Givenchy L'INTERDIT ELIXIR Eau de Parfum, sprayflacon, 50 ml
€ 95,17
€ 1.903,40 / 1l
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)€ 2.539,80/1l
€ 253,98
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray€ 2.346,00/1l
€ 234,60
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Moresque Aristoqrati Eau de Parfum, 50 ml€ 2.509,20/1l
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum, 125 ml (damesparfum)
€ 1.008,24/1l
€ 128,80
-€ 2,77Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 126,03
Verkoper: Glamperfeu

Givenchy L'Interdit parfum, 12,5 ml
€ 2.702,40/1l
€ 33,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Givenchy Very Irrésistible Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
€ 830,75/1l
€ 66,46
Verkoper: ParfumGroup

Givenchy Irresistible Eau de Parfum Spray
€ 1.224,38/1l
€ 106,59
-€ 8,64Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 97,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Byredo Flowerhead Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 1.586,00/1l
€ 198,90
-€ 40,30Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 158,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Al Haramain Junoon Noir Eau de Parfum, 75 ml (damesparfum)
€ 565,87/1l
€ 42,44
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Al Haramain Junoon Eau de Parfum, 75 ml (damesparfum)
€ 615,47/1l
€ 46,16
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Asad Elixir Eau de Parfum 100 ml
€ 280,00/1l
€ 28,00
Verkoper: DUBAISTORE

Armaf - Legesi Femme Eau de Parfum, 100 ml
€ 265,20/1l
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders

Rochas Absolu Eau de Parfum, sprayflacon, 30 ml
€ 2.456,67/1l
€ 73,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Rasasi Hawas Rouge Eau de Parfum, 100 ml
€ 428,00/1l
€ 42,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Histoires de Parfums 1826 Eau de Parfum, 120 ml (damesparfum)
€ 860,42/1l
€ 103,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Eau de Parfum Salwah – Ayat Perfumes – 100 ml
€ 499,90/1l
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Armaf - Excellus Men Eau de Parfum, 100 ml
€ 237,90/1l
€ 24,48
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 23,79
Verkoper: PerfumTraders

Histoires de Parfums 1876 Eau de Parfum, 60 ml (damesparfum)
€ 1.108,17/1l
€ 66,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rasasi - Hawas For Her Eau de Parfum, 100 ml
€ 637,00/1l
€ 63,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
GIVENCHY L'INTERDIT ELIXIR Eau de Parfum, een damesparfum uit de L'INTERDIT lijn, verkrijgbaar als sprayflacon met een inhoud van 50 ml.
- Gewicht
- 0.25 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- alcohol, parfum (geur), tetramethylacetyloctahydronaphthalenen, aqua (water), linalylacetaat, methylanthranilaat, coumarine, linalool, butylmethoxydibenzoylmethaan, limoneen, pogostemon cablin olie, citrus aurantium bergamia (bergamot) schilolie, benzaldehyde, alpha-isomethyl ionon, anijsalcohol, cinnamylalcohol, dimethylphenylethylacetaat, citrus aurantium schilolie, citronellol, pinen, geraniol, geranylacetaat, isoeugenylacetaat, rozenketonen, eugenol, beta-caryophylleen, benzylbenzoaat, hexadecanolacton, tris(tetramethylhydroxypiperidinol) citraat, vanilline, citral, terpineolen, citrus aurantium bloemolie, terpineol, alpha-terpeneen, anethol, carvon, ci 14700 (rood 4), ci 60730 (ext. violet 2)
- Fabrikant
- Doelgroepen
- DamesDames
- EAN
- 3274872511828
- MPN (Manufacturer Part Number)
- P090765
- Gewicht
- 0.25 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- alcohol, parfum (geur), tetramethylacetyloctahydronaphthalenen, aqua (water), linalylacetaat, methylanthranilaat, coumarine, linalool, butylmethoxydibenzoylmethaan, limoneen, pogostemon cablin olie, citrus aurantium bergamia (bergamot) schilolie, benzaldehyde, alpha-isomethyl ionon, anijsalcohol, cinnamylalcohol, dimethylphenylethylacetaat, citrus aurantium schilolie, citronellol, pinen, geraniol, geranylacetaat, isoeugenylacetaat, rozenketonen, eugenol, beta-caryophylleen, benzylbenzoaat, hexadecanolacton, tris(tetramethylhydroxypiperidinol) citraat, vanilline, citral, terpineolen, citrus aurantium bloemolie, terpineol, alpha-terpeneen, anethol, carvon, ci 14700 (rood 4), ci 60730 (ext. violet 2)
- Fabrikant
- Doelgroepen
- DamesDames
- EAN
- 3274872511828
- MPN (Manufacturer Part Number)
- P090765
Gaat ook goed samen met

Givenchy L'INTERDIT ELIXIR Eau de Parfum, sprayflacon, 35 ml
€ 1.974,00/1l
€ 69,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Givenchy L'INTERDIT ELIXIR Eau de Parfum, sprayflacon, 80 ml
€ 1.458,63/1l
€ 116,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Sauvage Elixir Parfum, 60 ml, voor heren
€ 2.000,00/1l
€ 120,00
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: Novada-Shop

French Avenue Amber Empire, extract de parfum, 100 ml, uniseks
€ 404,50/1l
€ 40,45
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 599,80/1l
€ 59,98
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 248,57/1l
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE

Afnan - Mystique Bouquet Eau de Parfum, 80 ml
€ 554,38/1l
€ 44,35
Verkoper: somnia24

Zimaya - Fatima, parfumextract, 100 ml
€ 236,00/1l
€ 23,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Riiffs Momento Extrait de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Givenchy L'Interdit, parfum voor dames, 80 ml, niet navulbare fles, spray
€ 961,88/1l
€ 76,95
Verkoper: ParfumGroup

Creed Aventus Eau de Parfum, 50 ml
€ 4.073,80/1l
€ 203,69
Verkoper: ParfumGroup

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Dior Addict, voor dames, 100 ml, niet navulbare fles, geur: oranjebloesem, jasmijn, vanille
€ 1.356,20/1l
€ 135,62
Verkoper: ParfumGroup

Paris Corner - Minya 100ml, uniseks parfum
€ 249,00/1l
€ 24,90
Verkoper: DUBAISTORE

Samsung Galaxy A56 5G 256GB Awesome Graphite
€ 499,95
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: PHONECLICK

Dior Miss, parfum voor dames, 100 ml, geurprofiel: maagdenpalm, pioenroos, roos, benzoë, muskus, tonkaboon, vanille, sprayflacon
€ 1.230,90/1l
€ 123,09
Verkoper: Novada-Shop

Jean Paul Gaultier Scandal Eau De Parfum (30 ml)
€ 1.576,33/1l
€ 74,55
-36%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 47,29
Verkoper: ParfumGroup

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Edp Spray
€ 665,33/1l
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.500,30/1l
€ 250,03
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Xerjoff Erba Pura 50ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 2.330,40/1l
€ 116,52
Verkoper: PerfumTraders

French Avenue Spectre Ghost Eau de Parfum, 80 ml
€ 427,00/1l
€ 34,16
Verkoper: Glamperfeu
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(492)Aantal beoordelingen: 492
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l