Gewicht:

500 g

Animille Mini Zoo Hondenkoekjes, 500g. Trainingssnacks, knapperige lekkernijen voor honden

€ 4,99

€ 9,98 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Hondensnacks & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 500g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 500g. Trainingssnacks voor honden
€ 9,98/1kg
€ 4,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van Animille Rundvleesvlies, 200g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks
Animille Rundvleesvlies, 200g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks
€ 24,95/1kg
€ 4,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van Animille kippenpoten, 200g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks
Animille kippenpoten, 200g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks
€ 24,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
€ 19,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van PETMEX Ziegenhuid Monobiscuitjes – Beloningen voor honden – 500g
PETMEX Ziegenhuid Monobiscuitjes – Beloningen voor honden – 500g
€ 20,78/1kg
€ 25,56
-55%
€ 11,43
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PETITTO Monoproteïne vleesreepjes rundvlees - lekkernijen voor honden - 400g
PETITTO Monoproteïne vleesreepjes rundvlees - lekkernijen voor honden - 400g
€ 22,52/1kg
€ 9,46
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Hondenkoekjes, snack van kipfilet (94,5%), Hau&Miau, 500g
Hondenkoekjes, snack van kipfilet (94,5%), Hau&Miau, 500g
€ 34,99
-2%
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van BOZITA Hartige snacks met lam - traktaties voor honden - 70g
BOZITA Hartige snacks met lam - traktaties voor honden - 70g
€ 558,00/1kg
€ 39,06
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PETMEX Lamsvlees snacks – Lekkernijen voor honden – 500g
PETMEX Lamsvlees snacks – Lekkernijen voor honden – 500g
€ 19,86/1kg
€ 19,20
-47%
€ 10,13
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Wagg Trainingssnacks voor honden, 125g
Wagg Trainingssnacks voor honden, 125g
€ 115,54/1kg
€ 25,32
-40%
€ 15,02
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van PETMEX Gedroogde spraten - lekkernijen voor honden - 500g
PETMEX Gedroogde spraten - lekkernijen voor honden - 500g
€ 26,78/1kg
€ 13,66
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Hondenkoekjes, Rundvleessticks met eend, Woof&Miau, 500g
Hondenkoekjes, Rundvleessticks met eend, Woof&Miau, 500g
€ 39,99
-2%
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Hondensnoepjes, kalksteenblokjes met kip, Woof&Miao, 500g
Hondensnoepjes, kalksteenblokjes met kip, Woof&Miao, 500g
€ 33,99
-2%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Dokas Mini Kipfilet, Snacks, voor honden, volwassen, kip, 70 gram
Dokas Mini Kipfilet, Snacks, voor honden, volwassen, kip, 70 gram
€ 272,86/1kg
€ 19,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PETMEX Paardenvlees snacks - lekkere traktaties voor honden - 500g
PETMEX Paardenvlees snacks - lekkere traktaties voor honden - 500g
€ 20,92
-39%
€ 12,70
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PETMEX konijnenkoekjes - lekkernijen voor honden - 500g
PETMEX konijnenkoekjes - lekkernijen voor honden - 500g
€ 27,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,74
-37%
€ 13,60
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Dokas Hondenkoekjes met kipfilet voor honden - 10 stuks x 210 gram
Dokas Hondenkoekjes met kipfilet voor honden - 10 stuks x 210 gram
€ 140,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,42
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van UNISZKI Rundvleesvlies - Een heerlijke traktatie voor honden - 500g
UNISZKI Rundvleesvlies - Een heerlijke traktatie voor honden - 500g
€ 18,62/1kg
€ 10,24
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Wagg smakelijke grillworstjes, een traktatie voor uw hond, 125g
Wagg smakelijke grillworstjes, een traktatie voor uw hond, 125g
€ 107,29/1kg
€ 25,32
-40%
€ 15,02
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van ZOLUX SWEETIES hondensnoepjes met kip, 14 gram
ZOLUX SWEETIES hondensnoepjes met kip, 14 gram
€ 8,67
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Animille Mini Zoo Hondenkoekjes 500 g - Knapperige trainingssnacks voor honden

Animille Mini Zoo Hondenkoekjes zijn kleurrijke, knapperige traktaties in kleine dierenvormen. Ze zijn ideaal als beloning tijdens de training, tijdens een wandeling, tijdens het spelen of als kleine attentie tussen de maaltijden.

De praktische grootte van de koekjes maakt het gemakkelijk om de hoeveelheid in het dagelijks leven af te stemmen. De mix van verschillende vormen en kleuren zorgt voor afwisseling en maakt de snackroutine aantrekkelijker voor zowel hond als baasje.

Productvoordelen

  • Ideaal als trainingssnack: kleine hondenkoekjes die snel en eenvoudig als beloning kunnen worden gebruikt.
  • Knapperige textuur: bevordert een aangenaam kauwplezier en maakt de snacks extra interessant.
  • Mini-dierenvormen: kleurrijke dierenmotieven brengen meer plezier in training, spel en dagelijks leven.
  • Geschikt voor alle honden: als aanvulling op de dagelijkse voeding en als motivatie voor positief gedrag.
  • Praktische verpakking: de verpakking van 500 g bevat voldoende inhoud voor trainingssessies, wandelingen en gezamenlijke activiteiten.

Productspecificaties

  • Product: Mini Zoo Hondenkoekjes / Hondentraktaties
  • Merk: Animille
  • Inhoud: 500 g
  • Categorie: Hondensnacks
  • Type: Koekjes, trainingssnacks, beloningssnacks
  • Smaak: Mix van smaken
  • Geschikt voor: Honden van alle leeftijden
  • Vorm: Kleine dierenvormen
  • Fabrikantcode: C-0304

Samenstelling

Granen (tarwe, rijst), glucose 18,72%, oliën en vetten (palmolie), mineralen.

Analytische bestanddelen

  • Ruwe eiwitten: 7,08%
  • Ruwe oliën en vetten: 1,28%
  • Ruwe vezels: 7,86%
  • Ruwe as: 2,76%
  • Vocht: 11%

Waarom Animille Mini Zoo Hondenkoekjes?

De koekjes zijn een eenvoudige en praktische oplossing als u uw hond wilt motiveren tijdens de training, goed gedrag wilt belonen of gezamenlijke momenten positief wilt versterken. De kleine stukjes zijn gemakkelijk te doseren en zijn geschikt als snack voor thuis, onderweg of in de hondenschool.

Dankzij de knapperige textuur en de afwisselende vormen worden de traktaties snel een vast onderdeel van de dagelijkse beloningsroutine.

Voedingsadvies

Aanbieden als aanvullend voer tussen de maaltijden. De snacks vervangen geen uitgebalanceerd hoofdvoer. De hoeveelheid aanpassen aan de grootte, leeftijd, activiteit en het gewicht van de hond. Bij honden die de neiging hebben om overgewicht te krijgen, de hoeveelheid snacks meerekenen in de dagelijkse voeding.

Zorg er altijd voor dat de hond vers drinkwater beschikbaar heeft en houd de voeding in de gaten.

Gewicht
500 g
Model
Animille Mini Zoo Hundekekse 500 g
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
EAN
5904405226971
MPN (Manufacturer Part Number)
Ciastko Mini Zoo 500g
Fabrikant
Animille
Registratienummer
24658304

Gewicht
500 g
Model
Animille Mini Zoo Hundekekse 500 g
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
EAN
5904405226971
MPN (Manufacturer Part Number)
Ciastko Mini Zoo 500g
Fabrikant
Animille
Registratienummer
24658304
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 13,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Hondensnoepjes - Mersjo gedroogde eendenborst, voedingssupplement, traktatie, natuurlijke, zachte snacks, ideaal voor kleine en grote dieren, 500g
Hondensnoepjes - Mersjo gedroogde eendenborst, voedingssupplement, traktatie, natuurlijke, zachte snacks, ideaal voor kleine en grote dieren, 500g
€ 101,10/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 50,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Animille Konijnenoren met vacht, 1 kg gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille Konijnenoren met vacht, 1 kg gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
€ 18,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Verkoper: Animille_com
Bestseller
Productafbeelding van VIBRAC Veggiedent Fresh L - lekkernijen voor honden - 500g
VIBRAC Veggiedent Fresh L - lekkernijen voor honden - 500g
€ 19,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,88
-44%
€ 10,48
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 71,29
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dokas Mini Entenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 70 gram
Dokas Mini Entenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 70 gram
€ 272,86/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
€ 106,65/1kg
€ 36,09
-32%
€ 24,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van AniForte Gelenksnack voor honden, 300g - Met Groenlipmossel voor gewrichten en botten, hoog vleesgehalte, functionele snack, glutenvrij
AniForte Gelenksnack voor honden, 300g - Met Groenlipmossel voor gewrichten en botten, hoog vleesgehalte, functionele snack, glutenvrij
€ 221,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Trixie Chocolade Dropjes, 200 gram
Trixie Chocolade Dropjes, 200 gram
€ 73,55/1kg
€ 14,71
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pochoutka Prospera Plus, rundvleesstukjes, 230g
Pochoutka Prospera Plus, rundvleesstukjes, 230g
€ 21,13/1l
€ 5,08
-4%
€ 4,86
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van YowUp! Hondenkoekjes, yoghurt smaak, voor honden. Natuurlijke prebiotica. 115 gram
YowUp! Hondenkoekjes, yoghurt smaak, voor honden. Natuurlijke prebiotica. 115 gram
€ 160,87/1kg
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pochoutka Rasco Premium: Kipfilet in kaasjas, 500g
Pochoutka Rasco Premium: Kipfilet in kaasjas, 500g
€ 15,02/1l
€ 7,88
-4%
€ 7,51
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Henne Pet Food - Laks Krunch, het origineel, 600g
Henne Pet Food - Laks Krunch, het origineel, 600g
€ 37,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Duvo+ Garden Bites Fruity Friends, formaat: L / Afmetingen: 12,5 cm
Duvo+ Garden Bites Fruity Friends, formaat: L / Afmetingen: 12,5 cm
€ 93,93/1kg
€ 26,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Beef-Stick wild hond 12 gram Gebr. de Boon Vitakraft
Beef-Stick wild hond 12 gram Gebr. de Boon Vitakraft
€ 800,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 1 x Perrito Soft Lamsvlees, gestreepte variant, 100g
1 x Perrito Soft Lamsvlees, gestreepte variant, 100g
€ 22,70/1l
€ 2,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Pedigree DentaStix 1, geschikt voor volwassen honden (44 kg), met rundvlees en kip
Pedigree DentaStix 1, geschikt voor volwassen honden (44 kg), met rundvlees en kip
€ 17,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 8-in-1 Tripple Smaak Kipstokjes voor Honden, 113 gram
8-in-1 Tripple Smaak Kipstokjes voor Honden, 113 gram
€ 40,27/1kg
€ 4,55
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vital Snackies: gezonde traktaties voor de tandgezondheid van uw hond
Vital Snackies: gezonde traktaties voor de tandgezondheid van uw hond
€ 7,49
Verkoper: Ghoda
Productafbeelding van Nobby STARSNACK, gegrilde kip in folie, 144 g
Nobby STARSNACK, gegrilde kip in folie, 144 g
€ 253,68/1kg
€ 36,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Akinu Collageen sticks, traktatie voor honden met chondroïtine, 75 gram
Akinu Collageen sticks, traktatie voor honden met chondroïtine, 75 gram
€ 202,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 14,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
10 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 12,20/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenborststukken
10 kg Lyra Pet® eendenborststukken
€ 12,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
10 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 13,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
5 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
€ 12,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenborst
10 kg Lyra Pet® eendenborst
€ 13,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
€ 10,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Kleine visjes
5 kg Lyra Pet® Kleine visjes
€ 12,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
€ 12,49
Verkoper: Animille_com
€ 6,25/1kg
Productafbeelding van Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Animille_com
€ 19,98/1kg
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
€ 6,99
Verkoper: Animille_com
€ 6,99/1kg