Kleur:

Zwart

GUESS JEANS Handtassen BG967205_NECOALLO

€ 147,00

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Handtassen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen ZG967205_NEBLACK
GUESS JEANS Handtassen ZG967205_NEBLACK
€ 186,00
-€ 91,01
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Noelle Ii Sml Multi Co
Noelle Ii Sml Multi Co
€ 136,98
-€ 41,99
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen ZG967207_NEBLACK
GUESS JEANS Handtassen ZG967207_NEBLACK
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 155,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen SG697405_BELATTEL
GUESS JEANS Handtassen SG697405_BELATTEL
€ 166,00
-€ 25,17
€ 140,83
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen BB930824_MACOGNAC
GUESS JEANS Handtassen BB930824_MACOGNAC
€ 211,00
-€ 47,51
€ 163,49
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen BG974206_MACOGNAC
GUESS JEANS Handtassen BG974206_MACOGNAC
€ 179,99
-€ 40,71
€ 139,28
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen VG989608_NEBLACK
GUESS JEANS Handtassen VG989608_NEBLACK
€ 153,14
-€ 12,31
€ 140,83
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen BG967225_NECOALLO
GUESS JEANS Handtassen BG967225_NECOALLO
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 183,00
-€ 27,63
€ 155,37
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen SG223723_MACOGNAC
GUESS JEANS Handtassen SG223723_MACOGNAC
€ 167,07
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen BB930818_MACOGNAC
GUESS JEANS Handtassen BB930818_MACOGNAC
€ 183,00
-€ 27,63
€ 155,37
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen JT231306_NEBLACKL
GUESS JEANS Handtassen JT231306_NEBLACKL
€ 147,43
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen OS990122_NECOALLO
GUESS JEANS Handtassen OS990122_NECOALLO
€ 155,98
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen SG974901_BELATTEL
GUESS JEANS Handtassen SG974901_BELATTEL
€ 169,99
-€ 30,71
€ 139,28
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen BG951902_MACOGNAC
GUESS JEANS Handtassen BG951902_MACOGNAC
€ 146,32
-€ 11,63
€ 134,69
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen SG974901_NECOALLO
GUESS JEANS Handtassen SG974901_NECOALLO
€ 179,99
-€ 40,71
€ 139,28
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen ZG991906_NEBLACK
GUESS JEANS Handtassen ZG991906_NEBLACK
€ 140,83
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen SG965223_BELATTEL
GUESS JEANS Handtassen SG965223_BELATTEL
€ 161,92
-€ 16,17
€ 145,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen SG697404_BELATTEL
GUESS JEANS Handtassen SG697404_BELATTEL
€ 144,89
-€ 42,90
€ 101,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Handtassen – GUESS JEANS. Productgegevens volgens informatie van de fabrikant of leverancier.

  • Merk: GUESS JEANS
  • Model / MPN: BG967205_NECOALLO
  • EAN: 0198659000608
  • Maat: UNI
  • Doelgroep: Dames
  • Kleur: Zwart


Accommodates a4: Nee. Bestemming: Elegant. Breedte (ongeveer): 26 cm. Diepte (ongeveer): 7 cm. Hoofdkleur: Marineblauw. Hoogte (ongeveer): 20 cm. Kleur: Marineblauw. Stof: Synthetisch materiaal. Type: Voor vrouwen.

Guess dameshandtas van imitatieleer in grijs-zwart, met een binnenzak met rits, diverse binnenvakken, een afneembare schouderriem en een rits. Afmetingen ongeveer 25 x 20 x 6 cm (breedte x hoogte x diepte)
Kleur
Zwart
Doelgroepen
Dames
Materiaal
Kunststof
Materiaalsamenstelling
Geen gegevens vereist
Patroon
Effen kleuren
Gewicht
0.64 kg
Volume
2 l
Fabrikant
EAN
0198659000608
198659000608
MPN (Manufacturer Part Number)
HWBG9672050COAL

Kleur
Zwart
Doelgroepen
Dames
Materiaal
Kunststof
Materiaalsamenstelling
Geen gegevens vereist
Patroon
Effen kleuren
Gewicht
0.64 kg
Volume
2 l
Fabrikant
EAN
0198659000608
198659000608
MPN (Manufacturer Part Number)
HWBG9672050COAL
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Guess Noelle II - Handtas (lichtbruin logo/bruin)
Guess Noelle II - Handtas (lichtbruin logo/bruin)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 161,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Guess tas, model Meridian, schoudertas met klep
Guess tas, model Meridian, schoudertas met klep
€ 151,21
-€ 15,18
€ 136,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen ZG967207_NEBLACK
GUESS JEANS Handtassen ZG967207_NEBLACK
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 155,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Valentino handtas Alexia
Valentino handtas Alexia
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 155,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van Hoekbank met slaapfunctie, dubbelbed, veerkernmatras, bedlade, in de kleur grijsbruin/beige / 15102
Hoekbank met slaapfunctie, dubbelbed, veerkernmatras, bedlade, in de kleur grijsbruin/beige / 15102
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1.799,00
Verkoper: luma-home
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen BG967225_NECOALLO
GUESS JEANS Handtassen BG967225_NECOALLO
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 183,00
-€ 27,63
€ 155,37
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van EDIBAZZAR | Ruime, elegante dameshandtas
EDIBAZZAR | Ruime, elegante dameshandtas
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 29,77
Gratis bezorging
Verkoper: EDIBAZZAR
Productafbeelding van De tas Guess accessories58875XXA
De tas Guess accessories58875XXA
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 187,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Handtassen Guess HWESG951020CLO
Handtassen Guess HWESG951020CLO
€ 150,55
Verkoper: Rejnok
Productafbeelding van Merax L-vormige hoekbank met LED-verlichting, USB-oplaadpoort, kussens, cordstof, moderne bank voor woonkamer, slaapkamer, appartementen, grijs
Merax L-vormige hoekbank met LED-verlichting, USB-oplaadpoort, kussens, cordstof, moderne bank voor woonkamer, slaapkamer, appartementen, grijs
€ 629,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van EDIBAZZAR | Grote dameshandtas van leer, ruim genoeg voor A4-formaat
EDIBAZZAR | Grote dameshandtas van leer, ruim genoeg voor A4-formaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 43,95
Verkoper: Wayfarer
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen BG967207_BELATTLB
GUESS JEANS Handtassen BG967207_BELATTLB
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 169,30
-€ 13,93
€ 155,37
Gratis bezorging
Verkoper: Massama
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Hugo Boss Orange Femme, eau de toilette, 75 ml
Hugo Boss Orange Femme, eau de toilette, 75 ml
€ 359,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 354
€ 26,94
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Beige bankstel, woonkamer set, 3+2+1 zitplaatsen, fluweel, hoge poten van beukenhout
Beige bankstel, woonkamer set, 3+2+1 zitplaatsen, fluweel, hoge poten van beukenhout
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 838,95
Gratis bezorging
Verkoper: SOFELLO
Productafbeelding van Abrihome L-vormige hoekbank, 3-zits, afmetingen 166x118x77 cm, met chaise longue, linnen bekleding en schuimvulling, grijs
Abrihome L-vormige hoekbank, 3-zits, afmetingen 166x118x77 cm, met chaise longue, linnen bekleding en schuimvulling, grijs
€ 328,55
Gratis bezorging
Verkoper: Abrihome
Productafbeelding van GUESS JEANS Handtassen ZG967218_NEBLACK
GUESS JEANS Handtassen ZG967218_NEBLACK
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 159,00
-€ 28,00
€ 131,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van SoBuy nachtkastje, smal nachtkastje met 1 lade en 2 plateaus, moderne bijzettafel, opbergkast, nachtkastje B39xD39xH65 cm, model FBT49-W
SoBuy nachtkastje, smal nachtkastje met 1 lade en 2 plateaus, moderne bijzettafel, opbergkast, nachtkastje B39xD39xH65 cm, model FBT49-W
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 54,95
-5%
€ 52,19
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Guess Tas Guwbsqgbe, bruin/bruin, 4G
Guess Tas Guwbsqgbe, bruin/bruin, 4G
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MD11475 (zwart)
MD11475 (zwart)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 124,99
-€ 36,55
€ 88,44
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Deka die in het donker oplicht, Oplichtende deken voor kinderen, Pluizige deken, Spreien (150 x 200 cm) - BLANKGLOW
Deka die in het donker oplicht, Oplichtende deken voor kinderen, Pluizige deken, Spreien (150 x 200 cm) - BLANKGLOW
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van SONGMICS Zitkruk, 37 liter, inklapbare opbergkist, opbergbox, lichtgrijs
SONGMICS Zitkruk, 37 liter, inklapbare opbergkist, opbergbox, lichtgrijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 47,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Jayseuw Plafondventilator, diameter 50 cm, LED-plafondlamp met verlichting en afstandsbediening. Plafondlamp
Jayseuw Plafondventilator, diameter 50 cm, LED-plafondlamp met verlichting en afstandsbediening. Plafondlamp
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 145
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
€ 3.638,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 623
€ 36,38
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van MODFU TV-meubel, 130x33x15 cm, TV-kast met 16-kleurige LED-verlichting, TV-tafel voor televisies tot 55 inch, TV-bank, wit
MODFU TV-meubel, 130x33x15 cm, TV-kast met 16-kleurige LED-verlichting, TV-tafel voor televisies tot 55 inch, TV-bank, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 109,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van ETUI GUESS 4G met groot metalen logo, geschikt voor de SAMSUNG GALAXY S24 - bruin
ETUI GUESS 4G met groot metalen logo, geschikt voor de SAMSUNG GALAXY S24 - bruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 19,59
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Damesparfum Celebrate N.O.W. van Escada, Eau de Parfum, 30 ml
Damesparfum Celebrate N.O.W. van Escada, Eau de Parfum, 30 ml
€ 546,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 16,39
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Jet Set Travel - Groot
Jet Set Travel - Groot
€ 257,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 6 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Bruin
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Maison Margiela Replica Bubble Bath, geurverspreider (185 ml)
Maison Margiela Replica Bubble Bath, geurverspreider (185 ml)
€ 83,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Beocca leren handtas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, medium formaat, elegante dameshandtas, handgemaakt, donkerbruin
Beocca leren handtas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, medium formaat, elegante dameshandtas, handgemaakt, donkerbruin
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Beocca
Productafbeelding van Beocca leren handtas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, medium formaat, elegante dameshandtas, handgemaakt, zwart
Beocca leren handtas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, medium formaat, elegante dameshandtas, handgemaakt, zwart
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Beocca
Productafbeelding van Beocca leren shopper tas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, ruim genoeg voor zowel werk als vrije tijd, shopper, handgemaakt, donkerbruin
Beocca leren shopper tas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, ruim genoeg voor zowel werk als vrije tijd, shopper, handgemaakt, donkerbruin
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Beocca
Productafbeelding van Beocca leren handtas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, medium formaat, elegante dameshandtas, handgemaakt, beige
Beocca leren handtas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, medium formaat, elegante dameshandtas, handgemaakt, beige
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Beocca
Productafbeelding van Beocca leren shopper tas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, ruim genoeg voor werk en vrije tijd, shopper, handgemaakt, zwart
Beocca leren shopper tas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, ruim genoeg voor werk en vrije tijd, shopper, handgemaakt, zwart
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Beocca
Productafbeelding van Beocca leren shopper tas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, ruim genoeg voor werk en vrije tijd, shopper, handgemaakt, suède, zwart
Beocca leren shopper tas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, ruim genoeg voor werk en vrije tijd, shopper, handgemaakt, suède, zwart
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Beocca
Productafbeelding van Giuliano lederen handtas Marisol - Dames -  Italy - Donkerblauw
Giuliano lederen handtas Marisol - Dames - Italy - Donkerblauw
€ 89,95
-11%
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Scottish Fine Soaps, Geschenkgiftset voor heren - Vetiver en sandelhout, 3 stuks
Scottish Fine Soaps, Geschenkgiftset voor heren - Vetiver en sandelhout, 3 stuks
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Giuliano lederen handtas Lavinia - Dames -  Italy - Zwart
Giuliano lederen handtas Lavinia - Dames - Italy - Zwart
€ 69,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Echt lederen handtas Madou -  Italy - Bordeaux
Echt lederen handtas Madou - Italy - Bordeaux
€ 69,95
-14%
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Kunst bont handtas Alina - Bont - Beige
Kunst bont handtas Alina - Bont - Beige
€ 49,95
-20%
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Kunst bont handtas Alina - Bont - Olijf groen
Kunst bont handtas Alina - Bont - Olijf groen
€ 49,95
-20%
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Kunst bont handtas Alina - Bont - Zwart
Kunst bont handtas Alina - Bont - Zwart
€ 49,95
-20%
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Kunst bont handtas Alina - Bont - Bruin
Kunst bont handtas Alina - Bont - Bruin
€ 49,95
-20%
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Giuliano Lederen handtas Gisele -  Italy - Suede - Beige
Giuliano Lederen handtas Gisele - Italy - Suede - Beige
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Giuliano kunstlederen avondtas Marit - Dames - Goud
Giuliano kunstlederen avondtas Marit - Dames - Goud
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Schoudertassen, heren schoudertassen, kleine handtassen, heren handtassen, blauw = 25x20x6 cm, elegant
Schoudertassen, heren schoudertassen, kleine handtassen, heren handtassen, blauw = 25x20x6 cm, elegant
€ 34,84
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Giuliano kunstlederen avondtasje Annefleur - Lichtblauw - Avondtas - Dames
Giuliano kunstlederen avondtasje Annefleur - Lichtblauw - Avondtas - Dames
€ 34,95
-32%
€ 23,50
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Dameshandtas van nylon, geschikt om over de schouder te dragen, voor smartphones tot 6,7 inch
Dameshandtas van nylon, geschikt om over de schouder te dragen, voor smartphones tot 6,7 inch
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion