Gewicht:

500 g
  • 100 g
  • 200 g
  • 500 g
  • 1000 g
  • 2000 g

Animille Rundvleesvlies, 500g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks

€ 6,99

€ 13,98 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Hondensnacks & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Animille kippenpoten, 500g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks
Animille kippenpoten, 500g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks
€ 13,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van Animille, 10 stuks, 500g, natuurlijke, gedroogde varkensoortjes voor honden - een gezonde kauwsnack zonder conserveringsmiddelen
Animille, 10 stuks, 500g, natuurlijke, gedroogde varkensoortjes voor honden - een gezonde kauwsnack zonder conserveringsmiddelen
€ 13,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
€ 19,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van Animille Konijnenoren met vacht, 100g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille Konijnenoren met vacht, 100g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
€ 42,90/1kg
€ 4,29
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van Petmex Lamslong 500g. Een natuurlijke, smakelijke traktatie voor honden
Petmex Lamslong 500g. Een natuurlijke, smakelijke traktatie voor honden
€ 21,79
-43%
€ 12,30
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Animille gedroogde Baltische sprotjes, 1000g. Natuurlijke snacks voor honden
Animille gedroogde Baltische sprotjes, 1000g. Natuurlijke snacks voor honden
€ 29,90/1kg
€ 29,90
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van PETMEX Gedroogde spraten - lekkernijen voor honden - 500g
PETMEX Gedroogde spraten - lekkernijen voor honden - 500g
€ 26,78/1kg
€ 13,66
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PETMEX Lamsvlees snacks – Lekkernijen voor honden – 500g
PETMEX Lamsvlees snacks – Lekkernijen voor honden – 500g
€ 19,86/1kg
€ 19,20
-47%
€ 10,13
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Petmex Vlees Trainingssnacks Rundvlees 500g, een natuurlijke traktatie voor honden
Petmex Vlees Trainingssnacks Rundvlees 500g, een natuurlijke traktatie voor honden
€ 22,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,77
-42%
€ 11,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PETMEX Ziegenhuid Monobiscuitjes – Beloningen voor honden – 500g
PETMEX Ziegenhuid Monobiscuitjes – Beloningen voor honden – 500g
€ 20,78/1kg
€ 25,56
-55%
€ 11,43
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Natuurlijk hondenkauwartikel Petmex: Gedroogde kippennekken, 1 kg
Natuurlijk hondenkauwartikel Petmex: Gedroogde kippennekken, 1 kg
€ 64,23
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SYTA MICHA Puppy Kauwbotten - Kauwbotten voor honden - 13,5 cm
SYTA MICHA Puppy Kauwbotten - Kauwbotten voor honden - 13,5 cm
€ 20,66
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hondenkoekjes, trainingssnacks, vleesblokjes met kalkoen, Petmex, 500g
Hondenkoekjes, trainingssnacks, vleesblokjes met kalkoen, Petmex, 500g
€ 11,25
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PETITTO Monoproteïne vleesreepjes rundvlees - lekkernijen voor honden - 400g
PETITTO Monoproteïne vleesreepjes rundvlees - lekkernijen voor honden - 400g
€ 22,52/1kg
€ 9,46
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Pochoutjes voor honden - Mersjo koekjes met calcium en eend, 500g
Pochoutjes voor honden - Mersjo koekjes met calcium en eend, 500g
€ 96,84/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 48,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van YowUp! Hondenkoekjes, yoghurt smaak, voor honden. Natuurlijke prebiotica. 115 gram
YowUp! Hondenkoekjes, yoghurt smaak, voor honden. Natuurlijke prebiotica. 115 gram
€ 160,87/1kg
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Frigera varkensoortjes, 400 g, natuurlijke traktaties voor honden, glutenvrij
Frigera varkensoortjes, 400 g, natuurlijke traktaties voor honden, glutenvrij
€ 74,12/1kg
€ 43,30
-29%
€ 30,39
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Bugbone Honden Trainingssnacks, 100 gram
Bugbone Honden Trainingssnacks, 100 gram
€ 138,30/1kg
€ 13,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van UNISZKI Rundvleesvlies - Een heerlijke traktatie voor honden - 500g
UNISZKI Rundvleesvlies - Een heerlijke traktatie voor honden - 500g
€ 18,62/1kg
€ 10,24
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Wagg Trainingssnacks voor honden, 125g
Wagg Trainingssnacks voor honden, 125g
€ 115,54/1kg
€ 25,32
-40%
€ 15,02
Gratis bezorging
Verkoper: Nali

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

ANIMILLE Rundvleesdarm - gedroogde kauwsnacks voor honden

ANIMILLE Rundvleesdarm zijn natuurlijke hondensnacks gemaakt van 100% rundvleesdarm in een handige 500 gram verpakking. De gedroogde kauwsnacks zijn geschikt als aromatische beloning, als afleiding tussendoor en als aanvulling op het dagelijkse dieet van uw hond.

Deze kauwsnack is ontwikkeld voor honden die natuurlijke snacks met een intense rundvleessmaak waarderen. Door de zachte, langzame droging blijven de typische geur, structuur en natuurlijke eigenschappen van de rundvleesdarm behouden.

De belangrijkste voordelen

  • 100% Rundvleesdarm: een natuurlijke kauwsnack voor honden, zonder rauwleer, zonder granen en zonder onnodige toevoegingen.
  • Hoge acceptatie: de intense rundvleessmaak maakt deze hondensnacks bijzonder aantrekkelijk.
  • Zacht gedroogd: de langzame droging helpt om de aroma en de producttypische structuur te behouden.
  • Aangename kauwactiviteit: de snack helpt om de natuurlijke kauwbehoefte van de hond te bevredigen.
  • Ondersteunt de mondhygiëne: het kauwen kan tandsteen mechanisch verwijderen en het tandvlees masseren.
  • Zeer laag in vet: geschikt als natuurlijke snack als onderdeel van een uitgebalanceerd hondenvoer.
  • Hervezelbare verpakking: de zak met sluiting beschermt de aroma en maakt het gemakkelijk om de snack hygiënisch op te slaan.

Productdetails

  • Product: gedroogde rundvleesdarm voor honden
  • Merk: Animille
  • Serie: natuurlijke kauwsnacks en hondensnacks
  • Inhoud: 500 g
  • Samenstelling: 100% rundvleesdarm
  • Smaak: Rund
  • Structuur: bros, natuurlijk, gemakkelijk te portioneren
  • Vetgehalte: zeer laag
  • Productie: zachte, langzame droging
  • Herkomst van de grondstof: Polen
  • Verpakking: aroma-beschermende zak met hersluitbare sluiting

Voor welke honden is rundvleesdarm geschikt?

De gedroogde rundvleesdarm is een natuurlijke kauwsnack voor honden van alle groottes. Hij is geschikt als beloning na een wandeling, als afleiding thuis of als aanvulling op het voer. De broze structuur maakt de snack gemakkelijk te portioneren.

Voedingsadvies

Aanbieden als aanvullend voer tussen de maaltijden. De hoeveelheid aanpassen aan de grootte, leeftijd, activiteit en individuele behoeften van de hond. Altijd onder toezicht geven en de hond altijd vers water beschikbaar stellen.

Opslag

n op een koele, droge plaats, goed afgesloten. De hersluitbare zak helpt om de aroma te beschermen en sterke geuren beter binnen te houden.

Relevante zoektermen

Rundvleesdarm voor honden, gedroogde kauwsnacks, natuurlijke hondensnacks, hondensnacks rund, kauwsnack voor honden, graanvrije snacks, snack zonder rauwleer, gedroogde rundvleesdarm, hondenkauwsnacks Animille.

Gewicht
500 g
Model
Getrockneter Rinderpansen für Hunde
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
EAN
5904405223215
MPN (Manufacturer Part Number)
Rinderpansen 500g
Fabrikant
Animille
Registratienummer
24658304

Gewicht
500 g
Model
Getrockneter Rinderpansen für Hunde
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
EAN
5904405223215
MPN (Manufacturer Part Number)
Rinderpansen 500g
Fabrikant
Animille
Registratienummer
24658304
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 13,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Hondensnoepjes - Mersjo gedroogde eendenborst, voedingssupplement, traktatie, natuurlijke, zachte snacks, ideaal voor kleine en grote dieren, 500g
Hondensnoepjes - Mersjo gedroogde eendenborst, voedingssupplement, traktatie, natuurlijke, zachte snacks, ideaal voor kleine en grote dieren, 500g
€ 101,10/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 50,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Animille Konijnenoren met vacht, 1 kg gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille Konijnenoren met vacht, 1 kg gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
€ 18,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Verkoper: Animille_com
Bestseller
Productafbeelding van VIRBAC VEGGIEDENT FRESH kauwsnacks voor honden, maat M
VIRBAC VEGGIEDENT FRESH kauwsnacks voor honden, maat M
€ 26,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,33
-46%
€ 9,88
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 71,29
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dokas Mini Entenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 70 gram
Dokas Mini Entenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 70 gram
€ 272,86/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
€ 106,65/1kg
€ 36,09
-32%
€ 24,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van AniForte Gelenksnack voor honden, 300g - Met Groenlipmossel voor gewrichten en botten, hoog vleesgehalte, functionele snack, glutenvrij
AniForte Gelenksnack voor honden, 300g - Met Groenlipmossel voor gewrichten en botten, hoog vleesgehalte, functionele snack, glutenvrij
€ 221,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Trixie Chocolade Dropjes, 200 gram
Trixie Chocolade Dropjes, 200 gram
€ 73,55/1kg
€ 14,71
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pochoutka Prospera Plus, rundvleesstukjes, 230g
Pochoutka Prospera Plus, rundvleesstukjes, 230g
€ 21,13/1l
€ 5,08
-4%
€ 4,86
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van YowUp! Hondenkoekjes, yoghurt smaak, voor honden. Natuurlijke prebiotica. 115 gram
YowUp! Hondenkoekjes, yoghurt smaak, voor honden. Natuurlijke prebiotica. 115 gram
€ 160,87/1kg
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pochoutka Rasco Premium: Kipfilet in kaasjas, 500g
Pochoutka Rasco Premium: Kipfilet in kaasjas, 500g
€ 15,02/1l
€ 7,88
-4%
€ 7,51
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Henne Pet Food - Laks Krunch, het origineel, 600g
Henne Pet Food - Laks Krunch, het origineel, 600g
€ 37,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Duvo+ Garden Bites Fruity Friends, formaat: L / Afmetingen: 12,5 cm
Duvo+ Garden Bites Fruity Friends, formaat: L / Afmetingen: 12,5 cm
€ 93,93/1kg
€ 26,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Beef-Stick wild hond 12 gram Gebr. de Boon Vitakraft
Beef-Stick wild hond 12 gram Gebr. de Boon Vitakraft
€ 800,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 1 x Perrito Soft Lamsvlees, gestreepte variant, 100g
1 x Perrito Soft Lamsvlees, gestreepte variant, 100g
€ 22,70/1l
€ 2,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Pedigree DentaStix 1, geschikt voor volwassen honden (44 kg), met rundvlees en kip
Pedigree DentaStix 1, geschikt voor volwassen honden (44 kg), met rundvlees en kip
€ 17,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 8-in-1 Tripple Smaak Kipstokjes voor Honden, 113 gram
8-in-1 Tripple Smaak Kipstokjes voor Honden, 113 gram
€ 40,27/1kg
€ 4,55
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vital Snackies: gezonde traktaties voor de tandgezondheid van uw hond
Vital Snackies: gezonde traktaties voor de tandgezondheid van uw hond
€ 7,49
Verkoper: Ghoda
Productafbeelding van Nobby STARSNACK, gegrilde kip in folie, 144 g
Nobby STARSNACK, gegrilde kip in folie, 144 g
€ 253,68/1kg
€ 36,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Akinu Collageen sticks, traktatie voor honden met chondroïtine, 75 gram
Akinu Collageen sticks, traktatie voor honden met chondroïtine, 75 gram
€ 202,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 14,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenborststukken
10 kg Lyra Pet® eendenborststukken
€ 12,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
10 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 12,20/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
10 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 13,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenborst
10 kg Lyra Pet® eendenborst
€ 13,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
€ 10,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Kleine visjes
5 kg Lyra Pet® Kleine visjes
€ 12,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
5 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
€ 12,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
€ 12,49
Verkoper: Animille_com
€ 6,25/1kg
Productafbeelding van Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Animille_com
€ 19,98/1kg
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
€ 6,99
Verkoper: Animille_com
€ 6,99/1kg