Inhoud:

450 ml
  • 75 ml
  • 300 ml
  • 900 ml
  • 150 ml
  • 450 ml
  • 750 ml
  • 375 ml

Colgate - Tandpasta - Max White - Ultra Deep Clean Whitening - 75 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks

€ 32,95

€ 73,22 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Tandpasta's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
€ 179,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van COLGATE Max White Ultra Multiprotect Whitening tandpasta, 50 ml
COLGATE Max White Ultra Multiprotect Whitening tandpasta, 50 ml
€ 187,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,38
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Colgate - Max White - Whitening Crystals - Tandpasta - 100 ml - Voordeelverpakking - 20 stuks
Colgate - Max White - Whitening Crystals - Tandpasta - 100 ml - Voordeelverpakking - 20 stuks
€ 40,48/1l
€ 97,95
-€ 17,00
€ 80,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Tandpasta Max White Ultra Protect Trio, 3 x 50 ml
Tandpasta Max White Ultra Protect Trio, 3 x 50 ml
€ 573,60/1kg
€ 28,68
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Colgate Max White Optic tandpasta, 75 ml - voordeelverpakking - 2 stuks
Colgate Max White Optic tandpasta, 75 ml - voordeelverpakking - 2 stuks
€ 199,67/1l
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Tandpasta Max White Ultra Active Foam, blekend, 50 ml
Tandpasta Max White Ultra Active Foam, blekend, 50 ml
€ 290,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Sensodyne Deep Clean tandpasta met fluoride, 75 ml
Sensodyne Deep Clean tandpasta met fluoride, 75 ml
€ 48,83/1kg
€ 12,96
-54%
€ 5,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sensodyne Tandpasta Clinical Deep Clean (75 ml)
Sensodyne Tandpasta Clinical Deep Clean (75 ml)
€ 74,67/1l
€ 5,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Colgate Tandpasta – Max Fresh Blue, 75 ml
Colgate Tandpasta – Max Fresh Blue, 75 ml
€ 37,87/1l
€ 2,84
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Max White Crystal Mint (100 ml)
Colgate Tandpasta Max White Crystal Mint (100 ml)
€ 16,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Parodontax Ultra clean tandpasta (75 ml)
Parodontax Ultra clean tandpasta (75 ml)
€ 65,20/1l
€ 5,02
-2%
€ 4,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Parodontax Tandpasta Ultra Clean (75 ml)
Parodontax Tandpasta Ultra Clean (75 ml)
€ 65,20/1l
€ 5,02
-2%
€ 4,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Colgate - Advanced White - Tandpasta - 100 ml - 1 stuk
Colgate - Advanced White - Tandpasta - 100 ml - 1 stuk
€ 209,50/1l
€ 29,95
-30%
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Colgate Tandpasta – Max Fresh Clean Mint, 100 ml
Colgate Tandpasta – Max Fresh Clean Mint, 100 ml
€ 16,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,61
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Colgate 4324214002 Colgate SENSATION WHITE Zahnpasta 75 ml
Colgate 4324214002 Colgate SENSATION WHITE Zahnpasta 75 ml
€ 135,47/1l
€ 10,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Aquafresh White Renew Deep Clean Tandpasta (75 ml)
Aquafresh White Renew Deep Clean Tandpasta (75 ml)
€ 39,60/1l
€ 5,86
-49%
€ 2,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Colgate Max White Reveal tandpasta, 75 ml
Colgate Max White Reveal tandpasta, 75 ml
€ 145,08/1kg
€ 18,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Aquafresh White & Shine tandpasta, 100 ml
Aquafresh White & Shine tandpasta, 100 ml
€ 87,62/1kg
€ 11,39
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Colgate Max White Ultra Deep Clean Whitening tandpasta – 75 ml voor een diep reinigende werking en stralend witte tanden. Geef uw glimlach een boost met de Colgate Max White Ultra Deep Clean Whitening tandpasta. Deze innovatieve tandpasta is klinisch bewezen en zorgt dankzij een geavanceerde formule met actief schuim en actieve zuurstoftechnologie voor zichtbaar wittere tanden in slechts 3 dagen*. Ideaal voor iedereen die een intensieve reiniging en een stralend witte glimlach wenst. Actieve zuurstofwerking onder het tandglazuur. De revolutionaire werking van deze tandpasta gaat verder dan de oppervlakte. Terwijl traditionele whitening tandpasta's voornamelijk oppervlakkige verkleuringen bestrijden, dringt Colgate Max White Ultra Deep Clean dieper door. Bij elke poetsbeurt worden miljoenen actieve zuurstofmoleculen vrijgegeven, die veilig onder het oppervlak van uw tandglazuur doordringen en diep zittende verkleuringen door eten en drinken effectief verwijderen – zonder schuring.

Met actief schuim voor optimale verdeling

De unieke actief schuimformule zorgt ervoor dat de tandpasta elke hoek van uw mond bereikt – zelfs de moeilijk bereikbare plekken. Hierdoor wordt uw poetsroutine bijzonder grondig en krijgt u een frisse, grondige reiniging die u direct kunt voelen en zien.

Veilig voor dagelijks gebruik

De tandpasta is niet alleen effectief, maar ook veilig voor uw tandglazuur. Dankzij de milde en toch effectieve formule kunt u Colgate Max White Ultra Deep Clean zonder zorgen dagelijks gebruiken – voor langdurige witterheid, zonder uw tanden te beschadigen.

Waarom Colgate Max White Ultra Deep Clean kiezen?

  • Wittere tanden in slechts 3 dagen*
  • Verwijdert diep zittende en oppervlakkige verkleuringen
  • Met actief schuim voor optimale verdeling en diep reinigende werking
  • Actieve zuurstof dringt veilig onder het tandglazuuroppervlak door
  • Voorkomt nieuwe verkleuringen bij regelmatig gebruik
  • Veilig voor dagelijks gebruik – zacht voor het tandglazuur
  • Klinisch bewezen witterheid

Gebruiksaanwijzing

Poets uw tanden twee keer per dag met de tandpasta Colgate Max White Ultra Deep Clean voor de beste resultaten. Niet geschikt voor kinderen onder de 7 jaar.

Conclusie: Professionele tandbleking in uw eigen badkamer

Met de Colgate Max White Ultra Deep Clean Whitening tandpasta krijgt u een wetenschappelijk bewezen, veilige en effectieve tandbleekoplossing voor thuis. Geniet van een frisse mond, een grondige reiniging** en een stralend witte glimlach – elke dag.

*Bij tweemaal daags gebruik. Verkleuringen door voedsel en dranken.

Gewicht
130 g
Inhoud
450 ml
Fabrikant
EAN
8721418420052
MPN (Manufacturer Part Number)
872146

Gewicht
130 g
Inhoud
450 ml
Fabrikant
EAN
8721418420052
MPN (Manufacturer Part Number)
872146
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zendium Tandpasta classic (75 ml)
Zendium Tandpasta classic (75 ml)
€ 41,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,38
-7%
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
€ 179,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van GC Tooth Mousse tandpasta, 35 ml tube, aardbei (SUB)
GC Tooth Mousse tandpasta, 35 ml tube, aardbei (SUB)
€ 971,14/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 33,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van DoTerra On Guard Natuurlijke Tandpasta voor Witte Tanden, 113 g - Vrij van fluoride, bleekt tanden
DoTerra On Guard Natuurlijke Tandpasta voor Witte Tanden, 113 g - Vrij van fluoride, bleekt tanden
€ 560,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,00
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van 3M Clinpro tandpasta
3M Clinpro tandpasta
€ 110,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,93
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
€ 49,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Meridol Parodont Expert tandpasta, 75 ml
Meridol Parodont Expert tandpasta, 75 ml
€ 54,93/1l
€ 4,12
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
€ 68,93/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,17
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
€ 1,83/1l
€ 1,92
-14%
€ 1,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Marvis Toothpaste Sensitive Gums Gentle Mint (75 ml)
Marvis Toothpaste Sensitive Gums Gentle Mint (75 ml)
€ 120,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,29
-2%
€ 9,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
€ 123,19/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,78
-25%
€ 5,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Dabur Biologische Tandpasta met Kruidnagel, 100 ml
Dabur Biologische Tandpasta met Kruidnagel, 100 ml
€ 119,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,94
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Bioniq White Filler tandpasta, 75 ml, crème
Bioniq White Filler tandpasta, 75 ml, crème
€ 102,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
€ 233,17/1l
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,95
-54%
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
€ 51,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tepe Pure Tandpasta Dry Mouth No Flavour (75 ml)
Tepe Pure Tandpasta Dry Mouth No Flavour (75 ml)
€ 53,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,11
-2%
€ 4,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Swissdent Dental Cosmetics Xstain Stainless tandpasta, 100 ml
Swissdent Dental Cosmetics Xstain Stainless tandpasta, 100 ml
€ 247,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Niacinamid tandpasta voor wittere tanden, tandpasta voor een stralende glimlach, tandpasta voor wittere tanden, natuurlijke tandpasta met niacinamide voor het bleken van tanden
Niacinamid tandpasta voor wittere tanden, tandpasta voor een stralende glimlach, tandpasta voor wittere tanden, natuurlijke tandpasta met niacinamide voor het bleken van tanden
€ 0,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Rembrandt Intense Stain Whitening Tandpasta, Mint, 99,2 g, 2-Pack
Rembrandt Intense Stain Whitening Tandpasta, Mint, 99,2 g, 2-Pack
€ 353,48/1l
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Bestseller
Productafbeelding van HappySoaps Tandpasta Tabs - Met Fluoride - Spearmint 62 stuks
HappySoaps Tandpasta Tabs - Met Fluoride - Spearmint 62 stuks
€ 78,14/1kg
€ 5,47
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Tandpasta, Arm & Hammer, Complete Care, met fluoride, voor diepe reiniging, bevordert de gezondheid van het tandvlees, 170 gram
Tandpasta, Arm & Hammer, Complete Care, met fluoride, voor diepe reiniging, bevordert de gezondheid van het tandvlees, 170 gram
€ 44,90/1l
€ 4,49
Verkoper: Lemonbite
Bestseller
Productafbeelding van WELEDA Kindertandpasta (50 ml)
WELEDA Kindertandpasta (50 ml)
€ 70,40/1l
€ 3,71
-5%
€ 3,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
€ 47,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,87
-2%
€ 4,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 1x Frezyderm tandpasta tegen tandplak en tandsteen, 75 ml
1x Frezyderm tandpasta tegen tandplak en tandsteen, 75 ml
€ 88,67/1l
€ 6,65
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van DEPURDENT Clean & Polish tandpasta voor het reinigen van tanden, verwijdert tandplak en tandverkleuringen en heeft een polerende werking. Tube van 75 ml
DEPURDENT Clean & Polish tandpasta voor het reinigen van tanden, verwijdert tandplak en tandverkleuringen en heeft een polerende werking. Tube van 75 ml
€ 140,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,53
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Ecodenta - Zwarte tandpasta voor het bleken van tanden, 100 ml, BIOMIKA
Ecodenta - Zwarte tandpasta voor het bleken van tanden, 100 ml, BIOMIKA
€ 29,20/1l
€ 3,19
-8%
€ 2,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tandpasta voor het witter maken van tanden, smaak: munt (85 ml)
Tandpasta voor het witter maken van tanden, smaak: munt (85 ml)
€ 9.290,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 32,02
-70%
€ 9,29
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bioniq® 4744086009 Bioniq® Repair Zahnpasta 75 ml
Bioniq® 4744086009 Bioniq® Repair Zahnpasta 75 ml
€ 94,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,45
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van 15 stuks Elmex Tandpasta Anti-Karies Professioneel 75 ml - Tegen tandbederf - Tandcrème - Beschermt tegen gaatjes - Neutraliseert zuren - Verwijdert tandplak
15 stuks Elmex Tandpasta Anti-Karies Professioneel 75 ml - Tegen tandbederf - Tandcrème - Beschermt tegen gaatjes - Neutraliseert zuren - Verwijdert tandplak
€ 196,20/1kg
€ 105,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Oral-B Classic tandpasta voor het herstellen van tandvlees en tandglazuur, 75 ml
Oral-B Classic tandpasta voor het herstellen van tandvlees en tandglazuur, 75 ml
€ 213,47/1l
€ 16,01
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,56
Verkoper: Lemonbite
€ 42,80/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,69
Verkoper: Lemonbite
€ 39,22/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
€ 39,97/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 44,95/1l
Productafbeelding van BIOMED Tandpasta Whitening Actieve Kool, zonder fluoride, 100 g
BIOMED Tandpasta Whitening Actieve Kool, zonder fluoride, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-38%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Biomed, Calcimax, versterkt en remineraliseert het tandglazuur, met natriumbicarbonaat en roze klei, veganistisch, natuurlijke ingrediënten, fluoridevrij, 100 g
Tandpasta, Biomed, Calcimax, versterkt en remineraliseert het tandglazuur, met natriumbicarbonaat en roze klei, veganistisch, natuurlijke ingrediënten, fluoridevrij, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,11
-77%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van Biomed GUM HEALTH Tandpasta: Gezondheid en bescherming van het tandvlees, zonder fluoride. 100 g
Biomed GUM HEALTH Tandpasta: Gezondheid en bescherming van het tandvlees, zonder fluoride. 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-42%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 42,90/1l
Productafbeelding van Biomed Sensitive tandpasta voor gevoelige tanden, versterkt het tandglazuur, 100 g
Biomed Sensitive tandpasta voor gevoelige tanden, versterkt het tandglazuur, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-38%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,19
Verkoper: Lemonbite
€ 43,97/1l
Productafbeelding van Tandborstel met zilverionen, medium, Silver Medium, Biomed, 1 stuk.
Tandborstel met zilverionen, medium, Silver Medium, Biomed, 1 stuk.
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 299,00/1kg
Productafbeelding van BIOMED Actieve Kool Tandpasta, blekend, zonder fluoride – Set van 2 stuks - 2 x 100g
BIOMED Actieve Kool Tandpasta, blekend, zonder fluoride – Set van 2 stuks - 2 x 100g
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 39,95/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 4 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
BIOMED - Tandpasta - 4 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,09
Verkoper: Lemonbite
€ 40,22/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,19
Verkoper: Lemonbite
€ 40,95/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor mensen met pijnlijke tanden - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor mensen met pijnlijke tanden - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3-voudig pak - Voor gezond tandvlees - Verzachtende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3-voudig pak - Voor gezond tandvlees - Verzachtende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1l
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g
Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g
€ 49,99
Verkoper: Lemonbite
€ 128,18/1l
Productafbeelding van Colgate Cavity Protection 28g | Tandpasta voor op reis | Bescherming tegen gaatjes met fluoride
Colgate Cavity Protection 28g | Tandpasta voor op reis | Bescherming tegen gaatjes met fluoride
€ 1,49
Verkoper: Lemonbite
€ 53,21/1l
Productafbeelding van Truesmile | Tandpasta - 100 ml - Purple Reveal - Munt - Met fluoride - Paars pigment - Inclusief tandenborstel
Truesmile | Tandpasta - 100 ml - Purple Reveal - Munt - Met fluoride - Paars pigment - Inclusief tandenborstel
€ 2,79
Verkoper: Lemonbite
€ 27,90/1l
Productafbeelding van SPLAT Medical Herbs Professionele tandpasta voor de bescherming van het tandvlees, 100 ml
SPLAT Medical Herbs Professionele tandpasta voor de bescherming van het tandvlees, 100 ml
€ 22,03
-77%
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l