Shampoos olaplex

31 resultaten
  • 4 & meer
  • € 10 – 15
  • € 15 – 20
  • € 20 – 40
  • Meer dan € 40
  • Gratis bezorging
  • Alle deals
Categorie
  • Shampoos
  • Haarkuren
  • Haarconditioners
  • Overige haarverzorging
Welkomstdeals
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 282,54
-€ 40,39
€ 242,15
plus € 2,99 verzendkostenBezorging do 8 – vr 9 oktober
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,70/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorgingBezorging za 3 – di 6 oktober
Verkoper: Oenie
€ 49,73/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
3% vanaf 2 stuks
plus € 2,99 verzendkostenBezorging do 8 – vr 9 oktober
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorgingBezorging za 3 – di 6 oktober
Verkoper: Oenie
€ 49,73/1l
Productafbeelding van Olaplex Bond Maintenance Shampoo No.4 (250 ml)
Olaplex Bond Maintenance Shampoo No.4 (250 ml)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 23,11
Gratis bezorgingBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 92,44/1l
Productafbeelding van Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 27,17
-27%
€ 19,73
plus € 7,90 verzendkostenBezorging vr 16 – di 20 oktober
Verkoper: Avanti_Shop
€ 127,29/1l
Productafbeelding van Olaplex No. 4P Paarse Shampoo, 250 ml
Olaplex No. 4P Paarse Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 19,84
plus € 6,90 verzendkostenBezorging di 6 – wo 7 oktober
Verkoper: ParfumGroup
€ 79,36/1l
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Productafbeelding van Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo (250 ml)
Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo (250 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,32
plus € 6,90 verzendkostenBezorging di 6 – wo 7 oktober
Verkoper: ParfumGroup
€ 61,28/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
3% vanaf 2 stuks
plus € 2,99 verzendkostenBezorging do 8 – vr 9 oktober
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Olaplex – No. 4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 250 ml
Olaplex – No. 4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,54
-13%
€ 23,93
5% vanaf 2 stuks
plus € 2,99 verzendkostenBezorging do 8 – vr 9 oktober
Verkoper: PerfumTraders
€ 478,60/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Olaplex No. 4-P Blonde Enhancer, 250 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor blond en grijs haar
Olaplex No. 4-P Blonde Enhancer, 250 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor blond en grijs haar
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 25,50
-8%
€ 23,22
5% vanaf 2 stuks
plus € 2,99 verzendkostenBezorging do 8 – vr 9 oktober
Verkoper: PerfumTraders
€ 92,88/1l
Productafbeelding van Olaplex Kerst 2025: De "Fullon Shine" haarverzorgingsset
Olaplex Kerst 2025: De "Fullon Shine" haarverzorgingsset
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,87
Gratis bezorgingBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 284,35/1l
Productafbeelding van Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 27,89
Gratis bezorgingBezorging do 8 – ma 12 oktober
Verkoper: Trading-Shop25
€ 111,56/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo, 1000 ml
€ 59,34
Gratis bezorgingBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 59,34/1l
Productafbeelding van Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance TRAVEL, 100 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance TRAVEL, 100 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 18,36
-13%
€ 15,95
plus € 4,50 verzendkostenBezorging di 6 – wo 7 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 159,50/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor fijn haar, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor fijn haar, 1000 ml
€ 59,31
-21%
€ 46,72
plus € 6,90 verzendkostenBezorging di 6 – wo 7 oktober
Verkoper: ParfumGroup
€ 46,72/1l
Productafbeelding van Olaplex N.4D Clean Volume Detox, 250 ml, droogshampoo, uniseks, geschikt voor alle haartypes, anti-vet, verfrissend, geeft volume. Inhoudstoffen: HYDROFLUOROCARBON 152A, BUTAAN, ALCOHOL DENAT., ALUMINIUMSTARCH OCTENYLSUCCINAAT, PARFUM...
Olaplex N.4D Clean Volume Detox, 250 ml, droogshampoo, uniseks, geschikt voor alle haartypes, anti-vet, verfrissend, geeft volume. Inhoudstoffen: HYDROFLUOROCARBON 152A, BUTAAN, ALCOHOL DENAT., ALUMINIUMSTARCH OCTENYLSUCCINAAT, PARFUM...
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 22,05
-34%
€ 14,53
plus € 7,90 verzendkostenBezorging vr 16 – di 20 oktober
Verkoper: Avanti_Shop
€ 58,12/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Olaplex – No. 4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 250 ml
Olaplex – No. 4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,54
-13%
€ 23,93
5% vanaf 2 stuks
plus € 2,99 verzendkostenBezorging do 8 – vr 9 oktober
Verkoper: PerfumTraders
€ 478,60/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 282,54
-€ 40,39
€ 242,15
plus € 2,99 verzendkostenBezorging do 8 – vr 9 oktober
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,70/1l
Productafbeelding van Olaplex Nº.4C Bond Maintenance, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
Olaplex Nº.4C Bond Maintenance, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 18,48
plus € 6,90 verzendkostenBezorging di 6 – wo 7 oktober
Verkoper: ParfumGroup
€ 73,92/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Olaplex No. 4-P Blonde Enhancer, 250 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor blond en grijs haar
Olaplex No. 4-P Blonde Enhancer, 250 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor blond en grijs haar
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 25,50
-8%
€ 23,22
5% vanaf 2 stuks
plus € 2,99 verzendkostenBezorging do 8 – vr 9 oktober
Verkoper: PerfumTraders
€ 92,88/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Bond Maintenance, 100 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
Olaplex No.4 Bond Maintenance, 100 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,95
plus € 4,50 verzendkostenBezorging di 6 – wo 7 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 159,50/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 65,01
-13%
€ 56,50
Gratis bezorgingBezorging di 6 – wo 7 oktober
Verkoper: Beautykaufen
€ 56,50/1l
Productafbeelding van Olaplex – No. 3 Hair Perfector 100 ml
Olaplex – No. 3 Hair Perfector 100 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 616
€ 55,95
-46%
€ 29,99
Gratis bezorgingBezorging za 10 – di 13 oktober
Verkoper: Oliviers
€ 299,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4D. Detox Droogshampoo - 50ml - Geschikt voor alle haartypes
Olaplex No.4D. Detox Droogshampoo - 50ml - Geschikt voor alle haartypes
€ 10,48
plus € 6,90 verzendkostenBezorging di 6 – wo 7 oktober
Verkoper: ParfumGroup
€ 209,60/1l
Productafbeelding van Olaplex – No. 4 Bond Maintenance Shampoo 250 ml
Olaplex – No. 4 Bond Maintenance Shampoo 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 44,33
Gratis bezorgingBezorging di 13 – vr 16 oktober
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 886,60/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 525 ml
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 525 ml
€ 40,01
Gratis bezorgingBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 76,21/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Enhancer Purple Toning Shampoo 250 ml
Olaplex No.4P Blonde Enhancer Purple Toning Shampoo 250 ml
€ 27,74
Gratis bezorgingBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 110,96/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 250 ml
Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 250 ml
€ 26,54
Gratis bezorgingBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 106,16/1l
Productafbeelding van Olaplex N°4P Blonde Verstärkende Paarse Shampoo 1000ml
Olaplex N°4P Blonde Verstärkende Paarse Shampoo 1000ml
€ 57,55
-7%
€ 53,06
plus € 6,90 verzendkostenBezorging di 6 – wo 7 oktober
Verkoper: ParfumGroup
€ 53,06/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Curl Bond Shaper Hydraterende Shampoo voor Krullend Haar, 250 ml
Olaplex No.4 Curl Bond Shaper Hydraterende Shampoo voor Krullend Haar, 250 ml
€ 30,77
Gratis bezorgingBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 123,08/1l
Actieve filters
Olaplex
Voordelen bij de bezorging
Merk
Inhoud
Prijs
–
Categorie
Klantbeoordelingen