JR Farm Volwaardig Voer voor Dwergkonijnen, Junior, 5 kg
€ 52,75
€ 10,55 / 1kg
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Hoofdvoer voor kleine dieren & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

JR-Farm Degu-Schmaus, 1,6 kg
€ 14,71/1kg
€ 23,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

JR-Farm, smakelijk voer voor dwergkonijnen, 1,2 kg
€ 2,79/1kg
€ 20,08
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

JR Farm Volwaardig gezondheidsvoer zonder graan, voor dwergkonijnen, 1,2 kg - 4 stuks
€ 5,58/1kg
€ 26,78
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

JR FARM Rattenvoer, 2,5 kg
€ 18,68/1kg
€ 46,69
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

JR FARM Volwaardig voer voor konijnen, zonder granen, 15 kg
€ 6,83/1kg
€ 102,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

JR Farm Volwaardig voer zonder graan, voor dwergkonijnen, 3500 gram
€ 18,28/1kg
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

JR Farm-Food Hamster Volwassen, 500g
€ 81,22/1kg
€ 40,61
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

JR Farm Volwaardig voer voor jonge dwergkonijnen, zonder graan, 1000 g - 6 stuks
€ 7,35/1kg
€ 44,08
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Beaphar Care+ Konijnenvoer Junior, 1,5 kg
€ 24,07/1kg
€ 36,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Dehner Best Nature Junior knaagmengsel, pellets voor dwergkonijnen, 3 kg
€ 40,31
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Versele Laga Cuni Junior - Hoogvezelmengsel voor jonge konijnen tot 8 maanden, 2,3 kg
€ 8,11/1kg
€ 20,72
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,65
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

6 x Versele Natural Hooi - 1 kg
€ 3,30
Verkoper: Barazzoni-Shop

JR FARM Hooikubusjes klein met meelwormen, 125 gram
€ 30,03/1kg
€ 22,52
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

JR Farm Garden: Voer voor egels, 2 kg - 4 stuks
€ 7,51/1kg
€ 60,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

JR Farm Erwtenvlokken, 3 kg - verpakking van 4 stuks
€ 2,12/1kg
€ 25,41
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Versele Natural Hooi - 5 kg
€ 15,68
Verkoper: Barazzoni-Shop

Dwergkonijn, ras: Zwergkanin, variant: Junior, gewicht: 2,5 kg
€ 17,56/1kg
€ 43,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

JR Farm Tuin Immuniteitsversterker, 1 kg emmer
€ 46,90/1kg
€ 46,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Brit Animals Konijnenvoer, Volwaardig voer voor volwassen konijnen, 15 kg
€ 8,13/1l
€ 12,19
Verkoper: velmontask

Brit Animals Konijnenvoer, volwaardig voer, 3 kg
€ 19,32
Verkoper: velmontask
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Productbeschrijving
Natuurlijk voer voor jonge dwergkonijnen – rijk aan zacht gedroogde kruiden, bloemen en hoogwaardig hooi. Met energiegevende lupinevlokken voor een stabiele ontwikkeling van jonge dwergkonijnen.
Ingrediënten:
Gras van permanente graslanden in de Alpenvoorgebergte 39%, peterselie, havervlokken, lupinevlokken 7%, Timothy-hooi, wortelen 4%, gepofte quinoa, lijnzaad, goudsbloemblaadjes, paardenbloem, korenbloemblaadjes 2%, pepermunt 2%, venkelzaad, berkenbladeren, hazelnootbladeren, luzerne.
Gebruiksaanwijzing:
Voeradvies: Vul de voerbak pas wanneer deze bijna leeg is. Geef dagelijks maximaal zoveel voer als volledig kan worden opgegeten binnen 24 uur. Zorg er altijd voor dat er voldoende vers water en hooi beschikbaar is.
- Natuurlijk hoofdvoer speciaal voor jonge dwergkonijnen – ontwikkeld recept met hoogwaardige grassoorten, Timothy-hooi en geselecteerde natuurlijke ingrediënten.
- Glutenvrij & rijk aan vezels – ondersteunt de spijsvertering en natuurlijke slijtage van de tanden.
- Aromatische diversiteit – met kruiden, bloemen en groenten, evenals lupinevlokken voor een stabiele ontwikkeling tijdens de groeifase.
- NATUURLIJK VOEREN – Alle JR FARM producten zijn niet-genetisch gemodificeerd en vrij van kunstmatige kleur-, aroma- en conserveermiddelen.
- GEMAAKT IN DUITSLAND – In ons landbouwbedrijf verbouwen we veel grondstoffen zelf op graslanden en velden, waardoor we de beste kwaliteit uit Beieren kunnen garanderen.
- Gewicht
- 5000 g
- Vochtgehalte
- 0
- Type diervoeder
- Mengvoeder
- Geschikte diersoorten
- Konijnen
- Toevoegingsmiddelen
- -
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 4024344278006
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 27800
- Fabrikant
- Registratienummer
- DE-BY-1-00162
- Gewicht
- 5000 g
- Vochtgehalte
- 0
- Type diervoeder
- Mengvoeder
- Geschikte diersoorten
- Konijnen
- Toevoegingsmiddelen
- -
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 4024344278006
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 27800
- Fabrikant
- Registratienummer
- DE-BY-1-00162
Gaat ook goed samen met

25 kg Lyra Pet® konijnenvoer
€ 1,52/1kg
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Verselelaga Voer Voor Volwassen Konijnen, 8 Kg
€ 5,17/1kg
€ 41,36
Verkoper: velmontask

Avicentra Standart voeding voor kleine knaagdieren, 20 kg
€ 1,86/1l
€ 37,29
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Wildtier liefde: Eekhoornvoeding, 1 kg. Voeding voor eekhoorns en boommuizen. Geschikt voor het hele jaar door
€ 62,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Dehner Natura Premium Igelvoer, Igelmix, Volwaardig voer voor egels, rijk aan eiwitten / glutenvrij / natuurlijke voeding, 2 kg
€ 62,46
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Supreme Science Selective Voeding voor Ratten / Muizen
€ 15,00/1kg
€ 22,95
Verkoper: PartyKadoshop

VITAKRAFT zandbad voor vogels, 2,5 kg
€ 5,18/1kg
€ 13,47
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

JR Farm "Een stukje natuur" Dille, oogst, 80 g - 10 stuks
€ 28,59/1kg
€ 22,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

25 kg Lyra Pet® knaagdiervoer voor hamsters, muizen en ratten
€ 1,52/1kg
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Vitakraft aanvullend voer, zaadmix, 20 gram
€ 30,00/1kg
€ 0,83
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 0,75
Verkoper: Eoshop
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.