Gewicht:

20000 g

Vogelvoer voor wilde vogels, winter, 20 kg. Strooivoer, geschikt voor het hele jaar. Tuinvogels, natuurmix. Merk: GiDeli

€ 27,58

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Vogelhoofdvoer & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Vogelvoer voor wilde vogels, 5 kg. Geschikt voor alle seizoenen, energierijk en puur natuur. Merk: GiDeli
Vogelvoer voor wilde vogels, 5 kg. Geschikt voor alle seizoenen, energierijk en puur natuur. Merk: GiDeli
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 16,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Zonnebloempitten, 1 kg, gepeld, natuurlijke vogelvoeding, geschikt voor wilde vogels, wintervoeding. GiDeli
Zonnebloempitten, 1 kg, gepeld, natuurlijke vogelvoeding, geschikt voor wilde vogels, wintervoeding. GiDeli
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,20
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Zonnebloempitten, gestreept, 25 kg. Voeder voor wilde vogels, los voer, geschikt voor het hele jaar door. Merk: GiDeli
Zonnebloempitten, gestreept, 25 kg. Voeder voor wilde vogels, los voer, geschikt voor het hele jaar door. Merk: GiDeli
€ 44,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Hennepzaad 5 kg, ongeschild, eiwitrijk, geschikt als vogelvoer, voor wilde vogels, paarden, pluimvee. GiDeli
Hennepzaad 5 kg, ongeschild, eiwitrijk, geschikt als vogelvoer, voor wilde vogels, paarden, pluimvee. GiDeli
€ 27,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Jaar rond voer met meelwormen, 2,5 kg.
Jaar rond voer met meelwormen, 2,5 kg.
€ 9,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Kippenvoer 500 g. Eivoer. Volwaardig voer. Verbetert de eierproductie. Vrij van genetische modificatie. Merk: GiDeli
Kippenvoer 500 g. Eivoer. Volwaardig voer. Verbetert de eierproductie. Vrij van genetische modificatie. Merk: GiDeli
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Vogelvoer voor papegaaiachtigen, merk Vitakraft, "Menu", 1 kg
Vogelvoer voor papegaaiachtigen, merk Vitakraft, "Menu", 1 kg
€ 28,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Zonnebloempitten, 25 kg, zwart, natuurrein, geschikt voor wilde vogels, paarden en kleine dieren. GiDeli
Zonnebloempitten, 25 kg, zwart, natuurrein, geschikt voor wilde vogels, paarden en kleine dieren. GiDeli
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 39,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van POSH Wildvogelfvoer 5 kg – Premium voer voor het hele jaar, geschikt voor alle seizoenen
POSH Wildvogelfvoer 5 kg – Premium voer voor het hele jaar, geschikt voor alle seizoenen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 15,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Kippenvoer 2 kg, legmeel, volledig voer, bevordert de eierproductie, vrij van genetische modificatie, merk: GiDeli
Kippenvoer 2 kg, legmeel, volledig voer, bevordert de eierproductie, vrij van genetische modificatie, merk: GiDeli
€ 13,80
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Dehner Natura Premium wildvoeder, zonnebloempitten zonder schil, geschikt voor het hele jaar, rijk aan eiwitten en energie, hoogwaardig voeder voor wilde vogels, 5 kg
Dehner Natura Premium wildvoeder, zonnebloempitten zonder schil, geschikt voor het hele jaar, rijk aan eiwitten en energie, hoogwaardig voeder voor wilde vogels, 5 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,31
-6%
€ 63,63
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Fidelio vogelvoer, terrasmix, voer voor het hele jaar, rijk aan eiwitten/energie
Fidelio vogelvoer, terrasmix, voer voor het hele jaar, rijk aan eiwitten/energie
€ 38,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® pinda's in peulen, nieuwe oogst
10 kg Lyra Pet® pinda's in peulen, nieuwe oogst
€ 4,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Dehner Natura Premium wildvoeder, zonnebloempitten, voeding voor het hele jaar, rijk aan eiwitten / energie, hoogwaardig voeder voor wilde vogels, 5 kg
Dehner Natura Premium wildvoeder, zonnebloempitten, voeding voor het hele jaar, rijk aan eiwitten / energie, hoogwaardig voeder voor wilde vogels, 5 kg
€ 61,38
-15%
€ 51,75
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gehakte pinda's van Donath - rijk aan natuurlijke vetten - waardevol voer het hele jaar door voor wild
Gehakte pinda's van Donath - rijk aan natuurlijke vetten - waardevol voer het hele jaar door voor wild
€ 28,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kippenvoer 30 kg, eiermel. Volwaardig voer. Verbetert de eiproductie. Vrij van genetische modificatie. Merk: GiDeli
Kippenvoer 30 kg, eiermel. Volwaardig voer. Verbetert de eiproductie. Vrij van genetische modificatie. Merk: GiDeli
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Nohel Garden - Mengvoeder voor tuinvogels - Voederhuis - 4 kg
Nohel Garden - Mengvoeder voor tuinvogels - Voederhuis - 4 kg
€ 10,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Zonnebloempitten, 1 kg, zwart, puur natuur, geschikt voor wilde vogels, paarden en kleine dieren. GiDeli
Zonnebloempitten, 1 kg, zwart, puur natuur, geschikt voor wilde vogels, paarden en kleine dieren. GiDeli
€ 11,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Vetvoer Nieuwe Oogst
10 kg Lyra Pet® Vetvoer Nieuwe Oogst
€ 2,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 225
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wildvogelsalade Winter 20kg, strooivoer, geschikt voor het hele jaar, mezenvoer, premium kwaliteit GiDeli

Steun de lokale vogels het hele jaar door met het hoogwaardige GiDeli wildvogelsalade. Onze speciaal samengestelde mix biedt een extreem energie-rijke voedingsbron met 364,36 kcal per 100 g, die precies is afgestemd op de behoeften van wilde vogels. Het verhoogde gehalte aan koolhydraten en vetten helpt de dieren om hun lichaamstemperatuur en activiteit, zelfs op koude dagen, op peil te houden.

Deze economische zak van 20 kg is de ideale keuze voor vogelliefhebbers die een duurzame, gezonde en krachtige voeding in de tuin of bij grote voederstations willen garanderen, en die waarde hechten aan een praktische voorraad.

Natuurlijke energiebron voor tuin & balkon

De GiDeli strooivoer onderscheidt zich door zijn puur natuurlijke samenstelling. We vermijden bewust conserveringsmiddelen en kunstmatige kleurstoffen om een soortspecifieke voeding te bevorderen en het risico te minimaliseren dat vogels het voer links laten liggen.

  • Rijk aan Omega-3 & Mineralen: Waardevolle lijnzaadjes leveren essentiële vetzuren voor de conditie van het verenkleed, terwijl calciumcarbonaat als microgranulaat een correcte mineralisatie ondersteunt.

  • Veelzijdig mengsel van zaden: Bevat een hoogwaardige selectie van haver, gierst, tarwe, sorghum, zonnebloempitten en erwten met wikke.

  • Voeding geschikt voor het hele jaar: Dankzij de uitgebalanceerde samenstelling is dit voer zowel als energiebron in de winter als als ondersteuning tijdens het broedseizoen in het voorjaar en de zomer perfect geschikt.

  • 100% Natuur: Pure grondstoffen ondersteunen de conditie van de vogels en vergemakkelijken het overleven van het veeleisende seizoen.

Waarom GiDeli wildvoeder de beste keuze is

In een tijd waarin natuurlijke voedselbronnen steeds schaarser worden, biedt GiDeli een betrouwbare oplossing. Ons voer wordt zorgvuldig gereinigd, is stofarm verpakt en trekt een indrukwekkende diversiteit aan vogels aan.

  • Hoge acceptatie: De verscheidenheid aan zaden trekt onder andere spatzen, mezen, vinken, sijsjes, eksters en vele andere soorten naar uw voederplek.

  • Veelzijdig inzetbaar: Uitermate geschikt voor voederhuizen, voederpalen of als bodemvoeding op beschutte plaatsen.

  • Grote verpakkingen & Economisch: De 20 kg verpakking is bijzonder kostenefficiënt en ideaal voor regelmatige voeding gedurende het hele seizoen, om een ononderbroken voorzieningszekerheid voor de wilde vogels te garanderen.

Productgegevens in één oogopslag

  • Merk: GiDeli

  • Product: Wildvoeder / Strooivoer

  • Inhoud: 20 kg

  • Energiegehalte: 364,36 kcal / 100 g

  • Samenstelling: Tarwe, haver, sorghum, zonnebloempitten, erwten, wikke, lijnzaad, calciumcarbonaat

  • Bijzonderheden: Rijk aan koolhydraten, vetten, calcium & omega-3

  • Doelgroep: Wilde vogels (spatzen, mezen, vinken, sijsjes, eksters etc.)

  • Status: Puur natuurlijk, zonder toevoegingen

Gebruik & Voedertips

Plaats de voederplek op een overzichtelijke plek, zodat de vogels naderende roofdieren vroegtijdig kunnen herkennen. Reinig de voederplek regelmatig met heet water om de verspreiding van ziekten te voorkomen. Bied het voer idealiter 's ochtends en 's avonds aan om de hoge energiebehoefte van de vogels te dekken.

Opslaginstructies

Bewaar de zak op een koele, droge en donkere plaats. Sluit geopende verpakkingen goed af om de versheid van de zaden te behouden en het bezoek van ongewenste gasten (zoals knaagdieren) te voorkomen.

Gewicht
20000 g
Vochtgehalte
8
Type diervoeder
Mengvoeder
Aantal stuks
1
EAN
5906168815409
Fabrikant
Registratienummer
DEPL8496

Gewicht
20000 g
Vochtgehalte
8
Type diervoeder
Mengvoeder
Aantal stuks
1
EAN
5906168815409
Fabrikant
Registratienummer
DEPL8496
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Wildvogelvorm 30 kg. Voedsel voor wilde vogels. Geschikt voor alle seizoenen. Energie-rijk. Zuiver natuurproduct. GiDeli
Wildvogelvorm 30 kg. Voedsel voor wilde vogels. Geschikt voor alle seizoenen. Energie-rijk. Zuiver natuurproduct. GiDeli
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 34,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® basisvetvoer
25 kg Lyra Pet® basisvetvoer
€ 1,44/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® zwarte zonnebloempitten
25 kg Lyra Pet® zwarte zonnebloempitten
€ 1,68/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 477
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® parkietenvoer
25 kg Lyra Pet® parkietenvoer
€ 1,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Wildvogels voer, 20 kg. Voer voor vogels, geschikt voor alle seizoenen. Energie-rijk, puur natuur. GiDeli
Wildvogels voer, 20 kg. Voer voor vogels, geschikt voor alle seizoenen. Energie-rijk, puur natuur. GiDeli
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 27,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Duifvoer Universal Mengsel 25 kg. Vervoer voor duiven
Duifvoer Universal Mengsel 25 kg. Vervoer voor duiven
€ 2,09/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 53,95
-2%
€ 52,35
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken, voerkwaliteit, 2e keus
25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken, voerkwaliteit, 2e keus
€ 2,24/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 297
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken
25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken
€ 2,24/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 348
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 200 Lyra Pet® Suet Balls Protein Boost met meelwormen, zonder netje, 90 g per stuk = 18 kg
200 Lyra Pet® Suet Balls Protein Boost met meelwormen, zonder netje, 90 g per stuk = 18 kg
€ 2,11/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Paddy Rice
10 kg Lyra Pet® Paddy Rice
€ 3,10/1kg
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® voermaïs, kwaliteitsvoer, graanmaïs
25 kg Lyra Pet® voermaïs, kwaliteitsvoer, graanmaïs
€ 1,16/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 200 stuks Lyra Pet® Mezenbollen Basic zonder net à 90 g = 18 kg
200 stuks Lyra Pet® Mezenbollen Basic zonder net à 90 g = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® strooivoer
20 kg Lyra Pet® strooivoer
€ 1,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 200 Lyra Pet® all-season dumplings zonder netje, 90 g per stuk = 18 kg
200 Lyra Pet® all-season dumplings zonder netje, 90 g per stuk = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Relaxdays 10044111, 1 stuk
Relaxdays 10044111, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Wildvogelfvoer 1 kg. Vogelschaal voor alle seizoenen. Energie-rijk, puur natuur. GiDeli
Wildvogelfvoer 1 kg. Vogelschaal voor alle seizoenen. Energie-rijk, puur natuur. GiDeli
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 9,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Esschert Design Nestzak van zeegras; NKBS-keurmerk
Esschert Design Nestzak van zeegras; NKBS-keurmerk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van POSH Wildvoeder 25 kg – Premium mengeling voor alle seizoenen
POSH Wildvoeder 25 kg – Premium mengeling voor alle seizoenen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 30,60
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Drijvende, RGB-LED fontein, 180 liter per uur, 3 watt
Drijvende, RGB-LED fontein, 180 liter per uur, 3 watt
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,89
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van 200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 533
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Vogelvoer voor wilde vogels, wintermix, 10 kg. Geschikt voor het hele jaar door. Zaadmix voor mezen, merk GiDeli
Vogelvoer voor wilde vogels, wintermix, 10 kg. Geschikt voor het hele jaar door. Zaadmix voor mezen, merk GiDeli
€ 20,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Dehner Natura Premium mezenkoekjes zonder net, geschikt als voeding voor wilde vogels het hele jaar door, rijk aan eiwitten en energie. Vogelvoer voor wilde vogels, 100 stuks van 90 gram (9 kg), verpakt in een kartonnen doos gemaakt van -gecertificeerd materiaal
Dehner Natura Premium mezenkoekjes zonder net, geschikt als voeding voor wilde vogels het hele jaar door, rijk aan eiwitten en energie. Vogelvoer voor wilde vogels, 100 stuks van 90 gram (9 kg), verpakt in een kartonnen doos gemaakt van -gecertificeerd materiaal
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,77
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
€ 20,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 500,00/1kg