Colgate Cavity Protection 28g | Tandpasta voor op reis | Bescherming tegen gaatjes met fluoride

€ 1,49

€ 53,21 / 1l

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Wees er snel bij!
Tandpasta's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
€ 42,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,56
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van SPLAT - Tandpasta - 3-stuks verpakking - Met biocalcium - Remineraliserend - Zonder fluoride
SPLAT - Tandpasta - 3-stuks verpakking - Met biocalcium - Remineraliserend - Zonder fluoride
€ 56,63/1l
€ 16,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van SPLAT - Tandpasta - 4-stuks verpakking - Active - Bescherming van het tandvlees - Remineralisatie
SPLAT - Tandpasta - 4-stuks verpakking - Active - Bescherming van het tandvlees - Remineralisatie
€ 46,47/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van SPLAT - Tandpasta - 2 stuks - Medische kruiden - Tandvleesbescherming met kruiden
SPLAT - Tandpasta - 2 stuks - Medische kruiden - Tandvleesbescherming met kruiden
€ 59,95/1l
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Colgate - Anti-Cariës Tandpasta met Fluoride 70g - Cavity Protection
Colgate - Anti-Cariës Tandpasta met Fluoride 70g - Cavity Protection
€ 28,43/1l
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Colgate Cavity Protection tandpasta, 75 ml
Colgate Cavity Protection tandpasta, 75 ml
€ 119,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Cavity Protection (75 ml)
Colgate Tandpasta Cavity Protection (75 ml)
€ 20,13/1l
€ 1,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, met fluoride, 75 ml
Tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, met fluoride, 75 ml
€ 164,80/1l
€ 12,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Maximum Cavity Protection (100 ml)
Colgate Tandpasta Maximum Cavity Protection (100 ml)
€ 17,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Colgate tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, 75 ml - voordeelverpakking - 20 stuks
Colgate tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, 75 ml - voordeelverpakking - 20 stuks
€ 545,77/1kg
€ 70,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Tandpasta ter bescherming tegen gaatjes
Tandpasta ter bescherming tegen gaatjes
€ 18,93/1l
€ 1,47
-3%
€ 1,42
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
€ 42,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Aquafresh Tandpasta Coolmint – Verfrissend en beschermend – Voordeelverpakking – 5 tubes - 1 stuk
Aquafresh Tandpasta Coolmint – Verfrissend en beschermend – Voordeelverpakking – 5 tubes - 1 stuk
€ 66,56/1l
€ 41,95
-28%
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Meridol tandpasta voor de bescherming van het tandvlees, 75 ml
Meridol tandpasta voor de bescherming van het tandvlees, 75 ml
€ 34,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,58
-3%
€ 3,47
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Fluocaril tandpasta met muntsmaak, ter preventie van tandbederf, 2 x 125 ml
Fluocaril tandpasta met muntsmaak, ter preventie van tandbederf, 2 x 125 ml
€ 59,84/1l
€ 21,43
-30%
€ 14,96
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Tandpasta zubní pasta ter bescherming tegen gaatjes, 75 ml - Ecodenta
Tandpasta zubní pasta ter bescherming tegen gaatjes, 75 ml - Ecodenta
€ 63,87/1l
€ 4,79
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Tandpasta Caries Protection, blekende werking, 75 ml
Tandpasta Caries Protection, blekende werking, 75 ml
€ 158,93/1l
€ 11,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Parodontax - Tandpasta tegen bloedingen, met fluoride, 75 ml
Parodontax - Tandpasta tegen bloedingen, met fluoride, 75 ml
€ 21,27/1kg
€ 21,27
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Meridol tandpasta voor bescherming van het tandvlees en milde wittering, 75 ml
Meridol tandpasta voor bescherming van het tandvlees en milde wittering, 75 ml
€ 46,27/1l
€ 3,58
-3%
€ 3,47
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Colgate Tandpasta, maximale bescherming tegen gaatjes, 100 ml - Voordeelverpakking - 15 stuks
Colgate Tandpasta, maximale bescherming tegen gaatjes, 100 ml - Voordeelverpakking - 15 stuks
€ 39,30/1l
€ 73,95
-20%
€ 58,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de tandpasta voor het hele gezin – Colgate Cavity Protection tandpasta in een handig reisformaat van 28 gram. Deze fluoridetandpasta biedt optimale bescherming tegen tandbederf en zorgt dankzij de verfrissende muntensmaak voor een fris gevoel in de mond.


Productoverzicht: De Colgate Cavity Protection tandpasta is een onmisbare hulp voor uw dagelijkse mondhygiëne. Dankzij het actieve fluor versterkt deze tandpasta het tandglazuur en beschermt het effectief tegen tandbederf en schadelijke zuren uit voeding. Dankzij de compacte, kleine verpakking is deze ideaal voor onderweg en zorgt ervoor dat u ook tijdens het reizen goed voor uw gebit kunt zorgen.
Belangrijkste kenmerken en specificaties: De Colgate Cavity Protection tandpasta biedt een aantal functies waardoor het een uitstekende keuze is voor effectieve mondverzorging.
  • Maximale bescherming: Actief fluor beschermt betrouwbaar tegen tandbederf en draagt bij aan de lange termijn gezondheid van uw tanden.
  • Versterking van het tandglazuur: Bevordert de remineralisatie van het tandglazuur, waardoor het versterkt en beter bestand is tegen schadelijke invloeden.
  • Grondige reiniging: Verwijdert tandplak en aanslag, die kunnen leiden tot de vorming van tandsteen, en zorgt zo voor een fris gevoel in de mond.
  • Aangename smaak: De klassieke, frisse muntensmaak verfrist de adem en zorgt voor een langdurig fris gevoel.
  • Ideaal voor reizen: De tandpasta in reisformaat van 28 gram past perfect in elke koffer of tas, zodat u ook onderweg goed voor uw tanden kunt zorgen.
Technische specificaties:
  • Gewicht: 28 g
  • Inhoud: 28 ml
  • Cosmetische ingrediënten: Monofluorfosfaatnatrium (fluor)
Aanvullende technische informatie:
Tandpasta Colgate is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 2 jaar. Het is verpakt in een praktische, kleine tube, die hygiënisch en handig is. Deze tandpasta met fluoride bevat alle essentiële ingrediënten voor het behouden van gezonde tanden en tandvlees.
Voordelen en gebruik:Met tandpasta Colgate Cavity Protection kies je voor maximale veiligheid en bescherming van je tanden. Deze tandpasta tegen tandbederf is ideaal voor dagelijks gebruik, biedt een effectieve oplossing tegen tandbederf en zorgt tegelijkertijd voor een verfrissend gevoel in de mond dankzij de heerlijke muntsmaak.
Productvoordelen:
  • Effectieve bescherming tegen tandbederf: Beschermt uw tanden tegen tandbederf en versterkt het tandglazuur.
  • Frisse adem: De muntsmaak zorgt voor een langdurig fris gevoel in de mond.
  • Handig reisformaat: Ideaal voor onderweg, past in elke tas.
  • Geschikt voor het hele gezin: Voor volwassenen en kinderen vanaf 2 jaar.
  • Bewezen kwaliteit:Tandpasta Colgate is synoniem voor bewezen kwaliteit in mondverzorging.

Waarom dit product kiezen:Kies voor tandpasta Colgate Cavity Protection om uw tanden de beste bescherming te bieden. Deze tandpasta met fluoride is niet alleen effectief tegen tandbederf, maar zorgt ook voor een fris gevoel in de mond. Perfect voor het hele gezin en ideaal voor onderweg – tandpasta in reisformaat is de ideale metgezel voor uw mondhygiëne.
Gewicht
28 g
Inhoud
28 ml
Fabrikant
EAN
0035000511119
35000511119

Gewicht
28 g
Inhoud
28 ml
Fabrikant
EAN
0035000511119
35000511119
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zendium Tandpasta classic (75 ml)
Zendium Tandpasta classic (75 ml)
€ 41,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,38
-7%
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
€ 179,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van DoTerra On Guard Natuurlijke Tandpasta voor Witte Tanden, 113 g - Vrij van fluoride, bleekt tanden
DoTerra On Guard Natuurlijke Tandpasta voor Witte Tanden, 113 g - Vrij van fluoride, bleekt tanden
€ 560,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,00
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van GC Tooth Mousse tandpasta, 35 ml tube, aardbei (SUB)
GC Tooth Mousse tandpasta, 35 ml tube, aardbei (SUB)
€ 971,14/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 33,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
€ 23,51/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
€ 143,87/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,79
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
€ 1,96/1l
€ 1,92
-8%
€ 1,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Meridol Parodont Expert tandpasta, 75 ml
Meridol Parodont Expert tandpasta, 75 ml
€ 53,20/1l
€ 4,12
-3%
€ 3,99
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van DEPURDENT Clean & Polish tandpasta voor het reinigen van tanden, verwijdert tandplak en tandverkleuringen en heeft een polerende werking. Tube van 75 ml
DEPURDENT Clean & Polish tandpasta voor het reinigen van tanden, verwijdert tandplak en tandverkleuringen en heeft een polerende werking. Tube van 75 ml
€ 140,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,53
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Dabur tandpasta met berensap, 100g. Bevat berensap voor gezonde tanden en tandvlees
Dabur tandpasta met berensap, 100g. Bevat berensap voor gezonde tanden en tandvlees
€ 83,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 3M Clinpro tandpasta
3M Clinpro tandpasta
€ 110,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,93
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
€ 123,19/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,78
-25%
€ 5,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Tepe Pure Tandpasta Dry Mouth No Flavour (75 ml)
Tepe Pure Tandpasta Dry Mouth No Flavour (75 ml)
€ 53,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,11
-2%
€ 4,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
€ 233,17/1l
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,95
-54%
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Niacinamid tandpasta voor wittere tanden, tandpasta voor een stralende glimlach, tandpasta voor wittere tanden, natuurlijke tandpasta met niacinamide voor het bleken van tanden
Niacinamid tandpasta voor wittere tanden, tandpasta voor een stralende glimlach, tandpasta voor wittere tanden, natuurlijke tandpasta met niacinamide voor het bleken van tanden
€ 0,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Marvis Toothpaste Sensitive Gums Gentle Mint (75 ml)
Marvis Toothpaste Sensitive Gums Gentle Mint (75 ml)
€ 120,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,29
-2%
€ 9,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Siddhalepa tandpasta Supirivicky | 4 stuks
Siddhalepa tandpasta Supirivicky | 4 stuks
€ 0,00/1l
€ 23,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Bioniq White Filler tandpasta, 75 ml, crème
Bioniq White Filler tandpasta, 75 ml, crème
€ 102,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Marvis Toothpaste Ginger Mint (85 ml)
Marvis Toothpaste Ginger Mint (85 ml)
€ 8.270,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 8,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
€ 47,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,87
-2%
€ 4,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van aronal elmex 2069338007 aronal elmex Zahnfleischschutz Zahnpasta 75 ml
aronal elmex 2069338007 aronal elmex Zahnfleischschutz Zahnpasta 75 ml
€ 335,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Theramed Junior Aardbeien Fluoridetandpasta. Bescherming tegen tandbederf. 75 ml
Theramed Junior Aardbeien Fluoridetandpasta. Bescherming tegen tandbederf. 75 ml
€ 42,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
€ 51,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Swissdent Dental Cosmetics Xstain Stainless tandpasta, 100 ml
Swissdent Dental Cosmetics Xstain Stainless tandpasta, 100 ml
€ 308,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Marvis Whitening Mint, tandpasta voor het witter maken van tanden, 85 ml, voor volwassenen
Marvis Whitening Mint, tandpasta voor het witter maken van tanden, 85 ml, voor volwassenen
€ 238,12/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 20,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rembrandt Intense Stain Whitening Tandpasta, Mint, 99,2 g, 2-Pack
Rembrandt Intense Stain Whitening Tandpasta, Mint, 99,2 g, 2-Pack
€ 353,48/1l
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Bestseller
Productafbeelding van HappySoaps Tandpasta Tabs - Met Fluoride - Spearmint 62 stuks
HappySoaps Tandpasta Tabs - Met Fluoride - Spearmint 62 stuks
€ 78,14/1kg
€ 5,47
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Tandpasta, Arm & Hammer, Complete Care, met fluoride, voor diepe reiniging, bevordert de gezondheid van het tandvlees, 170 gram
Tandpasta, Arm & Hammer, Complete Care, met fluoride, voor diepe reiniging, bevordert de gezondheid van het tandvlees, 170 gram
€ 49,90/1l
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Bestseller
Productafbeelding van WELEDA Kindertandpasta (50 ml)
WELEDA Kindertandpasta (50 ml)
€ 83,00/1l
€ 4,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Theramed Junior Tandpasta Aardbei 6+ Jaar (75 ml)
Theramed Junior Tandpasta Aardbei 6+ Jaar (75 ml)
€ 45,07/1l
€ 3,47
-2%
€ 3,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Bestseller
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 42,90/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
€ 23,51/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 2-pack - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen gaatjes - Formule met baking soda
Arm & Hammer - Tandpasta, 2-pack - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen gaatjes - Formule met baking soda
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,58
Verkoper: Lemonbite
€ 28,18/1l
Productafbeelding van Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,78
-25%
€ 5,79
Verkoper: Lemonbite
€ 123,19/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 3-pack - Advance White - Witte tanden - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 3-pack - Advance White - Witte tanden - Bescherming tegen tandbederf
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,49
Verkoper: Lemonbite
€ 26,45/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Baksoda & Peroxide, Frisse Munt, Crest Whitening Tandpasta, 232 g
Baksoda & Peroxide, Frisse Munt, Crest Whitening Tandpasta, 232 g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 39,82
-82%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 30,13/1kg
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 37,20/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, beschermt tegen tandsteen, blekende werking, intensieve opheldering, 161g
Tandpasta, Crest 3D White, beschermt tegen tandsteen, blekende werking, intensieve opheldering, 161g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 59,90/1l
Productafbeelding van 3DWhite Brilliance Intense Pepermunt Crest Whitening Tandpasta, 130 gram
3DWhite Brilliance Intense Pepermunt Crest Whitening Tandpasta, 130 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 52,48
-69%
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
€ 159,90/1l
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 232 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 232 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 34,44/1l
Productafbeelding van Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
€ 82,92/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest Complete Cinnamon Expressions, kaneel smaak, 153 gram
Tandpasta, Crest Complete Cinnamon Expressions, kaneel smaak, 153 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 99,90/1l
Productafbeelding van 3D White Radiant Mint Crest Advanced Whitening tandpasta, 93 gram
3D White Radiant Mint Crest Advanced Whitening tandpasta, 93 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 9,49
Verkoper: Lemonbite
€ 102,04/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,69
Verkoper: Lemonbite
€ 39,22/1l
Productafbeelding van Crest | Tandpasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Effectieve whitening - Langdurige frisheid
Crest | Tandpasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Effectieve whitening - Langdurige frisheid
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 42,81
-74%
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 109,90/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,56
Verkoper: Lemonbite
€ 42,80/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
€ 39,97/1l