Krachtige stoomreiniger, stoomdweil, reiniger, 2500W, 4 bar, geschikt voor huis, ramen, badkamers en voegen

€ 83,20

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Stoomreinigers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
€ 50,00/1l
€ 99,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
€ 105,69/1l
€ 36,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 167,98/1l
€ 83,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
€ 94,97/1l
€ 37,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van SToomreiniger, stoomapparaat, reiniger, stoommop voor keuken, vloeren, ramen, voegen, 1050W
SToomreiniger, stoomapparaat, reiniger, stoommop voor keuken, vloeren, ramen, voegen, 1050W
€ 134,66/1l
€ 47,13
Verkoper: NUVIO
Productafbeelding van SToomreiniger, stoomapparaat, reiniger, stofzuiger, stoomdweil voor vloeren en ramen, set
SToomreiniger, stoomapparaat, reiniger, stofzuiger, stoomdweil voor vloeren en ramen, set
€ 46,22/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 55,46
Verkoper: NUVIO
Productafbeelding van MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
€ 86,18/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,40
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van POLTI Reinigingsset voor ramen, geschikt voor stoomzuiger PAEU0221
POLTI Reinigingsset voor ramen, geschikt voor stoomzuiger PAEU0221
€ 33,47
Verkoper: PG-Service
Productafbeelding van 3000W Stoomreiniger, 5 bar, hogedrukreiniger, handstoomreiniger voor keuken, badkamer, auto
3000W Stoomreiniger, 5 bar, hogedrukreiniger, handstoomreiniger voor keuken, badkamer, auto
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 147,91
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van 1600W handstoomreiniger, 3 BAR hogedrukreiniger met een waterreservoir van 1 liter en een borstelset - BRUSHSTEAMMAX
1600W handstoomreiniger, 3 BAR hogedrukreiniger met een waterreservoir van 1 liter en een borstelset - BRUSHSTEAMMAX
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Achaté 12-in-1 Stoomreiniger – Veelzijdig stoomapparaat voor gebruik in huis, auto en meer
Achaté 12-in-1 Stoomreiniger – Veelzijdig stoomapparaat voor gebruik in huis, auto en meer
€ 69,00
-43%
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: Achateshop
Productafbeelding van Stoomreiniger voor vloeren - Stoomreiniger voor vloeren en tapijten - Tapijtreinigingsmachine - Reinigingsmachine - Bankreinigingsapparaat
Stoomreiniger voor vloeren - Stoomreiniger voor vloeren en tapijten - Tapijtreinigingsmachine - Reinigingsmachine - Bankreinigingsapparaat
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Hogedruksysteem voor handmatige stoomreiniging, 3800W, stoomreinigingsapparaat, 105°C, draagbaar, geschikt voor autoreiniging
Hogedruksysteem voor handmatige stoomreiniging, 3800W, stoomreinigingsapparaat, 105°C, draagbaar, geschikt voor autoreiniging
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van 2500W hogedrukaansteker stoomreiniger, handstoomreiniger voor keuken, auto, bekleding en huishouden
2500W hogedrukaansteker stoomreiniger, handstoomreiniger voor keuken, auto, bekleding en huishouden
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Stoomreiniger voor thuisgebruik, 2000W, met 13 opzetstukken, reinigt zonder chemicaliën. Stoomreiniger
Stoomreiniger voor thuisgebruik, 2000W, met 13 opzetstukken, reinigt zonder chemicaliën. Stoomreiniger
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Stoomreiniger - Tapijtreiniger - Elimineert 99,9% van alle bacteriën
Stoomreiniger - Tapijtreiniger - Elimineert 99,9% van alle bacteriën
€ 178,00/1l
€ 109,00
-€ 20,00
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: Achateshop
Productafbeelding van Achaté Krachtige handmatige stoomreiniger PRO - Geschikt voor ramen, badkamers en keukens
Achaté Krachtige handmatige stoomreiniger PRO - Geschikt voor ramen, badkamers en keukens
€ 89,00
-22%
€ 69,00
Gratis bezorging
Verkoper: Achateshop
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Vlekverwijderaar voor gebruik met stoom en heet water
Vlekverwijderaar voor gebruik met stoom en heet water
€ 179,00
-€ 30,00
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: Achateshop
Productafbeelding van 3000W stoomreinigerDraagbare handstoomreinigerHogedrukaanstoomapparaatHandzaam stoomreiniger
3000W stoomreinigerDraagbare handstoomreinigerHogedrukaanstoomapparaatHandzaam stoomreiniger
€ 140,50
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Krachtige stoomreiniger, stoommop, reiniger 2500W, 4 bar, voor thuis, ramen, badkamers

Elektrische stoomreiniger, aangesloten op het stopcontact, met een vermogen van 2500W en een stoomtemperatuur van 105°C. Verwijdert vet, aanslag en dagelijkse vuiligheid zonder detergenten, enkel met hete stoom. Het compacte ontwerp en de uitgebreide set accessoires maken het mogelijk om vrijwel elk oppervlak in huis te reinigen, van voegen tot bekleding.

Geschikt voor het reinigen van de keuken, badkamer, ramen, voegen, kranen, oven, bekleding en moeilijk bereikbare plaatsen

Ideaal voor het reinigen van voegen, douchecabines, kranen, verwarmingspanelen, ovens, ramen, spiegels en bekleding. Werkt ook goed op moeilijk bereikbare plaatsen waar gewone reinigingsmiddelen en doeken niet voldoende zijn. Eén apparaat vervangt verschillende gespecialiseerde reinigingsmiddelen en elimineert de noodzaak om hard te schrobben.

Complete set van 10 elementen, direct klaar voor gebruik

De set bevat een stoomreiniger, een ronde borstel, een precisiebørstel, een borstel met messing borstelharen, een schraper, twee spuitmonden, een ruitenwisser, een microvezel opzetstuk en een naald om de spuitmonden te reinigen. Elke opzetstuk heeft een specifieke toepassing – u heeft het juiste gereedschap voor elk type vuil en elk oppervlak.

Vermogen 2500W – snelle opwarming en constante stoomtemperatuur

De motor met een vermogen van 2500W verwarmt het water tot een stoomtemperatuur van 105°C in slechts 15 seconden na het inschakelen. Stoom met deze temperatuur lost effectief aangekoekte vet, kalk en aanslag op zonder dat er vooraf enige voorbehandeling of chemische middelen nodig zijn.

Maximale stoomdruk: 4 bar – de stoom dringt door in de vervuiling

Een druk van 4 bar betekent dat de stoom met voldoende kracht wordt afgegeven om door te dringen in voegen, poriën en moeilijk bereikbare spleten, in plaats van deze alleen maar te bevochtigen. Dit is een significant verschil ten opzichte van goedkopere apparaten met een lage druk, die de oppervlakte slechts verwarmen zonder effectief aanslag te verwijderen.

Opwarmtijd: 15 seconden – klaar voor gebruik vrijwel direct na inschakeling

Binnen vijftien seconden na het inschakelen bereikt de reiniger de volledige werktemperatuur en is klaar voor gebruik. U hoeft niet minutenlang te wachten tot het apparaat is opgewarmd – u schakelt het in, wacht even en begint direct met schoonmaken. Dit bespaart aanzienlijk tijd, vooral bij snelle schoonmaakklussen tussen andere taken.

Tankinhoud: 1250 ml

De grote watertank met een inhoud van 1250 ml maakt comfortabel en langdurig werken mogelijk zonder onderbrekingen voor het bijvullen. Bij het intensief schoonmaken van een groter appartement hoeft u niet midden in de klus te stoppen en te wachten tot het apparaat opnieuw is opgewarmd.

6-voudige instelling van de stoomhoeveelheid

De zes standen voor stoomregeling stellen u in staat om de intensiteit aan te passen aan het type oppervlak dat u reinigt – minder stoom voor delicate materialen en bekleding, meer stoom voor hardnekkige aanslag op bijvoorbeeld een kookplaat of verouderde voegen. Hierdoor voorkomt u beschadiging van kwetsbare oppervlakken, terwijl u toch effectief de meest hardnekkige vervuiling verwijdert.

Borstel met koperen borstelharen – effectieve reiniging zonder het oppervlak te beschadigen

Koperen borstelharen zijn harder dan nylon, maar krassen de meeste oppervlakken niet, in tegenstelling tot een borstel met stalen borstelharen. Ze zijn ideaal voor het verwijderen van aangekoekte resten van roosters, voegen en moeilijk te reinigen metalen onderdelen, waar een gewone borstel niet voldoende is.

Schraper en ruitenwisser – schone ramen en glazen oppervlakken zonder strepen

De schraper verwijdert droge vuilresten en stickers van ramen en gladde oppervlakken, terwijl de ruitenwisser het water na het schoonmaken opvangt, waardoor het raam streepvrij en zonder vlekken achterblijft. Samen met de stoom zorgen ze voor schone ramen zonder gebruik van speciale reinigingsmiddelen of papieren handdoeken.

Stoomslang 2 m en voedingskabel 1,5 m

Het totale bereik van de slangen – 2 m stoomslang en 1,5 m voedingskabel – biedt u een aanzienlijke bewegingsvrijheid in de ruimte, zonder dat u het apparaat voortdurend hoeft te verplaatsen. Bij het schoonmaken van een douchecabine, een hele muur met voegen of een groot raam, kunt u overal komen zonder de kabel te hoeven trekken.

Technische specificaties

Vermogen: 2500 W

Spanning: 220 V

Opwarmtijd: 15 seconden

Stoomtemperatuur: 105°C

Waterreservoircapaciteit: 1250 ml

Maximale stoomdruk: 4 bar

Stoomregeling: 6 niveaus

Afmetingen apparaat: 22,2 × 15,5 × 13 cm

Lengte netsnoer: 1,5 m

Lengte stoomslang: 2 m

Voeding: netstroom

Waarom is deze stoomreiniger geschikt voor de keuken, badkamer en diverse klussen in huis?

Omdat deze een vermogen van 2500W combineert met een stoomdruk van 4 bar en een temperatuur van 105°C, en wordt geleverd met een uitgebreide set van 10 opzetstukken, geschikt voor verschillende taken – van voegen tot bekleding. U heeft geen extra reinigingsmiddelen nodig, want de hete stoom onder druk doet het werk zelf. Dit is één apparaat dat meerdere specialistische producten vervangt en u in staat stelt om schoon te maken zonder chemicaliën en zonder hard te schrobben.

Uitgebreide service na aankoop

Wanneer u bij ons koopt, bieden wij:

  • Snelle reactie – wij behandelen storingen en kleine reparaties efficiënt en professioneel.
  • Technische ondersteuning – echte hulp van experts, wanneer u deze nodig heeft.
  • Service en reserveonderdelen – u vervangt alleen de versleten onderdelen, niet het hele apparaat.

Koop en test – 14 dagen om het product te retourneren zonder opgaaf van reden

U heeft 14 dagen om het product uit te proberen. Als het niet aan uw verwachtingen voldoet, kunt u het zonder opgaaf van reden retourneren – zonder kosten en zonder administratieve rompslomp.

Fabrikant
Nuvio
Vermogen
2500 W
EAN
5908090918104

Fabrikant
Nuvio
Vermogen
2500 W
EAN
5908090918104
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
€ 179,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam 3.0
Steam Mop Vileda Steam 3.0
€ 208,35/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 153
€ 83,34
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van KÄRCHER 14394900 KÄRCHER SV 7 Dampfreiniger
KÄRCHER 14394900 KÄRCHER SV 7 Dampfreiniger
€ 1.317,24/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 658,62
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
Leifheit stoomreiniger CleanTenso Power
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 299,73
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 167,98/1l
€ 83,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
Strex 12 in 1 Stoomreiniger & Handstomer - Tapijtreiniger / Stoom Reinigingsmachine / Vlekkenreiniger - Voor Harde/Zachte Ondergronden
€ 178,54/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Uwant Y100 Stoomreinigingsapparaat, 3-in-1 stoomreiniger voor bank, tapijt en auto, met 18 kPa, 1750W hete stoom, 65°C heet water en koud water
Uwant Y100 Stoomreinigingsapparaat, 3-in-1 stoomreiniger voor bank, tapijt en auto, met 18 kPa, 1750W hete stoom, 65°C heet water en koud water
€ 133,32/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van 1600W stoomreiniger voor chemievrij reinigen, draagbare hogedrukreiniger, 3BAR handzame stoomreiniger met een reservoir van 1 liter - STEAMAX
1600W stoomreiniger voor chemievrij reinigen, draagbare hogedrukreiniger, 3BAR handzame stoomreiniger met een reservoir van 1 liter - STEAMAX
€ 39,99/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van KARCHER SC 3 Easy Fix - Steam cleaner - 1900 W - 3.5 bars - unlimited autonomy - Eliminates up to 99.99% of viruses and bacteria
KARCHER SC 3 Easy Fix - Steam cleaner - 1900 W - 3.5 bars - unlimited autonomy - Eliminates up to 99.99% of viruses and bacteria
€ 179,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 179,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Stoomreiniger voor hoge druk, 2000 W, tankinhoud 1,8 liter, 160 °C
Stoomreiniger voor hoge druk, 2000 W, tankinhoud 1,8 liter, 160 °C
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 124,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Fakir PR 7020, Draagbare stoomreiniger, 0,35 liter, Zwart, 5 meter, 350 ml, 1,6 meter
Fakir PR 7020, Draagbare stoomreiniger, 0,35 liter, Zwart, 5 meter, 350 ml, 1,6 meter
€ 303,00
-€ 23,01
€ 279,99
Gratis bezorging
Verkoper: Buy-Store-Official
Productafbeelding van TESLA PowerWash & Steam Station TQS600 - multifunctionele stofzuiger met stoomfunctie
TESLA PowerWash & Steam Station TQS600 - multifunctionele stofzuiger met stoomfunctie
€ 153,66
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Stoomzuiger Clean & Steam Multi RY8544, stoomreiniger
Stoomzuiger Clean & Steam Multi RY8544, stoomreiniger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 278,42
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Hoover CA2IN1D 011 Stoomreiniger: snelle opwarming, 2-in-1 spuitmond, waterreservoir
Hoover CA2IN1D 011 Stoomreiniger: snelle opwarming, 2-in-1 spuitmond, waterreservoir
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 287,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Sharkclean S8201EU, Elektrische veegmachine, Zwart, Grijs, Wit, 0,35 liter, Geschikt voor nat en droog gebruik, 150 omwentelingen per minuut, 8 meter bereik
Sharkclean S8201EU, Elektrische veegmachine, Zwart, Grijs, Wit, 0,35 liter, Geschikt voor nat en droog gebruik, 150 omwentelingen per minuut, 8 meter bereik
€ 956,14/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 334,65
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van BISSELL B2635J SteamShot 2635J - 4.5 bar duck steam cleaner and 7 accessories
BISSELL B2635J SteamShot 2635J - 4.5 bar duck steam cleaner and 7 accessories
€ 240,25/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 86,49
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van 2-in-1 Stoomreiniger 2500 W, Handstoomreiniger 1600 ml met 15 Accessoires, voor Vloer, Bank, Keuken, Badkamer en Auto, AI-gegenereerde afbeelding
2-in-1 Stoomreiniger 2500 W, Handstoomreiniger 1600 ml met 15 Accessoires, voor Vloer, Bank, Keuken, Badkamer en Auto
€ 46,87/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,00
Gratis bezorging
Verkoper: raum-blick
Productafbeelding van Ariete 4146/05, Draagbare stoomreiniger, 1,6 liter, Blauw, Zwenkbaar, Flexibel, 6 meter
Ariete 4146/05, Draagbare stoomreiniger, 1,6 liter, Blauw, Zwenkbaar, Flexibel, 6 meter
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 140,78
-€ 17,72
€ 123,06
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van POLTI VAPORETTO SMART 110 ECO: Stoomreinigingsapparaat
POLTI VAPORETTO SMART 110 ECO: Stoomreinigingsapparaat
€ 116,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 233,92
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van KRUMAD Handstoomreiniger 1000 W – Set van 13 onderdelen, inclusief borstel, compacte stoomreiniger voor keuken, badkamer, ramen, voegen en bekleding
KRUMAD Handstoomreiniger 1000 W – Set van 13 onderdelen, inclusief borstel, compacte stoomreiniger voor keuken, badkamer, ramen, voegen en bekleding
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 100,00
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van Stoomreiniger Adler AD 7038
Stoomreiniger Adler AD 7038
€ 109,64/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 49,34
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Black & Decker 9IN1 Steam-mop Staande stoomreiniger 0,5 l Turquoise, wit 1300 W
Black & Decker 9IN1 Steam-mop Staande stoomreiniger 0,5 l Turquoise, wit 1300 W
€ 281,28/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 140,64
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Deerma - ZQ610 - Stoomapparaat
Deerma - ZQ610 - Stoomapparaat
€ 486,70/1l
€ 111,94
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Dirt Devil Stoomreiniger en Handstomer DD7004 - Tapijtreiniger - Elektrische Dweil 1300 W - Stoomdweil in 30 Seconden Opgewarmd - Dweilsysteem met 4 Opzetstukken
Dirt Devil Stoomreiniger en Handstomer DD7004 - Tapijtreiniger - Elektrische Dweil 1300 W - Stoomdweil in 30 Seconden Opgewarmd - Dweilsysteem met 4 Opzetstukken
€ 172,70/1l
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van ETA AQUABELO Stoomreiniger, model ETA126490000, 1000 W, werkdruk 3 bar, stoom klaar in 2-3 minuten, waterreservoirinhoud 220 ml, kabellengte 5 meter
ETA AQUABELO Stoomreiniger, model ETA126490000, 1000 W, werkdruk 3 bar, stoom klaar in 2-3 minuten, waterreservoirinhoud 220 ml, kabellengte 5 meter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 54,90
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van N8WERK Stoomveger | 1300 W, 3 stoomstanden | 450 ml waterreservoir, 7 meter snoer | Stoomreiniger voor harde vloeren, tapijten, laminaat | Verwijdert 99,9% van de bacteriën *B-artikel*
N8WERK Stoomveger | 1300 W, 3 stoomstanden | 450 ml waterreservoir, 7 meter snoer | Stoomreiniger voor harde vloeren, tapijten, laminaat | Verwijdert 99,9% van de bacteriën *B-artikel*
€ 111,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,95
Verkoper: HaWaKo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
2500W, 2 liter, multifunctionele stoomreiniger | Kraft&Dele
€ 99,99
Verkoper: Luxtom
€ 50,00/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
Stoomreiniger voor handgebruik, 1100W / 350 ml, model KD426
€ 36,99
Verkoper: Luxtom
€ 105,69/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 2100W, met een tank van 1,2 liter, geschikt voor het reinigen van ovens, tapijten, banken, kussens, speelgoed en gladde vloeren
€ 74,98
Verkoper: Luxtom
€ 62,48/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, 1200W, 450ml, voor het verwijderen van vuil, geschikt voor auto, keuken, badkamer en bekleding
€ 37,99
Verkoper: Luxtom
€ 84,42/1l
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
KRAFT&DELE | Stoomreiniger, reiniger voor meubels met bekleding, 2500W
€ 49,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van 6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
6-in-1 Stoomreiniger 1580 W, Stoommop met 110 °C Hete Stoom, 15 Sec. Opwarmtijd, Handstoomreiniger met Roterende Reinigingspads
€ 83,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 167,98/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, kleur: geel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 80,55/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
COSTWAY Stoomreiniger 2000W, 5 bar stoomdruk, 1,8L, tot 160°C, stoomreiniger voor vloeren met 28 accessoires, wielen en 5m netsnoer, wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 134,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 74,99/1l
Productafbeelding van COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY Stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, stoomapparaat met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
Draagbare Stoomreiniger 1400W, 4 Bar Handstoomreiniger met 9 Accessoires, 0,4L Watertank voor Keuken, Badkamer & Auto
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
Stoomreiniger 1400W 4 Bar, 9-in-1 Handstoomreiniger 110°C, 0,4L Watertank, 3 Min Opwarmtijd voor Keuken, Badkamer & Vloer
€ 37,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 94,97/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 62,77/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, geschikt voor 108 m², 5 bar stoomdruk, temperatuur tot 160℃, 1,8 liter tank, opwarmtijd van 8 minuten, met 13 accessoires en netsnoer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
INF Accessoires / moppads voor Kärcher SC1/SC2/SC3/SC4/SC5 stoomreiniger Veelkleurig
€ 20,79
-2%
€ 20,19
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
Multifunctionele stoomreiniger 2000W, vloerreiniger, tapijtreiniger, handapparaat, stoomreiniger met accessoires, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 59,00
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
INF 4 moppads voor Kärcher stoomreiniger SC2 SC3 SC4 SC5
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,09
-2%
€ 16,59
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
MalTec stoomreiniger en hogedrukreiniger, 1350W, handapparaat voor ramen, meubels, voegen, 3 bar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,40
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
€ 86,18/1l
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400 ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur: geel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, kleur groen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
COSTWAY stoomreiniger, 2 bar stoomdruk, 1 minuut opwarmtijd, 1400W vermogen, 400ml tank. Handheld stoomreiniger met 14 accessoires, blauw
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH