoper: ParfumGroup

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 24 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Welkomstdeals
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 282,54
-€ 40,39
€ 242,15
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,70/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 175,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 185,26/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,73/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Revitaliserende Voedende Shampoo, 500 ml, Shampoo, Geschikt voor thuisgebruik, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Beschadigd haar, Droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Sisley Revitaliserende Voedende Shampoo, 500 ml, Shampoo, Geschikt voor thuisgebruik, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Beschadigd haar, Droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 111,66
-€ 2,86
€ 108,80
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 217,60/1l
Productafbeelding van Tresemmé | Shampoo Rijk aan Vocht - 1,15 liter - Met hyaluronzuur - Hydraterend - Beschermt tegen hitte
Tresemmé | Shampoo Rijk aan Vocht - 1,15 liter - Met hyaluronzuur - Hydraterend - Beschermt tegen hitte
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 12,17/1l
Productafbeelding van Vernieuwde TRESemmé shampoo voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 828 ml
Vernieuwde TRESemmé shampoo voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 828 ml
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,27/1l
Productafbeelding van Malizia | Douchegel met katoenextract en de geur van karamel - 1 liter - geschikt voor alle huidtypes - mild - kalmerend effect
Malizia | Douchegel met katoenextract en de geur van karamel - 1 liter - geschikt voor alle huidtypes - mild - kalmerend effect
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,12
Verkoper: Lemonbite
€ 3,12/1l
Productafbeelding van TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Shampoo, voor dames, hydraterend, met vitamine E. - Breng een royale hoeveelheid shampoo aan op het haar. - Masseer de hoofdhuid en de haaraanzet zachtjes met uw vingertoppen...
TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Shampoo, voor dames, hydraterend, met vitamine E. - Breng een royale hoeveelheid shampoo aan op het haar. - Masseer de hoofdhuid en de haaraanzet zachtjes met uw vingertoppen...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
€ 14,48/1l
Productafbeelding van Flawless Curls TRESemmé Kokosolie-shampoo voor krullend haar, 828 ml
Flawless Curls TRESemmé Kokosolie-shampoo voor krullend haar, 828 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,27/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
-9%
€ 81,96
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 86,55/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Softto Plus Snake Oil Shampoo, 400 ml, geschikt voor alle haartypes
Softto Plus Snake Oil Shampoo, 400 ml, geschikt voor alle haartypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,90
-3%
€ 16,39
Verkoper: Exporgin
€ 40,97/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,39
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,39/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,69
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,69/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
-4%
€ 55,40
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,40/1l
Productafbeelding van Felps SOS Reconstructie Shampoo en Conditioner Set 2x1000 ml
Felps SOS Reconstructie Shampoo en Conditioner Set 2x1000 ml
€ 65,99
Verkoper: Keratinshop
€ 33,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,77
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,77/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy, Killer Curls Wash, Haarschampoo, voor intensieve verzorging, 1000 ml
Kevin Murphy, Killer Curls Wash, Haarschampoo, voor intensieve verzorging, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 82,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 82,74/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-12%
€ 47,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 188,16/1l