Verhoogde toiletzitting met armleuningen, draagvermogen 136 kg, verstelbare hoogte, bredere toiletverhoger met handgrepen en spatbescherming, geschikt voor senioren, ouderen, mensen met een handicap, gehandicapten en volwassenen
€ 102,24
€ 35,75 / 1kg
Gratis bezorging
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Overige haarverzorging & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Verhoogde toiletzitting met armleuningen, draagvermogen 136,1 kg, verstelbare hoogte in 3 standen, bredere toiletverhoger met beklede handgrepen voor senioren, ouderen, mensen met een handicap, gehandicapten en volwassenen
€ 29,73/1kg
€ 148,64
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Verhoogde toiletzitting met armleuningen, geschikt tot 159 kg, met een hoogteverhoging van 127 mm en verstelbare breedte. Verbeterde toiletzitting met handgrepen voor senioren, ouderen, mensen met een handicap of beperking, en volwassenen
€ 35,86/1kg
€ 105,44
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Douchestoel, douchebank met rugleuning, verstelbare douchekruk, douchestoel voor in de douchebak, antislip badbank voor ouderen, mensen met een handicap of beperkingen, draagvermogen: 158,8 kg
€ 25,14/1kg
€ 70,38
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Verhoger voor toiletbril, draagvermogen 136,1 kg, hoogteverhoging 88,9 mm, verhoogde toiletbril met vergroot opening voor senioren, ouderen, mensen met een handicap, gehandicapten en volwassenen, geschikt voor ronde toiletpotten
€ 34,03/1kg
€ 51,04
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Badbank voor overstappen, douchebank voor senioren, hoogte verstelbaar, draagvermogen 400 LBS
€ 32,49/1kg
€ 201,44
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Opklapbare toiletsteun. Toiletsteun met antisliphandgrepen voor ouderen
€ 28,17/1kg
€ 71,84
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Opklapbare toiletsteun met veiligheidsrail, 60 cm lang, draagvermogen 136 kg, handgreep voor mensen met een handicap
€ 45,59/1kg
€ 57,44
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Douchestoel 17,5 inch, gemaakt van aluminiumlegering, badkamerstoel voor volwassenen met een beperking
€ 36,53/1kg
€ 558,24
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

4-in-1 Bedzijdezitting met toiletbril, verstelbare hoogte, geschikt tot 500 lbs
€ 30,82/1kg
€ 196,64
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Verhoging voor toiletbril, 10 cm hoogte, draagvermogen 136 kg, universele toiletbrilverhoger, met schroefstangvergrendeling, inclusief toiletbril, geschikt voor ouderen, mensen met een handicap, patiënten, zwangere vrouwen en medisch gebruik
€ 51,23/1kg
€ 55,84
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Opvouwbare loopkruk van aluminium, een hulpmiddel voor mobiliteit met verstelbare hoogte, geschikt tot 350LBS
€ 30,02/1kg
€ 75,04
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Onderarmscharnieren, wandelstokken met 10 verstelbare hoogteniveaus, 1 paar, draagvermogen 350LBS
€ 55,41/1kg
€ 52,64
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Douchestoel met toiletfunctie, voorzien van 4 vergrendelbare wielen, voetsteunen, omklapbare armleuningen, verstelbare hoogte (3 niveaus), een verwijderbare emmer van 5 liter, een draagvermogen van 350 LBS en geschikt voor volwassenen en senioren
€ 26,65/1kg
€ 311,84
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Veiligheidsbeugel voor het toilet, frame voor de toiletbril, verstelbare breedte en hoogte, geschikt voor de meeste toiletten, draagvermogen van 300lbs, toiletbeugels met beklede armleuningen voor mensen met een handicap, ouderen en mensen met een beperking
€ 36,46/1kg
€ 51,04
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Bedside commode stoel met 4 wielen, multifunctioneel (4-in-1) met verhoogd toiletzitting, geschikt tot 350 lbs
€ 22,16/1kg
€ 164,64
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Verhoger voor toilet, met 7 standen voor hoogteverstelling (490 - 640 mm), draagvermogen van 158,7 kg, met comfortabel beklede aluminium frame, universele toiletverhoger, geschikt voor ouderen, mensen met een handicap, zwangere vrouwen en mensen met medische aandoeningen
€ 0,57/1kg
€ 91,04
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Elektrische driewieler voor volwassenen en senioren, inklapbare scootmobiel met een bereik van 20 km, rolstoel voor elk terrein met antislipwielen, een klimvermogen van 9° en een draagvermogen van 120 kg
€ 35,11/1kg
€ 1.316,64
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Rolstoel, aluminiumlegering, ultralicht, met een zitvlak van 18 inch breed, geschikt voor een maximaal gewicht van 250 pond
€ 55,88/1kg
€ 767,84
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Bedhek voor ouderen, bedleuningen met zijhandgreep en Polyurethanhandrail, verstelbare hoogte, bedleuningen van koolstofstaal, bedhekken voor senioren en patiënten, geschikt voor eenpersoons-, tweepersoons-, queensize- en koningsgrote bedden
€ 21,66/1kg
€ 60,64
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions

Trekstang voor bed, geschikt voor mobiliteit, met een draagvermogen van 350LBS. De trekstang is voorzien van twee wielen
€ 12,15/1kg
€ 217,44
Gratis bezorging
Verkoper: Buying-Solutions
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Verhoogde toiletzitting met armleuningen, draagvermogen 136 kg, verstelbare hoogte, bredere toiletverhoger met handgrepen en spatbescherming voor senioren, ouderen, mensen met een handicap, gehandicapten en volwassenen.
Verstelbare verhoogde toiletzitting.
Design met vier poten.
Stabiele en duurzame constructie.
Ruim ontwerp.
Handig accessoire.
Geschikt voor vochtige omgevingen.
Draagvermogen: 136 kg, Modelnummer: XZY401, Materiaal: Aluminium frame en PP spatbescherming, Nettogewicht: 2,86 kg
- Gewicht
- 2.86 kg
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 31
- EAN
- 8115876825847
- Gewicht
- 2.86 kg
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 31
- EAN
- 8115876825847
Gaat ook goed samen met

Babyliss PRO 4Artists FoilFX02
€ 110,83/1l
€ 110,83
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro

Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
€ 29,99
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: Oliviers

Artego Artego Touch Beauty Primer, 200 ml
€ 59,60/1l
€ 16,76
-28%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 11,92
Verkoper: Avanti_Shop

Haarwax met sterke fixatie (Blue Strong Hold, wateroplosbaar), 95 gram
€ 10,44/1l
€ 28,31
-64%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 9,92
Verkoper: Avanti_Shop

Kappers oefenhoofd Ela met echt haar 60 cm + Statief
€ 49,99
Verkoper: ENZO

Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
€ 9.693,33/1l
€ 58,16
Verkoper: PerfumTraders

FRUTTI doekjes voor het verwijderen van verf van leer - 100 stuks
€ 16,03
Verkoper: somnia24

Rea Doucheset Luis Brush Copper
€ 35,20/1kg
€ 176,00
Gratis bezorging
Verkoper: Rea

Helper Bees 764302215844, Dames, Krullend haar, Verward haar, 326 gram, 92,7 mm, 92,7 mm, 69,8 mm
€ 35,15/1l
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal

Redken Extreme Play Safe Hittebeschermende Behandeling 250 ml
€ 111,80/1l
€ 27,95
Verkoper: Beautykaufen

INF Gezichtshaarverwijderaar elektrisch pijnloos Blauw
€ 214,16/1kg
€ 16,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop

Vip's Prestige Color Off: Permanente haarverwijderaar, 245 ml
€ 164,20/1l
€ 41,05
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Montibello Smart Touch Haarbehandeling Reset, 12-in-1 sprayconditioner, 150 ml
€ 44,35/1kg
€ 8,87
Verkoper: Avanti_Shop

Efalock trolley eNOBILE, zwart
€ 389,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal

Selective Professional Now Texture Flexy Touch 100ml - Stylinggel met textuur
€ 79,40/1l
€ 7,94
Verkoper: Avanti_Shop

Tigi Bed Head Curls Rock Amplifier Crème, 100 ml
€ 145,00/1l
€ 14,50
Verkoper: Beautykaufen

American Crew Matte Clay 85g, Haarcrème, 85 g, Geschikt voor alle haartypes, Topf, Aqua/Water/Eau, Kaolin, Petrolatum, Cera Alba/Beeswax/Cire D’abeille, PEG-7 Glyceryl Cocoate,..., 1 stuk
€ 542,47/1kg
€ 46,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

AENO Multifunctionele haardroger, 220V-240V50-60Hz, 1200W, met ionisator, 4 temperatuurstanden, 3 snelheidsstanden, 98000 RPM, minder dan 85dB
€ 153,84
Verkoper: Teosmart

Wella 81630670
€ 53,80/1kg
€ 15,87
-49%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 8,07
Verkoper: Avanti_Shop

IMPERIO Aanzetpoeder - Haarconcealer voor het verdichten van het haar, geschikt voor vrouwen en mannen, waterbestendig haarmake-up om de aanzet te camoufleren - 4g (mediumbruin)
€ 1.793.600,05/1l
€ 44,84
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Sibel Hair Sculptor Haardichtheidsvezels Lichtbruin 25g - vezels om het haar voller te maken
€ 778,00/1l
€ 19,45
Verkoper: Friseurtotal

Podoland PodoBaby: preparaat voor huid- en nagelregeneratie bij kinderen en volwassenen, 50 ml
€ 451,80/1l
€ 22,59
Verkoper: AllYour

Grow Gorgeous Haar Groei Serum, originele formule, 60 ml
€ 569,33/1l
€ 34,16
Verkoper: somnia24

Neutraliseert gele tinten in het haar - Asblond, 150 ml
€ 112,13/1l
€ 16,82
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl

Panasonic WER160L0457 Opzetstuk voor tondeuse ER160, ER1611, ER1612
€ 6,99
Verkoper: Knethaken-Shop

Shea Moisture Raw Shea Butter Extra-Moisture Detangler 237ml - Haarondersteunende spray
€ 50,42/1l
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal

L'Oréal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Herstellende behandeling, 190 ml
€ 110,26/1l
€ 20,95
Verkoper: Beautykaufen

Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
€ 42,00/1l
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany

Phyto Ampullen, Phyto Phytocyane, Reactieve behandeling tegen haaruitval voor vrouwen
€ 887,83/1l
€ 53,27
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Vervangende plakbandjes, plakstrips, vervangende tapes voor "tape-in" haarverlengingen van echt haar, supersterk plakband voor haarverlengingen, haarstukken - perukband, 600 stuks
€ 678,64/1kg
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,00/1l

Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(21)Aantal beoordelingen: 21
€ 70,61
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.768,33/1l

Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(21)Aantal beoordelingen: 21
€ 58,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.693,33/1l

PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,79/1l

Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.666,00/1kg

Marc Inbane Poederkwast
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 673,20/1kg

Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
€ 33,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 166,60/1l

Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml
€ 34,68
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,28/1l

Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
€ 30,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 100,80/1l

Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 30,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,76/1l

Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
€ 30,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,70/1l

Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l

Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
€ 26,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,90/1kg

Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 139,90/1l

Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 24,99
Verkoper: Lemonbite
€ 124,95/1l

Sweet Dreams, haarverfset voor kinderen, eenhoorn-thema, 1 stuk
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 599,00/1kg

Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 48,99
Verkoper: Lemonbite
€ 122,47/1l

Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 37,99
Verkoper: Lemonbite
€ 126,63/1l

Stylingcrème No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
€ 44,36
-44%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 168,83/1l

Tresemmé Thermische Beschermende Haarspray met Keratine en Marula-olie, 236 ml
€ 12,29
Verkoper: Lemonbite
€ 52,08/1l