Kleur:

Beige

Schoenmaat:

38

Schoenen Permani PS33BEIGE

€ 32,00

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Wees er snel bij!
Pantoffels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Schoenen
Schoenen
€ 49,95
Verkoper: Volk_twenty4seven
Productafbeelding van Stegmann Schoenen 1088856
Stegmann Schoenen 1088856
€ 165,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Satorisan 120128THUNDER
Schoenen Satorisan 120128THUNDER
€ 171,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Trek
Trek
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Schoenen Grünland CI2553VERDE
Schoenen Grünland CI2553VERDE
€ 76,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Grünland CI2595BLU
Schoenen Grünland CI2595BLU
€ 83,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Glerups Schoenen A0600
Glerups Schoenen A0600
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 147,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Glerups Schoenen B0100
Glerups Schoenen B0100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 134,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Maciejka 1930B31000
Schoenen Maciejka 1930B31000
€ 96,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Artiker 56C1314
Schoenen Artiker 56C1314
€ 47,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Gumbies 4205
Schoenen Gumbies 4205
€ 86,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Glerups Schoenen G0100
Glerups Schoenen G0100
€ 153,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen UGG 1129290BLK
Schoenen UGG 1129290BLK
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Gumbies 4227
Schoenen Gumbies 4227
€ 86,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Glerups Schoenen B0800
Glerups Schoenen B0800
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 134,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Stegmann Schoenen 1088803
Stegmann Schoenen 1088803
€ 153,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Bwsh401016
Bwsh401016
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Bwsh401013
Bwsh401013
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Schoenen
Schoenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,95
Verkoper: Volk_twenty4seven
Productafbeelding van 1126006Ct
1126006Ct
€ 39,99
Verkoper: Zianshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Permani

Deze elegante slippers combineren minimalistische stijl met ultiem draagcomfort. Ze zijn aan de buitenkant gemaakt van zacht, hoogwaardig kunstleer in een subtiele kleur en bieden een veelzijdige basis voor tal van casual en boho-looks. Het gesloten voorstuk geeft de schoenen een chique, clog-achtige uitstraling, terwijl de verstelbare band met messinggesp een individuele pasvorm mogelijk maakt en zorgt voor een veilige grip.

De geprofileerde kurken inlegzool biedt anatomische ondersteuning en vermindert vermoeidheid – ideaal voor lange dagen onderweg. Het zachte, aanvoelende binnenmateriaal van ecologisch leer voorkomt ongemakkelijke wrijving en zorgt voor een aangenaam gevoel aan de voet. De antislip, gestructureerde synthetische zool biedt betrouwbare grip op verschillende ondergronden, van stadsstraten tot parkpaden.

Overzicht van de details:

  • Model: Rone
  • Bovenmateriaal: Kunstleer (suède-look)
  • Binnenmateriaal: Kunstleer
  • Sool: Synthetisch, gekarboniseerd en antislip
  • Sluiting: Eenvoudig aan te trekken met verstelbare band en messinggesp
  • Stijl: Gesloten muil/clog-karakter, veelzijdig te combineren

Deze slippers zijn bedoeld voor vrouwen die waarde hechten aan een natuurlijke look, een solide afwerking en draagcomfort. Combineer ze met jeans, lichte jurken of casual herfstoutfits – een betrouwbare metgezel voor alledaags gebruik. Raadpleeg de maattabel in het aanbod voor de juiste maat.

  • 36 - 22,5 cm,
  • 37 - 23,0 cm,
  • 38 - 23,5 cm,
  • 39 - 24,5 cm,
  • 40 - 25,5 cm,
  • 41 - 26,0 cm.


Hoofdkleur: Beige. Kleur: Beige. Seizoen: Voor in de zomer. Type: Voor vrouwen.
Schoenmaat
38
Kleur
Beige
Doelgroepen
Materiaal
Kunstleer
Fabrikant
Permani
EAN
5900178788456
MPN (Manufacturer Part Number)
PS33BEIGE

Schoenmaat
38
Kleur
Beige
Doelgroepen
Materiaal
Kunstleer
Fabrikant
Permani
EAN
5900178788456
MPN (Manufacturer Part Number)
PS33BEIGE
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Schoenen Permani PS33BEIGE
Schoenen Permani PS33BEIGE
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Permani PS33BEIGE
Schoenen Permani PS33BEIGE
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Permani PS33BLACK
Schoenen Permani PS33BLACK
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Houten klompen slipper, uni, BIOLINE CLOG, zwart, maat 40
Houten klompen slipper, uni, BIOLINE CLOG, zwart, maat 40
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CMP vrijetijdsschoenen 3Q89546-A435 CMP Navarro, beige, maat
CMP vrijetijdsschoenen 3Q89546-A435 CMP Navarro, beige, maat
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,77
Verkoper: FioniaTrading
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Klaarhangende gordijn voor ramen, gemaakt van voile met een plooiband, model LB-80, afmetingen 150x300 cm
Klaarhangende gordijn voor ramen, gemaakt van voile met een plooiband, model LB-80, afmetingen 150x300 cm
€ 21,93/1m
€ 32,90
Verkoper: FKLDESIGN
Productafbeelding van HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 39,34
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Schoenen Permani 6472RWINERED
Schoenen Permani 6472RWINERED
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Hauck 597972, Veiligheidshekverlenging, Grijs, 1 stuk, 90 mm, 20 mm, 770 mm
Hauck 597972, Veiligheidshekverlenging, Grijs, 1 stuk, 90 mm, 20 mm, 770 mm
€ 513,00/1m
€ 46,17
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lattafa Fakhar Eau De Parfum (100 ml)
Lattafa Fakhar Eau De Parfum (100 ml)
€ 2.588,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 277
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 230,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1006
€ 23,00
Verkoper: Fortaza
Productafbeelding van Sonello dubbele rolgordijn, plakmethode zonder boren, duo rolgordijn, klemrolgordijn, zonwering, rolgordijn voor ramen en deuren, zebra rolgordijn, zijwaarts bedienbaar rolgordijn, 120cm x 150cm, grijs
Sonello dubbele rolgordijn, plakmethode zonder boren, duo rolgordijn, klemrolgordijn, zonwering, rolgordijn voor ramen en deuren, zebra rolgordijn, zijwaarts bedienbaar rolgordijn, 120cm x 150cm, grijs
€ 53,39
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Drijvende, RGB-LED fontein, 180 liter per uur, 3 watt
Drijvende, RGB-LED fontein, 180 liter per uur, 3 watt
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,84
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Handtas Adidas HS9752 voor Unisex
Handtas Adidas HS9752 voor Unisex
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 79,00
-30%
€ 55,06
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Sonello dubbele rolgordijn, plakmethode zonder boren, duo rolgordijn, klemrolgordijn, zonwering, rolgordijn voor ramen en deuren, zebra rolgordijn, zijwaarts bedienbaar, 110 cm x 150 cm, wit
Sonello dubbele rolgordijn, plakmethode zonder boren, duo rolgordijn, klemrolgordijn, zonwering, rolgordijn voor ramen en deuren, zebra rolgordijn, zijwaarts bedienbaar, 110 cm x 150 cm, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 151
€ 50,42
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
Arendo Aromaverspreider, luchtbevochtiger, vernevelaar met houten uitstraling, diffuser met 7 kleuren LED-verlichting, timerfunctie, 300 ml, lichtbruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 340
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Dolce & Gabbana Light Blue Eau De Toilette (50 ml)
Dolce & Gabbana Light Blue Eau De Toilette (50 ml)
€ 732,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 36,62
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van MODFU Eettafel met marmerlook, 120x70 cm, rechthoekige tafel voor de woonkamer of keuken, met metalen poten, zwart
MODFU Eettafel met marmerlook, 120x70 cm, rechthoekige tafel voor de woonkamer of keuken, met metalen poten, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 65,99
Verkoper: MODFU
Welkomstdeals
Productafbeelding van 4-seizoenen dekbed | 135 x 200 cm | XDREAM Pure | 2 samengebonden dekbedden
4-seizoenen dekbed | 135 x 200 cm | XDREAM Pure | 2 samengebonden dekbedden
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Reiskoffer trolley, beige, inclusief portemonnee en reistas. Stofkoffer, 48 x 28 x 25 cm. Rollkoffer, bagage, koffer, handbagage
Reiskoffer trolley, beige, inclusief portemonnee en reistas. Stofkoffer, 48 x 28 x 25 cm. Rollkoffer, bagage, koffer, handbagage
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 14,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van APPLE iPhone 16 128GB Black
APPLE iPhone 16 128GB Black
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 424
€ 789,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: infinity
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 11 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 11 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2800
€ 74,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2199
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2800
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van UGG Tazz PLAINS 1177890-FDJ
UGG Tazz PLAINS 1177890-FDJ
€ 166,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen UGG Goldenstar Clog 1138252BLK
Schoenen UGG Goldenstar Clog 1138252BLK
€ 169,00
-€ 38,03
€ 130,97
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Klassieke slipper van suède, bruin, maat 46 EU
UGG Klassieke slipper van suède, bruin, maat 46 EU
€ 126,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Klassieke instapslippers, zwart, maat 46 EU
UGG Klassieke instapslippers, zwart, maat 46 EU
€ 126,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG heren slippers, model 1174671-DGR, kleur: grijs, maat: 41
UGG heren slippers, model 1174671-DGR, kleur: grijs, maat: 41
€ 118,42
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Schoenen Disquette, 1122550BLK
UGG Schoenen Disquette, 1122550BLK
€ 147,00
-€ 32,41
€ 114,59
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Pantoffels Ugg 11068720112 voor Dames
Pantoffels Ugg 11068720112 voor Dames
€ 128,27
-€ 25,46
€ 102,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Bosaco heren huisschoenen, leer, bruin, maat 40 – Comfortabele heren pantoffels, zacht, antislip, handgemaakt, ademend, ideale slippers voor dagelijks gebruik
Bosaco heren huisschoenen, leer, bruin, maat 40 – Comfortabele heren pantoffels, zacht, antislip, handgemaakt, ademend, ideale slippers voor dagelijks gebruik
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 26,49
Gratis bezorging
Verkoper: Bosaco
Productafbeelding van Heren leren slippers, open zomerse schoenen, bruin, BOSACO, maat 41
Heren leren slippers, open zomerse schoenen, bruin, BOSACO, maat 41
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 25,50
Gratis bezorging
Verkoper: Bosaco
Productafbeelding van BOSACO - Heren viltpantoffels, grijs, maat 46 – Handgemaakte huisschoenen met een antislip viltzool, warme winterhuisschoenen voor thuis en op kantoor
BOSACO - Heren viltpantoffels, grijs, maat 46 – Handgemaakte huisschoenen met een antislip viltzool, warme winterhuisschoenen voor thuis en op kantoor
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,26
Gratis bezorging
Verkoper: Bosaco
Productafbeelding van BOSACO dameshuispantoffels van bruin leer – huispantoffels voor binnen met antislipzool, maat 39
BOSACO dameshuispantoffels van bruin leer – huispantoffels voor binnen met antislipzool, maat 39
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,70
Gratis bezorging
Verkoper: Bosaco
Productafbeelding van BOSACO dames slippers van badstof, blauw – lichte slippers met EVA-zool, antislip en comfortabel, maat 39
BOSACO dames slippers van badstof, blauw – lichte slippers met EVA-zool, antislip en comfortabel, maat 39
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,70
Gratis bezorging
Verkoper: Bosaco
Productafbeelding van Crocs Mellow Tide Recovery Slide heren slippers, zwart, maat 37-38 EU
Crocs Mellow Tide Recovery Slide heren slippers, zwart, maat 37-38 EU
€ 36,62
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Slippers in de vorm van een vis, creatief design, strandversie, gesimuleerd model, maat 40/41 EU, groen
Slippers in de vorm van een vis, creatief design, strandversie, gesimuleerd model, maat 40/41 EU, groen
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Heren slippers, vissenmotief, groene kleur, model 44/45 (EU)
Heren slippers, vissenmotief, groene kleur, model 44/45 (EU)
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Dames sokken, ideaal om in te ontspannen, met de tekst "Beste mama/oma van de wereld", verpakt in een cadeauverpakking van polyester
Dames sokken, ideaal om in te ontspannen, met de tekst "Beste mama/oma van de wereld", verpakt in een cadeauverpakking van polyester
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion