Gewicht:

9000 g

VEVOR oogstmachine, 2-in-1, handmatig en elektrisch, 370 mm knopensnijder met roestvrijstalen messen, nat- en drooghydrocultuur-snijmachine met plateau, voor plantenknops en bloemen

€ 167,99

€ 18,67 / 1kg

Gratis bezorging

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige veeverzorgingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Elektrische schapenwollenschaar, schapen schaar, scheermessen, dierhouderij, schapen, geiten, slijpmachine
Elektrische schapenwollenschaar, schapen schaar, scheermessen, dierhouderij, schapen, geiten, slijpmachine
€ 21,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 179,77
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Elektrische schapenwollenschaar. Dierenwollenschaar. Schermachine. Schapen schaar voor schapen, geiten, runderen en paarden
Elektrische schapenwollenschaar. Dierenwollenschaar. Schermachine. Schapen schaar voor schapen, geiten, runderen en paarden
€ 95,05
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van VEVOR Elektrische oogstmachine, 465 mm knopsnijder met roestvrijstalen messen en instelbare snelheid, hydrocultuur-snijmachine met opvangzak, handknipper, voor bladeren en knoppen
VEVOR Elektrische oogstmachine, 465 mm knopsnijder met roestvrijstalen messen en instelbare snelheid, hydrocultuur-snijmachine met opvangzak, handknipper, voor bladeren en knoppen
€ 25,00/1kg
€ 244,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR oogstmachine, komvormig, 42 cm, handmatig, plantensnijder met roestvrijstalen messen, geschikt voor zowel natte als droge hydrocultuur, roterende snijmachine voor planten, bladeren, toppen en bloemen
VEVOR oogstmachine, komvormig, 42 cm, handmatig, plantensnijder met roestvrijstalen messen, geschikt voor zowel natte als droge hydrocultuur, roterende snijmachine voor planten, bladeren, toppen en bloemen
€ 17,87/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 117,00
-€ 33,01
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR oogstmachine, 30,5 cm bladknipper, knopsnijder met roestvrijstalen messen, nat- en drooghydrocultuur-snijmachine met bak, bladbak voor het trimmen van plantenknopjes en bloemen
VEVOR oogstmachine, 30,5 cm bladknipper, knopsnijder met roestvrijstalen messen, nat- en drooghydrocultuur-snijmachine met bak, bladbak voor het trimmen van plantenknopjes en bloemen
€ 24,16/1kg
€ 123,40
-€ 36,41
€ 86,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Elektrische Schapenschaar - Wolschaar - Vachttrimmer - Schapentrimmer - Huisdierenschaartje - 6 Snelheden
Elektrische Schapenschaar - Wolschaar - Vachttrimmer - Schapentrimmer - Huisdierenschaartje - 6 Snelheden
€ 278,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Elektrische betonsnijder met diamantenblad en dubbelhandgreep, blauw
Elektrische betonsnijder met diamantenblad en dubbelhandgreep, blauw
€ 282,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Wolviltdraad - Ziehrad - Onderdelen voor roestvrijstalen polijstmachine, 120x100 mm
Wolviltdraad - Ziehrad - Onderdelen voor roestvrijstalen polijstmachine, 120x100 mm
€ 94,48/1kg
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 40 rubberen rupffingers voor pluimvee, geschikt voor rupfmachines
40 rubberen rupffingers voor pluimvee, geschikt voor rupfmachines
€ 57,92
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Sonstige Fahrrad Ersatzteile, Hauptbild
Roestvrijstalen schaarknipers - Trimmeschaar voor geitenklauwen, geschikt voor schapen en varkens
€ 55,16
Verkoper: ZenithVibe
Productafbeelding van Multifunctionele paardenhoefschaar - RVS snijgereedschap - Houten handgreep - Hoeftrimmer schaar - Gereedschap.
Multifunctionele paardenhoefschaar - RVS snijgereedschap - Houten handgreep - Hoeftrimmer schaar - Gereedschap.
€ 81,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Voetverzorgingsapparaat met 20 rollen en vervangend schuurpapier
Voetverzorgingsapparaat met 20 rollen en vervangend schuurpapier
€ 48,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Losse kunststof piercingnaalden
Losse kunststof piercingnaalden
€ 11,51
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Oster Scherkopf, modelnummer 7, snijlengte: 3,2 mm, getande snede
Oster Scherkopf, modelnummer 7, snijlengte: 3,2 mm, getande snede
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 52,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Smeermiddelen
Smeermiddelen
€ 0,04/1l
€ 20,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schapenschaar - Schapentondeuse - Dierentrimmer - Geitenschaar - Wolknipper - Elektrisch - 2000W Motor
Schapenschaar - Schapentondeuse - Dierentrimmer - Geitenschaar - Wolknipper - Elektrisch - 2000W Motor
€ 447,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Smeermiddelen voor de voedingsindustrie (HACCP)
Smeermiddelen voor de voedingsindustrie (HACCP)
€ 0,01/1l
€ 33,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 2 stuks vervangende messen voor schapenwollenmachines, met 4 tanden. Nauwkeurig snijden, efficiënte wolknipper van roestvrij staal, geschikt voor alpacas, geiten
2 stuks vervangende messen voor schapenwollenmachines, met 4 tanden. Nauwkeurig snijden, efficiënte wolknipper van roestvrij staal, geschikt voor alpacas, geiten
€ 250,00/1kg
€ 25,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Staartkniptang, scherpe staart, staartklem, staartknipper, varkensstaartkniptang
Staartkniptang, scherpe staart, staartklem, staartknipper, varkensstaartkniptang
€ 240,38/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Automatische kippenluik met timer, werkt op batterijen, zwart
Automatische kippenluik met timer, werkt op batterijen, zwart
€ 38,88/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,99
-12%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hoogvermogen motor

Levert een stabiele en krachtige prestatie voor verschillende trimtaken.


Flexibel ontwerp

Ergonomische handgreep voor eenvoudig gebruik.


Veilige roterende componenten

Silicone rubber met een matige zachtheid.


Gemakkelijk opvangen en opruimen

Met zijn schuine deksel en het slimme ontwerp van de uitwerpopening, maakt deze elektrische bloemtrimmer het snel en eenvoudig om afgesneden bloemen te verwijderen. Bespaar tijd, verminder rommel en versnel uw workflow.


Krachtige motor

Een hoogvermogen motor levert krachtige, constante prestaties, zelfs voor de zwaarste trimwerkzaamheden. De ergonomische handgreep en de siliconen componenten die geschikt zijn voor contact met voedsel, zorgen voor een veilige, soepele en comfortabele toepassing.


Instelbare bladhoogte

Pas de bladhoogte aan de grootte van uw knoppen of bladeren aan. Flexibel en aanpasbaar – deze bladtrimmer past moeiteloos aan uw specifieke trimbehoeften.


Specificaties

  • Artikelmodelnummer: V-BT-TD-16-EU
  • Functie: Traploze snelheidsregeling
  • Vermogen: 8W
  • Snelheid: 1050 RPM ±10 %
  • Materiaal deksel: PET
  • Materiaal kom: 201 roestvrij staal
  • Handgreep: 145° aluminium handgreep (compatibel met zaklamp)
  • Bladvingers: 4 × 3 + 3 × 3
  • Artikelafmetingen: 17,1 x 16,7 x 16,7 inch / 435 x 425 x 425 mm
  • Gewicht: 19,8 lbs / 9 kg

Inhoud van de verpakking

  • 1 x Trimmer
  • 1 x Kleine schaar
  • 1 x Droogrek
  • 1 x Opvangbak
  • 4 x Schmetterlingsschrauben (vlinderschroeven)
  • 1 x Handgreep
Gewicht
9000 g
EAN
0197988156765
197988156765
Fabrikant

Gewicht
9000 g
EAN
0197988156765
197988156765
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van VEVOR oogstmachine, 2-in-1, handmatig en elektrisch, 370 mm knopensnijder met roestvrijstalen messen, nat-droge hydrocultuur-snijmachine met droogrooster, geschikt voor plantenknops en bloemen
VEVOR oogstmachine, 2-in-1, handmatig en elektrisch, 370 mm knopensnijder met roestvrijstalen messen, nat-droge hydrocultuur-snijmachine met droogrooster, geschikt voor plantenknops en bloemen
€ 18,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 184,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Elektrische oogstmachine, 465 mm knopsnijder met roestvrijstalen messen en instelbare snelheid, hydrocultuur-snijmachine met opvangzak, handknipper, voor bladeren en knoppen
VEVOR Elektrische oogstmachine, 465 mm knopsnijder met roestvrijstalen messen en instelbare snelheid, hydrocultuur-snijmachine met opvangzak, handknipper, voor bladeren en knoppen
€ 25,00/1kg
€ 244,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR oogstmachine, komvormig, 42 cm, handmatig, plantensnijder met roestvrijstalen messen, geschikt voor zowel natte als droge hydrocultuur, roterende snijmachine voor planten, bladeren, toppen en bloemen
VEVOR oogstmachine, komvormig, 42 cm, handmatig, plantensnijder met roestvrijstalen messen, geschikt voor zowel natte als droge hydrocultuur, roterende snijmachine voor planten, bladeren, toppen en bloemen
€ 17,87/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 117,00
-€ 33,01
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Kweekbox complete set – Binnenkweekkas met 150W LED-lamp met volledig spectrum, dimbaar, koolstoffilter, ventilator, zaadkweektent, kweektent - 60x60x180
Kweekbox complete set – Binnenkweekkas met 150W LED-lamp met volledig spectrum, dimbaar, koolstoffilter, ventilator, zaadkweektent, kweektent - 60x60x180
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 229,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van VEVOR Groeikast 120x120x200cm, binnenteeltkast, met hydroponische opbergruimte aan de deur
VEVOR Groeikast 120x120x200cm, binnenteeltkast, met hydroponische opbergruimte aan de deur
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 205,40
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van VEVOR oogstmachine, kom van 33 cm, handmatige knoptrimmer, bloemtrimmer, snijmachine voor zowel natte als droge hydrocultuur, roterend scheren voor planten, bladeren, knoppen en bloemen
VEVOR oogstmachine, kom van 33 cm, handmatige knoptrimmer, bloemtrimmer, snijmachine voor zowel natte als droge hydrocultuur, roterend scheren voor planten, bladeren, knoppen en bloemen
€ 26,15/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 91,90
-26%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van EXQUISIT luchtontvochtiger voor ruimtes tot 40 m², model 302725
EXQUISIT luchtontvochtiger voor ruimtes tot 40 m², model 302725
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 349,95
-€ 94,89
€ 255,06
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van VEVOR oogstmachine, 48 cm handmatige knoptrimmer, met roestvrijstalen messen, trimmer voor toppen, geschikt voor zowel natte als droge hydrocultuur, met een draaiende snijtechniek voor bladeren, knoppen en bloemen
VEVOR oogstmachine, 48 cm handmatige knoptrimmer, met roestvrijstalen messen, trimmer voor toppen, geschikt voor zowel natte als droge hydrocultuur, met een draaiende snijtechniek voor bladeren, knoppen en bloemen
€ 23,40/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 135,60
-€ 18,61
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Palram Aluminium kas 1,9x3,1 m, set Hybrid 6x10, grijs. Kas, kweekkas, tomatenkas, plantenkast
Palram Aluminium kas 1,9x3,1 m, set Hybrid 6x10, grijs. Kas, kweekkas, tomatenkas, plantenkast
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 625,00
Verkoper: mygardenhome
Productafbeelding van Draadloze buiten- en binnencamera, waterdichte Wi-Fi bewakingscamera, beveiligingscamera met 320 graden horizontale rotatie - DIGICAM
Draadloze buiten- en binnencamera, waterdichte Wi-Fi bewakingscamera, beveiligingscamera met 320 graden horizontale rotatie - DIGICAM
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Elektrische fiets met 250W BAFANG motor, 48V 13.5Ah accu, elektrische mountainbike (E-MTB) met 27,5-inch wielen – 36V 250W, Shimano 14-versnellingen, actieradius van 90 km
Elektrische fiets met 250W BAFANG motor, 48V 13.5Ah accu, elektrische mountainbike (E-MTB) met 27,5-inch wielen – 36V 250W, Shimano 14-versnellingen, actieradius van 90 km
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.399,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Hondenkar 3-in-1: Fietskar, hondenbuggy en joggingkar voor honden, groot laadvolume van 240 liter, hondenwagen met dubbele vering, opvouwbaar - groen
Hondenkar 3-in-1: Fietskar, hondenbuggy en joggingkar voor honden, groot laadvolume van 240 liter, hondenwagen met dubbele vering, opvouwbaar - groen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Biologisch kokosvezel, geperst in een zak – potgrond zonder turf (3 liter)
Biologisch kokosvezel, geperst in een zak – potgrond zonder turf (3 liter)
€ 12,59/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Bestseller
Productafbeelding van French Avenue Amber Empire, extract de parfum, 100 ml, uniseks
French Avenue Amber Empire, extract de parfum, 100 ml, uniseks
€ 404,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 40,45
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS
Productafbeelding van 120W, 468 LED plantlamp, volledig spectrum, plantenlicht, groeilamp voor kamerplanten
120W, 468 LED plantlamp, volledig spectrum, plantenlicht, groeilamp voor kamerplanten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 51,29
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van VEVOR oogstmachine, 40,6 cm bladknipper, knopsnijder met roestvrijstalen messen, nat- en drooghydrocultuur-snijmachine met bak, bladbak voor het trimmen van plantenknopjes en bloemen
VEVOR oogstmachine, 40,6 cm bladknipper, knopsnijder met roestvrijstalen messen, nat- en drooghydrocultuur-snijmachine met bak, bladbak voor het trimmen van plantenknopjes en bloemen
€ 21,91/1kg
€ 186,30
-€ 37,31
€ 148,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 270,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 969
€ 27,00
Verkoper: Fortaza
Productafbeelding van VEVOR oogstmachine, handmatige bladschiltrimmer van 600 cm, met roestvrijstalen messen, geschikt voor zowel natte als droge hydrocultuur, voor het snijden van planten, bladeren, knoppen en bloemen met een draaiende, scherpe snede
VEVOR oogstmachine, handmatige bladschiltrimmer van 600 cm, met roestvrijstalen messen, geschikt voor zowel natte als droge hydrocultuur, voor het snijden van planten, bladeren, knoppen en bloemen met een draaiende, scherpe snede
€ 22,19/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 224,40
-€ 42,41
€ 181,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Izrielar Groeikasset, complete set voor binnenteelt, met een 100W LED-lamp met volledig spectrum en dimfunctie, een koolstoffilter, een ventilator, een zaadkweektent en een kweektent, afmetingen 60x60x140 cm
Izrielar Groeikasset, complete set voor binnenteelt, met een 100W LED-lamp met volledig spectrum en dimfunctie, een koolstoffilter, een ventilator, een zaadkweektent en een kweektent, afmetingen 60x60x140 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 196,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, bed met opbergruimte, dubbelbed met opbergruimte in het hoofdeinde en LED-verlichting, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, bed met opbergruimte, dubbelbed met opbergruimte in het hoofdeinde en LED-verlichting, linnen, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 286,85
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, bed met opbergruimte, dubbelbed met opbergruimte in het hoofdeinde en LED-verlichting, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, bed met opbergruimte, dubbelbed met opbergruimte in het hoofdeinde en LED-verlichting, linnen, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 291,32
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met ladefunctie (USB & Type-C), tweepersoonsbed/jeugdbed met lederen bekleding, bed met opbergruimte, boxspringbed met opbergruimte, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met ladefunctie (USB & Type-C), tweepersoonsbed/jeugdbed met lederen bekleding, bed met opbergruimte, boxspringbed met opbergruimte, linnen, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 439,43
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Plantenzakken van 20 liter - 5 stuks, gemaakt van vliesstof, met labels om te beschrijven
Plantenzakken van 20 liter - 5 stuks, gemaakt van vliesstof, met labels om te beschrijven
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 47,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VEVOR Elektrische snijmachine, 18 inch, plantentrimmer, hydrocultuur, 1200 tpm, 40W – Bladtrimmer, knoptrimmer voor tuin, knoppen en
VEVOR Elektrische snijmachine, 18 inch, plantentrimmer, hydrocultuur, 1200 tpm, 40W – Bladtrimmer, knoptrimmer voor tuin, knoppen en
€ 473,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van VEVOR 200W LED plantlamp, professionele plantlamp met volledig spectrum
VEVOR 200W LED plantlamp, professionele plantlamp met volledig spectrum
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 164,00
-€ 47,01
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Zelsius Groeitent 100 x 100 x 200 cm, grijs/zwart, voor het kweken van planten binnenshuis
Zelsius Groeitent 100 x 100 x 200 cm, grijs/zwart, voor het kweken van planten binnenshuis
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 64,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van INTEX 26642GS - Zandfilterpomp - SX925 Zwembadfilter Pomp, 3,5 m³/u
INTEX 26642GS - Zandfilterpomp - SX925 Zwembadfilter Pomp, 3,5 m³/u
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van 4-in-1 Chloormeter – Digitaal apparaat voor het testen van waterkwaliteit, met ORP, H₂, temperatuur en chloorgehalte, geschikt voor zwembaden, spa's en laboratoria
4-in-1 Chloormeter – Digitaal apparaat voor het testen van waterkwaliteit, met ORP, H₂, temperatuur en chloorgehalte, geschikt voor zwembaden, spa's en laboratoria
€ 42,99
-2%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van VEVOR DWC Hydrocultuur systeem, hydroponisch kweeksystem, Deep Water Culture met 5 gallon (ongeveer 19 liter) capaciteit en 8 emmers, DWC-systeem met luchtpomp, luchtstenen en waterniveau-indicator, geschikt voor bladgroenten
VEVOR DWC Hydrocultuur systeem, hydroponisch kweeksystem, Deep Water Culture met 5 gallon (ongeveer 19 liter) capaciteit en 8 emmers, DWC-systeem met luchtpomp, luchtstenen en waterniveau-indicator, geschikt voor bladgroenten
€ 181,70
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 12 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 10 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dierscheidingsmachine KD5937
Dierscheidingsmachine KD5937
€ 59,99
Verkoper: Luxtom
€ 39,21/1kg
Productafbeelding van Elektrische schapenwollenschaar, schapen schaar, scheermessen, dierhouderij, schapen, geiten, slijpmachine
Elektrische schapenwollenschaar, schapen schaar, scheermessen, dierhouderij, schapen, geiten, slijpmachine
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 179,77
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
€ 21,15/1kg
Productafbeelding van Elektrische schapenwollenschaar. Dierenwollenschaar. Schermachine. Schapen schaar voor schapen, geiten, runderen en paarden
Elektrische schapenwollenschaar. Dierenwollenschaar. Schermachine. Schapen schaar voor schapen, geiten, runderen en paarden
€ 95,05
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van 500 stuks auto-bumpers, kunststof lasapparaat, draad, lasser, bouten, uiterlijk, reparatie, restauratie, standaard voorgesneden bevestigingsclips
500 stuks auto-bumpers, kunststof lasapparaat, draad, lasser, bouten, uiterlijk, reparatie, restauratie, standaard voorgesneden bevestigingsclips
€ 20,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg
Productafbeelding van Schweinzahn-nipper: Multifunctionele kniptang voor varkens, geschikt voor het knippen van tandjes bij konijnen en andere kleine dieren, zwart
Schweinzahn-nipper: Multifunctionele kniptang voor varkens, geschikt voor het knippen van tandjes bij konijnen en andere kleine dieren, zwart
€ 21,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 300,00/1kg