Kleur:

Bont

Oakley Meta HSTN, 32 GB, Touchscreen, Vietnam, 12 MP, Wi-Fi 6E (802.11ax), Polycarbonaat (PC)

€ 799,24

€ 695,05€-104,19

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Zonnebrillen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Colmi V06 AI, oranje sportzonnebril
Colmi V06 AI, oranje sportzonnebril
€ 94,95
Verkoper: Multimedia-Dreams
Productafbeelding van Ray-Ban Meta SK-1001199-01, 32 GB, compatibel met iOS 15.2 en hoger, Android 10 of hoger, 12 MP, Wi-Fi 6 (802.11ax), polycarbonaat (PC), zwart
Ray-Ban Meta SK-1001199-01, 32 GB, compatibel met iOS 15.2 en hoger, Android 10 of hoger, 12 MP, Wi-Fi 6 (802.11ax), polycarbonaat (PC), zwart
€ 578,00
Gratis bezorging
Verkoper: AO-Projekt-GmbH
Productafbeelding van POLAROID SUNGLASSES Zonnebrillen PLD 8015_N KIDS_J5G-AI_52
POLAROID SUNGLASSES Zonnebrillen PLD 8015_N KIDS_J5G-AI_52
€ 70,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zeblaze Q01 AI sportzonnebril, groen, 8MP Sony IMX219
Zeblaze Q01 AI sportzonnebril, groen, 8MP Sony IMX219
€ 129,95
Verkoper: Multimedia-Dreams
Productafbeelding van Ray-Ban Meta Ray-Ban | Meta - Slimme multimedia-bril - 32 GB
Ray-Ban Meta Ray-Ban | Meta - Slimme multimedia-bril - 32 GB
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 407,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ray-Ban RB3809 004/S3, glasdiameter: 53
Ray-Ban RB3809 004/S3, glasdiameter: 53
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 196,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oakley Holbrook OO9102 9102W4. Glasdiameter: 55
Oakley Holbrook OO9102 9102W4. Glasdiameter: 55
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 230,99
-€ 29,59
€ 201,40
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Oakley Sutro TI OO6013 601301. Glasdiameter: 99
Oakley Sutro TI OO6013 601301. Glasdiameter: 99
€ 226,86
-€ 11,10
€ 215,76
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oakley Holbrook OO9102 9102B5. Glasdiameter: 55
Oakley Holbrook OO9102 9102B5. Glasdiameter: 55
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 195,07
-€ 8,22
€ 186,85
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van CARRERA SUNGLASSES Zonnebrillen CARRERA 3087_S_J5G-GB_56
CARRERA SUNGLASSES Zonnebrillen CARRERA 3087_S_J5G-GB_56
€ 162,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Oakley Holbrook OO9102 9102E4, glasdiameter: 55
Oakley Holbrook OO9102 9102E4, glasdiameter: 55
€ 150,32
-€ 4,18
€ 146,14
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oakley Holbrook OO9102 9102F0. Glasdiameter: 57
Oakley Holbrook OO9102 9102F0. Glasdiameter: 57
€ 195,21
-€ 8,22
€ 186,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oakley Mainlink OO9264 926441. Glasdiameter: 61
Oakley Mainlink OO9264 926441. Glasdiameter: 61
€ 169,11
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Oakley Holbrook OO9102 9102K6. Glasdiameter: 57
Oakley Holbrook OO9102 9102K6. Glasdiameter: 57
€ 158,33
-€ 9,02
€ 149,31
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Figuretta - Hd-bril Overzetzonnebril - Panter
Figuretta - Hd-bril Overzetzonnebril - Panter
€ 26,99
-7%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Ray-Ban RB3719 004/S3 51 – Zonnebril
Ray-Ban RB3719 004/S3 51 – Zonnebril
€ 184,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oakley Gascan OO9014 901450. Glasdiameter: 60
Oakley Gascan OO9014 901450. Glasdiameter: 60
€ 231,64
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Dameszonnebril Longines LG0012-H 24X 55
Dameszonnebril Longines LG0012-H 24X 55
€ 147,99
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Ray-Ban Wayfarer Meta Gen 2 fotogrijs zonnebril, zwart. Overgangsglazen, grafietgroen/CAT1-3, zwart. Overgangsglazen, grafietgroen/CAT1-3
Ray-Ban Wayfarer Meta Gen 2 fotogrijs zonnebril, zwart. Overgangsglazen, grafietgroen/CAT1-3, zwart. Overgangsglazen, grafietgroen/CAT1-3
€ 734,41
-€ 22,99
€ 711,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ray-Ban RB3719 004/S3 54 gepolariseerde zonnebril
Ray-Ban RB3719 004/S3 54 gepolariseerde zonnebril
€ 194,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Oakley Meta HSTN combineert de iconische stijl van Oakley met moderne Meta AI-technologie – ideaal voor iedereen die onderweg flexibel, verbonden en hands-free wil zijn. Met Meta AI bedient u eenvoudig muziek, telefoongesprekken, krijgt u informatie en nog veel meer via spraakopdrachten of een zachte aanraking. De ingebouwde 12-megapixelcamera legt uw ervaringen vast vanuit uw eigen perspectief – of u nu sport, reist of in het dagelijks leven bent. Met een korte opdracht heeft u foto's of video's, zonder het moment te missen. Het discrete open-ear audiosysteem levert helder geluid direct via het montuur, terwijl u uw omgeving nog steeds kunt waarnemen. Perfect voor fietstochten, hardloopsessies of wandelingen, waarbij veiligheid en comfort belangrijk zijn. Met het touchpad, de opnameknop en de "Hey Meta"-bediening behoudt u volledige controle, zonder uw smartphone te hoeven pakken. Berichten versturen, telefoneren, opnemen, instellingen aanpassen – alles hands-free. Voor onderweg wordt het meegeleverde oplaaddoosje geleverd met tot 48 uur extra batterijduur. In 3,5 uur is het via USB-C weer volledig opgeladen en klaar voor het volgende avontuur. Deze glazen zijn fotogevoelig (lichtafhankelijk): binnen zijn ze helder of slechts licht getint, maar zodra u naar buiten gaat en zonlicht (UV-licht) erop valt, verduisteren ze automatisch.
De Meta AI-app verrijkt uw ervaring: beheer inhoud, pas instellingen aan en ontdek nieuwe functies. (Sommige Meta AI-functies kunnen regionaal verschillen.)

Kenmerken

  • Oakley x Meta AI bril
  • Meta AI-integratie – hands-free bediening via "Hey Meta" of aanraking
  • 12-megapixelcamera – foto's en video's direct vanuit uw perspectief
  • Open-ear luidsprekersysteem – helder geluid, zonder de omgeving te blokkeren
  • Hands-free functies – telefoneren, berichten versturen, inhoud opnemen
  • Touchpad + opnameknop – intuïtieve bediening met slechts één aanraking
  • Streaming-ondersteuning – muziek en podcasts via Spotify, Apple Music en meer
  • Oplaaddoosje inbegrepen – tot 48 uur extra batterijduur onderweg
  • Snel opladen – doosje in 3,5 uur volledig opgeladen via USB-C
  • Meta AI-app – inhoud importeren/delen, instellingen beheren, nieuwe functies ontdekken
  • Stijlvol Oakley-ontwerp – lichtgewicht, robuust montuur voor sport en dagelijks gebruik
  • Situatiebewust luisteren – ideaal voor sport, outdoor en reizen
  • Regionale functies – sommige Meta AI-functies zijn afhankelijk van het land*

Kleur
Bont
Doelgroepen
Unisex
Gewicht
0.053 kg
Model
Hstn x Meta
Fabrikant
Oakley Meta
EAN
888392682888
0888392682888
MPN (Manufacturer Part Number)
SK-1001196-01

Kleur
Bont
Doelgroepen
Unisex
Gewicht
0.053 kg
Model
Hstn x Meta
Fabrikant
Oakley Meta
EAN
888392682888
0888392682888
MPN (Manufacturer Part Number)
SK-1001196-01
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lattafa Emaan, voor dames, 100 ml, parfum, bergamot, zwarte bes, oranjebloesem, jasmijn, kruidnagel, tuberoos, cederhout, patchouli, vanille, witte musk
Lattafa Emaan, voor dames, 100 ml, parfum, bergamot, zwarte bes, oranjebloesem, jasmijn, kruidnagel, tuberoos, cederhout, patchouli, vanille, witte musk
€ 225,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 22,58
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier La Belle Le Parfum Intense, voor heren, 75 ml, niet navulbare fles, met tonen van kokos, tonkaboon en sandelhout
Jean Paul Gaultier La Belle Le Parfum Intense, voor heren, 75 ml, niet navulbare fles, met tonen van kokos, tonkaboon en sandelhout
€ 865,20/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 64,89
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Ninebot by Segway KickScooter ZT3 Pro D, elektrische scooter
Ninebot by Segway KickScooter ZT3 Pro D, elektrische scooter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 809,33
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Cristiano Ronaldo CR7 Game On Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
Cristiano Ronaldo CR7 Game On Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
€ 335,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 33,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Paco Rabanne Phantom Eau de Toilette voor mannen 100 ml
Paco Rabanne Phantom Eau de Toilette voor mannen 100 ml
€ 677,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 67,72
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Armaf - Club De Nuit Sillage Eau de Parfum, 105 ml
Armaf - Club De Nuit Sillage Eau de Parfum, 105 ml
€ 347,52/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 36,49
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Carrera zonnebril voor heren, modern pilotenmodel, SUPERCHAMPION
Carrera zonnebril voor heren, modern pilotenmodel, SUPERCHAMPION
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 63,38
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
€ 300,65/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%
€ 60,13
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
€ 180,30/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 220
€ 20,29
-11%
€ 18,03
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Armaf Yum Yum Eau De Parfum 100 ml
Armaf Yum Yum Eau De Parfum 100 ml
€ 358,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 35,88
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Detecteert, reinigt en leegt automatisch (model IW3612EU)
Detecteert, reinigt en leegt automatisch (model IW3612EU)
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 399,99
Gratis bezorging
Verkoper: EMARQT
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier La Belle Le Parfum Intense, voor mannen, 125 ml, niet navulbare fles, met tonen van kokos, tonkaboon en sandelhout
Jean Paul Gaultier La Belle Le Parfum Intense, voor mannen, 125 ml, niet navulbare fles, met tonen van kokos, tonkaboon en sandelhout
€ 715,52/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 89,44
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa Asad Elixir Eau de Parfum 100 ml
Lattafa Asad Elixir Eau de Parfum 100 ml
€ 280,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 28,00
Verkoper: DUBAISTORE
Produktbild: Lattafa Yara Elixir Eau De Parfum 100ml Spray
Lattafa Yara Elixir Eau de Parfum 100 ml
€ 260,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 26,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van CARRERA SUNGLASSES Zonnebrillen CARRERA 5046_S_807-QT_49
CARRERA SUNGLASSES Zonnebrillen CARRERA 5046_S_807-QT_49
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 108,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ARMAF ODYSSEY MANDARIN SKY EDP 100ML Eau de Parfum
ARMAF ODYSSEY MANDARIN SKY EDP 100ML Eau de Parfum
€ 2.394,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 23,94
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Katy Perry Meow Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Katy Perry Meow Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 452,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 45,21
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Al Haramain | Amber Oud Gold Edition |  100 ml
Al Haramain | Amber Oud Gold Edition | 100 ml
€ 4.546,00/1l
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,46
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1496
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 724
€ 299,00
-€ 71,90
€ 227,10
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Zonnebril Oakley 0OW8002-80020351 voor Uni
Zonnebril Oakley 0OW8002-80020351 voor Uni
€ 595,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Zonnebril Oakley 0OW8002-80020651 voor Uni
Zonnebril Oakley 0OW8002-80020651 voor Uni
€ 607,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oakley Meta HSTN, 32 GB, Touchscreen, Vietnam, 12 MP, Wi-Fi 6E (802.11ax), Polycarbonaat (PC)
Oakley Meta HSTN, 32 GB, Touchscreen, Vietnam, 12 MP, Wi-Fi 6E (802.11ax), Polycarbonaat (PC)
€ 730,98
-€ 60,37
€ 670,61
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Zonnebril Oakley 0OW8002-80020451 voor Uni
Zonnebril Oakley 0OW8002-80020451 voor Uni
€ 502,06
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hiland 26-inch elektrische mountainbike, 250W, 36V 7.8Ah accu, elektrische fiets voor mannen en vrouwen, met lamp, bagagedrager en verende voorvork, wit
Hiland 26-inch elektrische mountainbike, 250W, 36V 7.8Ah accu, elektrische fiets voor mannen en vrouwen, met lamp, bagagedrager en verende voorvork, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 749,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van Guy Laroche Drakkar Noir Eau de Toilette, 100 ml
Guy Laroche Drakkar Noir Eau de Toilette, 100 ml
€ 130,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 13,08
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Armaf Odyssey Mandarin Sky Eau de Parfum, 60 ml, voor dames
Armaf Odyssey Mandarin Sky Eau de Parfum, 60 ml, voor dames
€ 281,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 16,88
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Paco Rabanne Pour Homme Eau de Toilette Spray
Paco Rabanne Pour Homme Eau de Toilette Spray
€ 328,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 32,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van ROCKBROS Fietsbril "Road-to-Sky", fotogevoelige bril, geschikt voor buitensporten. Wit
ROCKBROS Fietsbril "Road-to-Sky", fotogevoelige bril, geschikt voor buitensporten. Wit
€ 63,80
-10%
€ 57,11
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Fietsbril, zonnebril voor fietsen, geschikt voor outdoor gebruik, mountainbike (MTB), dames en heren. Fotogevoelige glazen, transparant frame, lichtblauw
ROCKBROS Fietsbril, zonnebril voor fietsen, geschikt voor outdoor gebruik, mountainbike (MTB), dames en heren. Fotogevoelige glazen, transparant frame, lichtblauw
€ 54,98
-23%
€ 41,91
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Fietsbril, sportbril voor buiten, mountainbike, dames en heren, fotochrome lenzen, transparant frame, ijsblauw
ROCKBROS Fietsbril, sportbril voor buiten, mountainbike, dames en heren, fotochrome lenzen, transparant frame, ijsblauw
€ 43,98
-19%
€ 35,23
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Zonnebril, veranderende tint, fietsbril, UV-bescherming 400, blauw
ROCKBROS Zonnebril, veranderende tint, fietsbril, UV-bescherming 400, blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 38,48
-19%
€ 30,86
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Veranderende tint fietsbril, zonnebril voor fietsen, UV-bescherming, zwart/rood
ROCKBROS Veranderende tint fietsbril, zonnebril voor fietsen, UV-bescherming, zwart/rood
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 38,48
-19%
€ 30,86
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Fotochromatische fietsbril met UV400-bescherming, zelfkleurende sportbril voor fietsen en outdooractiviteiten, transparant
ROCKBROS Fotochromatische fietsbril met UV400-bescherming, zelfkleurende sportbril voor fietsen en outdooractiviteiten, transparant
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 40,57
-21%
€ 31,78
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Fotochromatische fietsbril met UV400-bescherming, zelfkleurende sportbril voor fietsen en outdooractiviteiten, wit
ROCKBROS Fotochromatische fietsbril met UV400-bescherming, zelfkleurende sportbril voor fietsen en outdooractiviteiten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,47
-19%
€ 31,78
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS fotochrome zonnebril, fietsbril, sportbril zonder frame, UV400 bescherming, wit
ROCKBROS fotochrome zonnebril, fietsbril, sportbril zonder frame, UV400 bescherming, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,38
-14%
€ 31,78
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Fietsbril, TR90 frame, gepolariseerde sportzonnebril voor heren en dames, geschikt voor mountainbike, racefiets, hardlopen, vissen, winddicht, verkrijgbaar in de kleuren groen, paars en bruin
ROCKBROS Fietsbril, TR90 frame, gepolariseerde sportzonnebril voor heren en dames, geschikt voor mountainbike, racefiets, hardlopen, vissen, winddicht, verkrijgbaar in de kleuren groen, paars en bruin
€ 37,38
-13%
€ 32,24
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Fietsbril, fotogevoelige lenzen, anti-condens, geschikt voor buitensporten, UV-bescherming, bril voor racefietsen, sportbril, grijze omlijsting / fotogevoelige glazen
ROCKBROS Fietsbril, fotogevoelige lenzen, anti-condens, geschikt voor buitensporten, UV-bescherming, bril voor racefietsen, sportbril, grijze omlijsting / fotogevoelige glazen
€ 39,58
-16%
€ 32,93
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Fietsbril, frameloze fotochrome zonnebril, UV400 sportbril, zwart/rood, model 10125
ROCKBROS Fietsbril, frameloze fotochrome zonnebril, UV400 sportbril, zwart/rood, model 10125
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,62
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Fietsbril, fotogevoelig, anti-condens, geschikt voor buitensporten, UV-bescherming, bril voor racefietsen, sportbril, groene frame / fotogevoelige glazen
ROCKBROS Fietsbril, fotogevoelig, anti-condens, geschikt voor buitensporten, UV-bescherming, bril voor racefietsen, sportbril, groene frame / fotogevoelige glazen
€ 39,58
-16%
€ 32,93
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS fietsbril met TR90 frame, fotogevoelige sportzonnebril voor heren en dames, geschikt voor mountainbike, racefiets, hardlopen, vissen. Winddicht, lichttransparant PC-glas
ROCKBROS fietsbril met TR90 frame, fotogevoelige sportzonnebril voor heren en dames, geschikt voor mountainbike, racefiets, hardlopen, vissen. Winddicht, lichttransparant PC-glas
€ 37,38
-17%
€ 30,86
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Fietsbril, fotochrome lenzen, anti-condens, geschikt voor outdoor sporten, UV-bescherming, sportbril, transparant montuur / fotochrome, anti-condens lenzen
ROCKBROS Fietsbril, fotochrome lenzen, anti-condens, geschikt voor outdoor sporten, UV-bescherming, sportbril, transparant montuur / fotochrome, anti-condens lenzen
€ 39,58
-19%
€ 31,78
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS fietsbril, zonnebril, fotochrome bril, zelfverkleurende UV400 bescherming, TR90 sportbril, ultralicht (24g), hardloopbril, grijs/wit
ROCKBROS fietsbril, zonnebril, fotochrome bril, zelfverkleurende UV400 bescherming, TR90 sportbril, ultralicht (24g), hardloopbril, grijs/wit
€ 41,78
-21%
€ 32,93
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS fietsbril, TR90 frame, gepolariseerde sportzonnebril voor heren en dames, geschikt voor mountainbike, racefiets, hardlopen, vissen. Winddicht, donkergrijs, wit, blauw
ROCKBROS fietsbril, TR90 frame, gepolariseerde sportzonnebril voor heren en dames, geschikt voor mountainbike, racefiets, hardlopen, vissen. Winddicht, donkergrijs, wit, blauw
€ 38,48
-16%
€ 32,24
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Fietsbril, fotochrome bril, zonnebril, zelfverkleurende fietsbril, wit
ROCKBROS Fietsbril, fotochrome bril, zonnebril, zelfverkleurende fietsbril, wit
€ 35,18
-10%
€ 31,55
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Fietsbril, zonnebril, winddichte sportbril voor fietsen en outdoor activiteiten, fotogevoelige lenzen (lichtpaars)
ROCKBROS Fietsbril, zonnebril, winddichte sportbril voor fietsen en outdoor activiteiten, fotogevoelige lenzen (lichtpaars)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,88
-22%
€ 33,39
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Fietsbril, zonnebril, winddichte sportbril voor buitenactiviteiten, fietsen, fotochrome lenzen (helder)
ROCKBROS Fietsbril, zonnebril, winddichte sportbril voor buitenactiviteiten, fietsen, fotochrome lenzen (helder)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,88
-22%
€ 33,39
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van ROCKBROS Fietsbril, zonnebril, winddichte sportbril voor fietsen en andere outdooractiviteiten, fotogevoelige lenzen (blauw-wit)
ROCKBROS Fietsbril, zonnebril, winddichte sportbril voor fietsen en andere outdooractiviteiten, fotogevoelige lenzen (blauw-wit)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,88
-22%
€ 33,39
Verkoper: RockBros_Europe