Inhoud:

180 ml

Acqua Di Parma Blu Mediterraneo, Mandarino di Sicilia, Eau de Toilette Spray

€ 108,01

€ 600,06 / 1l

plus € 6,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Eau de Toilette & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Penhaligon's Luna Eau de Toilette Spray
Penhaligon's Luna Eau de Toilette Spray
€ 1.725,00/1l
€ 172,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
€ 567,65/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 113,53
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
€ 632,07/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 108,32
-€ 13,51
€ 94,81
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Paco Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray
Paco Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray
€ 794,60/1l
€ 87,18
-8%
€ 79,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, uniseks, 30 ml, bestanddelen: Bergamot, rode sinaasappel, citroen, munt, petitgrain, cederhout, muskus, patchouli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, uniseks, 30 ml, bestanddelen: Bergamot, rode sinaasappel, citroen, munt, petitgrain, cederhout, muskus, patchouli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
€ 1.792,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 53,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, uniseks, 100 ml, bestanddelen: Bergamot, rode sinaasappel, citroen, munt, petitgrain, cederhout, muskus, patchouli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, uniseks, 100 ml, bestanddelen: Bergamot, rode sinaasappel, citroen, munt, petitgrain, cederhout, muskus, patchouli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
€ 923,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 92,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, uniseks, 180 ml, citruskleur, cederhout, gember, benzoëhars, muskus, vetiver, spray
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, uniseks, 180 ml, citruskleur, cederhout, gember, benzoëhars, muskus, vetiver, spray
€ 766,94/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 138,05
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mirto di Panarea Eau de Toilette Spray (180 ml)
Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mirto di Panarea Eau de Toilette Spray (180 ml)
€ 698,94/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 125,81
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi eau de toilette spray (100 ml)
Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi eau de toilette spray (100 ml)
€ 797,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 85,13
-6%
€ 79,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua Di Parma Mandorlo Di Sicilia Eau de Toilette Spray, AI-gegenereerde afbeelding
Acqua Di Parma Mandorlo Di Sicilia Eau de Toilette Spray
€ 877,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 87,75
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu Pour Homme, eau de toilette, 100 ml
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu Pour Homme, eau de toilette, 100 ml
€ 420,00/1l
€ 42,00
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Unisex parfum Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi van Acqua Di Parma, eau de toilette (150 ml)
Unisex parfum Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi van Acqua Di Parma, eau de toilette (150 ml)
€ 886,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 132,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri Eau de Toilette 100 ml, UNISEX
Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri Eau de Toilette 100 ml, UNISEX
€ 958,10/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 95,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu eau de toilette, 100 ml (voor heren)
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu eau de toilette, 100 ml (voor heren)
€ 415,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Armani Acqua di Gio Pour Femme Eau de Toilette Spray
Armani Acqua di Gio Pour Femme Eau de Toilette Spray
€ 1.059,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 105,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Damesparfum Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu (100 ml)
Damesparfum Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu (100 ml)
€ 363,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,32
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Giardini di Toscana Blu Mare Eau de Parfum, 100 ml
Giardini di Toscana Blu Mare Eau de Parfum, 100 ml
€ 1.661,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 166,12
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Bvlgari Aqva Divina Eau de Toilette Spray, 25 ml
Bvlgari Aqva Divina Eau de Toilette Spray, 25 ml
€ 2.200,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Antonio Banderas Mediterraneo, eau de toilette, 100 ml
Antonio Banderas Mediterraneo, eau de toilette, 100 ml
€ 551,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 55,18
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo eau de toilette, 100 ml
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo eau de toilette, 100 ml
€ 758,40/1l
€ 75,84
Verkoper: ParfumGroup

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Mandarino di Sicilia van Acqua di Parma is een uniseks parfum uit 2024, dat behoort tot de citrus-aromatische geurfamilies en geïnspireerd is door het zonnige landschap van Sicilië. De topnoten omvatten sappige groene mandarijn, zoete bloedsinaasappel, frisse bergamot en sprankelende citroen, die samen een levendige, energieke en zeer verfrissende eerste indruk creëren. Het hart van het parfum brengt een aromatische combinatie van petitgrain en koele munt, die de compositie een groene, licht kruidige karakter geven. Deze akkoorden benadrukken de mediterrane frisheid van het parfum en doen denken aan een warme bries die door citrusboomgaarden waait. De basisnoten bestaan uit zachte muskus, droog cederhout en aardse patchouli, die het parfum een elegante diepte en een aangename lingering geven. Mandarino di Sicilia is een parfum voor vrouwen en mannen die van schone, frisse en zonnige geuren houden met een authentieke mediterrane uitstraling.

Acqua Di Parma Blu Mediterraneo, Mandarino di Sicilia, Eau de Toilette Spray
Model
Blu Mediterraneo Mandarino di Sicilia
Gewicht
0.502 kg
Inhoud
180 ml
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LIMONEEN, CITRUS AURANTIUM SCHILOLIE, LINALOOL, CITRUS LIMON (LEMON) SCHILOLIE, PINENE, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) SCHILOLIE, MENTHA VIRIDIS (SPEARMINT) BLADOLIE, CARVOON, HYDROXYCITRONELLAL, LINALYL ACETAAT, CITRAL, CITRONELLOL, CANANGA ODORATA OLIE/EXTRACT, POGOSTEMON CABLIN OLIE, EUGENOL, MENTHOL, ANETHOLE, BETA-CARYOPHYLLENE, TERPINOLENE, BENZALDEHYDE, CITRUS AURANTIUM BLOEMOLIE, PELARGONIUM GRAVEOLENS OLIE, ALPHA-TERPINEEN, TERPINEOL.
Doelgroepen
Unisex
EAN
8028713829178
MPN (Manufacturer Part Number)
ADP082917

Model
Blu Mediterraneo Mandarino di Sicilia
Gewicht
0.502 kg
Inhoud
180 ml
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LIMONEEN, CITRUS AURANTIUM SCHILOLIE, LINALOOL, CITRUS LIMON (LEMON) SCHILOLIE, PINENE, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) SCHILOLIE, MENTHA VIRIDIS (SPEARMINT) BLADOLIE, CARVOON, HYDROXYCITRONELLAL, LINALYL ACETAAT, CITRAL, CITRONELLOL, CANANGA ODORATA OLIE/EXTRACT, POGOSTEMON CABLIN OLIE, EUGENOL, MENTHOL, ANETHOLE, BETA-CARYOPHYLLENE, TERPINOLENE, BENZALDEHYDE, CITRUS AURANTIUM BLOEMOLIE, PELARGONIUM GRAVEOLENS OLIE, ALPHA-TERPINEEN, TERPINEOL.
Doelgroepen
Unisex
EAN
8028713829178
MPN (Manufacturer Part Number)
ADP082917
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Acqua Di Parma Mandarino Di Sicilia Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Mandarino Di Sicilia Eau de Toilette Spray
€ 828,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 172,38
-€ 89,49
€ 82,89
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, uniseks, 100 ml, bestanddelen: Bergamot, rode sinaasappel, citroen, munt, petitgrain, cederhout, muskus, patchouli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, uniseks, 100 ml, bestanddelen: Bergamot, rode sinaasappel, citroen, munt, petitgrain, cederhout, muskus, patchouli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
€ 923,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 92,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, uniseks, 30 ml, bestanddelen: Bergamot, rode sinaasappel, citroen, munt, petitgrain, cederhout, muskus, patchouli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, uniseks, 30 ml, bestanddelen: Bergamot, rode sinaasappel, citroen, munt, petitgrain, cederhout, muskus, patchouli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
€ 1.792,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 53,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo di Sicilia, uniseks, 180 ml, geur: sinaasappel, steranijs, elemi, salie, lavandin, petitgrain, cipres, den, spar, spray
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo di Sicilia, uniseks, 180 ml, geur: sinaasappel, steranijs, elemi, salie, lavandin, petitgrain, cipres, den, spar, spray
€ 675,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 121,56
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandarino di Sicilia Eau de Toilette Spray (50 ml)
Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandarino di Sicilia Eau de Toilette Spray (50 ml)
€ 1.522,60/1l
€ 76,13
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
€ 851,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, uniseks, 180 ml, bestanddelen: Bergamot, rode sinaasappel, citroen, munt, petitgrain, cederhout, muskus, patchouli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, uniseks, 180 ml, bestanddelen: Bergamot, rode sinaasappel, citroen, munt, petitgrain, cederhout, muskus, patchouli, ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
€ 675,17/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 121,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo di Sicilia, uniseks, 100 ml, geur met topnoten van elemi, sinaasappel, steranijs en salie; hartnoten van lavandin en petitgrain; en basisnoten van cipres, spar en den. Spray
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo di Sicilia, uniseks, 100 ml, geur met topnoten van elemi, sinaasappel, steranijs en salie; hartnoten van lavandin en petitgrain; en basisnoten van cipres, spar en den. Spray
€ 1.017,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 101,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, uniseks, 180 ml, citruskleur, cederhout, gember, benzoëhars, muskus, vetiver, spray
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, uniseks, 180 ml, citruskleur, cederhout, gember, benzoëhars, muskus, vetiver, spray
€ 766,94/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 138,05
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, uniseks, 180 ml. Geur: Mirte, basilicum, bergamot, citroen, jasmijn, damascusroos, zeenoten, amber, cederhout, jeneverbes, lentisk. Spray
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, uniseks, 180 ml. Geur: Mirte, basilicum, bergamot, citroen, jasmijn, damascusroos, zeenoten, amber, cederhout, jeneverbes, lentisk. Spray
€ 706,17/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 127,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua Di Parma Mandorlo Di Sicilia Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Mandorlo Di Sicilia Eau de Toilette Spray
€ 1.551,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 46,54
Verkoper: ParfumGroup

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l
Productafbeelding van RALPH LAUREN POLO GREEN EDT 125ML, eau de toilette
RALPH LAUREN POLO GREEN EDT 125ML, eau de toilette
€ 57,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 462,72/1l
Productafbeelding van Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,90
-23%
€ 47,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 191,24/1l
Productafbeelding van Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 36,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 362,10/1l
Productafbeelding van Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 222,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.964,80/1l
Productafbeelding van Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 28,19
Verkoper: PerfumTraders
€ 563,80/1l
Productafbeelding van VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 74,91
Verkoper: PerfumTraders
€ 749,10/1l
Productafbeelding van Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 113,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 567,65/1l
Productafbeelding van Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 98,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 982,10/1l
Productafbeelding van Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 999,60/1l
Productafbeelding van Prada Luna Rossa Ocean Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Prada Luna Rossa Ocean Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 90,37
Verkoper: PerfumTraders
€ 903,70/1l
Productafbeelding van Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 108,32
-€ 13,51
€ 94,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 632,07/1l
Productafbeelding van Hermès - Navulling eau de toilette H24 – 200 ml
Hermès - Navulling eau de toilette H24 – 200 ml
€ 110,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1l
Productafbeelding van Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 91,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 913,60/1l
Productafbeelding van Prada L'Homme, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, LIMONEEN,...
Prada L'Homme, voor heren, 50 ml, niet navulbare fles, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LINALOOL, LIMONEEN,...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 67,75
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.355,00/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 88,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.467,83/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, voor dames, zomer, 125 ml, niet navulbaar, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, voor dames, zomer, 125 ml, niet navulbaar, spray, INGREDIËNTEN: ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (GEURSTOF), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 685,44/1l
Productafbeelding van Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 851,00/1l