Gewicht:

500 g

Animille gedroogde Baltische sprotjes, 500g. Vis snacks voor honden, natuurlijke traktaties

€ 17,29

€ 34,58 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Hondensnacks & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Animille Rundvleesvlies, 200g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks
Animille Rundvleesvlies, 200g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks
€ 24,95/1kg
€ 4,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van Animille kippenpoten, 100g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks
Animille kippenpoten, 100g, natuurlijke kauwsnacks voor honden, gedroogde hondensnacks
€ 32,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,29
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van Animille, 10 stuks, 500g, natuurlijke, gedroogde varkensoortjes voor honden - een gezonde kauwsnack zonder conserveringsmiddelen
Animille, 10 stuks, 500g, natuurlijke, gedroogde varkensoortjes voor honden - een gezonde kauwsnack zonder conserveringsmiddelen
€ 13,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
€ 19,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Animille_com
Productafbeelding van Petmex Lamslong 500g. Een natuurlijke, smakelijke traktatie voor honden
Petmex Lamslong 500g. Een natuurlijke, smakelijke traktatie voor honden
€ 21,79
-43%
€ 12,30
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Petmex Vlees Trainingssnacks Rundvlees 500g, een natuurlijke traktatie voor honden
Petmex Vlees Trainingssnacks Rundvlees 500g, een natuurlijke traktatie voor honden
€ 22,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,77
-42%
€ 11,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PETMEX Gedroogde spraten - lekkernijen voor honden - 500g
PETMEX Gedroogde spraten - lekkernijen voor honden - 500g
€ 26,78/1kg
€ 13,66
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PETITTO Monoproteïne vleesreepjes rundvlees - lekkernijen voor honden - 400g
PETITTO Monoproteïne vleesreepjes rundvlees - lekkernijen voor honden - 400g
€ 22,52/1kg
€ 9,46
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PETMEX Lamsvlees snacks – Lekkernijen voor honden – 500g
PETMEX Lamsvlees snacks – Lekkernijen voor honden – 500g
€ 19,86/1kg
€ 19,20
-47%
€ 10,13
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Pochoutjes voor honden - Mersjo koekjes met calcium en eend, 500g
Pochoutjes voor honden - Mersjo koekjes met calcium en eend, 500g
€ 96,84/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 48,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Frigera varkensoortjes, 400 g, natuurlijke traktaties voor honden, glutenvrij
Frigera varkensoortjes, 400 g, natuurlijke traktaties voor honden, glutenvrij
€ 74,12/1kg
€ 43,30
-29%
€ 30,39
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van SYTA MICHA Snacks met rundvlees - lekkernijen voor honden - 80g
SYTA MICHA Snacks met rundvlees - lekkernijen voor honden - 80g
€ 20,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PETMEX Paardenvlees snacks - lekkere traktaties voor honden - 500g
PETMEX Paardenvlees snacks - lekkere traktaties voor honden - 500g
€ 20,92
-39%
€ 12,70
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PETMEX Ziegenhuid Monobiscuitjes – Beloningen voor honden – 500g
PETMEX Ziegenhuid Monobiscuitjes – Beloningen voor honden – 500g
€ 20,78/1kg
€ 25,56
-55%
€ 11,43
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BOZITA Hartige snacks met lam - traktaties voor honden - 70g
BOZITA Hartige snacks met lam - traktaties voor honden - 70g
€ 558,00/1kg
€ 39,06
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dokas Kipfilet in reepjes, snacks, voor honden, volwassen, kip, 900 g
Dokas Kipfilet in reepjes, snacks, voor honden, volwassen, kip, 900 g
€ 52,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 46,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Arquivet Kipfilet, 350 g. Natuurlijke snacks voor honden
Arquivet Kipfilet, 350 g. Natuurlijke snacks voor honden
€ 25,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van UNISZKI Rundvleesvlies - Een heerlijke traktatie voor honden - 500g
UNISZKI Rundvleesvlies - Een heerlijke traktatie voor honden - 500g
€ 18,62/1kg
€ 10,24
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Dokas Kipfilet met Eend, Snacks, Hond, Volwassen, Kip, Eend, 220 g
Dokas Kipfilet met Eend, Snacks, Hond, Volwassen, Kip, Eend, 220 g
€ 129,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,54
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Dokas Entenborst in reepjes, snack voor honden, volwassen honden, eend, 500 g
Dokas Entenborst in reepjes, snack voor honden, volwassen honden, eend, 500 g
€ 57,80/1kg
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Animille gedroogde Baltische sprotjes - natuurlijke vis snacks voor honden

De gedroogde Baltische sprotjes van Animille zijn een natuurlijke hondensnack van vis - ideaal als beloning, trainingssnack of kleine aanvulling op het dagelijkse dieet. De sprotjes overtuigen door hun intense, natuurlijke vissmaak en zijn geschikt voor honden van verschillende groottes en leeftijden.

De snack wordt voorzichtig en langzaam gedroogd. Hierdoor blijven de natuurlijke smaak, de typische visgeur en de waardevolle voedingsstoffen optimaal behouden. De praktische verpakking met hersluitbare zip-sluiting maakt het gemakkelijk om de snack op te slaan en helpt om de versheid van het product langer te n.

Productvoordelen

  • Natuurlijke gedroogde sprotjes - vis snack voor honden zonder kunstmatige toevoegingen.
  • Bron van omega-3- en omega-6-vetzuren, die de huid, vacht en algemene vitaliteit kunnen ondersteunen.
  • Hoog gehalte aan waardevolle visproteïnen - geschikt voor actieve honden en als smakelijke beloning in het dagelijks leven.
  • Voorzichtig gedroogd voor een intense smaak, natuurlijke visgeur en goede acceptatie.
  • Graanvrije snack, ook geschikt als alternatief voor klassieke vleessnacks.
  • Herschuitbare verpakking voor praktische opslag thuis en onderweg.

Specificaties

  • Product: gedroogde Baltische sprotjes voor honden
  • Merk: Animille
  • Producttype: natuurlijke hondensnacks, gedroogde vis snacks
  • Smaak: vis
  • Voedingswijze: losse snack / aanvulling op het dagelijkse dieet
  • Samenstelling: 100% gedroogde Baltische sprotjes
  • Toevoegingen: geen toevoegingen
  • Vochtgehalte: <7%
  • Verpakking: zak met zip-sluiting
  • Geschikt voor: honden van alle rassen en leeftijden

Waarom sprotjes voor honden?

Gedroogde sprotjes zijn kleine, aromatische vis snacks die gemakkelijk te doseren zijn en snel als beloning kunnen worden gebruikt. Ze ondersteunen de natuurlijke kauwbehoefte, bieden afwisseling in de voeding en zijn een praktische keuze voor hondeneigenaren die bewust kiezen voor natuurlijke snacks.

Dankzij de aanwezige visoliën en proteïnen kunnen ze de dagelijkse voeding op een zinvolle manier aanvullen - vooral bij honden die van de vissmaak houden of waar afwisseling in het snackaanbod gewenst is.

Voedingsadvies

Aanbieden als snack tussen de maaltijden. De hoeveelheid aanpassen aan de grootte, het gewicht, de activiteit en de gezondheid van de hond. Geef de snack altijd onder toezicht en zorg ervoor dat de hond altijd vers drinkwater beschikbaar heeft. Koel, droog en beschermd tegen direct zonlicht n.

Gewicht
500 g
Model
Getrocknete Baltische Sprotten für Hunde
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
EAN
5904405227121
MPN (Manufacturer Part Number)
Baltische Sprotten 500g
Fabrikant
Animille
Registratienummer
24658304

Gewicht
500 g
Model
Getrocknete Baltische Sprotten für Hunde
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
EAN
5904405227121
MPN (Manufacturer Part Number)
Baltische Sprotten 500g
Fabrikant
Animille
Registratienummer
24658304
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 13,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Hondensnoepjes - Mersjo gedroogde eendenborst, voedingssupplement, traktatie, natuurlijke, zachte snacks, ideaal voor kleine en grote dieren, 500g
Hondensnoepjes - Mersjo gedroogde eendenborst, voedingssupplement, traktatie, natuurlijke, zachte snacks, ideaal voor kleine en grote dieren, 500g
€ 101,10/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 50,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Animille Konijnenoren met vacht, 1 kg gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille Konijnenoren met vacht, 1 kg gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
€ 18,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Verkoper: Animille_com
Bestseller
Productafbeelding van VIRBAC VEGGIEDENT FRESH kauwsnacks voor honden, maat M
VIRBAC VEGGIEDENT FRESH kauwsnacks voor honden, maat M
€ 26,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,33
-46%
€ 9,88
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 71,29
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dokas Mini Entenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 70 gram
Dokas Mini Entenborst, snacks, voor honden, volwassen, eend, 70 gram
€ 272,86/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,10
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
GimCat Malt-Soft Pasta Extra, 200 gram
€ 106,65/1kg
€ 36,09
-32%
€ 24,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van AniForte Gelenksnack voor honden, 300g - Met Groenlipmossel voor gewrichten en botten, hoog vleesgehalte, functionele snack, glutenvrij
AniForte Gelenksnack voor honden, 300g - Met Groenlipmossel voor gewrichten en botten, hoog vleesgehalte, functionele snack, glutenvrij
€ 221,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 66,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Trixie Chocolade Dropjes, 200 gram
Trixie Chocolade Dropjes, 200 gram
€ 73,55/1kg
€ 14,71
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pochoutka Prospera Plus, rundvleesstukjes, 230g
Pochoutka Prospera Plus, rundvleesstukjes, 230g
€ 21,13/1l
€ 5,08
-4%
€ 4,86
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van YowUp! Hondenkoekjes, yoghurt smaak, voor honden. Natuurlijke prebiotica. 115 gram
YowUp! Hondenkoekjes, yoghurt smaak, voor honden. Natuurlijke prebiotica. 115 gram
€ 160,87/1kg
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pochoutka Rasco Premium: Kipfilet in kaasjas, 500g
Pochoutka Rasco Premium: Kipfilet in kaasjas, 500g
€ 15,02/1l
€ 7,88
-4%
€ 7,51
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Henne Pet Food - Laks Krunch, het origineel, 600g
Henne Pet Food - Laks Krunch, het origineel, 600g
€ 37,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Duvo+ Garden Bites Fruity Friends, formaat: L / Afmetingen: 12,5 cm
Duvo+ Garden Bites Fruity Friends, formaat: L / Afmetingen: 12,5 cm
€ 93,93/1kg
€ 26,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Beef-Stick wild hond 12 gram Gebr. de Boon Vitakraft
Beef-Stick wild hond 12 gram Gebr. de Boon Vitakraft
€ 800,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 1 x Perrito Soft Lamsvlees, gestreepte variant, 100g
1 x Perrito Soft Lamsvlees, gestreepte variant, 100g
€ 22,70/1l
€ 2,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Pedigree DentaStix 1, geschikt voor volwassen honden (44 kg), met rundvlees en kip
Pedigree DentaStix 1, geschikt voor volwassen honden (44 kg), met rundvlees en kip
€ 17,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 8-in-1 Tripple Smaak Kipstokjes voor Honden, 113 gram
8-in-1 Tripple Smaak Kipstokjes voor Honden, 113 gram
€ 40,27/1kg
€ 4,55
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vital Snackies: gezonde traktaties voor de tandgezondheid van uw hond
Vital Snackies: gezonde traktaties voor de tandgezondheid van uw hond
€ 7,49
Verkoper: Ghoda
Productafbeelding van Nobby STARSNACK, gegrilde kip in folie, 144 g
Nobby STARSNACK, gegrilde kip in folie, 144 g
€ 253,68/1kg
€ 36,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Akinu Collageen sticks, traktatie voor honden met chondroïtine, 75 gram
Akinu Collageen sticks, traktatie voor honden met chondroïtine, 75 gram
€ 202,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 14,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenborststukken
10 kg Lyra Pet® eendenborststukken
€ 12,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
10 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 12,20/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
10 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 13,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenborst
10 kg Lyra Pet® eendenborst
€ 13,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
€ 10,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Kleine visjes
5 kg Lyra Pet® Kleine visjes
€ 12,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
5 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
€ 12,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
€ 12,49
Verkoper: Animille_com
€ 6,25/1kg
Productafbeelding van Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Animille_com
€ 19,98/1kg
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
€ 6,99
Verkoper: Animille_com
€ 6,99/1kg