Nog maar 5 voor deze prijs
Inhoud:
50 ml- 30 ml
- 50 ml
- 100 ml
C'est Paris For Women Edp Vapo, Carven, 50 ml
€ 69,33
€ 1.386,60 / 1l
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
JACQUES FATH - Les Frivolites EDP 100 ml€ 612,00/1l
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Paco Rabanne Olympea Eau de Parfum Spray€ 1.327,20/1l
€ 66,36
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Eilish No. 2 - Eau de Parfum, 30 ml€ 1.767,00/1l
€ 53,01
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Boucheron pour Femme Eau de Parfum, 100 ml€ 366,00/1l
€ 36,60
Verkoper: PerfumTraders

C'est Paris Elixir For Women Edp Vapo, Carven, 100 ml
€ 909,40/1l
€ 90,94
Verkoper: somnia24

C'est Paris La Nuit voor dames, Eau de Parfum, Carven, 100 ml
€ 866,50/1l
€ 86,65
Verkoper: somnia24

C'est Paris Elixir voor mannen, Eau de Parfum, sprayflacon, Carven, 100 ml
€ 816,90/1l
€ 88,30
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 81,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Banderas The Icon For Women Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 300,90/1l
€ 30,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

C'est Paris Eau de Toilette, voor mannen, van Carven, 30 ml
€ 1.443,00/1l
€ 43,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Armaf Excellus Women Eau de Parfum, 100 ml (voor dames)
€ 349,20/1l
€ 34,92
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes

Paris Corner Khair, Eau de Parfum, sprayflacon
€ 218,40/1l
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Paris Corner - Bayn Al Asrar Eau de Parfum, 80 ml
€ 394,00/1l
€ 31,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Omerta Sweet Pommy, geurwater, 100 ml
€ 129,20/1l
€ 12,92
Verkoper: somnia24

Thara Women - Eau de Parfum, 100 ml
€ 241,50/1l
€ 24,15
Verkoper: somnia24

Paris Corner - Taskeen EDP 100 ml
€ 221,50/1l
€ 22,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

I AM Eisenberg Paris Pour Femme, 50 ml, eau de parfum. Damesparfum
€ 2.324,80/1l
€ 116,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Paris Corner - Qissa Eau de Parfum, 100 ml
€ 157,30/1l
€ 15,73
Verkoper: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Bayaan EDP 100ml
€ 236,60/1l
€ 23,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Paris Corner Taskeen Wowie Eau de Parfum voor dames, 100 ml
€ 299,90/1l
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Eisenberg Back To Paris Eau de Parfum, 50 ml, voor dames
€ 1.169,80/1l
€ 58,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
CEST PARIS POUR FEMMES: Een romantisch verhaal in Parijs. Een moedige en intuïtieve persoonlijkheid, wiens aura de regels herschrijft. Ben je klaar voor de uitdaging? Een parfum voor de vrouw die op zoek is naar originaliteit en intensiteit in haar ervaringen en gevoelens. Net als een verfijnde bloem die het waagt conventies te doorbreken, ontvouwt zich de essentie van een gardenia, met een vleugje vintage, verrijkt met de fruitige verrassing van rabarber. Een gedurfde compositie die de tradities van bloemige geuren opnieuw interpreteert en een stralende, levendige en onafhankelijke vrouwelijkheid viert.
- Gewicht
- 0.26 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- alcohol denat. - geur / parfum - water / aqua - ethylhexyl methoxycinnamaat - limoneen - linalool - alpha-isomethyl ionon - ethylhexyl salicylaat - citronellol - butylmethoxydibenzoylmethaan - hexyl cinnamal - hydroxycitronellal - geraniol - propyleenglycol - eugenol - citral - isoeugenol - rood 4 / ci 14700 - rood 33 / ci 17200
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 3355991225138
- Gewicht
- 0.26 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- alcohol denat. - geur / parfum - water / aqua - ethylhexyl methoxycinnamaat - limoneen - linalool - alpha-isomethyl ionon - ethylhexyl salicylaat - citronellol - butylmethoxydibenzoylmethaan - hexyl cinnamal - hydroxycitronellal - geraniol - propyleenglycol - eugenol - citral - isoeugenol - rood 4 / ci 14700 - rood 33 / ci 17200
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 3355991225138
Gaat ook goed samen met

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.500,30/1l
€ 250,03
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup

Riiffs Momento Eau De Parfum (100 ml)
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 966,22/1l
€ 86,96
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.310,60/1l
€ 231,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
€ 65,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.048,63/1l
€ 83,89
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 519,00/1l
€ 51,90
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, voor dames, 70 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
€ 2.142,71/1l
€ 299,00
-€ 149,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, voor heren, 125 ml, niet navulbaar, lavendel, tonkabonen, benzoë
€ 622,32/1l
€ 77,79
Verkoper: ParfumGroup

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 770,00/1l
€ 77,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 646,60/1l
€ 36,04
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 32,33
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Crivelli Oud Maracuja Extrait de Parfum
€ 4.300,00/1l
€ 215,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco

Rayhaan – Terra, 100 ml
€ 331,30/1l
€ 33,13
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 473,60/1l
€ 47,36
Verkoper: ParfumGroup
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(494)Aantal beoordelingen: 494
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l