Model:

Du Bist Toll, Einzigartig, Wunderbar

FELITATE Cadeau voor dames en heren - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - Cadeaus voor verjaardag, Vaderdag & Moederdag - Cadeau-idee voor collega's, vriendin, opa & oma - Geschenkartikel

€ 29,90

plus € 6,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Geurkaarsen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
€ 851,70/1kg
€ 170,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Floris Sandelhout & Patchouli geurkaars, 175 g (unisex)
Floris Sandelhout & Patchouli geurkaars, 175 g (unisex)
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van FELITATE Cadeau voor dames en heren - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - Cadeaus voor verjaardag, Vaderdag & Moederdag - Cadeau-idee voor collega's, vriendin, opa & oma - Geschenkartikel
FELITATE Cadeau voor dames en heren - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - Cadeaus voor verjaardag, Vaderdag & Moederdag - Cadeau-idee voor collega's, vriendin, opa & oma - Geschenkartikel
€ 29,90
Verkoper: Hofer-Kerzen
Productafbeelding van Geurkaars met tekst: Lavendelgeur voor mama. Cadeau voor verjaardag, Moederdag, Kerstmis
Geurkaars met tekst: Lavendelgeur voor mama. Cadeau voor verjaardag, Moederdag, Kerstmis
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Cadeauset voor mama: geurkaars met tekst en sleutelhanger, lavendelgeur
Cadeauset voor mama: geurkaars met tekst en sleutelhanger, lavendelgeur
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Cadeau voor dames, geurkaars, heren, verjaardag, kaarsen, leraren, collega, moeder, opa, beste vriendin, bedankje, geschenken, zus, grootmoeder
Cadeau voor dames, geurkaars, heren, verjaardag, kaarsen, leraren, collega, moeder, opa, beste vriendin, bedankje, geschenken, zus, grootmoeder
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Geurkaars voor mama, cadeau voor Moederdag, sandelhoutgeur
Geurkaars voor mama, cadeau voor Moederdag, sandelhoutgeur
€ 9,99
Verkoper: NIKCORP
Productafbeelding van Geurkaars van sojawas, lavendel, 200g, met een tekst voor een vriendin
Geurkaars van sojawas, lavendel, 200g, met een tekst voor een vriendin
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set van geurstaafjes en geurkaarsen, een cadeau-idee voor Moederdag
Set van geurstaafjes en geurkaarsen, een cadeau-idee voor Moederdag
€ 119,98/1kg
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: Kauf-CR07
Productafbeelding van Geurkaars lavendel en eucalyptus, 7 oz. Bedankcadeau voor vrouwen
Geurkaars lavendel en eucalyptus, 7 oz. Bedankcadeau voor vrouwen
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Cadeaus voor dames, geurkaarsen voor heren, cadeau voor leesliefhebbers
Cadeaus voor dames, geurkaarsen voor heren, cadeau voor leesliefhebbers
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van ARÔME Cadeauset "IJspista"
ARÔME Cadeauset "IJspista"
€ 8,27
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van Geurkaars Sandelhout, cadeau voor 60e verjaardag, geschikt voor dames en heren, 200g
Geurkaars Sandelhout, cadeau voor 60e verjaardag, geschikt voor dames en heren, 200g
€ 199,95/1kg
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Cadeauset voor een 21e verjaardag, speciaal voor dames, met een gepersonaliseerd wijnglas en een geurkaars
Cadeauset voor een 21e verjaardag, speciaal voor dames, met een gepersonaliseerd wijnglas en een geurkaars
€ 5.799,00/1kg
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van OOTB Kerze in mok met Dolomietmotief, Kerst
OOTB Kerze in mok met Dolomietmotief, Kerst
€ 15,85/1kg
€ 5,89
Verkoper: i-Rewardshop
Productafbeelding van Geurkaars voor 60e verjaardag, lavendelgeur, met tekst, cadeau voor dames en heren, in een glazen pot met deksel
Geurkaars voor 60e verjaardag, lavendelgeur, met tekst, cadeau voor dames en heren, in een glazen pot met deksel
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Geurkaars, vlierbloesem, sojawas, lentegeur, Moederdag, cadeau voor thuis
Geurkaars, vlierbloesem, sojawas, lentegeur, Moederdag, cadeau voor thuis
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Geurkaars van sojawas, cadeau voor collega of vriendin, brandduur: 50 uur
Geurkaars van sojawas, cadeau voor collega of vriendin, brandduur: 50 uur
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Geurkaars met tekst voor oma, lavendelgeur, glazen pot met deksel, 198g was
Geurkaars met tekst voor oma, lavendelgeur, glazen pot met deksel, 198g was
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Cadeauset voor dames: Beterschapskado, verzorgingsset voor zelfzorg, met drinkglas, geurkaars, badbommen en sokken
Cadeauset voor dames: Beterschapskado, verzorgingsset voor zelfzorg, met drinkglas, geurkaars, badbommen en sokken
€ 82,99/1kg
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

HET PERFECTE CADEAU VOOR VROUWEN & MANNEN

Elegante geurkaars in een witte beker met de tekst "Je bent geweldig, uniek, fantastisch" – ideaal als cadeau voor Moederdag, Vaderdag, een verjaardag, Kerstmis of gewoon om je dankbaarheid te tonen.

 

VERFIJNDE CADEAUVERPAKKING – KLAAR OM TE GEVEN

Verpakt in een verfijnde cadeauverpakking – een liefdevolle set die direct weggegeven kan worden en ieders hart sneller doet kloppen.

 

ONTSPANNING VOOR DE ZIEL

Fijne geur van orchidee – creëert een revende sfeer en verandert elke ruimte in een echte oase van welzijn – of het nu de woonkamer, slaapkamer, badkamer of een andere ruimte is.

 

EEN HARTELIJK CADEAU VOOR BIJZONDERE MENSEN

Meer dan alleen een kaars – een liefdevolle boodschap die oprecht is en lang in de herinnering blijft.

 

PRAKTISCH & DOORDACHT – MET KORKEN ONDERSET

De afneembare kurken onderzetter beschermt oppervlakken tegen hitte en dient als een stijlvolle kaarsenonderzetter. Zonder de kurken onderzetter is de beker geschikt voor de magnetron en vaatwasser – ideaal voor dagelijks gebruik.

 

Hoogte
11 cm
Breedte
8.8 cm
Lengte
8.8 cm
Gewicht
720 g
Kleur
Wit
Materiaal
Kurk
Model
Du Bist Toll, Einzigartig, Wunderbar
Fabrikant
FELITATE
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Dames
Heren
EAN
9001987493084

Hoogte
11 cm
Breedte
8.8 cm
Lengte
8.8 cm
Gewicht
720 g
Kleur
Wit
Materiaal
Kurk
Model
Du Bist Toll, Einzigartig, Wunderbar
Fabrikant
FELITATE
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Dames
Heren
EAN
9001987493084
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van FELITATE Cadeau voor mama - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - "Mama, je bent fantastisch" - Cadeaus voor Moederdag en verjaardag voor vrouwen - Cadeau-idee - Geschenkpakket
FELITATE Cadeau voor mama - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - "Mama, je bent fantastisch" - Cadeaus voor Moederdag en verjaardag voor vrouwen - Cadeau-idee - Geschenkpakket
€ 29,90
Verkoper: Hofer-Kerzen
Productafbeelding van FELITATE Cadeau voor dames en heren - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - "Liefste persoon" - Cadeaus voor verjaardag, Vaderdag & Moederdag - Cadeau-idee voor collega's, vriendin, opa & oma
FELITATE Cadeau voor dames en heren - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - "Liefste persoon" - Cadeaus voor verjaardag, Vaderdag & Moederdag - Cadeau-idee voor collega's, vriendin, opa & oma
€ 29,90
Verkoper: Hofer-Kerzen
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 39,99
-25%
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van FELITATE Cadeau voor mama - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - "Jij bent de beste mama ter wereld" - Cadeaus voor Moederdag en verjaardag voor vrouwen - Cadeau-idee
FELITATE Cadeau voor mama - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - "Jij bent de beste mama ter wereld" - Cadeaus voor Moederdag en verjaardag voor vrouwen - Cadeau-idee
€ 29,90
Verkoper: Hofer-Kerzen
Productafbeelding van Makita Adventskalender 2025 P-84800
Makita Adventskalender 2025 P-84800
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 103,76
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Mini koekjes, 110 gram
Mini koekjes, 110 gram
€ 220,45/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,25
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Paco Rabanne Vrouwenparfumset, 19 ml
Paco Rabanne Vrouwenparfumset, 19 ml
€ 3.293,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 62,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van FELITATE Cadeau voor oma - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - "Beste oma ter wereld" - Cadeaus voor Moederdag, verjaardag en Kerstmis voor vrouwen - Cadeau-idee - Geschenkpakket
FELITATE Cadeau voor oma - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - "Beste oma ter wereld" - Cadeaus voor Moederdag, verjaardag en Kerstmis voor vrouwen - Cadeau-idee - Geschenkpakket
€ 29,90
Verkoper: Hofer-Kerzen
Productafbeelding van Gummetjes
Gummetjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,46
-3%
€ 5,29
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van FELITATE Cadeau voor dames en heren - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - Cadeaus voor verjaardag, Vaderdag & Moederdag - Cadeau-idee voor collega's, vriendin, opa & oma - Geschenkartikel
FELITATE Cadeau voor dames en heren - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - Cadeaus voor verjaardag, Vaderdag & Moederdag - Cadeau-idee voor collega's, vriendin, opa & oma - Geschenkartikel
€ 29,90
Verkoper: Hofer-Kerzen
Productafbeelding van FELITATE Cadeau voor dames en heren - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - "Van harte dank voor alles" - Cadeaus voor verjaardag, Vaderdag & Moederdag - Cadeau-idee voor collega's, vriendin en oma
FELITATE Cadeau voor dames en heren - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - "Van harte dank voor alles" - Cadeaus voor verjaardag, Vaderdag & Moederdag - Cadeau-idee voor collega's, vriendin en oma
€ 29,90
Verkoper: Hofer-Kerzen
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 238
€ 1.548,29
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van FELITATE Verjaardagsgeschenk - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - "Fijne verjaardag" - Cadeaus voor vrouwen, mannen, collega's en vriendinnen - Cadeau-idee voor opa en oma - Geschenkartikel
FELITATE Verjaardagsgeschenk - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - "Fijne verjaardag" - Cadeaus voor vrouwen, mannen, collega's en vriendinnen - Cadeau-idee voor opa en oma - Geschenkartikel
€ 29,90
Verkoper: Hofer-Kerzen
Productafbeelding van FELITATE Huwelijksgeschenk - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - "Net getrouwd, voor altijd verliefd" - Cadeau voor het bruidspaar - Uniek cadeau-idee - Geschenkpakket
FELITATE Huwelijksgeschenk - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - "Net getrouwd, voor altijd verliefd" - Cadeau voor het bruidspaar - Uniek cadeau-idee - Geschenkpakket
€ 29,90
Verkoper: Hofer-Kerzen
Productafbeelding van FELITATE Cadeau voor dames en heren - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - Cadeaus voor verjaardag, Vaderdag & Moederdag - Cadeau-idee voor collega's, vriendin, opa & oma - Geschenkartikel
FELITATE Cadeau voor dames en heren - 2-in-1 geurkaars in beker met tekst - Cadeaus voor verjaardag, Vaderdag & Moederdag - Cadeau-idee voor collega's, vriendin, opa & oma - Geschenkartikel
€ 29,90
Verkoper: Hofer-Kerzen
Productafbeelding van Essence Little X-MAS WONDER Adventskalender, voor dames, zonder parabenen, 24 stuks
Essence Little X-MAS WONDER Adventskalender, voor dames, zonder parabenen, 24 stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 61,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 72,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
€ 192,78
-€ 7,14
€ 185,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
€ 170,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 851,70/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk
Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1kg
Productafbeelding van Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1kg
Productafbeelding van Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 464,10/1kg
Productafbeelding van Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram), AI-gegenereerde afbeelding
Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram
Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,28/1kg
Productafbeelding van Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram
Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 145,30/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
€ 83,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,40/1kg
Productafbeelding van Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 765,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma La Casa sul Lago, Rund, Geel, Amber, Bergamot, Alpenviooltje, Mei, Muskus, 50 uur, 1 stuk
Acqua di Parma La Casa sul Lago, Rund, Geel, Amber, Bergamot, Alpenviooltje, Mei, Muskus, 50 uur, 1 stuk
€ 53,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,85/1kg
Productafbeelding van Byredo Kaars, 240g
Byredo Kaars, 240g
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg
Productafbeelding van Afrodite geurkaars, 170g
Afrodite geurkaars, 170g
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua di Parma Oud, rund, zwart, 1 stuk
Acqua di Parma Oud, rund, zwart, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,82
-17%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1kg
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian Home Scents, geurkaars Les Tamaris (280 g)
Maison Francis Kurkdjian Home Scents, geurkaars Les Tamaris (280 g)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg
Productafbeelding van Maison Margiela Replica Beach Vibes, geurkaars (165 g)
Maison Margiela Replica Beach Vibes, geurkaars (165 g)
€ 55,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 334,79/1kg
Productafbeelding van Acqua Di Parma Aperitivo In Terrazza: Kaars
Acqua Di Parma Aperitivo In Terrazza: Kaars
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,70/1kg