DELPHIN Pelletbox. Delphin Reaxe READY&GO. Smaak: Pruim-mulberries / 400g + 120ml booster + 10mm wafter

€ 8,80

€ 19,56 / 1kg

plus € 12,90 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Lokaas & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Shimano Isolate Hookbait Glug, smaak: Krill & Perzik, 200 ml
Shimano Isolate Hookbait Glug, smaak: Krill & Perzik, 200 ml
€ 115,60/1l
€ 23,12
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Mainline Baits Clones Barrel Wafters, smaak: Nutty Hemp
Mainline Baits Clones Barrel Wafters, smaak: Nutty Hemp
€ 24,22
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits KARP PELLETS 6MM 700G - Karperaas
Dynamite Baits KARP PELLETS 6MM 700G - Karperaas
€ 20.380,00/1kg
€ 20,38
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Mainline Baits Smart Liquid Garlic, 250 ml
Mainline Baits Smart Liquid Garlic, 250 ml
€ 129,84/1l
€ 32,46
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits Vloeibare karpervoeders: Evolution Oil, Hydrolysaat van garnalenextract
Dynamite Baits Vloeibare karpervoeders: Evolution Oil, Hydrolysaat van garnalenextract
€ 27,10
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Belachan Haakvoer (pellets)
Dynamite Belachan Haakvoer (pellets)
€ 40,97/1kg
€ 28,27
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits, gehydrolyseerd krabextract, 500 ml
Dynamite Baits, gehydrolyseerd krabextract, 500 ml
€ 51,44/1l
€ 25,72
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits Frenzied Hempelzaad Knoflook, 700 gram
Dynamite Baits Frenzied Hempelzaad Knoflook, 700 gram
€ 30,49/1kg
€ 21,34
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite N-Ticers lokspuiten (Tutti-Frutti/Appelsien)
Dynamite N-Ticers lokspuiten (Tutti-Frutti/Appelsien)
€ 672,33/1l
€ 20,17
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van CC Moore NS1 Bait Booster - 500ml lokstof
CC Moore NS1 Bait Booster - 500ml lokstof
€ 55,22/1l
€ 27,61
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits N-Ticers Wafters, 14mm, smaak: schaaldieren
Dynamite Baits N-Ticers Wafters, 14mm, smaak: schaaldieren
€ 301,00/1kg
€ 21,07
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits Silver X Karperaas 900g
Dynamite Baits Silver X Karperaas 900g
€ 20.540,00/1kg
€ 20,54
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van CCMoore Pellets (Pro-Stim, smaak: lever)
CCMoore Pellets (Pro-Stim, smaak: lever)
€ 8,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,99
-6%
€ 39,99
Verkoper: Askari
Productafbeelding van SHIMANO Isolate Pop-Up Scopex Lever, 15mm, ISOSLPU1580
SHIMANO Isolate Pop-Up Scopex Lever, 15mm, ISOSLPU1580
€ 273,88/1kg
€ 21,91
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Belachan Haakvoer Pellets (Braun)
Dynamite Belachan Haakvoer Pellets (Braun)
€ 26,41
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits Swim Stim Method Mix, inhoud: 2000 gram
Dynamite Baits Swim Stim Method Mix, inhoud: 2000 gram
€ 21.960,00/1kg
€ 21,96
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits Vloeibare karpervoeders: Evolution Oil Aroma Citrus
Dynamite Baits Vloeibare karpervoeders: Evolution Oil Aroma Citrus
€ 70,53/1l
€ 21,16
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van CCMoore Pellets (Pro-Stim, smaak: lever)
CCMoore Pellets (Pro-Stim, smaak: lever)
€ 8,00/1kg
€ 42,99
-6%
€ 39,99
Verkoper: Askari
Productafbeelding van Dynamiet-geurige zoete mais, smaak: Scopex
Dynamiet-geurige zoete mais, smaak: Scopex
€ 96,55/1kg
€ 19,31
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Dynamite Baits Frenzied Hempseed Original, 700 gram
Dynamite Baits Frenzied Hempseed Original, 700 gram
€ 27,96/1kg
€ 19,57
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Delphin Reaxe READY&GO Pellet Box Pruim-Muurbei is een set voor het voorbereiden van een pelletmengsel voor method feeder vissen.

De verpakking bevat 400 g pellets en een 120 ml booster met de smaak pruim-muurbei (plum-mulberry).

Daarnaast bevat de set 5 D-SNAX SHELL wafters met een diameter van 10 mm, die als haakvoer gebruikt kunnen worden.

Volgens de fabrikant moet de gehele booster over de pellets worden gestrooid en vervolgens grondig met de pellets worden gemengd. Vervolgens moeten de pellets ongeveer 30 tot 40 minuten intrekken.

Vervolgens kunnen de voorbereide pellets samen met een method feeder en een bijpassende voerkorf worden gebruikt.

De fabrikant wijst erop dat de bevochtigde pellets, vanwege de gebruikte ingrediënten, op dezelfde dag gebruikt moeten worden.

Inhoud:

    • 400 g pellets
    • 120 ml booster
    • 5 D-SNAX SHELL wafters
  • Wafter diameter: 10 mm

Productdetails:

    • Merk: Delphin
    • Serie: Reaxe
    • Model: READY&GO Pellet Box
    • Producttype: Pellet- en voerset
    • Smaak: Pruim-Muurbei / Plum-Mulberry
    • Pelletgewicht: 400 g
    • Booster: 120 ml
    • Haakvoer: D-SNAX SHELL wafters
    • Wafter grootte: 10 mm
    • Aantal wafters: 5 stuks
    • Geschikt voor method feeder montages
    • Fabrikant artikelnummer: 101007234
  • EAN: 8585066531528
Fabrikant
Delphin
Model
Delphin Method Feeder Pellet box Reaxe READY&GO - Pflaume-Maulbeere
Gewicht
0.45 kg
Inhoud
0.12 l
Type diervoeder
Mengvoeder
EAN
8585066531528
MPN (Manufacturer Part Number)
DLP-RPB

Fabrikant
Delphin
Model
Delphin Method Feeder Pellet box Reaxe READY&GO - Pflaume-Maulbeere
Gewicht
0.45 kg
Inhoud
0.12 l
Type diervoeder
Mengvoeder
EAN
8585066531528
MPN (Manufacturer Part Number)
DLP-RPB
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.