Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer

€ 37,99

€ 94,97 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Staffelkorting beschikbaar

Vanaf 2 stuks € 36,09/ St.

Onze bestedeals
Stoomreinigers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
€ 50,00/1l
€ 99,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
€ 105,69/1l
€ 36,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 167,98/1l
€ 83,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
€ 179,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Olvy 14-in-1 stoomreiniger met dweilfunctie en touchscreen – 125 °C stoom – Handheld stoomreiniger voor tapijten, banken en harde vloeren – 5 meter kabel
Olvy 14-in-1 stoomreiniger met dweilfunctie en touchscreen – 125 °C stoom – Handheld stoomreiniger voor tapijten, banken en harde vloeren – 5 meter kabel
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
€ 178,54/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van 1600W handstoomreiniger, 3 BAR hogedrukreiniger met een waterreservoir van 1 liter en een borstelset - BRUSHSTEAMMAX
1600W handstoomreiniger, 3 BAR hogedrukreiniger met een waterreservoir van 1 liter en een borstelset - BRUSHSTEAMMAX
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van 3000W Stoomreiniger, 5 bar, hogedrukreiniger, handstoomreiniger voor keuken, badkamer, auto
3000W Stoomreiniger, 5 bar, hogedrukreiniger, handstoomreiniger voor keuken, badkamer, auto
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 147,91
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Steam cleaner - HKoeNIG - NV6200 - Pressure 4 bars - Capacity 1.5L - Autonomy 45min
Steam cleaner - HKoeNIG - NV6200 - Pressure 4 bars - Capacity 1.5L - Autonomy 45min
€ 91,67/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 137,50
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Krachtige stoomreiniger, stoomdweil, reiniger, 2500W, 4 bar, geschikt voor huis, ramen, badkamers en voegen
Krachtige stoomreiniger, stoomdweil, reiniger, 2500W, 4 bar, geschikt voor huis, ramen, badkamers en voegen
€ 83,20
Gratis bezorging
Verkoper: NUVIO
Productafbeelding van SToomreiniger, stoomapparaat, reiniger, stoommop voor keuken, vloeren, ramen, voegen, 1050W
SToomreiniger, stoomapparaat, reiniger, stoommop voor keuken, vloeren, ramen, voegen, 1050W
€ 134,66/1l
€ 47,13
Verkoper: NUVIO
Productafbeelding van Laurastar Izzi stoomreiniger, 2000W, 1,1 liter
Laurastar Izzi stoomreiniger, 2000W, 1,1 liter
€ 555,64
-€ 19,16
€ 536,48
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Concept cp1010, Draagbare stoomreiniger, 0,4 liter, 5 meter, 1200 W, 220 - 240 V, 3 bar
Concept cp1010, Draagbare stoomreiniger, 0,4 liter, 5 meter, 1200 W, 220 - 240 V, 3 bar
€ 367,50/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 147,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van SToomreiniger, stoomapparaat, reiniger, stofzuiger, stoomdweil voor vloeren en ramen, set
SToomreiniger, stoomapparaat, reiniger, stofzuiger, stoomdweil voor vloeren en ramen, set
€ 46,22/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 55,46
Verkoper: NUVIO
Productafbeelding van Clatronic DR 3280 stoomreiniger, inhoud 1,5 liter, 1500 watt, 4 bar
Clatronic DR 3280 stoomreiniger, inhoud 1,5 liter, 1500 watt, 4 bar
€ 80,73/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 121,09
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Stoomreiniger - Tapijtreiniger - Elimineert 99,9% van alle bacteriën
Stoomreiniger - Tapijtreiniger - Elimineert 99,9% van alle bacteriën
€ 178,00/1l
€ 109,00
-€ 20,00
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: Achateshop
Productafbeelding van Stoomreiniger, handapparaat, 1500W – Krachtige stoomreiniger met 6 temperatuurinstellingen voor het reinigen van keuken, badkamer en vloeren
Stoomreiniger, handapparaat, 1500W – Krachtige stoomreiniger met 6 temperatuurinstellingen voor het reinigen van keuken, badkamer en vloeren
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

9-in-1 Stoomreiniger 1400W | 4 Bar Hogedruk & 110°C Stoom | Opwarmtijd ca. 3 Min | 0,4L Watertank | Handstoomreiniger voor Keuken, Badkamer & Vloer | Geel

Krachtige 1400W stoomreiniging op hoge temperatuur

Met een vermogen van 1400W produceert deze stoomreiniger hete stoom tot 110°C en een druk tot 4 bar. Ideaal voor het losmaken en verwijderen van vet, vuil en hardnekkige vlekken op verschillende oppervlakken in huis.

9-in-1 multifunctioneel gebruik

Dankzij de verschillende meegeleverde accessoires is de stoomreiniger geschikt voor uiteenlopende schoonmaaktaken. Geschikt voor onder andere ramen, spiegels, glas, keukenbladen, kookplaten, douchewanden, deuren, tegels, marmer en andere afgedichte harde oppervlakken.

Grondige reiniging zonder chemische middelen

Reinigt uitsluitend met water en hete stoom. Hierdoor is er voor veel dagelijkse schoonmaaktaken geen extra reinigingsmiddel nodig. Praktisch voor keuken, badkamer en andere ruimtes in huis.

Ruime watertank van 400 ml

De geïntegreerde 0,4 liter watertank biedt voldoende capaciteit voor langere schoonmaakbeurten en vermindert de noodzaak om voortdurend water bij te vullen.

Draagbaar ontwerp & 3 meter lang snoer

Het compacte en lichte ontwerp maakt de handstoomreiniger eenvoudig te verplaatsen en te gebruiken. De geïntegreerde veiligheidsvergrendeling ondersteunt een veilig gebruik, terwijl het 3 meter lange netsnoer extra bewegingsvrijheid biedt.

Voor veelzijdige reiniging in het hele huis

Geschikt voor dagelijkse en grondige reiniging van onder andere keuken, badkamer, ramen, tegels, vloeren en andere harde oppervlakken. Een praktische oplossing voor verschillende schoonmaaktaken in huis

Inhoud
0.4 l
Model
DF-928A
Kleur
Geel
Fabrikant
Lubluelu
Maximale werkdruk
0.004 kbar
Vermogen
1400 W
Maximale temperatuur
110 °C
Gewicht
1.8 kg
EAN
6977335213068

Inhoud
0.4 l
Model
DF-928A
Kleur
Geel
Fabrikant
Lubluelu
Maximale werkdruk
0.004 kbar
Vermogen
1400 W
Maximale temperatuur
110 °C
Gewicht
1.8 kg
EAN
6977335213068
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
€ 179,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Olvy 14-in-1 stoomreiniger met dweilfunctie en touchscreen – 125 °C stoom – Handheld stoomreiniger voor tapijten, banken en harde vloeren – 5 meter kabel
Olvy 14-in-1 stoomreiniger met dweilfunctie en touchscreen – 125 °C stoom – Handheld stoomreiniger voor tapijten, banken en harde vloeren – 5 meter kabel
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
€ 178,54/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Lubluelu Accu Stofzuiger 75.000 Pa Zuigkracht, Anti-Klit Borstel, Groene LED-Verlichting, Vrijstaand, voor Tapijt & Harde Vloeren
Lubluelu Accu Stofzuiger 75.000 Pa Zuigkracht, Anti-Klit Borstel, Groene LED-Verlichting, Vrijstaand, voor Tapijt & Harde Vloeren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 69,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van 350 ml universele, draagbare stoomreiniger, handzame stoomreiniger zonder chemicaliën
350 ml universele, draagbare stoomreiniger, handzame stoomreiniger zonder chemicaliën
€ 119,97/1l
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Lubluelu CHYW201 Slimme Ramenwasrobot, 9000 Pa, Automatische Routeplanning, Randreiniging, Wasbare Microvezeldoeken, Dubbele Sproeiers
Lubluelu CHYW201 Slimme Ramenwasrobot, 9000 Pa, Automatische Routeplanning, Randreiniging, Wasbare Microvezeldoeken, Dubbele Sproeiers
€ 1.499,88/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 119,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Lubluelu G30 Draadloze Steelstofzuiger, 85.000 Pa, 650 W, 70 Min., Vrijstaand Design, Flexibele Buis, Anti-Klit Vloerborstel
Lubluelu G30 Draadloze Steelstofzuiger, 85.000 Pa, 650 W, 70 Min., Vrijstaand Design, Flexibele Buis, Anti-Klit Vloerborstel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 119,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Lubluelu G20 Steelstofzuiger 80000Pa 450W, Draadloze Handstofzuiger, 60 Min Gebruiksduur, Smart Display, Anti-Klit Borstel
Lubluelu G20 Steelstofzuiger 80000Pa 450W, Draadloze Handstofzuiger, 60 Min Gebruiksduur, Smart Display, Anti-Klit Borstel
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 106,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Cecotec Conga X50, zonder stofzak, zwart, rond, oplaadbaar, met luchtreinigingsfunctie, 240 minuten batterijduur, geschikt voor oppervlaktes tot 240 m²
Cecotec Conga X50, zonder stofzak, zwart, rond, oplaadbaar, met luchtreinigingsfunctie, 240 minuten batterijduur, geschikt voor oppervlaktes tot 240 m²
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
Gebruikt
€ 304,96
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Lubluelu 3-in-1 nat- en droogzuiger, zuigkracht 18 kPa, automatische reinigingsfunctie met één druk op de knop, HEPA-filter, intelligente spraakgestuurde waarschuwingen, geschikt voor gebruik in huishoudens met huisdieren
Lubluelu 3-in-1 nat- en droogzuiger, zuigkracht 18 kPa, automatische reinigingsfunctie met één druk op de knop, HEPA-filter, intelligente spraakgestuurde waarschuwingen, geschikt voor gebruik in huishoudens met huisdieren
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 149,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Stoomreiniger Adler AD 7038
Stoomreiniger Adler AD 7038
€ 109,64/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 49,34
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Lubluelu P5 Accu Stofzuiger 80.000 Pa 650W, 50 Min, Draadloos, Vrijstaand, Flexibele Buigbuis, Anti-Klit Vloerborstel
Lubluelu P5 Accu Stofzuiger 80.000 Pa 650W, 50 Min, Draadloos, Vrijstaand, Flexibele Buigbuis, Anti-Klit Vloerborstel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 89,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Lubluelu P4 Draadloze Steelstofzuiger, 45000 Pa Zuigkracht, Anti-Klitborstel & Groene LED-verlichting, voor Dierenharen, Tapijt en Harde Vloeren
Lubluelu P4 Draadloze Steelstofzuiger, 45000 Pa Zuigkracht, Anti-Klitborstel & Groene LED-verlichting, voor Dierenharen, Tapijt en Harde Vloeren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 69,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Padreiniger, 500 Watt, 70 dB, zwart, draagbaar en compact. Spotreiniger stofzuiger voor het reinigen van bekleding, zoals tapijten en banken. Krachtige reiniging
Padreiniger, 500 Watt, 70 dB, zwart, draagbaar en compact. Spotreiniger stofzuiger voor het reinigen van bekleding, zoals tapijten en banken. Krachtige reiniging
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 69,00
-11%
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Olvy 12-in-1 Handstoomreiniger met touchscreen – Handstoomreiniger voor badkamer, keuken, bank en meubels
Olvy 12-in-1 Handstoomreiniger met touchscreen – Handstoomreiniger voor badkamer, keuken, bank en meubels
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Lubluelu P4 Vervangende Accu voor Draadloze Stofzuiger, Batterij Accessoire, Reserveonderdeel
Lubluelu P4 Vervangende Accu voor Draadloze Stofzuiger, Batterij Accessoire, Reserveonderdeel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Dreame R10: Accu-stofzuiger
Dreame R10: Accu-stofzuiger
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 231,90
-€ 27,63
€ 204,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ecovacs Winbot W3 Omni raamreinigingsrobot
Ecovacs Winbot W3 Omni raamreinigingsrobot
€ 2.554,04/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 190
€ 587,43
Gratis bezorging
Verkoper: Gamingoase_GmbH
Productafbeelding van Lubluelu A6 3-in-1 Stofzuiger voor meubels, waszuiger en tapijtreiniger, 15000Pa, 600W, 1,75L + 1L dubbele tank, vlekverwijderaar voor banken, bekleding en auto, grijs
Lubluelu A6 3-in-1 Stofzuiger voor meubels, waszuiger en tapijtreiniger, 15000Pa, 600W, 1,75L + 1L dubbele tank, vlekverwijderaar voor banken, bekleding en auto, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Bluetooth 5.0 TWS draadloze oordopjes, draadloze in-ear oordopjes met draagbare oplaadcase, stereo hoofdtelefoon met microfoon, geschikt voor Android, iPhone en Samsung, merk Retoo
Bluetooth 5.0 TWS draadloze oordopjes, draadloze in-ear oordopjes met draagbare oplaadcase, stereo hoofdtelefoon met microfoon, geschikt voor Android, iPhone en Samsung, merk Retoo
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Lubluelu L20 Ultra Robotstofzuiger met Dweilfunctie, LiDAR Lasernavigatie, 5500 Pa Zuigkracht, 120 Min.
Lubluelu L20 Ultra Robotstofzuiger met Dweilfunctie, LiDAR Lasernavigatie, 5500 Pa Zuigkracht, 120 Min.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 129,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Lubluelu G30 Vervangende Accu Batterij voor Draadloze Stofzuiger, Reserveaccu Stofzuigeraccessoire
Lubluelu G30 Vervangende Accu Batterij voor Draadloze Stofzuiger, Reserveaccu Stofzuigeraccessoire
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Lubluelu X1000 Draadloze Stofzuiger 27.000 Pa, 60 Min Gebruiksduur, Automatische Stofopname, 6-voudig Filtersysteem, Anti-klit voor Harde Vloeren
Lubluelu X1000 Draadloze Stofzuiger 27.000 Pa, 60 Min Gebruiksduur, Automatische Stofopname, 6-voudig Filtersysteem, Anti-klit voor Harde Vloeren
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 126,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
€ 94,97/1l
€ 37,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
€ 99,99
Verkoper: Luxtom
€ 50,00/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
€ 36,99
Verkoper: Luxtom
€ 105,69/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
€ 74,98
Verkoper: Luxtom
€ 62,48/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
€ 37,99
Verkoper: Luxtom
€ 84,42/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
€ 49,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 83,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 167,98/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 80,55/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 134,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 74,99/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 62,77/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
€ 20,79
-2%
€ 20,19
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,09
-2%
€ 16,59
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,40
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
€ 86,18/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH