Kleur:

Wit

MODFU 2-persoons relaxbank, golfvormige hoekbank, loungebank met ronde armleuningen en 2 kussens, modern gestoffeerd meubel, wit

€ 299,99

€ 275,99€-24

Plus € 39,00 verzendkosten

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Klassieke sofa's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Merax slaapbank, 3-zits bank met 2 kussens, bank voor de woonkamer, gestoffeerde bank, chenille, beige
Merax slaapbank, 3-zits bank met 2 kussens, bank voor de woonkamer, gestoffeerde bank, chenille, beige
€ 355,99
-€ 53,00
€ 302,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van STILVORA slaapbank met kussens, tweezits gestoffeerde bank met houten poten, gestoffeerd meubel van chenillestof voor woonkamer, slaapkamer en appartement, beige
STILVORA slaapbank met kussens, tweezits gestoffeerde bank met houten poten, gestoffeerd meubel van chenillestof voor woonkamer, slaapkamer en appartement, beige
€ 205,99
Verkoper: STILVORA
Productafbeelding van MODFU: Moderne L-vormige slaapbank, relaxfauteuil met USB-oplaadpoort, bank met kussens, beige
MODFU: Moderne L-vormige slaapbank, relaxfauteuil met USB-oplaadpoort, bank met kussens, beige
€ 505,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van okwish Tweezits slaapbank/relaxfauteuil, chaise longue, loungebank/slaapbank met houten frame en poten, gestoffeerd met velours, wit
okwish Tweezits slaapbank/relaxfauteuil, chaise longue, loungebank/slaapbank met houten frame en poten, gestoffeerd met velours, wit
€ 189,99
Verkoper: OKWISH
Productafbeelding van MODFU 2-persoons sofa, modern relaxbank, hoekbank met 4 kussens, 2-in-1 slaapbank, fluweelbank, slaapbank voor woonkamer, logeerkamer en slaapkamer, zwart
MODFU 2-persoons sofa, modern relaxbank, hoekbank met 4 kussens, 2-in-1 slaapbank, fluweelbank, slaapbank voor woonkamer, logeerkamer en slaapkamer, zwart
€ 335,99
-€ 36,00
€ 299,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van MODFU tweezitsbank, woonkamerbank met opbergruimte onder de zitting, gestoffeerd meubel, ruimtebesparend design met rugleuning en armleuningen, zwart
MODFU tweezitsbank, woonkamerbank met opbergruimte onder de zitting, gestoffeerd meubel, ruimtebesparend design met rugleuning en armleuningen, zwart
€ 309,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van MODFU tweezitsbank, loungebank met rugleuning en armleuningen, gestoffeerd meubel, bank voor de woonkamer met metalen poten en een frame van massief hout, comfortabel design, zwart
MODFU tweezitsbank, loungebank met rugleuning en armleuningen, gestoffeerd meubel, bank voor de woonkamer met metalen poten en een frame van massief hout, comfortabel design, zwart
€ 215,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Modern design, gestoffeerde bank, 3-zits, woonkamerbank, beige
Modern design, gestoffeerde bank, 3-zits, woonkamerbank, beige
€ 265,99
Verkoper: OKWISH
Productafbeelding van Abrihome 3-zitsbank, bank met decoratieve kussens, gestoffeerde bank, woonkamerbank, beige
Abrihome 3-zitsbank, bank met decoratieve kussens, gestoffeerde bank, woonkamerbank, beige
€ 535,84
Gratis bezorging
Verkoper: Abrihome
Productafbeelding van okwish Hoekbank met slaapfunctie, bekerhouders en opbergruimte, geschikt voor de woonkamer, loungebank met kussens, driezits fluweelbank, woonkamer, beige
okwish Hoekbank met slaapfunctie, bekerhouders en opbergruimte, geschikt voor de woonkamer, loungebank met kussens, driezits fluweelbank, woonkamer, beige
€ 419,99
Verkoper: OKWISH
Productafbeelding van MODFU 2-persoons bank, relaxbank met 2 kussens, zijvakken en bekerhouders, moderne tweezitsbank met opbergruimte, loungebank voor de woonkamer, beige
MODFU 2-persoons bank, relaxbank met 2 kussens, zijvakken en bekerhouders, moderne tweezitsbank met opbergruimte, loungebank voor de woonkamer, beige
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 205,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Okwish tweezitsbank voor de woonkamer, met ronde armleuningen en kussens, klassiek design met gebogen lijnen, eenvoudig te monteren, wit
Okwish tweezitsbank voor de woonkamer, met ronde armleuningen en kussens, klassiek design met gebogen lijnen, eenvoudig te monteren, wit
€ 275,99
Verkoper: OKWISH
Productafbeelding van MODFU 2-persoons klapbank, relaxbank met verstelbare rugleuning (3 standen), slaapbank, zwart, met ronde poten, fluweel
MODFU 2-persoons klapbank, relaxbank met verstelbare rugleuning (3 standen), slaapbank, zwart, met ronde poten, fluweel
€ 145,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van okwish Multifunctionele bank met 4 rugkussens, tweezits slaapbank, zonder montage, witte slaapbank
okwish Multifunctionele bank met 4 rugkussens, tweezits slaapbank, zonder montage, witte slaapbank
€ 275,99
Verkoper: OKWISH
Productafbeelding van MODFU Hoekbank voor 2 personen, uitklapbare bank met slaapfunctie, 2-in-1 slaapbank, tweezitterbank met schuimvulling en stoffen bekleding, wit
MODFU Hoekbank voor 2 personen, uitklapbare bank met slaapfunctie, 2-in-1 slaapbank, tweezitterbank met schuimvulling en stoffen bekleding, wit
€ 179,99
-€ 24,00
€ 155,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van MODFU Tweezitsbank met USB- en C-poort. Loungebank met twee voetenbankjes. Brede zitting. Tweepersoonsbank met zijvakken voor de woonkamer. Zwart
MODFU Tweezitsbank met USB- en C-poort. Loungebank met twee voetenbankjes. Brede zitting. Tweepersoonsbank met zijvakken voor de woonkamer. Zwart
€ 435,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van MODFU Moderne tweezitterbank, gestoffeerd, met comfortabele kussens en armleuningen. Scandinavische bank met twee zitplaatsen en zijvakken, beige kleur
MODFU Moderne tweezitterbank, gestoffeerd, met comfortabele kussens en armleuningen. Scandinavische bank met twee zitplaatsen en zijvakken, beige kleur
€ 255,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Moderne slaapbank, slaapsofa, bedfunctie, sofa, bank, gestoffeerde zithoek, hoekbank
Moderne slaapbank, slaapsofa, bedfunctie, sofa, bank, gestoffeerde zithoek, hoekbank
€ 2.499,00
Gratis bezorging
Verkoper: JVMShop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gestroomlijnd design met een moderne uitstraling: De boonvormige silhouet en de zacht afgeronde randen geven deze 2-zitsbank een moderne uitstraling. Het crème kleurige design past harmonieus in woonkamers, slaapkamers, kantoren of lounges en past bij minimalistische, Scandinavische of moderne interieurconcepten.

Zachte stof met een aangenaam gevoel: De bekleding bestaat uit een huidvriendelijke stof met een zacht oppervlak en een ademende structuur. Het materiaal geeft de bank een gezellige uitstraling en een comfortabel zitgevoel. Passende kussens completeren het geheel en nodigen uit om te ontspannen, te lezen of uit te rusten.

Comfortabele vulling met een ergonomische vorm: De combinatie van schuim met hoge dichtheid en een veerkernvulling vormt een uitgebalanceerd zitvlak met een aangename ondersteuning. De ergonomisch ontworpen vorm past zich aan verschillende zitposities aan en is geschikt voor ontspannen uren in het dagelijks leven of gezellige momenten met familie en vrienden.

Direct bruikbaar zonder montage: De bank wordt gecomprimeerd geleverd en vereist geen montage. Na het uitpakken ontvouwt het materiaal zichzelf en bereikt binnen ongeveer 72 uur zijn volledige vorm. Vervolgens kan de bank direct in de gewenste woonruimte worden gebruikt.

Gemakkelijk te onderhouden voor dagelijks gebruik: Het oppervlak kan bij lichte vervuiling met een mild reinigingsmiddel lokaal worden gereinigd. Het eenvoudige design, de zachte rondingen en de lichte kleur maken de bank tot een veelzijdig meubelstuk dat flexibel kan worden gecombineerd met verschillende woonstijlen en decoraties.

Boonvormige 2-zitsbank met gestroomlijnd design, zachte bekleding en vulling van schuim met hoge dichtheid

Deze boonvormige 2-zitsbank combineert vloeiende lijnen met een moderne vorm en past harmonieus in woon-, slaap- of werkomgevingen. De afgeronde contouren en de zachte bekleding geven de bank een aangenaam gevoel en creëren een uitnodigende sfeer. De vulling van schuim met hoge dichtheid in combinatie met een veerkernvulling biedt een uitgebalanceerd zitgevoel en ondersteunt verschillende zitposities in het dagelijks leven. De crème kleurige uitvoering kan veelzijdig worden gecombineerd met moderne, minimalistische of Scandinavische interieurstijlen. Passende kussens completeren het geheel en verhogen het comfort. De bank wordt gecomprimeerd geleverd, heeft ongeveer 72 uur nodig om volledig te ontvouwen na het uitpakken en kan vervolgens zonder montage worden gebruikt.

Afmetingen & Details:

  • Producttype: **2-zits bank

  • Kleur: **Wit

  • Materiaal: **Schuim en veren

  • Design: **Gebogen vorm met afgeronde hoeken

  • Zitcomfort: **Ergonomisch en ondersteunend

  • Kussens: **2 bijpassende kussens

  • Montage: **Geen montage nodig

  • Gebruiksklaar na: **72 uur

  • Aantal pakketten: **1

Opmerkingen:

  • Laat de bank na het uitpakken 72 uur staan, zodat deze volledig zijn vorm kan aannemen.

  • Maak vlekken weg met een mild reinigingsmiddel.

  • Vermijd het wassen in de machine om de kwaliteit van de stof te behouden.

  • De kleur kan licht afwijken door lichtinval en beeldscherminstellingen.

  • Er kunnen kleine afwijkingen in de afmetingen zijn door handmatige meting.

  • Dit product is vacuümverpakt. Nadat het is geopend, kan het niet meer teruggebracht worden in de oorspronkelijke verpakkingsgrootte. In geval van een retourzending is de klant zelf verantwoordelijk voor het opnieuw inpakken en draagt hij het daarmee verbonden risico. Open het product daarom pas als u zeker bent van uw aankoopbeslissing.

Hoogte
70 cm
Breedte
170 cm
Diepte
89 cm
Kleur
Wit
Materiaal
Fluweel
Hout
Materiaalsamenstelling
40% fluweel + 60% hout
Fabrikant
MODFU
Maximaal aantal personen
2
EAN
4070864283037

Hoogte
70 cm
Breedte
170 cm
Diepte
89 cm
Kleur
Wit
Materiaal
Fluweel
Hout
Materiaalsamenstelling
40% fluweel + 60% hout
Fabrikant
MODFU
Maximaal aantal personen
2
EAN
4070864283037
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Gestoffeerd bed 140 x 200 cm, kinderbed, tweepersoonsbed met zachte rugleuning en gestoffeerde rand, lattenbodem van beige linnen (matras niet inbegrepen)
Gestoffeerd bed 140 x 200 cm, kinderbed, tweepersoonsbed met zachte rugleuning en gestoffeerde rand, lattenbodem van beige linnen (matras niet inbegrepen)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 218,20
Gratis bezorging
Verkoper: Moonbite
Productafbeelding van Okwish tweezitsbank voor de woonkamer, met ronde armleuningen en kussens, klassiek design met gebogen lijnen, eenvoudig te monteren, wit
Okwish tweezitsbank voor de woonkamer, met ronde armleuningen en kussens, klassiek design met gebogen lijnen, eenvoudig te monteren, wit
€ 275,99
Verkoper: OKWISH
Productafbeelding van SoBuy Badezimmerschrank Hochschrank smal voor kleine badkamers met verstelbare legplanken wit Met 2 deuren en 1 lade BZR34-W
SoBuy Badezimmerschrank Hochschrank smal voor kleine badkamers met verstelbare legplanken wit Met 2 deuren en 1 lade BZR34-W
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 61,70
-2%
€ 60,16
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van SoBuy Badmeubel – Smalle badkast met 3 lades, 4 vakken, handdoekhouder, dressoir – Compact badmeubel in wit hout, 30x90x30cm, model BZR29-W
SoBuy Badmeubel – Smalle badkast met 3 lades, 4 vakken, handdoekhouder, dressoir – Compact badmeubel in wit hout, 30x90x30cm, model BZR29-W
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 78,00
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Vasagle
Vasagle
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 46,32
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van INONEFT Gestoffeerd bed Bubble, 140x200 cm, tweepersoonsbed met lattenbodem, kinderbed met gestoffeerd hoofdeinde en rugleuning, linnen, beige
INONEFT Gestoffeerd bed Bubble, 140x200 cm, tweepersoonsbed met lattenbodem, kinderbed met gestoffeerd hoofdeinde en rugleuning, linnen, beige
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 218,99
Gratis bezorging
Verkoper: Nobro
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Nebras Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Perfumes - Nebras Eau de Parfum, 100 ml
€ 236,80/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 23,68
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Spiegels: Gebogen, volledig lichaamsspiegel, modern, vrijstaand, leunend, bevestigbaar, aluminium frame, eenvoudige decoratie voor hal, woonkamer, 23 inch x 65 inch, zwart, 165 cm, 57 cm
Spiegels: Gebogen, volledig lichaamsspiegel, modern, vrijstaand, leunend, bevestigbaar, aluminium frame, eenvoudige decoratie voor hal, woonkamer, 23 inch x 65 inch, zwart, 165 cm, 57 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 81,63
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Merax chaise longue met opbergruimte en een frame van massief hout, ligstoel/slaapbank met teddypluche bekleding, relaxstoel met golvende rugleuning en 2 kussens, wit
Merax chaise longue met opbergruimte en een frame van massief hout, ligstoel/slaapbank met teddypluche bekleding, relaxstoel met golvende rugleuning en 2 kussens, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 203,99
-€ 10,00
€ 193,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met fluweelstof en lattenbodem, hoofdeinde met een ruim design, beige
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met fluweelstof en lattenbodem, hoofdeinde met een ruim design, beige
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 326,99
-€ 22,00
€ 304,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1494
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Een minimalistische sofa van teddyfleece met een afgerond design, zacht bekleed met kussens, veelzijdig inzetbaar voor de woonkamer
Een minimalistische sofa van teddyfleece met een afgerond design, zacht bekleed met kussens, veelzijdig inzetbaar voor de woonkamer
€ 342,68
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van MODFU 2-zits relaxbank, golfvormige hoekbank, loungebank met ronde armleuningen en 2 kussens, modern gestoffeerd meubel, beige
MODFU 2-zits relaxbank, golfvormige hoekbank, loungebank met ronde armleuningen en 2 kussens, modern gestoffeerd meubel, beige
€ 275,99
-€ 26,00
€ 249,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van STILVORA Loveseat met een golvend design en ronde armleuningen, bank als compressiebank met 2 kussens, geschikt voor kleine ruimtes, 2-persoonsbank, zonder montage, wit
STILVORA Loveseat met een golvend design en ronde armleuningen, bank als compressiebank met 2 kussens, geschikt voor kleine ruimtes, 2-persoonsbank, zonder montage, wit
€ 279,99
Verkoper: STILVORA
Productafbeelding van VASAGLE salontafel met gouden ijzeren frame, Ø84 x 45,5 cm, rond glazen tafel, stevig gehard glas, stabiele salontafel, decoratieve gouden afwerking, geschikt voor de woonkamer, model LGT21G
VASAGLE salontafel met gouden ijzeren frame, Ø84 x 45,5 cm, rond glazen tafel, stevig gehard glas, stabiele salontafel, decoratieve gouden afwerking, geschikt voor de woonkamer, model LGT21G
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 85,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 245,40
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van Mango-kleurige hoekbank met slaapfunctie en opbergruimte voor beddengoed, model 3 MINK
Mango-kleurige hoekbank met slaapfunctie en opbergruimte voor beddengoed, model 3 MINK
€ 310,00
Verkoper: PRMEBLE
Productafbeelding van Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 655
€ 150,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sofaset Designersofa's MEGAN, 3-2-1 persoons, bekleed met stof Poso, kleur zwart
Sofaset Designersofa's MEGAN, 3-2-1 persoons, bekleed met stof Poso, kleur zwart
€ 2.159,24
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van BIGSOFA COZI, ecru kleur, met corduroy bekleding
BIGSOFA COZI, ecru kleur, met corduroy bekleding
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.159,00
Gratis bezorging
Verkoper: KSHOMECONCEPT
Productafbeelding van BIGSOFA COZI, donkergroen met corduroy bekleding
BIGSOFA COZI, donkergroen met corduroy bekleding
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.159,00
Gratis bezorging
Verkoper: KSHOMECONCEPT
Productafbeelding van Sofaset Designersofa CESINA, 3-2-1 persoons, bekleed met stof Gobi (vintage look), donkerbruin
Sofaset Designersofa CESINA, 3-2-1 persoons, bekleed met stof Gobi (vintage look), donkerbruin
€ 1.933,47
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof "Perfect Harmony" in de kleur antraciet
Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof "Perfect Harmony" in de kleur antraciet
€ 1.872,48
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof "Perfect Harmony", lichtgrijs
Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof "Perfect Harmony", lichtgrijs
€ 1.872,48
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof "Perfect Harmony" in de kleur Pearl
Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof "Perfect Harmony" in de kleur Pearl
€ 1.872,48
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Designbankstel CELES 3-2-1, bekleed met stof Opera Velvet, kleur zwart
Designbankstel CELES 3-2-1, bekleed met stof Opera Velvet, kleur zwart
€ 1.752,64
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Designbankstel CELES, 3-2-1, bekleed met stof Scala in de kleur beige
Designbankstel CELES, 3-2-1, bekleed met stof Scala in de kleur beige
€ 1.752,64
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Designbankstel CELES 3-2-1, bekleed met stof Scala, kleur zwart
Designbankstel CELES 3-2-1, bekleed met stof Scala, kleur zwart
€ 1.752,64
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof Neve in de kleur Macchiato
Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof Neve in de kleur Macchiato
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.831,82
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof Neve, kleur taupe
Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof Neve, kleur taupe
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.831,82
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof Neve, kleur zwart
Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof Neve, kleur zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.831,82
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof Neve, kleur blauw
Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof Neve, kleur blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.831,82
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof Neve, lichtgrijs
Designbank NANCY, 3-2-1 zitsbank, bekleed met stof Neve, lichtgrijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.831,82
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Sofaset Designersofa CELES PREMIUM, 3-1-1, bekleed met stof Scala, kleur taupe
Sofaset Designersofa CELES PREMIUM, 3-1-1, bekleed met stof Scala, kleur taupe
€ 1.679,88
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Zitmeubel in U-vorm, model CELES PREMIUM XL, bekleed met stof Opera Velvet in de kleur sand
Zitmeubel in U-vorm, model CELES PREMIUM XL, bekleed met stof Opera Velvet in de kleur sand
€ 1.643,50
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Designbank VALENCIA, model Ecksofa, in stof "Quelle Beige Universal"
Designbank VALENCIA, model Ecksofa, in stof "Quelle Beige Universal"
€ 1.619,96
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Eckbank, slaapbank, bank SPARKS MAX, bekleding: stof Infinity, kleur: zilvergrijs, met ottomaan aan de rechterkant
Eckbank, slaapbank, bank SPARKS MAX, bekleding: stof Infinity, kleur: zilvergrijs, met ottomaan aan de rechterkant
€ 1.594,76
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Eckbank, slaapbank, bank SPARKS MAX, bekleed met stof Infinity, bruin, met ottomane aan de rechterkant
Eckbank, slaapbank, bank SPARKS MAX, bekleed met stof Infinity, bruin, met ottomane aan de rechterkant
€ 1.594,76
Gratis bezorging6% Voucher
Verkoper: Fun-Moebel