Kellogg's Extra Fruit- en Notenmuesli, 375 gram

€ 4,17

€ 11,12 / 1kg

Plus € 12,00 verzendkosten

Onze bestedeals
Muesli & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Cr.Nut Granola, Klassiek, Kellog's, 380g
Cr.Nut Granola, Klassiek, Kellog's, 380g
€ 55,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
CRUNCHY OWSIANE KAKAOWE BEZGLUTENOWE BIO 325 g - BAUCK HOF
Bauckhof Biologische Havervlokken Crunchy Chocolade - 1 zak
€ 23,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sante Volkoren ontbijtgranen Crunchy Fruit, 350 gram
Sante Volkoren ontbijtgranen Crunchy Fruit, 350 gram
€ 7,40/1kg
€ 2,73
-5%
€ 2,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Weetabix, 24 volkoren tarwebrokken, 430 gram
Weetabix, 24 volkoren tarwebrokken, 430 gram
€ 11,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,10
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Nestlé Cheerios ontbijtgranen, 210 gram
Nestlé Cheerios ontbijtgranen, 210 gram
€ 15,05/1kg
€ 3,48
-4%
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TGQ Muesli met fruit, 2 kg
TGQ Muesli met fruit, 2 kg
€ 8,64/1kg
€ 19,38
-5%
€ 18,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lubella Volkoren ontbijtgranen, 500 gram
Lubella Volkoren ontbijtgranen, 500 gram
€ 6,46/1kg
€ 3,81
-4%
€ 3,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kellogg's Tresor Melk Chocolade (620 gram)
Kellogg's Tresor Melk Chocolade (620 gram)
€ 51,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,11
-3%
€ 31,79
Verkoper: AllYouNeed
CRUNCHY BANANOWO CZEKOLADOWE CHRUPIĄCE MUSLI 350G SANTE
Sante Cornflakes, knapperige banaan- en chocoladesmaak, 350 gram
€ 7,09/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barnhouse 136241, havermout, 600 g
Barnhouse 136241, havermout, 600 g
€ 9,32/1kg
€ 5,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lubella Cookie ontbijtgranen, 200 gram
Lubella Cookie ontbijtgranen, 200 gram
€ 13,20/1kg
€ 2,97
-11%
€ 2,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Couscous, 350 gram
Melvit Couscous, 350 gram
€ 5,94/1kg
€ 2,66
-21%
€ 2,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sante Granola met fruit, met gedroogd fruit, 350 gram
Sante Granola met fruit, met gedroogd fruit, 350 gram
€ 10,83/1kg
€ 3,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nestlé 7613033629297, 190 gram
Nestlé 7613033629297, 190 gram
€ 11,03/1kg
€ 3,48
-4%
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kellogg's: 8 pakjes ontbijtgranen van verschillende smaken, elk 220 gram
Kellogg's: 8 pakjes ontbijtgranen van verschillende smaken, elk 220 gram
€ 29,50/1kg
€ 6,49
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van San, knapperige ontbijtgranen, 350 gram
San, knapperige ontbijtgranen, 350 gram
€ 7,09/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cinis Lubella, meergranen ontbijtgranen, 1 kg
Cinis Lubella, meergranen ontbijtgranen, 1 kg
€ 8,68/1kg
€ 9,14
-5%
€ 8,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tymbark perzikensiroop, 200 g
Tymbark perzikensiroop, 200 g
€ 7,05/1kg
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ALPENMUESLI, zonder toegevoegde suiker, 560 gram
ALPENMUESLI, zonder toegevoegde suiker, 560 gram
€ 53,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,47
-4%
€ 30,21
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Kölln Chocomuesli, grote verpakking met 4 x 2000 gram
Kölln Chocomuesli, grote verpakking met 4 x 2000 gram
€ 13,12/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 104,98
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kellogg's Extra Frucht-Nuss-Muesli is een knapperig ontbijtgranenproduct gemaakt van havervlokken, een mix van gedroogd fruit en noten. Het is ideaal voor een gezond ontbijt met melk of yoghurt, of als een voedzame snack tussendoor
Ingrediënten
INGREDiëNTEN: Volkoren havervlokken (42%), gedroogd fruit (17%) (rozijnen, banaan {banaan, kokosolie, suiker}, cranberrystukjes {cranberries, suiker, zonnebloemolie}, gedroogde appel), suiker, palmolie, tarwemeel, noten (5,5%) (amandelen, hazelnoten), melasse, zout, gerstemalzextract, kokosvlokken, kaneel
Voedingswaarde
Energie: ongeveer 1961 kJ / 461 kcal Vet: ongeveer 22 g (waarvan verzadigde vetzuren ongeveer 7,5 g) Koolhydraten: ongeveer 57 g (waarvan suikers ongeveer 27 g) Vezels: ongeveer 7 g Eiwit: ongeveer 7,2 g Zout: ongeveer 0,64 g
Gewicht
375 g
Levensmiddelenbedrijven
Dublin,. Ireland
Verkoopbenaming
Kellogg's Extra Fruit- en Notenmuesli, 375 g
Fabrikant
EAN
5059319003269

Ingrediënten
INGREDiëNTEN: Volkoren havervlokken (42%), gedroogd fruit (17%) (rozijnen, banaan {banaan, kokosolie, suiker}, cranberrystukjes {cranberries, suiker, zonnebloemolie}, gedroogde appel), suiker, palmolie, tarwemeel, noten (5,5%) (amandelen, hazelnoten), melasse, zout, gerstemalzextract, kokosvlokken, kaneel
Voedingswaarde
Energie: ongeveer 1961 kJ / 461 kcal Vet: ongeveer 22 g (waarvan verzadigde vetzuren ongeveer 7,5 g) Koolhydraten: ongeveer 57 g (waarvan suikers ongeveer 27 g) Vezels: ongeveer 7 g Eiwit: ongeveer 7,2 g Zout: ongeveer 0,64 g
Gewicht
375 g
Levensmiddelenbedrijven
Dublin,. Ireland
Verkoopbenaming
Kellogg's Extra Fruit- en Notenmuesli, 375 g
Fabrikant
EAN
5059319003269
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Cr.Nut Granola, Klassiek, Kellog's, 380g
Cr.Nut Granola, Klassiek, Kellog's, 380g
€ 55,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kellogg's Crunchy Nut Oat Granola, chocolade en hazelnoot, verpakking van 380 gram
Kellogg's Crunchy Nut Oat Granola, chocolade en hazelnoot, verpakking van 380 gram
€ 55,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
CRUNCHY OWSIANE KAKAOWE BEZGLUTENOWE BIO 325 g - BAUCK HOF
Bauckhof Biologische Havervlokken Crunchy Chocolade - 1 zak
€ 23,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,50
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met ladefunctie (USB & Type-C), eenpersoonsbed/tweepersoonsbed met opbergruimte en LED-verlichting, hydraulisch boxspringbed, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met ladefunctie (USB & Type-C), eenpersoonsbed/tweepersoonsbed met opbergruimte en LED-verlichting, hydraulisch boxspringbed, linnen, grijs
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 287,92
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Lizis Granola met weinig suiker, 500g
Lizis Granola met weinig suiker, 500g
€ 50,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,09
-3%
€ 26,01
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van turtle 5425038430424, Knapperige chocolade, 300 g, Cacao
turtle 5425038430424, Knapperige chocolade, 300 g, Cacao
€ 16,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,05
-4%
€ 4,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
€ 20,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van 3-in-1 Slimme gezichtsstoomapparaat met warme en koude nozzle, SPA-stoomapparaat, schoonheidsapparaat voor diep reiniging, gezichts sauna (1000 ml) voor schoonheidssalons
3-in-1 Slimme gezichtsstoomapparaat met warme en koude nozzle, SPA-stoomapparaat, schoonheidsapparaat voor diep reiniging, gezichts sauna (1000 ml) voor schoonheidssalons
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 137,70
-€ 20,21
€ 117,49
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kruidenzout voor vlees, grill, aardappelen en groenten
Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kruidenzout voor vlees, grill, aardappelen en groenten
€ 7,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,88
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Lloyds Gouden Ultra Draak - NINJAGO® LEGO 71774
Lloyds Gouden Ultra Draak - NINJAGO® LEGO 71774
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 306,00
Gratis bezorging
Verkoper: Brick-Heaven
Productafbeelding van NIVEA Sun Carotin Lotion SPF6, 200 ml
NIVEA Sun Carotin Lotion SPF6, 200 ml
€ 55,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,89
-13%
€ 11,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met ladefunctie (USB & Type-C), tweepersoonsbed/jeugdbed met lederen bekleding, bed met opbergruimte/boxspringbed met opbergruimte, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met ladefunctie (USB & Type-C), tweepersoonsbed/jeugdbed met lederen bekleding, bed met opbergruimte/boxspringbed met opbergruimte, linnen, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 345,04
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Chocoladereep met pistachenvulling en stukjes pistache, Novi, 15 stuks van 35 gram
Chocoladereep met pistachenvulling en stukjes pistache, Novi, 15 stuks van 35 gram
€ 649,43/1kg
€ 22,73
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Krunchy Volkoren Muesli, weinig suiker, naturel, 375g
Krunchy Volkoren Muesli, weinig suiker, naturel, 375g
€ 12,68/1kg
€ 4,94
-2%
€ 4,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Italiaanse chocoladepralines Noir Cuadro Novi, 150g
Italiaanse chocoladepralines Noir Cuadro Novi, 150g
€ 34,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Sekey 110 x 210 cm magnetisch vliegenhor voor deuren, geschikt voor houten, ijzeren en aluminium deuren, en balkons. Eenvoudige installatie, kleur: zwart
Sekey 110 x 210 cm magnetisch vliegenhor voor deuren, geschikt voor houten, ijzeren en aluminium deuren, en balkons. Eenvoudige installatie, kleur: zwart
€ 6,66/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1022
€ 47,42
-70%
€ 13,99
Verkoper: Sekeymall
Productafbeelding van Hauck Dryk Duo: Fietsaanhanger voor twee kinderen
Hauck Dryk Duo: Fietsaanhanger voor twee kinderen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 560,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Valsoia Smeersel, zonder toegevoegde suiker, 200 g, pot, bruin, glutenvrij, palmolievrij, lactosevrij, 462 kcal, 1915 kJ
Valsoia Smeersel, zonder toegevoegde suiker, 200 g, pot, bruin, glutenvrij, palmolievrij, lactosevrij, 462 kcal, 1915 kJ
€ 27,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,56
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Novi Bezlepková chocolade met noten, 3 stuks van 130 gram
Novi Bezlepková chocolade met noten, 3 stuks van 130 gram
€ 80,47/1kg
€ 13,68
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van AREBOS Trampoline randbescherming, diameter 183 cm, lichtgroen | UV-bestendig en waterdicht
AREBOS Trampoline randbescherming, diameter 183 cm, lichtgroen | UV-bestendig en waterdicht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Sillar vervangingswaterfilter voor volautomatische koffiemachines, set van 6 – Compatibel met Philips AquaClean CA6903
Sillar vervangingswaterfilter voor volautomatische koffiemachines, set van 6 – Compatibel met Philips AquaClean CA6903
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 23,49
-11%
€ 20,79
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Zuurdesemvrije, klassieke Jeruzalemmatzes, 500 gram
Zuurdesemvrije, klassieke Jeruzalemmatzes, 500 gram
€ 11,60/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 51,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kellogg's Special K Volkoren ontbijtgranen met rood fruit, 290g
Kellogg's Special K Volkoren ontbijtgranen met rood fruit, 290g
€ 20,00/1kg
€ 5,80
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Esszimmerstoelen BEALIFE, set van 6, met fluwele bekleding en ergonomische rugleuning | Modern design, donkergrijs | TB41
Esszimmerstoelen BEALIFE, set van 6, met fluwele bekleding en ergonomische rugleuning | Modern design, donkergrijs | TB41
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 114,99
5% Voucher
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van Extra stabiele, hoogwaardige lattenbodem 80x200, geschikt voor een gewicht tot 200 kg, verstelbaar hoofdeinde, 42 latten, 7 zones. Lattenbodem gemaakt van beukenhout en versterkt berkenhout, gemaakt in Duitsland
Extra stabiele, hoogwaardige lattenbodem 80x200, geschikt voor een gewicht tot 200 kg, verstelbaar hoofdeinde, 42 latten, 7 zones. Lattenbodem gemaakt van beukenhout en versterkt berkenhout, gemaakt in Duitsland
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 129,90
-€ 15,00
€ 114,90
Verkoper: Bella_und_Jolie
Productafbeelding van Premium lattenbodem 200x200 (2x 100x200), puntelastisch, 7 zones, lattenframe van beukenhout, 28 latten, frame van veren,  GERMANY. Lattenbodem met verstelbaar hoofdeinde, 2x lattenbodem 100x200, geschikt tot 150 kg
Premium lattenbodem 200x200 (2x 100x200), puntelastisch, 7 zones, lattenframe van beukenhout, 28 latten, frame van veren, GERMANY. Lattenbodem met verstelbaar hoofdeinde, 2x lattenbodem 100x200, geschikt tot 150 kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 156
€ 179,00
-€ 19,10
€ 159,90
Verkoper: Bella_und_Jolie
Productafbeelding van UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
€ 21,09/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 21,09
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Balocco Fagottini, 700g, Biscuit, Chocoladeschilfers, 467 kcal, 1959 kJ, 7,2 g, 67 g
Balocco Fagottini, 700g, Biscuit, Chocoladeschilfers, 467 kcal, 1959 kJ, 7,2 g, 67 g
€ 5,63/1kg
€ 3,94
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met ladefunctie (USB & Type-C), tweepersoonsbed/jeugdbed met lederen bekleding, bed met opbergruimte, boxspringbed met opbergruimte, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met ladefunctie (USB & Type-C), tweepersoonsbed/jeugdbed met lederen bekleding, bed met opbergruimte, boxspringbed met opbergruimte, linnen, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 439,43
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.