ATTITUDE Super Leaves deodorant Pear Amber 75 g ATTITUDE

€ 14,04

€ 12,99-7%

€ 173,20 / 1kg

plus € 6,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Wees er snel bij!
Deodorants & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Attitude Men Deodorant Amber & Citrus (75 gr)
Attitude Men Deodorant Amber & Citrus (75 gr)
€ 67,52/1kg
€ 20,02
-51%
€ 9,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Super Leaves Plasticvrije Deodorant met Citroenbladeren - ATTITUDE
Super Leaves Plasticvrije Deodorant met Citroenbladeren - ATTITUDE
€ 211,65/1l
€ 17,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Extase, Deodorant Flowers, 150 ml
Extase, Deodorant Flowers, 150 ml
€ 11,30/1kg
€ 2,33
-3%
€ 2,26
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Salt Of The Earth Natural Deodorant Spray, Ocean & Coconut (100 ml)
Salt Of The Earth Natural Deodorant Spray, Ocean & Coconut (100 ml)
€ 78,60/1l
€ 8,07
-2%
€ 7,86
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Deodorant spray Fresh Mint & Cedarwood, 125 ml
Deodorant spray Fresh Mint & Cedarwood, 125 ml
€ 82,96/1l
€ 10,37
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Deodorant met bloemengeur - 150 ml
Deodorant met bloemengeur - 150 ml
€ 15,07/1l
€ 2,33
-3%
€ 2,26
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van 8 x 4 Deospray – Frozen Berry 150 ml
8 x 4 Deospray – Frozen Berry 150 ml
€ 229,60/1l
€ 11,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fairy Secret - deodorant en sprays, 150 ml
Fairy Secret - deodorant en sprays, 150 ml
€ 33,33/1l
€ 5,00
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Malizia Donna Sensual Blue deodorant, 100 ml
Malizia Donna Sensual Blue deodorant, 100 ml
€ 23,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,46
-5%
€ 2,33
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Chanson Deau 200ml Deodorant
Chanson Deau 200ml Deodorant
€ 49,30/1l
€ 9,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rexona Deo Spray Flower Fresh, 150 ml
Rexona Deo Spray Flower Fresh, 150 ml
€ 21,00/1l
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Salt Of The Earth Natural Deodorant Spray, Amber & Sandalwood (100 ml)
Salt Of The Earth Natural Deodorant Spray, Amber & Sandalwood (100 ml)
€ 78,60/1l
€ 7,86
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Salt Of The Earth Natural Deodorant Roll On, Unscented, Parfumvrij (75 ml)
Salt Of The Earth Natural Deodorant Roll On, Unscented, Parfumvrij (75 ml)
€ 93,33/1l
€ 7,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van EXTASE Deodorant-lichamspray MAGNOLIA, 150 ml
EXTASE Deodorant-lichamspray MAGNOLIA, 150 ml
€ 15,07/1l
€ 2,33
-3%
€ 2,26
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Salt Of The Earth Natural Deodorant Roll On, Lavender & Vanilla (75 ml)
Salt Of The Earth Natural Deodorant Roll On, Lavender & Vanilla (75 ml)
€ 106,40/1l
€ 8,20
-2%
€ 7,98
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ATTITUDE Super Leaves Plastic Vrij Deodorant met Olijfbladeren
ATTITUDE Super Leaves Plastic Vrij Deodorant met Olijfbladeren
€ 211,65/1l
€ 17,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van Williams - WILLIAMS ICE BLUE deodorantverdamper, 200 ml
Williams - WILLIAMS ICE BLUE deodorantverdamper, 200 ml
€ 67,30/1l
€ 13,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Niyok Deo/antitranspirant Light Ocean (40 ml)
Niyok Deo/antitranspirant Light Ocean (40 ml)
€ 218,25/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,73
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ataba Minerale Deodorant Pumpspray, 125 ml
Ataba Minerale Deodorant Pumpspray, 125 ml
€ 74,80/1l
€ 9,35
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dove Deodorantspray - 150 ml - poederzacht
Dove Deodorantspray - 150 ml - poederzacht
€ 66,80/1l
€ 3,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

ATTITUDE Super Leaves deodorant Pear & Amber 75 g ATTITUDE ATTITUDE Super Leaves deodorant Pear & Amber 75 g ATTITUDE Super Leaves deodorant in Pear & Amber is een vaste deodorant met een warme, fruitige geur. De formule is aluminiumvrij, vegan en verpakt in plasticvrij karton. De deodorant is ontwikkeld om ongewenste lichaamsgeur te helpen neutraliseren en biedt een comfortabel, fris gevoel voor dagelijks gebruik. De geur combineert het zachte, frisse karakter van peer met de warme diepte van amber. Dankzij het vaste formaat is de deodorant handig in gebruik thuis, onderweg of op het werk. Het is een praktische keuze voor wie een deodorant zoekt zonder aluminiumzouten en met een meer bewuste verpakking. Kenmerken - Vaste deodorant met Pear & Amber geur - Aluminiumvrij en vegan - Plasticvrije kartonnen verpakking - Voor dagelijks gebruik onder de oksels - Inhoud: 75 g

Blijf de hele dag fris met deze veganistische deodorantstick, gecertificeerd door de EWG, die voor 95% bestaat uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong. Het is aluminiumvrij en combineert baking soda voor effectieve geurneutralisatie met maïsmeel om overtollig vocht op te nemen en tegelijkertijd de huid te verzorgen. De formule is verrijkt met sheaboter, die zorgt voor langdurig comfort en de huid zacht en verzorgd maakt. Dankzij de romige textuur is de deodorant gemakkelijk aan te brengen en laat het geen plakkerig gevoel achter. Extracten van waterkers kalmeren irritaties, terwijl ricinusolie de huid verzacht en glad maakt. De warme, fruitige geur combineert zoete perennoten met de subtiele diepte van amber, wat resulteert in een aangename, verfijnde ervaring. De deodorant biedt langdurige bescherming zonder de natuurlijke processen van de huid te verstoren. Dit product is van een merk dat vermeld staat in het "Beauty Without Bunnies"-programma van People for the Ethical Treatment of Animals (PETA), een programma voor merken die verklaren dat hun producten niet op dieren zijn getest.
Gewicht
75 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Zea Mays (Maïs) zetmeel, Cocos Nucifera (Kokos) olie, Capryl/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Copernicia Cerifera (Carnaubawas), Butyrospermum Parkii (Shea) boter, Natriumbicarbonaat, Oryza Sativa (Rijst) zemelwas, Triethylcitraat, Zinkricinoleaat, Magnesiumhydroxide, Gehydrogeneerde ricinusolie, Helianthus Annuus (Zonnebloem) zaadolie, Aqua / Water / Eau, Tocopherol, Nasturtium Officinale (Waterkers) extract, Tropaeolum Majus (Indische waterkers) extract, Alpha-Ionon*, Geranylacetaat*
Fabrikant
Attitude One
Aantal stuks
1
EAN
0626232119794
626232119794

Gewicht
75 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Zea Mays (Maïs) zetmeel, Cocos Nucifera (Kokos) olie, Capryl/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Copernicia Cerifera (Carnaubawas), Butyrospermum Parkii (Shea) boter, Natriumbicarbonaat, Oryza Sativa (Rijst) zemelwas, Triethylcitraat, Zinkricinoleaat, Magnesiumhydroxide, Gehydrogeneerde ricinusolie, Helianthus Annuus (Zonnebloem) zaadolie, Aqua / Water / Eau, Tocopherol, Nasturtium Officinale (Waterkers) extract, Tropaeolum Majus (Indische waterkers) extract, Alpha-Ionon*, Geranylacetaat*
Fabrikant
Attitude One
Aantal stuks
1
EAN
0626232119794
626232119794
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SBT LifeRepair Cell Nutrition 48H Biologische Deodorant, verzachtend en irritatie verminderend (75 ml)
SBT LifeRepair Cell Nutrition 48H Biologische Deodorant, verzachtend en irritatie verminderend (75 ml)
€ 266,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
20% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: KDrogerie
Productafbeelding van Armani Acqua di Gio Homme Deo Stick 75 g
Armani Acqua di Gio Homme Deo Stick 75 g
€ 293,73/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 22,03
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Boss Bottled Deodorant Spray, 150 ml
Boss Bottled Deodorant Spray, 150 ml
€ 111,93/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 16,79
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Vichy Homme deodorant, 24 uur lang ultra-frisse werking, 2 x 100 ml
Vichy Homme deodorant, 24 uur lang ultra-frisse werking, 2 x 100 ml
€ 158,25/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gosh DNA 4 Deodorant spray, 150ml - Verfrissende verzorging met een langdurig effect, voor absolute zekerheid de hele dag door.
Gosh DNA 4 Deodorant spray, 150ml - Verfrissende verzorging met een langdurig effect, voor absolute zekerheid de hele dag door.
€ 85,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Thierry Mugler Alien, parfum voor vrouwen, geurige deodorant, spray-deodorant, spray, 100 ml, universele verpakking
Thierry Mugler Alien, parfum voor vrouwen, geurige deodorant, spray-deodorant, spray, 100 ml, universele verpakking
€ 506,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,63
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Marbert Man Classic Deodorantspray, 125 ml, nieuw, etiket licht beschadigd
Marbert Man Classic Deodorantspray, 125 ml, nieuw, etiket licht beschadigd
€ 163,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 20,40
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Versace Man Eau Fraiche, mannenparfum, geparfumeerd deodorant, spray-deodorant, 100 ml, 1 stuk, 1 mm
Versace Man Eau Fraiche, mannenparfum, geparfumeerd deodorant, spray-deodorant, 100 ml, 1 stuk, 1 mm
€ 437,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 43,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alpa - Alpa Francovka Lesana, alcoholische kruidenoplossing, 1000 ml
Alpa - Alpa Francovka Lesana, alcoholische kruidenoplossing, 1000 ml
€ 15,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 15,67
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van 6x Axe Deospray – Kenobi Aqua Bergamot 150 ml
6x Axe Deospray – Kenobi Aqua Bergamot 150 ml
€ 448,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 22,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nivea Men Cool Kick Deodorantroller, 50 ml
Nivea Men Cool Kick Deodorantroller, 50 ml
€ 35,60/1l
€ 2,35
-24%
€ 1,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BAC Cool Energy Deodorant voor mannen, 150 ml
BAC Cool Energy Deodorant voor mannen, 150 ml
€ 68,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
€ 1.091,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 21,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tabac Anti-perspirant Deodorant Spray (200 ml)
Tabac Anti-perspirant Deodorant Spray (200 ml)
€ 63,80/1l
€ 12,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eau Lancaster Deodorant Crème, tube van 125 ml
Eau Lancaster Deodorant Crème, tube van 125 ml
€ 133,04/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 16,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dsquared2 Wood, mannen, geparfumeerde deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, bergamot, citroen, mandarijn
Dsquared2 Wood, mannen, geparfumeerde deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, bergamot, citroen, mandarijn
€ 343,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Le Male, voor heren, geurige deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, munt
Jean Paul Gaultier Le Male, voor heren, geurige deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, munt
€ 160,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,09
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Acqua di Parma Deodorant Colonia, Unisex, Deodorant, Vast deodorant, Stift, 75 ml, Universeel
Acqua di Parma Deodorant Colonia, Unisex, Deodorant, Vast deodorant, Stift, 75 ml, Universeel
€ 421,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,59
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Bestseller
Productafbeelding van Parfémy Blue Stratos, lichaamsspray, 150 ml
Parfémy Blue Stratos, lichaamsspray, 150 ml
€ 13,33/1l
€ 2,07
-3%
€ 2,00
Verkoper: Avanti_Shop
Bestseller
Productafbeelding van Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
€ 61,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, geurige deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, universeel
Dior Sauvage, voor heren, geurige deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, universeel
€ 289,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 43,41
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorantspray, voor heren, 150 ml
Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorantspray, voor heren, 150 ml
€ 125,13/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Old Spice | Deodorant Stick - 73 g - Sandelhout & Cipres - Antiperspirant - Timber Line - Verzorging voor mannen
Old Spice | Deodorant Stick - 73 g - Sandelhout & Cipres - Antiperspirant - Timber Line - Verzorging voor mannen
€ 219,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Fa Deospray - Caribische Lemon, 150 ml
Fa Deospray - Caribische Lemon, 150 ml
€ 38,80/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Paris Corner Rifaaqat Eau de Parfum, uniseks, 85 ml
Paris Corner Rifaaqat Eau de Parfum, uniseks, 85 ml
€ 52,25/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Adidas Deo Spray 200Ml Ice Dive
Adidas Deo Spray 200Ml Ice Dive
€ 15,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,13
-2%
€ 3,04
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Payot, Optimale, Antitranspirant, Deodorant, Roller, Voor Heren, 75 ml
Payot, Optimale, Antitranspirant, Deodorant, Roller, Voor Heren, 75 ml
€ 158,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,91
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van HIDROFUGAL 9705 CLASSIC, verstuiver, deodorant spray, 75,0 ml
HIDROFUGAL 9705 CLASSIC, verstuiver, deodorant spray, 75,0 ml
€ 176,67/1l
€ 13,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ducray Hidrosis Controlecrème, 50 ml
Ducray Hidrosis Controlecrème, 50 ml
€ 439,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Paco Rabanne Lady Million Deodorant Spray (150 ml)
Paco Rabanne Lady Million Deodorant Spray (150 ml)
€ 203,93/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 30,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hermes Terre d'Hermès, Heren, Deodorant, Deodorant in spuitbus, Spray, 150 ml, Inhoudstoffen: Alcohol, Aqua, Propyleenglycol, Parfum, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Ethylhexyl...
Hermes Terre d'Hermès, Heren, Deodorant, Deodorant in spuitbus, Spray, 150 ml, Inhoudstoffen: Alcohol, Aqua, Propyleenglycol, Parfum, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Ethylhexyl...
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 31,09
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 207,27/1l
Productafbeelding van Tabac Original anti-perspirant spray (200 ml)
Tabac Original anti-perspirant spray (200 ml)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 11,22
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 56,10/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,00
-16%
€ 33,37
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,47/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van INCIA Natuurlijke Roll-on Deodorant voor Gevoelige Huid, 50 ml
INCIA Natuurlijke Roll-on Deodorant voor Gevoelige Huid, 50 ml
€ 24,90
-3%
€ 24,15
Verkoper: Exporgin
€ 483,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van INCIA Natuurlijke roll-on deodorant voor heren, 50 ml
INCIA Natuurlijke roll-on deodorant voor heren, 50 ml
€ 24,90
-3%
€ 24,15
Verkoper: Exporgin
€ 483,00/1l
Productafbeelding van Lady Speed Stick Wild Freesia, droge, onzichtbare anti-transpirant – Set van 6 stuks - 6 x 65g
Lady Speed Stick Wild Freesia, droge, onzichtbare anti-transpirant – Set van 6 stuks - 6 x 65g
€ 24,99
-20%
€ 19,99
Verkoper: Lemonbite
€ 51,26/1l
Productafbeelding van Old Spice | Deodorantstift - Kokospalm - 73g - Geur van palmen - Old Spice Fiji
Old Spice | Deodorantstift - Kokospalm - 73g - Geur van palmen - Old Spice Fiji
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
€ 205,34/1l
Productafbeelding van Lady Speed Stick Wild Freesia, droge, geurloze anti-transpirant – Set van 5 stuks - 5 x 65g
Lady Speed Stick Wild Freesia, droge, geurloze anti-transpirant – Set van 5 stuks - 5 x 65g
€ 20,59
-9%
€ 18,59
Verkoper: Lemonbite
€ 57,20/1l
Productafbeelding van Lady Speed Stick Wild Freesia, droge, onzichtbare anti-transpirant – Set van 5 stuks - 5 x 39,6g
Lady Speed Stick Wild Freesia, droge, onzichtbare anti-transpirant – Set van 5 stuks - 5 x 39,6g
€ 17,99
-5%
€ 16,99
Verkoper: Lemonbite
€ 85,81/1l
Productafbeelding van Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 72,24/1l
Productafbeelding van Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,29
Verkoper: Lemonbite
€ 82,76/1l
Productafbeelding van Deodorant, Arm & Hammer, Essentials Natural Juniper Berry, zonder aluminium, zonder parabenen, geurcontrole, 71 g
Deodorant, Arm & Hammer, Essentials Natural Juniper Berry, zonder aluminium, zonder parabenen, geurcontrole, 71 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 59,90/1l
Productafbeelding van Aluminiumvrije deodorant stick, rosmarijn en lavendel, ARM&HAMMER, 71 g
Aluminiumvrije deodorant stick, rosmarijn en lavendel, ARM&HAMMER, 71 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 98,45/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer Essentials vaste deodorant, 71g | Zonder aluminium | Citrus-sinaasappelgeur
Arm & Hammer Essentials vaste deodorant, 71g | Zonder aluminium | Citrus-sinaasappelgeur
€ 6,99
-14%
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 84,37/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Geurloze Deodorant Stick 71g - Essentials Unscented - Aluminiumvrij
Arm & Hammer - Geurloze Deodorant Stick 71g - Essentials Unscented - Aluminiumvrij
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 84,37/1l
Productafbeelding van Fiji Old Spice deodorant stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
Fiji Old Spice deodorant stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 164,59/1l
Productafbeelding van Lady Speed Stick Wild Freesia, droge, onzichtbare anti-transpirant – Set van 4 stuks - 4 x 39,6g
Lady Speed Stick Wild Freesia, droge, onzichtbare anti-transpirant – Set van 4 stuks - 4 x 39,6g
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 88,32/1l
Productafbeelding van Old Spice | Deodorant Stick - 73 g - Sandelhout & Cipres - Antiperspirant - Timber Line - Verzorging voor mannen
Old Spice | Deodorant Stick - 73 g - Sandelhout & Cipres - Antiperspirant - Timber Line - Verzorging voor mannen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
€ 219,04/1l
Productafbeelding van Lady Speed Stick Wild Freesia, droge, onzichtbare anti-transpirant – Set van 4 stuks - 4 x 65g
Lady Speed Stick Wild Freesia, droge, onzichtbare anti-transpirant – Set van 4 stuks - 4 x 65g
€ 15,99
-6%
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
€ 57,65/1l
Bestseller
Productafbeelding van Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 117,53/1l