Set van 8 luchtontvochtigers om op te hangen, elk met 180 gram korrels en een zak van 400 ml. Geschikt voor het ontvochtigen van kledingkasten

€ 13,99

€ 9,72 / 1kg

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Navulling vochtvanger & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
€ 39,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 15,74
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Floordirekt luchtontvochtiger, navulset met 12 stuks, korrelnavulzak van 400g voor luchtontvochtigers zonder stroom, tegen vocht en schimmel, geschikt voor 40m²
Floordirekt luchtontvochtiger, navulset met 12 stuks, korrelnavulzak van 400g voor luchtontvochtigers zonder stroom, tegen vocht en schimmel, geschikt voor 40m²
€ 34,97/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 13,99
Verkoper: Floordirekt
Productafbeelding van 3.12 4 luchtontvochtigers Ultra Fresh, inclusief 2 x 400g korrels. # 4 stuks #
3.12 4 luchtontvochtigers Ultra Fresh, inclusief 2 x 400g korrels. # 4 stuks #
€ 47,37/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 19,95
-5%
€ 18,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Luchtontvochtiger met gieter, 14x14x19,5 cm, 680g korrels. Ruimteontvochtiger, ruimteverdroger, ontvochtiger
Luchtontvochtiger met gieter, 14x14x19,5 cm, 680g korrels. Ruimteontvochtiger, ruimteverdroger, ontvochtiger
€ 14,69/1kg
€ 9,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 10 stuks 100 g ontvochtigingskast, luchtontvochtigingszak om op te hangen, 500 ml, hangende kastontvochtiger, kledingkast voor kelder, slaapkamer
10 stuks 100 g ontvochtigingskast, luchtontvochtigingszak om op te hangen, 500 ml, hangende kastontvochtiger, kledingkast voor kelder, slaapkamer
€ 87,90/1l
€ 43,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van BigDean, 4 stuks navulverpakking luchtontvochtiger, 680g – Navulzakjes met korrels – Geschikt voor alle luchtontvochtigers
BigDean, 4 stuks navulverpakking luchtontvochtiger, 680g – Navulzakjes met korrels – Geschikt voor alle luchtontvochtigers
€ 24,69/1kg
€ 16,79
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Luchtontvochtiger in zakken om op te hangen - Tegen vocht - Schimmel - Meeldauw - Condenswater - Set van 6 van elk 250
Luchtontvochtiger in zakken om op te hangen - Tegen vocht - Schimmel - Meeldauw - Condenswater - Set van 6 van elk 250
€ 73,90/1l
€ 36,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van 10 stuks luchtontvochtiger hangzakken, kledingkast vochtabsorberende
10 stuks luchtontvochtiger hangzakken, kledingkast vochtabsorberende
€ 77,90/1l
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Luchtontvochtiger, navulverpakking - 2 kg - Ontvochtingsgranulaat
Luchtontvochtiger, navulverpakking - 2 kg - Ontvochtingsgranulaat
€ 5,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 11,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Sillar luchtontvochtiger, navulzak met 40 stuks, korrels in een vlieszak van 250g, navulzak, ruimteontvochtiger, navulverpakkingen
Sillar luchtontvochtiger, navulzak met 40 stuks, korrels in een vlieszak van 250g, navulzak, ruimteontvochtiger, navulverpakkingen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 42,69
-2%
€ 41,69
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van BigDean Luchtontvochtiger Navulverpakking, 12 x 400 gram, Premium korrels
BigDean Luchtontvochtiger Navulverpakking, 12 x 400 gram, Premium korrels
€ 41,97/1l
€ 16,79
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Wessper HumiFill Lavendel navulzakjes, 250g – 19 stuks, voor luchtontvochtiger
Wessper HumiFill Lavendel navulzakjes, 250g – 19 stuks, voor luchtontvochtiger
€ 72,47/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Wessper Humifill Vochtabsorber + 10 navulverpakkingen citroengras-droogmiddel, 250 gram
Wessper Humifill Vochtabsorber + 10 navulverpakkingen citroengras-droogmiddel, 250 gram
€ 43,80/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,90
-4%
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van 5 stuks Vochtabsorber, Hangzakken voor kamerophanging, vochtverwijderaar, luchtontvochtigers voor vocht, schimmel, meeldauw
5 stuks Vochtabsorber, Hangzakken voor kamerophanging, vochtverwijderaar, luchtontvochtigers voor vocht, schimmel, meeldauw
€ 79,90/1l
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Bison Vochtvreter Ambiance Lavendel – Navulverpakking – 2 x 100 gram
Bison Vochtvreter Ambiance Lavendel – Navulverpakking – 2 x 100 gram
€ 209,50/1l
€ 30,95
-32%
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Luchtontvochtiger, navulverpakking, 3x400g korrels, vulverpakking, vervanging voor ruimteontvochtiger
Luchtontvochtiger, navulverpakking, 3x400g korrels, vulverpakking, vervanging voor ruimteontvochtiger
€ 10,59/1kg
€ 13,98
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Luchtbevochtiger / Luchtontvochtiger, navulverpakking, 2 x 1200g.Verpakking met korrels voor luchtontvochtiging, geschikt voor kelder, auto en voertuigen
Luchtbevochtiger / Luchtontvochtiger, navulverpakking, 2 x 1200g.Verpakking met korrels voor luchtontvochtiging, geschikt voor kelder, auto en voertuigen
€ 5,83/1kg
€ 13,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Vochtvreter, 10 stuks, geurloos, hangende vochtvreters voor kasten, verwijdert geuren
Vochtvreter, 10 stuks, geurloos, hangende vochtvreters voor kasten, verwijdert geuren
€ 6.999,00/1kg
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Wessper luchtontvochtiger + 6x 500 g HUMIFILL korrels – Ruimteontvochtiger tegen vocht, schimmel en geuren
Wessper luchtontvochtiger + 6x 500 g HUMIFILL korrels – Ruimteontvochtiger tegen vocht, schimmel en geuren
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van WENKO Vochtbestrijder voor ruimtes, luchtontvochtiger, 2 kg, geschikt voor kelder, badkamer, droogmiddel in korrelvorm
WENKO Vochtbestrijder voor ruimtes, luchtontvochtiger, 2 kg, geschikt voor kelder, badkamer, droogmiddel in korrelvorm
€ 10,75/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,33
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Creëer een frisse en droge omgeving met deze set van 8 luchtontvochtigers.

Deze ontvochtigers zijn perfect geschikt voor verschillende ruimtes en voertuigen, waaronder kelders, garages, woonkamers, keukens, badkamers, slaapkamers, kasten, auto's en campers. Ze zijn eenvoudig te gebruiken en kunnen overal worden opgehangen waar vocht een probleem vormt.

Elke luchtontvochtiger is voorzien van een krachtig ontvochtingsgranulaat van 180 gram, dat overtollig vocht effectief opneemt en afvoert naar de ruime opvangzak van 400 ml. Dit proces beschermt uw ruimtes betrouwbaar tegen vocht, schimmel en onaangename geuren.

Met deze set van 8 kast-luchtontvochtigers kunt u rekenen op een frisse en droge omgeving. Bescherm uw huis en voertuigen tegen vocht en geniet tegelijkertijd van de aangename geuren van onze luchtontvochtigers.

  • Set van 8: Ideaal voor gebruik in verschillende ruimtes of voertuigen.

  • Veelzijdig gebruik: Perfect voor kelders, garages, woonkamers, keukens, badkamers, slaapkamers, kasten, auto's en campers.

  • Effectieve vochtregulering: Uitgerust met krachtig granulaat en een grote opvangzak van 400 ml, die overtollig vocht effectief opneemt.

  • Bescherming tegen schimmel en geuren: Beschermt uw ruimtes betrouwbaar tegen vocht, schimmel en onaangename geuren.

  • Eenvoudige bediening: Eenvoudig op te hangen en te gebruiken, ideaal voor ruimtes en voertuigen waar vocht een probleem vormt.

Inhoud
0.4 l
Fabrikant
HAC24
Gewicht
1.44 kg
EAN
4262530770891
MPN (Manufacturer Part Number)
183132773

Inhoud
0.4 l
Fabrikant
HAC24
Gewicht
1.44 kg
EAN
4262530770891
MPN (Manufacturer Part Number)
183132773
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
€ 39,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 15,74
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van ZMH LED-tafellamp met oplaadbare batterij, dimbaar via aanraken, rookgrijze kleur. Moderne nachtlamp/tafellamp voor slaapkamer, woonkamer of kantoor
ZMH LED-tafellamp met oplaadbare batterij, dimbaar via aanraken, rookgrijze kleur. Moderne nachtlamp/tafellamp voor slaapkamer, woonkamer of kantoor
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Absorberend materiaal voor de badkamer, CERESIT AERO 360
Absorberend materiaal voor de badkamer, CERESIT AERO 360
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 12,89
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Set van 12 geurige luchtontvochtigers om op te hangen, elk met 210 gram korrels en een zakje van 500 ml ontvochtiger, geschikt voor kledingkasten
Set van 12 geurige luchtontvochtigers om op te hangen, elk met 210 gram korrels en een zakje van 500 ml ontvochtiger, geschikt voor kledingkasten
€ 3,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,90
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 6 luchtontvochtigers met luchtverfrisser, geschikt voor ruimtes, huis, kelder, auto, met korrels
6 luchtontvochtigers met luchtverfrisser, geschikt voor ruimtes, huis, kelder, auto, met korrels
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 15,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van BigDean, 24 stuks luchtontvochtiger met kledinghaken, blauw, 450 ml – Ontvochtiger voor kledingkasten, geschikt om op te hangen – tot 60 dagen gebruik met wateropvangzak
BigDean, 24 stuks luchtontvochtiger met kledinghaken, blauw, 450 ml – Ontvochtiger voor kledingkasten, geschikt om op te hangen – tot 60 dagen gebruik met wateropvangzak
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,09
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Luchtbevochtiger, 550 ml
Luchtbevochtiger, 550 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 2,49
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 35,48
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Buitenverlichting, zonnepaneellamp, hanglamp, IP65, waterdichte tuinlamp met 2 lampen en afstandsbediening, warm wit licht
Buitenverlichting, zonnepaneellamp, hanglamp, IP65, waterdichte tuinlamp met 2 lampen en afstandsbediening, warm wit licht
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 35,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A++.
Klassering van A++ tot E
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
20x Wessper HumiFill cassette voor luchtvochtigheidsregeling, 250g - Luchtvochtigheidsabsorber, granulaat. Voorkomt de vorming van schimmel, bacteriën, onaangename geuren en vlekken. Luchtontvochtiger voor ruimtes
€ 5,80/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 248
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Bureaustoel – ergonomische zitting – stoel met in 90° neerklapbare armleuning – lendensteun – in hoogte verstelbaar
Bureaustoel – ergonomische zitting – stoel met in 90° neerklapbare armleuning – lendensteun – in hoogte verstelbaar
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 160
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Winkelwagen, zwart, inklapbaar | Winkelwagen, inklapbaar | Winkelroller, hulpmiddel voor het winkelen | Winkelwagen, transportwagen
Winkelwagen, zwart, inklapbaar | Winkelwagen, inklapbaar | Winkelroller, hulpmiddel voor het winkelen | Winkelwagen, transportwagen
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 28,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 32,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van EXQUISIT luchtontvochtiger voor ruimtes tot 40 m², model 302725
EXQUISIT luchtontvochtiger voor ruimtes tot 40 m², model 302725
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 349,95
-€ 94,89
€ 255,06
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Philips Travel Steamer 3000 Serie, draagbaar stoomapparaat, 20 gram/minuut constante stoom, 1000W, blauw (STH3000/20)
Philips Travel Steamer 3000 Serie, draagbaar stoomapparaat, 20 gram/minuut constante stoom, 1000W, blauw (STH3000/20)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 380
€ 46,37
Verkoper: velmontask
3 Stück Innenraum Raumentfeuchter Luftentfeuchter + 6 x Granulat 400g
3 stuks ruimteontvochtiger voor binnen gebruik + 6 x korrels van 400 gram
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 13,14
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 20 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder elektriciteit, geschikt voor mensen met allergieën
Luchtbevochtiger granulaat, navulverpakking van 20 x 250g, geschikt voor ruimtes tot 20m², werkt zonder elektriciteit, geschikt voor mensen met allergieën
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 29,99
-3%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van MalTec Luchtontvochtiger MalTec DH-800 | 800ml reservoir | Draagbare luchtontvochtiger | Beschermt tegen vocht, vuil en schimmel | Geschikt voor slaapkamer, badkamer, kelder, kast, kantoor, garage
MalTec Luchtontvochtiger MalTec DH-800 | 800ml reservoir | Draagbare luchtontvochtiger | Beschermt tegen vocht, vuil en schimmel | Geschikt voor slaapkamer, badkamer, kelder, kast, kantoor, garage
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 38,70
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Pattex PA360, Pattex luchtontvochtiger AERO 360 graden, geschikt voor ruimtes tot 50 kubieke meter
Pattex PA360, Pattex luchtontvochtiger AERO 360 graden, geschikt voor ruimtes tot 50 kubieke meter
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 37,25
-60%
€ 14,79
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van 3.12 4 luchtontvochtigers Ultra Fresh, inclusief 2 x 400g korrels. # 4 stuks #
3.12 4 luchtontvochtigers Ultra Fresh, inclusief 2 x 400g korrels. # 4 stuks #
€ 47,37/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 19,95
-5%
€ 18,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 3.01 Navulverpakking voor luchtontvochtiger - 12 x 450g (12 losse eenheden)
3.01 Navulverpakking voor luchtontvochtiger - 12 x 450g (12 losse eenheden)
€ 48,78/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 23,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van INF Houdingsvest voor houdingcorrectie zwart M
INF Houdingsvest voor houdingcorrectie zwart M
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 14,49
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Roze kleur
Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Roze kleur
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 340
€ 73,48
-4%
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Set van 6 geurige luchtontvochtigers om op te hangen, elk met 210 gram korrels en een zak van 500 ml ontvochtiger, geschikt voor kledingkasten
Set van 6 geurige luchtontvochtigers om op te hangen, elk met 210 gram korrels en een zak van 500 ml ontvochtiger, geschikt voor kledingkasten
€ 4,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 14,90
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Schoenenkast Vicco Paris Wit 52.4 x 183.3 cm 22 vakken, Model 29345
Schoenenkast Vicco Paris Wit 52.4 x 183.3 cm 22 vakken, Model 29345
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 172,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 44,04
-35%
€ 28,21
Verkoper: PolisElectro

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 10 beoordelingen
Beoordeeld op 29 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Verrassend nuttig
Beoordeeld op 30 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ontvochtiger voor kast
Beoordeeld op 12 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Luchtontvochtiger
Beoordeeld op 22 augustus 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles ging geweldig. Bedankt!!!
Beoordeeld op 17 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 8 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 5 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 12 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop