4,0



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Nog maar 5 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Lattafa - Love In Paris Eau de Parfum€ 284,40/1l
€ 28,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer informatie over deze advertentie
M.Micallef Secrets of Love Sensual Eau de Parfum 100 ml, uniseks€ 1.081,20/1l
€ 108,12
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Chopard, Love Chopard, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml€ 624,00/1l
€ 62,40
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Armaf - The Pride Of Armaf voor Heren, Eau de Parfum, 100 ml€ 312,60/1l
€ 31,26
Verkoper: PerfumTraders

Lattafa Kashan, parfum voor dames, 100 ml
€ 246,70/1l
€ 24,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Armaf The Pride of Armaf Pour Femme Eau de Parfum, 100 ml (voor dames)
€ 317,50/1l
€ 31,75
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Korloff In Love Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 521,20/1l
€ 52,12
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Nina Ricci LOVE IN PARIS Eau de Parfum, 50 ml
€ 905,00/1l
€ 45,25
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Pride Thouq Eau De Parfum 80 ml (unisex)
€ 367,00/1l
€ 29,36
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Chopard, Love Chopard, eau de parfum, voor dames, 50 ml
€ 901,00/1l
€ 45,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Convivium Paris Pink Love, parfum extract, unisex, 50 ml
€ 480,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Lattafa Pride Lahdath Eau de Parfum, 80 ml (unisex)
€ 451,25/1l
€ 36,10
Verkoper: NutraBestBG

Lattafa Fakhar, Lattafa Pride: Lichaamspray voor dames, 250 ml
€ 124,40/1l
€ 12,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

M. Micallef Secrets of Love, parfumconcentraat (EdP), sprayflacon
€ 1.521,87/1l
€ 114,14
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Rue Broca - Pride Homme Eau de Parfum, 100 ml
€ 253,10/1l
€ 25,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Pride Wajood Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 302,40/1l
€ 30,24
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Pride Nebras Elixir Eau de Parfum 100ml
€ 278,40/1l
€ 27,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Convivium Paris - Ismahane: Parfumextract
€ 480,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Lattafa Pride Affection Eau de Parfum unisex 100 ml
€ 219,90/1l
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Chopard, Love Chopard, eau de parfum, voor dames, 30 ml
€ 1.672,33/1l
€ 50,17
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Lattafa Pride Love in Paris Eau de Parfum 100 ml
Lattafa Pride Love in Paris Eau de Parfum is een elegante en romantische geur die de sfeer van de stad van de liefde vastlegt. De samenstelling combineert fruitige frisheid met een luxueus bloemenboeket en een warme, romige basis. Het resultaat is een vrouwelijke geur met een moderne uitstraling, die geschikt is voor zowel dagelijks gebruik als voor speciale gelegenheden.
De opening is verfrissend met sappige fruitnoten, die de parfum een levendige en stralende frisheid geven. In het hart ontvouwt zich een harmonieuze combinatie van edele bloemen, die zorgt voor elegantie en verfijning. De bloemige akkoorden geven de geur een zachte, romantische toets.
De basis van vanille, muskus en warme houtnoten maakt de samenstelling af met een sensuele diepte. Love in Paris laat een langdurig, zacht geurspoor achter en benadrukt de vrouwelijke uitstraling van de drager.
- Topnoten: Bergamot, Mandarijn, Peer
- Hartnoten: Roos, Jasmijn, Oranjebloesem
- Basisnoten: Vanille, Muskus, Sandelhout, Amber
Geurfamilie: Bloemig – Fruitig – Gourmand – Muskusachtig
34.99
Lattafa Pride
Alle producten
6295157380011
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Niet beschikbaar. Controleer de informatie op de verpakking. Let op: de samenstelling is de verantwoordelijkheid van de fabrikant. Controleer de informatie op de verpakking, aangezien er wijzigingen mogelijk zijn.
- Fabrikant
- Lattafa Pride
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 6295157380011
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Niet beschikbaar. Controleer de informatie op de verpakking. Let op: de samenstelling is de verantwoordelijkheid van de fabrikant. Controleer de informatie op de verpakking, aangezien er wijzigingen mogelijk zijn.
- Fabrikant
- Lattafa Pride
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 6295157380011
Gaat ook goed samen met

Maison Asrar, Vanilla Voyage, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 350,90/1l
€ 35,09
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Riiffs Zenith, pure parfum, uniseks, 100 ml
€ 254,90/1l
€ 25,49
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Nusuk Falak, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 0,25/1l
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Ana Abiyedh Passion, eau de parfum voor dames, 60 ml
€ 312,33/1l
€ 19,28
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,74
Verkoper: ParfumGroup

Maison Asrar: Vanilla Aura
€ 398,90/1l
€ 39,89
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl

Riiffs Elyssia Aura, pure parfum, uniseks, 100 ml
€ 262,00/1l
€ 26,20
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

PARIS CORNER Fayora, 100 ml, damesparfum
€ 329,10/1l
€ 32,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Riiffs Taif, een uniseks parfum, 100 ml
€ 268,00/1l
€ 26,80
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
€ 283,70/1l
€ 28,37
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Musamam White Intense, voor dames, 100 ml
€ 311,70/1l
€ 31,17
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Atheeri, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Jasmin, Orchidee, 1 Stück(e)
€ 390,00/1l
€ 39,00
Verkoper: DUBAISTORE

Khadlaj Island, uniseks parfum, 100 ml, eau de parfum
€ 282,50/1l
€ 28,25
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Victoria, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Neroli, Vanille
€ 205,20/1l
€ 20,52
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Habik for Women, Frauen, 100 ml
€ 192,00/1l
€ 23,48
-18%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 19,20
Verkoper: ParfumGroup

MAISON ASRAR Milky Way Eau de Parfum, 100 ml
€ 366,90/1l
€ 36,69
Verkoper: NutraBestBG

Paris Corner | Rifaaqat | 85 ml
€ 4.151,76/1l
€ 35,29
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, 1 Stück(e)
€ 245,20/1l
€ 24,52
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
€ 299,60/1l
€ 29,96
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Rayhaan Pacific Aloha Eau de Parfum, 100 ml
€ 312,30/1l
€ 35,00
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 31,23
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Nasheet, uniseks eau de parfum, 100 ml
€ 240,00/1l
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 370,10/1l
€ 37,01
Verkoper: ParfumGroup

Riiffs Freeze Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 277,40/1l
€ 27,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Sehr Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 236,70/1l
€ 23,67
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Mayar Cherry Intense Eau de Parfum, Unisex, 100 ml
€ 262,00/1l
€ 26,20
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Paris Corner - Bayn Al Asrar Eau de Parfum, 80 ml
€ 394,00/1l
€ 31,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Swiss Arabian Incense 01 Extrait de Parfum 50 ml (unisex)
€ 1.305,80/1l
€ 65,29
Verkoper: somnia24
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
50% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
50%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%50% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
50%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 10 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 1 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(492)Aantal beoordelingen: 492
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l