5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Astonish - Desinfecterende spray voor oppervlakken - Rozengeur - 550 ml€ 7,07/1l
€ 3,89
Verkoper: Lemonbite

Meer informatie over deze advertentie
Scentiva desinfectiedoekjes met kokos-zeeduft, Clorox, 75 stuks.€ 9,99
Verkoper: Lemonbite

Meer informatie over deze advertentie
HARTMANN 9819350 HARTMANN Desinfektionstücher Bacillol® Zero Tissues 1-lagig weiß, 100 Tücher€ 22,19
Verkoper: somnia24

Sonett desinfecterende reiniger, 1 liter
€ 22,83
-23%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,38
Verkoper: Emerosa

SANYTOL textieldesinfectiemiddel, 500 ml
€ 32,52/1l
€ 16,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Oppervlakte-desinfectiemiddel Mikrozid Liquid, 250 ml
€ 26,96/1l
€ 6,74
Verkoper: Jasado

Ultra Fresh desinfecterend wasmiddel, geconcentreerd, voor incontinentie, 500 ml
€ 18,44/1l
€ 9,22
Verkoper: AbisZ-Markt

DETTOL - Antibacterieel reinigingsspray voor oppervlakken, 500 ml
€ 14,92/1l
€ 7,46
Verkoper: Katomix

Sanytol handdesinfectiemiddel, 250 ml
€ 20,29
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Terralin Protect vloeibaar, 5 liter
€ 16,23/1l
€ 81,15
Verkoper: Jasado

BACTEROLINE - Antibacterieel desinfectiegel 100ml. Desinfectiemiddel voor handdesinfectie, 100ml
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Barbicide desinfectiemiddel concentraat, 480 ml
€ 31,00/1l
€ 14,88
Verkoper: AllYour

SAGROTAN® SAGROTAN® Hygiene-Spray Desinfektionsspray 100 ml
€ 10,26
Verkoper: somnia24

Sagrotan desinfecterende handgel met aloë vera, 50 ml
€ 601,40/1l
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Sagrotan 3249239 - Desinfecterend reinigingsmiddel - 500 ml
€ 89.673,08/1kg
€ 46,63
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Meliseptol Wipes, gevoelige doekjes, navullingsverpakking, 60 doekjes
€ 9,08
Verkoper: Jasado

Sagrotan 3250406 Hygiënische reinigingsdoekjes - 60 stuks
€ 5.864,87/1kg
€ 38,05
-82%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 6,51
Gratis bezorging
Verkoper: Brunner-Mix-Store

Schülke - antifect N vloeistof - alcoholische oppervlaktedesinfectiemiddel - fles van 500 ml
€ 11,88/1l
€ 5,94
Verkoper: AbisZ-Markt

CLINEX Desinfectiemiddel 77-700, 5 liter
€ 9,67/1l
€ 48,34
Verkoper: BalticVaris_DE

Bactazol desinfectiemiddel, 500 ml
€ 22,60/1kg
€ 11,30
Verkoper: AbisZ-Markt
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Astonish | Desinfecterend reinigingsmiddel Twilight Meadows - 300 ml - Vegan - Antibacterieel - Frisse geur
Ontdek het desinfecterende reinigingsmiddelAstonish in de variant Twilight Meadows, dat niet alleen uw oppervlakken grondig reinigt, maar u ook zal bekoren met een prachtige bloemige geur. Dit geconcentreerde product is veganistisch en antibacterieel, ideaal voor iedereen die waarde hecht aan schoonmaak en respect voor het milieu.
Productoverzicht: Het Astonish desinfecterende reiniger Twilight Meadows is een hoogwaardig desinfecterend middel met een fles van 300 ml, ideaal voor dagelijks gebruik. De geconcentreerde formule maakt het mogelijk om het reinigingsmiddel naar behoefte met water te verdunnen voor optimale resultaten. Met deze reinigingsoplossing kunt u tot 99,9% van de bacteriën verwijderen, waardoor het een effectieve keuze is voor uw huis.
Belangrijkste kenmerken en specificaties: De Astonish desinfecterende reiniger biedt een aantal uitstekende eigenschappen die het tot een essentieel schoonmaakmiddel maken:
- Geconcentreerde formule: De reiniger moet met water worden verdund, wat betekent dat één fles tot 30 keer gebruikt kan worden.
- Economische dosering: Van één dop (10 ml) kan 400 ml oplossing worden bereid met een verdunning van 1:40.
- Antibacteriële en antivirale werking: Voor antibacteriële doeleinden wordt een verdunning van 1:40 aanbevolen, terwijl voor antivirale toepassingen een verdunning van 1:20 wordt aanbevolen.
- Frisse bloemige geur: De geur van Twilight Meadows zorgt voor een aangename sfeer in de ruimte tijdens het schoonmaken.
- Bactericide werking: Helpt tot 99,9% van de bacteriën te verwijderen en zorgt voor hygiënisch schone oppervlakken.
Astonish desinfecterende reiniger bevat minder dan 5% parfum en is samengesteld met kationische en niet-ionische oppervlakteactieve stoffen en quaternaire ammoniumverbindingen. De exacte samenstelling omvat: 24,75 g/l quaternaire ammoniumverbindingen, linalool, benzylsalicylaat en citronellol. De instructies zijn in het Engels.
Voordelen en gebruik:Astonish desinfecterende reiniger is niet alleen een uitstekend middel voor het reinigen van oppervlakken, maar biedt ook veel praktische voordelen. Dankzij de antibacteriële en virucide werking kunt u er zeker van zijn dat uw huis hygiënisch schoon blijft. Dankzij de milieuvriendelijke en veganistische samenstelling is het een ideale keuze voor consumenten die waarde hechten aan bescherming van het milieu.
Voordelen van het product:
- Veelzijdig gebruik: Ideaal voor verschillende oppervlakken in de keuken en badkamer.
- Milieuvriendelijk: Gemaakt van veganistische ingrediënten die vriendelijk zijn voor het milieu.
- Uitstekende reinigingskracht: Effectieve eliminatie van bacteriën zorgt voor een hygiënisch huis.
- Frisse geur: Laat een langdurige, aangename bloemige geur achter.
- Economisch: Geconcentreerde formule voor maximaal 30 toepassingen.
Waarom dit product kiezen:Kies voor de Astonish Twilight Meadows desinfecterende reiniger en creëer een schoon en hygiënisch huis, dat niet alleen uw oppervlakken reinigt, maar ook verrijkt met een langdurige geur. Dankzij de antibacteriële en virucide werking is het de perfecte oplossing voor iedereen die prioriteit geeft aan schoonmaak en gezondheid
- Model
- Astonish
- Gewicht
- 300 g
- Inhoud
- 300 ml
- Ingrediënten
- De lijst met ingrediënten is vermeld op de productverpakking.
- Fabrikant
- Astonish
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 5060060214729
- Model
- Astonish
- Gewicht
- 300 g
- Inhoud
- 300 ml
- Ingrediënten
- De lijst met ingrediënten is vermeld op de productverpakking.
- Fabrikant
- Astonish
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 5060060214729
Wees voorzichtig met biociden. Lees vóór gebruik altijd het etiket en de productinformatie.
24,75 g/L quaternäre Ammoniumverbindungen
Geen signaalwoord
Geen vermelding vereist
Downloads & aanwijzingen
Waarschuwingen voor gevaar
P305 + P351 + P338 – BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
Gaat ook goed samen met

Astonish| Desinfecterend reinigingsmiddel Linen Fresh - 300 ml - Veganistisch - Antibacterieel - Frisse geur
€ 12,97/1l
€ 3,89
Verkoper: Lemonbite

Astonish | Lavender Haze desinfecterend reinigingsmiddel - 550 ml - Veganistisch - Antibacterieel - Frisse geur
€ 7,07/1l
€ 3,89
Verkoper: Lemonbite

FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
€ 129,99
Verkoper: FunLife

Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
€ 233,17/1l
€ 30,95
-54%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark

Astonish | Desinfecterende reiniger Pine Forest - 300 ml - Veganistisch - Antibacterieel - Frisse geur
€ 13,30/1l
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 2 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Perfecte vervanging
Ik ben dol op Zoflora, maar helaas was alles wat ik uit Londen had meegenomen op. Dit product is net zo goed. Het ruikt heerlijk naar een winterbos en ik ga het zeker opnieuw bestellen! .
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Clorox | Desinfectiedoekjes - Lavendel & Jasmijn - 75 stuks - Scentiva - Desinfectie en reiniging



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite

Scentiva desinfectiedoekjes met kokos-zeeduft, Clorox, 75 stuks.



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite

Clorox Scentiva desinfectiedoekjes, grapefruit- en oranjebloesemsmaak, 75 stuks



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 11,99
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite

Astonish - Desinfecterende spray voor oppervlakken - Rozengeur - 550 ml
€ 3,89
Verkoper: Lemonbite
€ 7,07/1l

HARTMANN 9819350 HARTMANN Desinfektionstücher Bacillol® Zero Tissues 1-lagig weiß, 100 Tücher
€ 22,19
Verkoper: somnia24