Colgate tandpasta's

224 resultaten
  • 4 & meer
  • Minder dan € 10
  • € 10 – 15
  • € 15 – 30
  • Meer dan € 30
  • Gratis bezorging
  • Alle deals
Categorie
  • Tandpasta's
  • Mondspoelingen
  • Tandenborstels
  • Tandenblekers
Productafbeelding van Colgate Cavity Protection 28g | Tandpasta voor op reis | Bescherming tegen gaatjes met fluoride
Colgate Cavity Protection 28g | Tandpasta voor op reis | Bescherming tegen gaatjes met fluoride
€ 1,49
plus € 7,99 verzendkostenBezorging wo 7 – vr 9 oktober
Verkoper: Lemonbite
€ 53,21/1l
Productafbeelding van Tandpasta Max White Purple Trio, 3 stuks van 75 ml
Tandpasta Max White Purple Trio, 3 stuks van 75 ml
€ 23,56
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorgingBezorging di 6 – do 8 oktober
Verkoper: Kpictiah
€ 104,71/1l
Productafbeelding van Tandpasta Total Original Trio, 3 x 75 ml
Tandpasta Total Original Trio, 3 x 75 ml
€ 23,84
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorgingBezorging di 6 – do 8 oktober
Verkoper: Kpictiah
€ 105,96/1l
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
€ 1,92
-8%
€ 1,76
plus € 5,95 verzendkostenBezorging wo 7 oktober
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 1,96/1l
Productafbeelding van Colgate Zahncreme TOTAL Zahncreme 75ml 6er Packung
Colgate Zahncreme TOTAL Zahncreme 75ml 6er Packung
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,00
plus € 15,99 verzendkostenBezorging za 10 – wo 14 oktober
Verkoper: Store-Germany
€ 13,33/1l
Productafbeelding van COLGATE MaxFresh + Cooling Crystal, pittige frisse tandpasta, 100 ml
COLGATE MaxFresh + Cooling Crystal, pittige frisse tandpasta, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,79
Gratis bezorgingBezorging di 6 – do 8 oktober
Verkoper: Dasfarinas
€ 48,95/1kg
Productafbeelding van Colgate Total, verfrissende tandpasta met verkoelend effect, 100 ml
Colgate Total, verfrissende tandpasta met verkoelend effect, 100 ml
€ 3,35
-2%
€ 3,25
plus € 7,90 verzendkostenBezorging za 17 – wo 21 oktober
Verkoper: Avanti_Shop
€ 32,50/1kg
Onze bestedeals
Tandpasta's & veel meer
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Max White One Luminous, 75 ml
Colgate Tandpasta Max White One Luminous, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,95
Gratis bezorgingBezorging di 13 – vr 16 oktober
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 99,75/1kg
Productafbeelding van ELMEX Anti-Karies Professional Geavanceerde Bescherming Tandpasta, 75 ml
ELMEX Anti-Karies Professional Geavanceerde Bescherming Tandpasta, 75 ml
€ 9,82
-49%
€ 4,94
plus € 7,90 verzendkostenBezorging za 17 – wo 21 oktober
Verkoper: Avanti_Shop
€ 65,87/1l
Productafbeelding van Tandpasta Advanced White Charcoal voor het witter maken van tanden, 3 x 75 ml
Tandpasta Advanced White Charcoal voor het witter maken van tanden, 3 x 75 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,94
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorgingBezorging di 6 – do 8 oktober
Verkoper: Kpictiah
€ 70,84/1l
Productafbeelding van Advanced White Whitening tandpasta, 2 x 75 ml
Advanced White Whitening tandpasta, 2 x 75 ml
€ 13,39
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorgingBezorging di 6 – do 8 oktober
Verkoper: Kpictiah
€ 89,27/1l
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Max White Crystal Mint (100 ml)
Colgate Tandpasta Max White Crystal Mint (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,78
plus € 5,95 verzendkostenBezorging wo 7 oktober
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 17,80/1l
Productafbeelding van Colgate Herbal Original Tandpasta, 75 ml
Colgate Herbal Original Tandpasta, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,11
-65%
€ 1,06
plus € 7,90 verzendkostenBezorging za 17 – wo 21 oktober
Verkoper: Avanti_Shop
€ 14,13/1l
Productafbeelding van Colgate - Tandpasta - Max White - Ultra Deep Clean Whitening - 75 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
Colgate - Tandpasta - Max White - Ultra Deep Clean Whitening - 75 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
€ 32,95
Gratis bezorgingBezorging vr 9 – di 13 oktober
Verkoper: WAYS
€ 73,22/1l
Productafbeelding van Colgate Max Booster Whitening, White Max, paars serum, 40 ml
Colgate Max Booster Whitening, White Max, paars serum, 40 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,95
Gratis bezorgingBezorging wo 14 – vr 16 oktober
Verkoper: Dilemma_Flex
€ 739,00/1l
Productafbeelding van Tandpasta met propolis voor twee personen, 2 x 75 ml
Tandpasta met propolis voor twee personen, 2 x 75 ml
€ 5,71
-10%
€ 5,12
plus € 5,95 verzendkostenBezorging wo 28 oktober – ma 2 november
Verkoper: NutraBestBG
€ 34,13/1l
Productafbeelding van COLGATE Max White Ultra Multiprotect Whitening tandpasta, 50 ml
COLGATE Max White Ultra Multiprotect Whitening tandpasta, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,12
Gratis bezorgingBezorging wo 7 – vr 9 oktober
Verkoper: SuperMerchant
€ 342,40/1l
Productafbeelding van Tandpasta Max White Expert Original, voor het witter maken van tanden, 3 x 75 ml
Tandpasta Max White Expert Original, voor het witter maken van tanden, 3 x 75 ml
€ 25,10
plus € 2,95 verzendkostenBezorging vr 23 – wo 28 oktober
Verkoper: somnia24
€ 111,56/1l
Productafbeelding van Colgate Max White Instant Tandpasta (75 ml)
Colgate Max White Instant Tandpasta (75 ml)
€ 3,47
-4%
€ 3,32
plus € 5,95 verzendkostenBezorging wo 7 oktober
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 44,27/1l
Productafbeelding van Colgate Tandpasta – Max Fresh Blue, 75 ml
Colgate Tandpasta – Max Fresh Blue, 75 ml
€ 2,84
plus € 5,95 verzendkostenBezorging wo 7 oktober
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 37,87/1l
Productafbeelding van Colgate Cavity Protection 28g | Tandpasta voor op reis | Bescherming tegen gaatjes met fluoride
Colgate Cavity Protection 28g | Tandpasta voor op reis | Bescherming tegen gaatjes met fluoride
€ 1,49
plus € 7,99 verzendkostenBezorging wo 7 – vr 9 oktober
Verkoper: Lemonbite
€ 53,21/1l
Productafbeelding van Colgate Max White Expert Cool Breeze tandpasta, originele variant, 75 ml
Colgate Max White Expert Cool Breeze tandpasta, originele variant, 75 ml
€ 14,99
Gratis bezorgingBezorging wo 7 – vr 9 oktober
Verkoper: SuperMerchant
€ 199,87/1l
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Cavity Protection (75 ml)
Colgate Tandpasta Cavity Protection (75 ml)
€ 1,51
plus € 5,95 verzendkostenBezorging wo 7 oktober
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 20,13/1l
Productafbeelding van Tandpasta Advanced White Charcoal voor het witter maken van tanden, 3 x 75 ml
Tandpasta Advanced White Charcoal voor het witter maken van tanden, 3 x 75 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,94
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorgingBezorging di 6 – do 8 oktober
Verkoper: Kpictiah
€ 70,84/1l
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Kids 6 Tot 9 Jaar (50 ml)
Colgate Tandpasta Kids 6 Tot 9 Jaar (50 ml)
€ 1,30
-5%
€ 1,23
plus € 5,95 verzendkostenBezorging wo 7 oktober
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 24,60/1l
Productafbeelding van Colgate 4324205008 Colgate MaxFresh COOLING CRYSTALS Zahnpasta 75 ml
Colgate 4324205008 Colgate MaxFresh COOLING CRYSTALS Zahnpasta 75 ml
€ 10,16
plus € 2,95 verzendkostenBezorging za 10 – do 15 oktober
Verkoper: somnia24
€ 135,47/1l
Productafbeelding van Kids tandpasta Bubble Fruit 2-5 voor kinderen, 50 ml - Colgate
Kids tandpasta Bubble Fruit 2-5 voor kinderen, 50 ml - Colgate
€ 0,78
plus € 7,90 verzendkostenBezorging za 17 – wo 21 oktober
Verkoper: Avanti_Shop
€ 15,60/1l
Productafbeelding van Colgate Advanced White Charcoal tandpasta met actieve kool, 75 ml
Colgate Advanced White Charcoal tandpasta met actieve kool, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,25
plus € 14,99 verzendkostenBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Katomix
€ 47,22/1kg
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Total Classic (75 ml)
Colgate Tandpasta Total Classic (75 ml)
€ 3,11
plus € 5,95 verzendkostenBezorging wo 7 oktober
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 41,47/1l
Productafbeelding van Colgate Tandpasta – Max Fresh Coolmint, 100 ml
Colgate Tandpasta – Max Fresh Coolmint, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,78
plus € 5,95 verzendkostenBezorging wo 7 oktober
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 17,80/1l
Productafbeelding van Colgate Cavity Protection tandpasta, 75 ml
Colgate Cavity Protection tandpasta, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorgingBezorging di 6 – do 8 oktober
Verkoper: Kpictiah
€ 119,33/1l
Productafbeelding van Colgate tandpasta voor wittere tanden, 75 ml
Colgate tandpasta voor wittere tanden, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,18
-5%
€ 3,02
plus € 14,99 verzendkostenBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Katomix
€ 40,27/1l
Productafbeelding van Colgate Zig Zag Medium Tandenborstel (1 stuk)
Colgate Zig Zag Medium Tandenborstel (1 stuk)
€ 10,20
-72%
€ 2,80
plus € 3,99 verzendkostenBezorging di 6 oktober
Verkoper: Drogisterijplus-nl
€ 28,00/1kg
Productafbeelding van Colgate, Maximale bescherming tegen tandbederf, tandpasta, 75 ml
Colgate, Maximale bescherming tegen tandbederf, tandpasta, 75 ml
€ 19,90
Gratis bezorgingBezorging wo 14 – ma 19 oktober
Verkoper: ELFEZONE
€ 265,33/1l
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Sensation White, Witte tandpasta, 75 ml
Colgate Tandpasta Sensation White, Witte tandpasta, 75 ml
€ 2,11
plus € 14,99 verzendkostenBezorging di 13 – do 15 oktober
Verkoper: Katomix
€ 28,13/1l
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Triple Action (75 ml)
Colgate Tandpasta Triple Action (75 ml)
€ 1,76
plus € 5,95 verzendkostenBezorging vr 9 oktober
Verkoper: KoopjesDrogisterij
€ 17,60/1l
Productafbeelding van Tandpasta Max White Ultra Freshness Pearls, 50 ml (voor het witter maken van tanden)
Tandpasta Max White Ultra Freshness Pearls, 50 ml (voor het witter maken van tanden)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,42
Gratis bezorgingBezorging di 13 – vr 16 oktober
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
€ 448,40/1l
Productafbeelding van Colgate Triple Action Tandpasta, Menta, Drievoudige Werking, 75 ml
Colgate Triple Action Tandpasta, Menta, Drievoudige Werking, 75 ml
€ 3,11
-65%
€ 1,06
plus € 7,90 verzendkostenBezorging za 17 – wo 21 oktober
Verkoper: Avanti_Shop
€ 14,13/1l
Productafbeelding van Colgate Cavity Protection tandpasta, 75 ml
Colgate Cavity Protection tandpasta, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorgingBezorging di 6 – do 8 oktober
Verkoper: Kpictiah
€ 119,33/1l
Actieve filters
Colgate
Voordelen bij de bezorging
Merk
Inhoud
Prijs
–
Categorie
Klantbeoordelingen