Gewicht:

10 kg

Universele meststof 10 kg, NPK, tuinmeststof, laag in chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli

€ 31,18

€ 3,12 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Meststoffen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van AGRO NPK 11-7-7 zeoliet, 3 kg. AGRO 000301
AGRO NPK 11-7-7 zeoliet, 3 kg. AGRO 000301
€ 2,31/1kg
€ 6,92
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 1 kg, MKP, Fosfor, Kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 1 kg, MKP, Fosfor, Kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 14,38/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 14,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van DAP 20 kg fosfaatmeststof voor mais en granen, korrelvormig, NPK 18-46, bevordert wortelontwikkeling, oplosbaar, GiDeli
DAP 20 kg fosfaatmeststof voor mais en granen, korrelvormig, NPK 18-46, bevordert wortelontwikkeling, oplosbaar, GiDeli
€ 3,96/1kg
€ 79,17
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Azofoska universele meststof, granulaat, 5 kg
Azofoska universele meststof, granulaat, 5 kg
€ 6,14/1kg
€ 31,72
-3%
€ 30,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Universele minerale meststof, 10 kg. Meercomponentenmeststof
Universele minerale meststof, 10 kg. Meercomponentenmeststof
€ 3,91/1l
€ 40,13
-2%
€ 39,13
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van IJzersulfaat 20 kg, heptahydraat, meststof voor hortensia's, tuinbouw, landbouw, FeSO4, GiDeli
IJzersulfaat 20 kg, heptahydraat, meststof voor hortensia's, tuinbouw, landbouw, FeSO4, GiDeli
€ 2,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 45,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Azofoska universele meststof, granulaat, 10 kg
Azofoska universele meststof, granulaat, 10 kg
€ 4,40/1kg
€ 49,00
-10%
€ 44,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Rasendrijfmest 5 kg, langzaam vrijkomende NPK-meststof, geschikt voor lente en zomer, voor het gazon. GiDeli
Rasendrijfmest 5 kg, langzaam vrijkomende NPK-meststof, geschikt voor lente en zomer, voor het gazon. GiDeli
€ 4,31/1kg
€ 21,57
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Minerale universele NPK meststof, granulaat, 20 kg, geschikt voor tuin, gazon, groenten en bloemen
Minerale universele NPK meststof, granulaat, 20 kg, geschikt voor tuin, gazon, groenten en bloemen
€ 2,76/1kg
€ 60,75
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van IJzersulfaat 1 kg, heptahydraat, meststof voor hortensia's, tuinbouw, landbouw, FeSO4, GiDeli
IJzersulfaat 1 kg, heptahydraat, meststof voor hortensia's, tuinbouw, landbouw, FeSO4, GiDeli
€ 13,18/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Coniferenmest 5 kg, NPK 5-9-12. Geschikt voor taxushagen, cipressen en andere naaldbomen. Bevat magnesium. Merk: GiDeli
Coniferenmest 5 kg, NPK 5-9-12. Geschikt voor taxushagen, cipressen en andere naaldbomen. Bevat magnesium. Merk: GiDeli
€ 5,04/1kg
€ 25,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Universele meststof voor bloemen en groenten, 5 kg
Universele meststof voor bloemen en groenten, 5 kg
€ 7,89/1kg
€ 41,41
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Universele meststof voor bloemen en groenten, 1 kg
Universele meststof voor bloemen en groenten, 1 kg
€ 16,90/1l
€ 17,90
-5%
€ 16,90
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Biologisch compostversneller, 1 kg. Compoststarter
Biologisch compostversneller, 1 kg. Compoststarter
€ 14,74/1l
€ 14,74
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Kristalon, gezonde tomaten en paprika's, 0,5 kg
Kristalon, gezonde tomaten en paprika's, 0,5 kg
€ 15,50/1kg
€ 7,75
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Universele minerale meststof, 0,9 kg
Universele minerale meststof, 0,9 kg
€ 5,16/1kg
€ 16,47
-6%
€ 15,47
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Biologisch compostversneller, 3,5 kg. Compoststarter
Biologisch compostversneller, 3,5 kg. Compoststarter
€ 6,79/1l
€ 24,75
-4%
€ 23,75
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Substral Plantenvoeding, Vloeibare universele meststof, 500 ml
Substral Plantenvoeding, Vloeibare universele meststof, 500 ml
€ 12,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Minerale meststof tegen naaldverkleuring, 1 kg, in korrelvorm, geschikt voor naaldbomen
Minerale meststof tegen naaldverkleuring, 1 kg, in korrelvorm, geschikt voor naaldbomen
€ 15,19/1kg
€ 15,19
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

GiDeli Universeelmest – Arm aan chloride & Rijk aan voedingsstoffen

Optimale plantverzorging voor gezonde oogsten en een weelderige groei. Deze hoogwaardige universele mest is speciaal ontwikkeld voor veeleisende tuiniers. Dankzij de chloridearme formule biedt het een extreem veilige toepassing en is het bijzonder zacht voor gevoelige plantensoorten. Het is de ideale keuze voor iedereen die waarde hecht aan kwaliteit en vitaliteit in hun eigen tuin.

Uw voordelen in één oogopslag:

  • Chloridearme formule: Absolute veiligheid voor planten die gevoelig zijn voor chloride. Beschermt de wortels en bevordert een stressvrije plantontwikkeling.

  • Rijk aan micronutriënten: Een perfect afgestemde mix van stikstof, fosfor en kalium, aangevuld met magnesium, zwavel en essentiële sporenelementen.

  • Universeel inzetbaar: Perfect geschikt voor groenten, fruitbomen, bessenstruiken (zoals aardbeien en frambozen) en sierplanten.

  • Hoge opbrengst: De geconcentreerde korrelformule zorgt voor een efficiënte afgifte van voedingsstoffen bij een laag verbruik per vierkante meter.

  • Langdurige werking: Ondersteunt uw planten gedurende een langere periode en voorkomt betrouwbaar tekorten.

Maximale vitaliteit door rijkdom aan mineralen

De effectiviteit is gebaseerd op een precieze combinatie van hoofdzouten (NPK) en belangrijke sporenelementen. De toevoeging van boor, koper, ijzer, mangaan, molybdeen en zink versterkt de weerstand tegen ziekten en stimuleert een rijke, smaakvolle oogst. Omdat het chloridegehalte tot een minimum is teruggebracht, beschermt de innovatieve formule zelfs de meest gevoelige wortels tegen schade.

Toepassing & Dosering voor optimale resultaten

Bespaar uzelf de aankoop van veel verschillende speciale producten. Deze alleskunner dekt alle fasen van de plantontwikkeling optimaal af:

  • Toepassing: Het granulaat moet lichtjes worden ingewerkt in de bovenste laag van de grond.

  • Belangrijk: Strooi het granulaat niet op natte bladeren, om verbranding te voorkomen.

  • Watergift: Na de toepassing is het aan te raden om voldoende water te geven, om de afgifte van voedingsstoffen te activeren.

Productdetails & Samenstelling

Merk:GiDeli
Producttype:Universele meststof (Premium granulaat)
Hoofdtoedingstoffen:Stikstof, Fosfor, Kalium (NPK)
Mineralen:Magnesium, Zwavel, Borium, Koper, IJzer, Mangaan, Molybdeen, Zink
Bijzonderheid:Chloorarm / Zeer plantvriendelijk

Opslaginstructie: Bewaar de meststof altijd droog en buiten het bereik van kinderen en huisdieren.

GiDeli – Voor een gezonde groei en een rijke oogst in uw tuin!

Gewicht
10 kg
Aantal stuks
1
EAN
5906168833465
Fabrikant

Gewicht
10 kg
Aantal stuks
1
EAN
5906168833465
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Universele meststof 5 kg, NPK, tuinmeststof, laag in chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli
Universele meststof 5 kg, NPK, tuinmeststof, laag in chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli
€ 2,88/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Universele meststof 3 kg, NPK, tuinmeststof, laag in chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli
Universele meststof 3 kg, NPK, tuinmeststof, laag in chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli
€ 4,81/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Universele meststof 3 kg, NPK, tuinmeststof, laag in chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli
Universele meststof 3 kg, NPK, tuinmeststof, laag in chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli
€ 4,39/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 1 kg, MKP, Fosfor, Kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 1 kg, MKP, Fosfor, Kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 14,38/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 14,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van AGRO NPK 11-7-7 zeoliet, 3 kg. AGRO 000301
AGRO NPK 11-7-7 zeoliet, 3 kg. AGRO 000301
€ 2,31/1kg
€ 6,92
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Universele meststof 20 kg, NPK tuinpesticide, laag in chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli
Universele meststof 20 kg, NPK tuinpesticide, laag in chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli
€ 2,82/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 56,38
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Universele meststof 25 kg, NPK, tuinmeststof, laag in chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli
Universele meststof 25 kg, NPK, tuinmeststof, laag in chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli
€ 2,69/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 67,18
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Universele meststof 5 kg, NPK, tuinmeststof, laag in chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli
Universele meststof 5 kg, NPK, tuinmeststof, laag in chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli
€ 3,60/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
Calcium-Magnesiummeststof Dolomit Biovita, 5 Kg
€ 2,90/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 15,50
-6%
€ 14,50
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 2 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 2 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 8,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 17,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Blauglockenboom (Kiribaum) zaden (Paulownia tomentosa) - De snelst groeiende boom ter wereld, met paarse, klokvormige bloemen (300 zaden)
Blauglockenboom (Kiribaum) zaden (Paulownia tomentosa) - De snelst groeiende boom ter wereld, met paarse, klokvormige bloemen (300 zaden)
€ 3.319,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 33,19
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kurzak, gedroogde organische meststof, 4 liter
Kurzak, gedroogde organische meststof, 4 liter
€ 3,35/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 15,97
-16%
€ 13,40
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Set van 3 fruitbomen – 1 appelboom, 1 perenboom, 1 kersenboom – hoogte +100 cm – pot van 5 liter – mengsel A
Set van 3 fruitbomen – 1 appelboom, 1 perenboom, 1 kersenboom – hoogte +100 cm – pot van 5 liter – mengsel A
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van Langwerpige, hoge bloempot RATO Case DRC600T | Anthraciet
Langwerpige, hoge bloempot RATO Case DRC600T | Anthraciet
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 31,86
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Tribesigns matras, 140x200 cm, hoogte 25 cm, H3, 7 zones, pocketveringmatras met  certificering, matras met veerkern en gel-geheugenschuim
Tribesigns matras, 140x200 cm, hoogte 25 cm, H3, 7 zones, pocketveringmatras met certificering, matras met veerkern en gel-geheugenschuim
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 440
€ 199,99
-€ 40,00
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Gartenbox WOODEBOX - antracietkleur
Gartenbox WOODEBOX - antracietkleur
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 380
€ 58,45
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
GARDEBRUK® 14 stuks dubbelwandige plaat, 4 mm dik
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 74,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van DEUBA® Composter, inklapbaar, 800 liter
DEUBA® Composter, inklapbaar, 800 liter
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 102,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 10 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 10 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 6,48/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 64,78
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 20 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 20 kg, BIOVITA
€ 1,71/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van UISEBRT Buitenrol, verticale zonwering, privacyrolgordijn, zonwering, balkonrolgordijn, privacyrolgordijn, thermische functie, 180 x 240 cm, beige
UISEBRT Buitenrol, verticale zonwering, privacyrolgordijn, zonwering, balkonrolgordijn, privacyrolgordijn, thermische functie, 180 x 240 cm, beige
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 57,59
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
€ 0,99/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 712
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 202,41
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4589
€ 66,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Meyer-citroenboom - 'Lisa' - 30 cm, zonder vruchten. Citrus × meyeri
Meyer-citroenboom - 'Lisa' - 30 cm, zonder vruchten. Citrus × meyeri
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 7,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Citrus aurantium, Bitterorange, pot van 2 liter
Citrus aurantium, Bitterorange, pot van 2 liter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schramas
Productafbeelding van Universele meststof, 2 kg, NPK, tuinmeststof, arm aan chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli
Universele meststof, 2 kg, NPK, tuinmeststof, arm aan chloride, geschikt voor groenten en fruit, langzaam vrijkomend, GiDeli
€ 5,99/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 23 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 5 kg
Beoordeeld op 23 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 2,99 kg
Beoordeeld op 22 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 5 kg
Beoordeeld op 21 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 5 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
€ 37,00
-10%
€ 33,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 66,67/1kg