Aantal stuks:

60

Lipoganda

€ 34,95

€ 63,89 / 1l

plus € 4,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Slimtide, AI-gegenereerde afbeelding
Slimtide
€ 82,18/1l
€ 44,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Glycoharmony-2 x
Glycoharmony-2 x
€ 2.500,00/1l
€ 75,00
Gratis bezorging
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Dizaxen, AI-gegenereerde afbeelding
Dizaxen
€ 63,89/1l
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Slimforce-5 x
Slimforce-5 x
€ 290,68/1l
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Memopezil-2 x
Memopezil-2 x
€ 243,51/1l
€ 75,00
Gratis bezorging
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Cleaview
Cleaview
€ 113,47/1l
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Glycotide-4 x, AI-gegenereerde afbeelding
Glycotide-4 x
€ 5.194,67/1l
€ 155,84
Gratis bezorging
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Fitraflex-5 x
Fitraflex-5 x
€ 453,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 139,80
Gratis bezorging
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Slimjara
Slimjara
€ 77,67/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van ErectusX-10 x
ErectusX-10 x
€ 764,14/1l
€ 262,10
Gratis bezorging
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van LipoJaro capsules, AI-gegenereerde afbeelding
LipoJaro capsules
€ 73,03/1l
€ 39,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Wellnexis-3 x
Wellnexis-3 x
€ 262,60/1l
€ 80,88
Gratis bezorging
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Glucadin-2 x
Glucadin-2 x
€ 211,04/1l
€ 65,00
Gratis bezorging
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Ademunal-5 x
Ademunal-5 x
€ 405,25/1l
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Adectaal
Adectaal
€ 94,44/1l
€ 39,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Formix
Formix
€ 1.331,67/1l
€ 39,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Jellytide
Jellytide
€ 360,56/1l
€ 38,94
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Prostaatondersteuning
Prostaatondersteuning
€ 860,23/1l
€ 39,99
-7%
€ 36,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Ketonex
Ketonex
€ 369,91/1l
€ 39,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van ADECtal
ADECtal
€ 2.665,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,99
-28%
€ 31,99
Verkoper: WR-Products

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lipoghanda

Lipoghanda is een voedingssupplement met kruidenextracten, mineralen en vitamines. De formule bevat onder andere extracten van guarana, frambozen, groene thee en groene koffie. Daarnaast bevat het biotine, zink, chroom en cafeïne (zonder water). Het is een plantaardige formule zonder gelatine.

Inhoud: 60 capsules – 547,7 mg.

Gebruiksaanwijzing: De aanbevolen dagelijkse dosering is 2 capsules. Neem 1 capsule tijdens het ontbijt en 1 capsule tijdens het avondeten, met voldoende water.

Bewaarvoorschrift: Bewaar dit supplement op een plaats waar kinderen niet bij kunnen. Koel en droog n, bij een kamertemperatuur van minder dan 30 graden Celsius.

In de verpakking: Lipoghanda, 60 capsules

Waarschuwing: Bevat cafeïne (148,5 mg per dagdosering). Niet gebruiken tijdens zwangerschap of borstvoeding. Niet geschikt voor kinderen onder de 18 jaar. Niet gebruiken bij nierproblemen. Dit product is een voedingssupplement. Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosering niet. Een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk. Een supplement is geen vervanging hiervan. Raadpleeg een arts als u medicijnen gebruikt of onder medisch toezicht staat. Niet gelijktijdig innemen met hart- en vaatmedicatie. Houd minimaal 1-2 uur tussen het innemen van medicatie en groene thee. De maximale dagelijkse dosis EGCG (Epigallocatechine-3-gallaat) is 800 mg. Niet gebruiken op een lege maag. Niet combineren met andere groene theeproducten.

Inhoud
547 ml
Ingrediënten
Frambozenextract (Rubus idaeus) – 200 mg, Guarana-zaadextract (Paullinia cupana, 22% cafeïne) – 200 mg, Groene thee-bladextract (Camellia sinensis, 45% EGCG / 95% polyfenolen) – 200 mg, Extract van groene koffiebonen (Coffea canephora, 50% chlorogeenzuur) – 160 mg, cafeïne (anhydraal) – 100 mg, zinkoxide – 10 mg, biotine – 200 µg, chroompicolinaat – 100 µg, magnesiumstearaat, microkristalijne cellulose, capsule (hydroxypropylmethylcellulose).
Voedingswaarde
Extract van framboos (Rubus idaeus) – 200 mg, extract van guarana zaden (Paullinia cupana, 22% cafeïne) – 200 mg, extract van groene thee bladeren (Camellia sinensis, 45% EGCG / 95% polyfenolen) – 200 mg, extract van groene koffiebonen (Coffea canephora, 50% chlorogeenzuur) – 160 mg, cafeïne (gedehydreerd) – 100 mg, zinkoxide – 10 mg, biotine – 200 µg, chromiumpicolinaat – 100 µg, magnesiumstearaat, microkristalcellulose, capsule (hydroxypropylmethylcellulose).
Gewicht
0.547 g
Levensmiddelenbedrijven
Global Nutri Partners RIGA, Esplanade 2nd and 7th floor Dzirnavu iela 57a, Riga, Latvia.
Verkoopbenaming
Lipoganda
Fabrikant
Overig
Hoeveelheidsaanduiding
60
Aantal stuks
60
Aanbevolen dosering
Aanbevolen gebruik: zie de bovenstaande tekst
MPN (Manufacturer Part Number)
2212
EAN
8721335156591

Inhoud
547 ml
Ingrediënten
Frambozenextract (Rubus idaeus) – 200 mg, Guarana-zaadextract (Paullinia cupana, 22% cafeïne) – 200 mg, Groene thee-bladextract (Camellia sinensis, 45% EGCG / 95% polyfenolen) – 200 mg, Extract van groene koffiebonen (Coffea canephora, 50% chlorogeenzuur) – 160 mg, cafeïne (anhydraal) – 100 mg, zinkoxide – 10 mg, biotine – 200 µg, chroompicolinaat – 100 µg, magnesiumstearaat, microkristalijne cellulose, capsule (hydroxypropylmethylcellulose).
Voedingswaarde
Extract van framboos (Rubus idaeus) – 200 mg, extract van guarana zaden (Paullinia cupana, 22% cafeïne) – 200 mg, extract van groene thee bladeren (Camellia sinensis, 45% EGCG / 95% polyfenolen) – 200 mg, extract van groene koffiebonen (Coffea canephora, 50% chlorogeenzuur) – 160 mg, cafeïne (gedehydreerd) – 100 mg, zinkoxide – 10 mg, biotine – 200 µg, chromiumpicolinaat – 100 µg, magnesiumstearaat, microkristalcellulose, capsule (hydroxypropylmethylcellulose).
Gewicht
0.547 g
Levensmiddelenbedrijven
Global Nutri Partners RIGA, Esplanade 2nd and 7th floor Dzirnavu iela 57a, Riga, Latvia.
Verkoopbenaming
Lipoganda
Fabrikant
Overig
Hoeveelheidsaanduiding
60
Aantal stuks
60
Aanbevolen dosering
Aanbevolen gebruik: zie de bovenstaande tekst
MPN (Manufacturer Part Number)
2212
EAN
8721335156591
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
€ 177,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
€ 809,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 80,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
€ 256,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
€ 138,94/1kg
€ 220,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 103,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
€ 80,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,41
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
€ 506,28/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 47,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
€ 38,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules, AI-gegenereerde afbeelding
MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules
€ 2.533,33/1l
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
€ 367,31/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 79,34
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
€ 57,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 28,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
€ 584,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sedamin 30 capsules – Voor kalmte en ondersteuning van het zenuwstelsel
Sedamin 30 capsules – Voor kalmte en ondersteuning van het zenuwstelsel
€ 1.727,14/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,27
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van VOLT capsules
VOLT capsules
€ 1.299,67/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van ForceVital
ForceVital
€ 113,47/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van VigorPeak
VigorPeak
€ 94,44/1l
2,1Gemiddelde beoordeling: 2,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
€ 529,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,07
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van pb-sin® – 18 tot 30 capsules
pb-sin® – 18 tot 30 capsules
€ 3.055,88/1l
€ 54,95
-5%
€ 51,95
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
€ 1.149,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van RIVIERA Original Schwedenbitter, stimuleert de eetlust en is verkwikkend, 500 ml oplossing
RIVIERA Original Schwedenbitter, stimuleert de eetlust en is verkwikkend, 500 ml oplossing
€ 57,74/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
€ 799.666,69/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 23,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
€ 189,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SlimJara – 60 capsules – met gember, cranberry en chroom – een plantaardig voedingssupplement voor dagelijks gebruik
SlimJara – 60 capsules – met gember, cranberry en chroom – een plantaardig voedingssupplement voor dagelijks gebruik
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
€ 399,86/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,73
Verkoper: AbisZ-Markt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg
Vita Elements MSM Methylsulfonylmethaan, set van 3.
Vita Elements MSM Methylsulfonylmethaan Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 94,93/1kg