Gewicht:

2200 g

Zabłocka Jodium-broom thermaalzout 1 kg + Zabłocka Jodium-broom kuurzout 1,2 kg

€ 25,93

€ 11,79 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Badzout & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Farmona Badesalz met bosvruchten, 1400 g
Farmona Badesalz met bosvruchten, 1400 g
€ 9,99/1kg
€ 38,07
-63%
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van La Bruket No. 090 Zeesalz, natuurlijke badzout, 300g
La Bruket No. 090 Zeesalz, natuurlijke badzout, 300g
€ 442,00/1l
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Epsomzout 3 kg, bittersalz, magnesiumsulfaat, badzout, voetbad, peeling, tuin
Epsomzout 3 kg, bittersalz, magnesiumsulfaat, badzout, voetbad, peeling, tuin
€ 5,19/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 15,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Zabłocka-Kur-Salz, rijk aan jodium en broom, voor baden, 1,2 kg – 3 stuks
Zabłocka-Kur-Salz, rijk aan jodium en broom, voor baden, 1,2 kg – 3 stuks
€ 26,50/1kg
€ 31,80
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Joanna Naturia: Zoutbad met jodium en broom, met de geur van vlierbloesem, 500 ml
Joanna Naturia: Zoutbad met jodium en broom, met de geur van vlierbloesem, 500 ml
€ 25,44/1kg
€ 13,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BINGOSPA Magnesiumsulfaat zout, 1,25 kg
BINGOSPA Magnesiumsulfaat zout, 1,25 kg
€ 5,61/1l
€ 7,01
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van BingoSpa Badesalz met L-Carnitine en Guarana, 580 g
BingoSpa Badesalz met L-Carnitine en Guarana, 580 g
€ 3,25/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,05
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Epsomzout bad met lavendel, 1 kg
Epsomzout bad met lavendel, 1 kg
€ 13,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,96
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Soapsmith Bloomsbury Badzout, 500g
Soapsmith Bloomsbury Badzout, 500g
€ 71,80/1kg
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Original Pharno Basisch badzout 1,5 kg
Original Pharno Basisch badzout 1,5 kg
€ 11,99/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,99
Verkoper: Pharno-Wedropharm
Productafbeelding van Fichtennadelen badzout, 1 kg, voor het bad
Fichtennadelen badzout, 1 kg, voor het bad
€ 13,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Soapsmith Bloomsbury Badzout, 50 gram
Soapsmith Bloomsbury Badzout, 50 gram
€ 317,20/1kg
€ 15,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Piranske Soline badzout met lavendel, 450 g
Piranske Soline badzout met lavendel, 450 g
€ 53,33/1kg
€ 24,00
Verkoper: Fine-experience
Productafbeelding van BINGOSPA Torfsalz voor kompressen en baden, 1,35 kg
BINGOSPA Torfsalz voor kompressen en baden, 1,35 kg
€ 14,60/1kg
€ 7,30
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Badsalz met Duivelsklauw. Inhoud: 575 gram
Badsalz met Duivelsklauw. Inhoud: 575 gram
€ 8,61/1kg
€ 4,95
Verkoper: schaefer24-shop
Bestseller
Productafbeelding van BINGOSPA Voetbadzout met paardenkastanje, 550 g
BINGOSPA Voetbadzout met paardenkastanje, 550 g
€ 5,15/1kg
€ 3,09
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Epsomzout 15 kg, bittersalz, magnesiumsulfaat, badzout, voetbad, peeling, tuin. GiDeli
Epsomzout 15 kg, bittersalz, magnesiumsulfaat, badzout, voetbad, peeling, tuin. GiDeli
€ 2,32/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 34,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Kneipp Pure Relaxation Badzout met citroenmelisse, 500 g
Kneipp Pure Relaxation Badzout met citroenmelisse, 500 g
€ 115,00/1kg
€ 11,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Badesalz met arnica, inhoud: 575 gram
Badesalz met arnica, inhoud: 575 gram
€ 8,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Dresdner Essenz Eucalyptus Badzout, Wellness Spa
Dresdner Essenz Eucalyptus Badzout, Wellness Spa
€ 1,09/1kg
€ 1,09
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het thermale zout van Zabłocka is een natuurlijk jodium-broomzout met een unieke minerale samenstelling, gebaseerd op natuurlijke geneeskrachtige elementen zoals magnesium, broom, silicium of calcium. Dankzij het uitzonderlijk hoge jodiumgehalte, dat geen ander badzout ter wereld heeft, is het uniek. Het wordt gebruikt in de behandeling van veel aandoeningen, van reumatische problemen tot neurologische en gynaecologische klachten, en tot e aandoeningen. Het wordt uitsluitend geproduceerd in de mijn en zoutraffinaderij van Dr. Zabłocka in Dębowiec en al jaren ongewijzigd geproduceerd volgens traditionele methoden van pankoeling. Baden behoren tot de oudste vormen van geneeskundige en cosmetische behandelingen. Het thermale zout kan, afhankelijk van de gezondheidsbehoeften, worden gebruikt voor deelbaden of volledige baden. Het is ook geschikt als kompres met een pijnstillende en ontstekingsremmende werking, wat vooral gunstig is bij verwondingen, spier- en gewrichtspijn, en huidontsteking. Zabłocka thermale zout is dankzij zijn fijnkristalstructuur een ideaal natuurlijk peelingmiddel. De zachte peelingwerking verwijdert dode huidcellen, verbetert de bloedcirculatie en ondersteunt de regeneratie van de huid. Het resultaat is een gladde en verfriste huid. WAT DOEN THERMALE ZOUTEN? Bovendien helpen ze pijn te verlichten, ontstekingen te verminderen en de beweeglijkheid van de gewrichten te verbeteren. De mineralen in het zout ondersteunen de functie van het zenuwstelsel en helpen stress- en spanningssymptomen te verminderen. Dankzij hun reinigende en regenererende eigenschappen ondersteunen baden met Zabłocka thermale zout de behandeling van psoriasis, eczeem, acne en andere huidproblemen. Ze kunnen de behandeling van gynaecologische aandoeningen ondersteunen en zijn bijzonder nuttig bij de therapie van infecties en ontstekingen van de geslachtsorganen

Natuurlijk jodium-broom badzout, rijk aan mineralen en sporenelementen, met tal van gezondheidsvoordelen. Ideaal niet alleen voor sportieve mensen, maar ook voor mensen die last hebben van verschillende spier- en gewrichtsklachten, zoals gewrichtspijn, spierpijn of rugpijn. Het is ook een geweldige manier om stress en spanning te verminderen en te genieten van een moment van ontspanning in een kuuroordatmosfeer. Het wordt uitsluitend geproduceerd in de mijn en zoutkokerij van Dr. Zabłocka, door een traditioneel proces waarbij jodium- en broomhoudende geneeskrachtige zoutoplossing in pannen wordt gekookt. Het unieke productieproces heeft invloed op de hoge mineralisatiegraad van de belangrijkste elementen. Het gezondheidsbevorderende effect van het kuurzout berust op het feit dat de mineralen tijdens het baden in het lichaam worden opgenomen. Het kuurzout is geschikt voor zowel therapeutische als cosmetische baden, afhankelijk van de individuele behoeften. Het wordt aanbevolen bij problemen met het bewegingsapparaat, reumatische of orthopedische aandoeningen. Het is uitstekend geschikt bij gewrichts- en spierpijn, blessures en tijdens revalidatie. Ideaal voor actieve mensen, het ondersteunt de regeneratie na intensieve inspanning. Dankzij de unieke minerale samenstelling, die onder andere calcium, kalium en magnesium bevat, voedt het de spieren en ondersteunt het de herstelprocessen van het weefsel. Bovendien verzorgen baden met toevoeging van geneeskrachtig badzout de huid en maken ze deze glad en zacht. Tijdens het baden werken ook thermische en hydrostatische prikkels op het lichaam, waardoor het bad een therapeutisch element krijgt. Dankzij het hoge gehalte aan sporenelementen is geneeskrachtig badzout een effectieve ondersteuning bij de behandeling van verschillende aandoeningen, zoals neurologische, gynaecologische en e problemen.

Thermalsalz (Therapeutisch zout):

  • Ingrediënten: Natriumchloride
  • Jodium: 800 mg/kg
  • Broom: 1000 mg/kg
  • Magnesium: 4000 mg/kg
  • Calcium: 8000 mg/kg
  • Gewicht: 1 kg

Kurzalt (Kuurzout):

  • Type: Jodium-broom zout
  • Gewicht: 1,2 kg

  • Jodium-broom therapeutisch zout, Zabłocka, 1 kg
  • Kuurzout, Zabłocka, 1,2 kg
Gewicht
2200 g
Ingrediënten
Thermaal zout: Ingrediënten: Natriumchloride Jodium: 800 mg/kg Broom: 1000 mg/kg Magnesium: 4000 mg/kg Calcium: 8000 mg/kg Gewicht: 1 kg Kuurzout: Type: Jodium-broomzout Gewicht: 1,2 kg
Fabrikant
ZABŁOCKA
EAN
5902211146018

Gewicht
2200 g
Ingrediënten
Thermaal zout: Ingrediënten: Natriumchloride Jodium: 800 mg/kg Broom: 1000 mg/kg Magnesium: 4000 mg/kg Calcium: 8000 mg/kg Gewicht: 1 kg Kuurzout: Type: Jodium-broomzout Gewicht: 1,2 kg
Fabrikant
ZABŁOCKA
EAN
5902211146018
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Epsomzout 3 kg, bittersalz, magnesiumsulfaat, badzout, voetbad, peeling, tuin
Epsomzout 3 kg, bittersalz, magnesiumsulfaat, badzout, voetbad, peeling, tuin
€ 5,19/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 15,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Xiaomi Smart Staande Ventilator voor Luchtcirculatie
Xiaomi Smart Staande Ventilator voor Luchtcirculatie
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 124,86
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Zablocka Zoutnevel 950 ml + Thermisch Jodium-broomzout Zablocka - voor baden en scrubben, 1 kg
Zablocka Zoutnevel 950 ml + Thermisch Jodium-broomzout Zablocka - voor baden en scrubben, 1 kg
€ 25,74/1kg
€ 25,74
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Miraculous Ladybug en Cat Noir, Adrien pop, 26 cm
Miraculous Ladybug en Cat Noir, Adrien pop, 26 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,72
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van 2x Thermisch geactiveerd jodium-broom-zoutmengsel Zablocka - voor baden en peeling, 1 kg
2x Thermisch geactiveerd jodium-broom-zoutmengsel Zablocka - voor baden en peeling, 1 kg
€ 29,89/1kg
€ 29,89
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 85,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 28 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Thermaalzout + jodium-broomkuurzout
Gewicht 2,2 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Badzout Coastal Cypress & Sea Fennel (300 g)
Badzout Coastal Cypress & Sea Fennel (300 g)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,40/1kg
Productafbeelding van Scottish Fine Soaps Baddopensels Coriander & Limoenblad, 500g
Scottish Fine Soaps Baddopensels Coriander & Limoenblad, 500g
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,08/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Badesalz - Goudkleurig, met champagnegeur - Vanille cadeau - 230g
IDC Institute - Badesalz - Goudkleurig, met champagnegeur - Vanille cadeau - 230g
€ 4,39
Verkoper: Lemonbite
€ 19,09/1kg
Productafbeelding van Martinelia | Kinderbadsset Little Unicorn - 100 ml gel - 2 x 70 g badzout - Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
Martinelia | Kinderbadsset Little Unicorn - 100 ml gel - 2 x 70 g badzout - Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
€ 149,90/1kg
Productafbeelding van Farmona Badesalz met bosvruchten, 1400 g
Farmona Badesalz met bosvruchten, 1400 g
€ 38,07
-63%
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 9,99/1kg
Productafbeelding van Martinelia Little Unicorn: Bubbelschuimpoeder voor in bad, 30g | Badzout voor kinderen met een knisperend effect
Martinelia Little Unicorn: Bubbelschuimpoeder voor in bad, 30g | Badzout voor kinderen met een knisperend effect
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
€ 66,33/1kg
Productafbeelding van La Bruket No. 090 Zeesalz, natuurlijke badzout, 300g
La Bruket No. 090 Zeesalz, natuurlijke badzout, 300g
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van Wellness cadeau set Jasmijn, 8-delig, met etherische olie en decoratief bad
Wellness cadeau set Jasmijn, 8-delig, met etherische olie en decoratief bad
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 939,90/1kg
Productafbeelding van Geschenkset voor dames, bestaande uit 10 delen: thermosbeker, geurkaars, badzout, zonnebloem
Geschenkset voor dames, bestaande uit 10 delen: thermosbeker, geurkaars, badzout, zonnebloem
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 72,17/1kg
Productafbeelding van Geschenkset voor dames, 10-delig, in de kleur sterrenlila, met thermosbeker, massageborstel, kaars en badzout
Geschenkset voor dames, 10-delig, in de kleur sterrenlila, met thermosbeker, massageborstel, kaars en badzout
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 69,44/1kg
Productafbeelding van Heren cadeau set sandelhout, 8-delig, met douchegel, badschuim, scrub, reinigingsmelk, badzout, handzeep, wasschuim en tas
Heren cadeau set sandelhout, 8-delig, met douchegel, badschuim, scrub, reinigingsmelk, badzout, handzeep, wasschuim en tas
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 79,99/1kg
Productafbeelding van Herengiftset met citrusgeur, 8-delig, inclusief douchegel, shampoo, scrub, badzout en tas
Herengiftset met citrusgeur, 8-delig, inclusief douchegel, shampoo, scrub, badzout en tas
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 699,91/1kg
Productafbeelding van Wellness cadeau set voor dames, 8-delig, Tahiti eiland badset met etherische olie
Wellness cadeau set voor dames, 8-delig, Tahiti eiland badset met etherische olie
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 72,72/1kg