5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Nog maar 5 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Parfums De Marly Safanad Eau de Parfum Spray€ 3.318,40/1l
€ 248,88
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray€ 2.346,00/1l
€ 234,60
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Chopard, Love Chopard, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml€ 624,00/1l
€ 62,40
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Paco Rabanne Olympea Eau de Parfum Spray€ 1.327,20/1l
€ 66,36
Verkoper: PerfumTraders

Lattafa Ana Abiyedh Passion, eau de parfum voor dames, 60 ml
€ 312,33/1l
€ 19,28
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,74
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Pride/ No. 03 Giftset Collection Eau de Parfum 5x20ml
€ 267,60/1l
€ 30,14
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 26,76
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Pride Art Of Universe Eau de Parfum 100ml
€ 350,00/1l
€ 35,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Maahir Honor Eau de Parfum 100ml: Frisse, aromatische geur
€ 339,60/1l
€ 33,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Dynasty Eau de Parfum 100ml
€ 2.203,00/1l
€ 22,03
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Victoria, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Neroli, Vanille
€ 205,20/1l
€ 20,52
Verkoper: ParfumGroup

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Pride Love in Paris Eau de Parfum, 100 ml
€ 371,20/1l
€ 37,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Paris Corner Jardin des Papillons Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 324,00/1l
€ 32,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Jouri Eau de Parfum 100 ml – Fruitig-bloemig
€ 303,40/1l
€ 30,34
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Petra, voor dames, 100 ml, niet navulbaar, vloeiparfum, met tonen van pruim, rum, kokos en tuberoos
€ 262,60/1l
€ 26,26
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Opulent Dubai, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, vloeibare parfum, met de geurnoten: gember, grapefruit, citroen, mango, cederhout, jasmijn, viooltje
€ 200,70/1l
€ 20,07
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 370,10/1l
€ 37,01
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Asdaaf Ya Habibti - Eau de Parfum 100ml
€ 347,90/1l
€ 34,79
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Lattafa Pride Love In Paris Eau de Parfum is een zoet-fruitige, uniseks geur met een warme, verleidelijke basis. De geur opent met gekaramelliseerde appel en is direct heerlijk, uitnodigend en speels. In de hartnoot combineren pomarose, ahornsiroop en benzoë tot een romige, zoete en licht harsachtige warmte. De basis van geroosterde tonkaboon, patchouli, amber en cashmeran zorgt voor een zachte, sensuele en langdurige afdronk.
Love In Paris behoort tot de Cities Collection van Lattafa Pride en is geschikt voor iedereen die warme, zoete en elegante gourmand-parfums waardeert. De geur is bijzonder geschikt voor dates, avonden, speciale gelegenheden en de koudere tijd van het jaar. De fruitige zoetheid, de stroopachtige warmte en de zachte houtsoorten maken Lattafa Love In Paris een verleidelijke geur met een romantisch karakter.
- Model
- Love in Paris
- Gewicht
- 0.78 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat, parfum, water, coumarine, limoneen, alpha-isomethyl ionon, linalool, benzylsalicylaat, benzylcinnamaten, benzylbenzoaat, cinnamal, citronellol
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6298043160766
- Model
- Love in Paris
- Gewicht
- 0.78 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat, parfum, water, coumarine, limoneen, alpha-isomethyl ionon, linalool, benzylsalicylaat, benzylcinnamaten, benzylbenzoaat, cinnamal, citronellol
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6298043160766
Gaat ook goed samen met

Riiffs Zenith, pure parfum, uniseks, 100 ml
€ 254,90/1l
€ 25,49
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Paris Corner Eshal Vanille, 100 ml eau de parfum voor dames, authentiek parfum uit Dubai
€ 276,50/1l
€ 27,65
Verkoper: NutraBestBG

Lattafa Ana Abiyedh Passion, eau de parfum voor dames, 60 ml
€ 312,33/1l
€ 19,28
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,74
Verkoper: ParfumGroup

Maison Asrar: Vanilla Aura
€ 398,90/1l
€ 39,89
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl

Afnan 9 pm Night Out, Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 399,00/1l
€ 42,00
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 39,90
Verkoper: DUBAISTORE

Collection Prestige Absoluta No.9 Sultan, extract de parfum, 20 ml
€ 1.182,50/1l
€ 26,33
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 23,65
Verkoper: somnia24

Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 370,10/1l
€ 37,01
Verkoper: ParfumGroup

Afnan - Supremacy In Heaven Eau de Parfum, 100 ml
€ 416,10/1l
€ 41,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Paris Corner Khair Felicity Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 253,30/1l
€ 25,33
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: Dasfarinas

French Avenue Amber Empire, extract de parfum, 100 ml, uniseks
€ 404,50/1l
€ 40,45
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Lattafa Pride Art Of Universe Eau de Parfum 100ml
€ 350,00/1l
€ 35,00
Verkoper: DUBAISTORE

Nusuk Falak, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 0,25/1l
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Rayhaan – Italia, 100 ml
€ 320,80/1l
€ 32,08
Verkoper: NutraBestBG

French Avenue, Jasmere 2026, Nieuwe geur, 100 ml, parfumextract, NIEUW
€ 38,41
Verkoper: NutraBestBG

French Avenue Safari Breeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 360,00/1l
€ 36,00
Verkoper: LuxusAroma

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Pride Nebras Elixir Eau de Parfum 100ml
€ 278,40/1l
€ 27,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Emeer, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, bestanddelen: jeneverbessen, salie, bergamot en citroen, sandelhout, olibanum, witte thee en kardemom, patchouli, ambregris, cashmeran en cederhout
€ 335,40/1l
€ 33,54
Verkoper: ParfumGroup

Khadlaj Cream Velvet Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 220,00/1l
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 490,00/1l
€ 49,00
Verkoper: DUBAISTORE

French Avenue | Aether | 100 ml
€ 4.044,00/1l
€ 40,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
€ 300,00/1l
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Opulent Dubai, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, vloeibare parfum, met de geurnoten: gember, grapefruit, citroen, mango, cederhout, jasmijn, viooltje
€ 200,70/1l
€ 20,07
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Jouri Eau de Parfum 100 ml – Fruitig-bloemig
€ 303,40/1l
€ 30,34
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Atheeri, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Jasmin, Orchidee, 1 Stück(e)
€ 390,00/1l
€ 39,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Nebras Eau de Parfum, 100 ml
€ 236,80/1l
€ 23,68
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
€ 283,70/1l
€ 28,37
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
€ 3.638,00/1l
€ 36,38
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Maison Asrar, Vanilla Voyage, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 350,90/1l
€ 35,09
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 26 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(492)Aantal beoordelingen: 492
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l