Inhoud:

1 l

Permacon 1 Liter – 4 m² – Beton en steen duurzaam waterdicht maken – Tegen optrekkend vocht – Voor kelderwanden en betonvloer

€ 29,99

€ 29,99 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Feda waterdichte coating voor tegels, 1 liter
Feda waterdichte coating voor tegels, 1 liter
€ 32,50/1l
€ 32,50
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Feda transparante, waterdichte coating voor voegen, 1 liter
Feda transparante, waterdichte coating voor voegen, 1 liter
€ 31,73/1l
€ 32,73
-3%
€ 31,73
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van SOUDAL Waterdichte afdichtingsmassa, waterstop, waterdichte impregneermiddel, 0,75 liter
SOUDAL Waterdichte afdichtingsmassa, waterstop, waterdichte impregneermiddel, 0,75 liter
€ 29,32/1l
€ 21,99
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van vdw Egaliseermiddel 0,5 liter, geschikt voor vdw 885 plus
vdw Egaliseermiddel 0,5 liter, geschikt voor vdw 885 plus
€ 20,50/1l
€ 10,25
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Waterdichte egalisatiemortel Mapei Mapegum WPS, 5 kg
Waterdichte egalisatiemortel Mapei Mapegum WPS, 5 kg
€ 13,35/1kg
€ 66,77
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van SIKA SikaCem: Vloeibare afdichtingsmortel voor beton en mortel - 5 liter
SIKA SikaCem: Vloeibare afdichtingsmortel voor beton en mortel - 5 liter
€ 15,56/1l
€ 77,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van vdw 870: Kit voor voegwerk, 5 liter
vdw 870: Kit voor voegwerk, 5 liter
€ 15,59/1l
€ 77,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro RAM3 renovatiemortel, egalisatiemortel, 25 kg
Sopro RAM3 renovatiemortel, egalisatiemortel, 25 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,44
-15%
€ 49,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Asfalt waterdicht maken Buldok Verf-5 kg
Asfalt waterdicht maken Buldok Verf-5 kg
€ 5,34/1kg
€ 26,68
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van vdw 480, grijze egalisatiemortel, 25 kg
vdw 480, grijze egalisatiemortel, 25 kg
€ 1,00/1kg
€ 24,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX X 6 Flexlijm 25 kg - ideaal voor nieuwbouw, renovatie en professionele vloerbedekking
ARDEX X 6 Flexlijm 25 kg - ideaal voor nieuwbouw, renovatie en professionele vloerbedekking
€ 1,04/1kg
€ 25,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 855 voegmortel, zeer dicht, 25 kg, zandbasis
vdw 855 voegmortel, zeer dicht, 25 kg, zandbasis
€ 5,36/1kg
€ 133,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Waterdichte membraan BOSTIK, 290 ml, tegelvariant
Waterdichte membraan BOSTIK, 290 ml, tegelvariant
€ 48,20
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van vdw 400 plus cementgebonden voegmortel, 25 kg, antraciet
vdw 400 plus cementgebonden voegmortel, 25 kg, antraciet
€ 1,80/1kg
€ 44,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Waterdichte afdichtmembraan 290ml voor lekken en scheuren
Waterdichte afdichtmembraan 290ml voor lekken en scheuren
€ 73,87
Gratis bezorging
Verkoper: Kleyn
Productafbeelding van vdw 815 ultra basalt: 10 kg mortel voor het verlijmen van basaltplaten
vdw 815 ultra basalt: 10 kg mortel voor het verlijmen van basaltplaten
€ 6,18/1kg
€ 61,76
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van AKURIT Sockelleichtputz SLP-it. 25 kg - scheurarm, duurzaam en weerbestendig
AKURIT Sockelleichtputz SLP-it. 25 kg - scheurarm, duurzaam en weerbestendig
€ 15,95
-6%
€ 14,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SIKA Sikarmature Tegel- en vloerafdichting - Versterking - 0,20 m x 10 m
SIKA Sikarmature Tegel- en vloerafdichting - Versterking - 0,20 m x 10 m
€ 4,43/1m
€ 44,26
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sikafloor-151 (component A en B)                  30 KG
Sikafloor-151 (component A en B) 30 KG
€ 9,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 298,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX SK90 TRICOM, binnenhoek 90°
ARDEX SK90 TRICOM, binnenhoek 90°
€ 86,52/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Permacon stopt optrekkend en opstijgend vocht in beton, steen en metselwerk. Het product dringt diep in de ondergrond en vormt daar een duurzame barrière tegen vocht en water.

Permacon is bijzonder geschikt voor kelderwanden, betonvloeren, funderingen en andere minerale ondergronden waar vocht via de capillaire poriën van beton of metselwerk omhoogtrekt.

Door het binnendringen van water en vocht sterk te beperken, helpt Permacon ook het wapeningsstaal in beton te beschermen tegen vocht en corrosie. Hierdoor wordt het risico op roestvorming en daaruit voortvloeiende betonschade verminderd.

Permacon vormt geen afsluitende laag op het oppervlak. De behandelde ondergrond blijft dampdoorlatend. Na behandeling en volledige droging kan het oppervlak om esthetische redenen worden geschilderd, gestuukt of betegeld.

Toepassing:

Breng Permacon aan op een schone en droge ondergrond. Laat de eerste behandeling volledig drogen en breng na 8 tot 12 uur een tweede behandeling aan, eveneens op een droge ondergrond. Niet nat-in-nat aanbrengen.

Voordelen:

- Stopt optrekkend en opstijgend vocht

- Dringt diep in beton en metselwerk

- Vormt een duurzame barrière tegen optrekkend vocht

- Helpt wapeningsstaal tegen vocht en corrosie te beschermen

- Helpt betonschade door roestend wapeningsstaal te voorkomen

- Blijft dampdoorlatend

- Geen afsluitende coating op het oppervlak

- Na droging overschilderbaar, stucbaar en betegeld

- Geschikt voor kelderwanden, betonvloeren en funderingen

- Voor binnen- en buitentoepassingen

Waarom Permacon?

Vochtproblemen in beton en metselwerk ontstaan vaak doordat water via de fijne capillaire poriën van het materiaal wordt opgenomen en zich verder door de constructie verplaatst. Hierdoor kunnen muren en vloeren langdurig vochtig blijven.

Permacon is ontwikkeld om dit proces in de ondergrond aan te pakken. Het product dringt diep in het poreuze materiaal en vormt daar een duurzame barrière die het transport van vocht door de capillaire structuur sterk beperkt. Hierdoor wordt optrekkend vocht gestopt zonder dat het oppervlak met een afsluitende coating wordt bedekt.

Bescherming van gewapend beton

Water en vocht dat diep in beton binnendringt, kan uiteindelijk het aanwezige wapeningsstaal bereiken. Wanneer wapeningsstaal gaat corroderen, zet de roest uit. Hierdoor kan het omliggende beton gaan scheuren, afbrokkelen of loskomen.

Door het binnendringen en transport van vocht in het beton sterk te beperken, helpt Permacon het aanwezige wapeningsstaal droog te houden en vermindert het risico op corrosie en daaruit voortvloeiende betonschade.

Dampdoorlatend en verder af te werken

Permacon vormt geen verflaag, folie of membraan op het oppervlak. De ondergrond blijft dampdoorlatend, zodat aanwezige restvochtigheid kan uitdampen.

Wanneer de behandeling volledig is opgedroogd, kan het oppervlak indien gewenst verder worden afgewerkt. De behandelde muur of vloer kan worden geschilderd, gestuukt of betegeld.

Waar kan Permacon worden toegepast?

Permacon is geschikt voor poreuze minerale ondergronden zoals beton, steen en metselwerk. Typische toepassingen zijn:

- Kelderwanden

- Betonvloeren

- Funderingen

- Binnen- en buitenmuren

- Gewapende betonconstructies

- Constructies met problemen door optrekkend of capillair vocht

Belangrijk bij het aanbrengen

De ondergrond moet schoon en droog zijn. Breng de eerste behandeling gelijkmatig aan en laat deze volledig drogen (curen). Breng na 8 tot 12 uur de tweede behandeling op dezelfde wijze aan, opnieuw op een droge ondergrond.

Permacon wordt niet nat-in-nat aangebracht. Door de zeer lage oppervlaktespanning trekt Permacon snel en diep in het beton. Na correcte toepassing droogt het behandelde oppervlak daardoor relatief snel. Laat iedere behandeling afzonderlijk volledig drogen voordat de volgende wordt aangebracht.

Bij buitentoepassingen op warm beton, vanaf circa 25 °C, de ondergrond vooraf uitsluitend licht vernevelen met schoon kraanwater. Uitsluitend licht vernevelen: het oppervlak mag slechts zó licht vochtig worden dat het binnen circa 20 seconden weer droog is. Er mogen absoluut geen plassen, waterdruppels of blijvend natte plekken ontstaan. Op heet en sterk uitgedroogd beton kan Permacon aan het oppervlak te snel verdampen, waardoor het onvoldoende tijd krijgt om diep in het beton door te dringen. Door het oppervlak licht te vernevelen wordt het beton afgekoeld en krijgt Permacon voldoende tijd om goed in te trekken.

Al jarenlang wordt Permacon door professionals én doe-het-zelvers toegepast voor de duurzame bescherming van beton en metselwerk tegen optrekkend vocht. Een professionele oplossing, eenvoudig zelf toe te passen.

Vergelijk met onze andere producten

  • Permacon: tegen optrekkend vocht in bestaand beton en metselwerk.

  • Cementmix: voor nieuw beton, mortel en pleisterwerk, maakt deze vloeistofdicht.

  • Oppercon: maakt bestaande gevels, beton en steen water- en vuilafstotend. Daarna niet overschilderbaar.

Verkrijgbaar in: 1 L, 2,5 L, 5 L, 10 L en 25 L.

Gewicht
1000 g
Inhoud
1 l
EAN
8720964400051
Fabrikant
Ecoform Europe B.V.

Gewicht
1000 g
Inhoud
1 l
EAN
8720964400051
Fabrikant
Ecoform Europe B.V.
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibele afdichtingsmortel, afdichting, 35 kg, grijs, component A+B
SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Flexibele afdichtingsmortel, afdichting, 35 kg, grijs, component A+B
€ 4,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 149,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen
€ 2,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 82,90
Verkoper: bauschnell
Bestseller
Productafbeelding van ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 25 kg
ROMEX ROMPOX-ECOFINE Egalisatiemortel voor voegen, 1-component, beige, 25 kg
€ 3,32/1kg
€ 98,71
-€ 15,76
€ 82,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van CERESIT CR 65 Waterdichte coating, 25 kg
CERESIT CR 65 Waterdichte coating, 25 kg
€ 1,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
€ 6,34/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 95,08
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro Designfuge Solitär F20, steengrijze voegmortel, 25 kg
Sopro Designfuge Solitär F20, steengrijze voegmortel, 25 kg
€ 3,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van KNAUF Sheetrock Super Finish, 20 kg
KNAUF Sheetrock Super Finish, 20 kg
€ 2,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Remmers BIT 2K, bitumineuze coating voor dilatatievoegen, 30 liter. Scheurvullende bitumenafdichting
Remmers BIT 2K, bitumineuze coating voor dilatatievoegen, 30 liter. Scheurvullende bitumenafdichting
€ 2,30/1l
€ 68,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Flexibele afdichtingsmassa FDS, 15 kg
SAKRET Flexibele afdichtingsmassa FDS, 15 kg
€ 5,40/1kg
€ 80,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Repaflow, 25 kg zak, grijs
PCI Repaflow, 25 kg zak, grijs
€ 1,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit waterdichte folie CL 152, 10 meter
Ceresit waterdichte folie CL 152, 10 meter
€ 133,33/1kg
€ 40,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
€ 7,58/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Polyurethaan hybride kit flex®-521 UV, 300 ml, zwart
Polyurethaan hybride kit flex®-521 UV, 300 ml, zwart
€ 43,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,24
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
vdw 850 plus 2K-voegmortel 25 kg, zelfverdichtend, natuurlijke kleur
€ 3,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 88,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Spachtel, muurreparatiecrème, muurherstellingspasta
Spachtel, muurreparatiecrème, muurherstellingspasta
€ 123,90/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Kouweverlijming, tweecomponentenlijm voor metaal, kunststof en keramiek, extra sterke reparatie lijm, 150 °C, 2 tubes - GlueStar
Kouweverlijming, tweecomponentenlijm voor metaal, kunststof en keramiek, extra sterke reparatie lijm, 150 °C, 2 tubes - GlueStar
€ 64,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: Netscroll
Productafbeelding van Set van 3 voegenstiften, grijs, waterbestendige voegenmarker om voegen van tegels op te frissen en te repareren, snel drogend, ideaal voor badkamer, keuken en toilet, H0126
Set van 3 voegenstiften, grijs, waterbestendige voegenmarker om voegen van tegels op te frissen en te repareren, snel drogend, ideaal voor badkamer, keuken en toilet, H0126
€ 1.865,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 13,99
Verkoper: Trendhaus-Hamburg
Productafbeelding van MEM Water Stop, 1 kg
MEM Water Stop, 1 kg
€ 353,36/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,90
-7%
€ 38,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Flexibele afdichtingscoating OS925, zwart, 5 kg
Flexibele afdichtingscoating OS925, zwart, 5 kg
€ 13,00/1kg
€ 111,62
-€ 46,63
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van MAPEI® MAPESIL AC, een 1-componenten siliconenkit, kleur 110 Manhattan, 310 ml, voor het afdichten, met BioBlock® technologie, ter bescherming tegen schimmel
MAPEI® MAPESIL AC, een 1-componenten siliconenkit, kleur 110 Manhattan, 310 ml, voor het afdichten, met BioBlock® technologie, ter bescherming tegen schimmel
€ 39,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,09
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van Reparatieset voor voorruiten en autoruiten
Reparatieset voor voorruiten en autoruiten
€ 26,73/1kg
€ 2,94
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 12,5 kg, grijs
ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 12,5 kg, grijs
€ 2,48/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baufan boorgat- en scheurvuller, 350 gram
Baufan boorgat- en scheurvuller, 350 gram
€ 42,57/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,00
-56%
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
Pistoolschuim PUP S 750 B2 Professional (beige, 750 ml)
€ 22,16/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Polyurethaan kit Den Braven Polyurethan50 FC, witte cartridge, 300 ml
Polyurethaan kit Den Braven Polyurethan50 FC, witte cartridge, 300 ml
€ 84,10/1l
€ 25,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oostenrijk: E-mail rubberen flensafdichting, artikelnummer A00903, 1 stuk.
Oostenrijk: E-mail rubberen flensafdichting, artikelnummer A00903, 1 stuk.
€ 232,60/1kg
€ 13,64
-14%
€ 11,63
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van KNAUF Rotkalk Fijne kalkpleister 0,6 mm, 30 kg, voor binnen- en buitengebruik
KNAUF Rotkalk Fijne kalkpleister 0,6 mm, 30 kg, voor binnen- en buitengebruik
€ 1,13/1kg
€ 33,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baumit Egalisatiemortel Nivelli Quattro, 25 kg
Baumit Egalisatiemortel Nivelli Quattro, 25 kg
€ 0,92/1kg
€ 22,95
Verkoper: bauschnell

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 13 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Permacon
Inhoud 5 l