Gewicht:

140 g

Wrigley's Double Mint kauwgom, 20 pakjes met 5 stuks per pakje | 100 stuks + bescherming voor verzending met hartjesstickers

€ 6,91

€ 49,36 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Kauwgom & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 5 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 5 x 15 stuks + Heartforcards verzendbescherming
5 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 5 x 15 stuks + Heartforcards verzendbescherming
€ 230,80/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,31
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Frizzy Pazzy Kauwgom - 50 pakjes
Frizzy Pazzy Kauwgom - 50 pakjes
€ 58,71/1kg
€ 20,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van 20 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 20 x 15 stuks + bescherming voor verzending + Heartforcards
20 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 20 x 15 stuks + bescherming voor verzending + Heartforcards
€ 211,70/1kg
€ 63,51
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Airwaves MENTHOL & EUKALYPTUS kauwgom, 30 pakjes met elk 12 pastilles
Airwaves MENTHOL & EUKALYPTUS kauwgom, 30 pakjes met elk 12 pastilles
€ 104,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mentos Kauwgom, Pure Fresh Mint, suikerarm
Mentos Kauwgom, Pure Fresh Mint, suikerarm
€ 125,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mentos Fruity Fresh, smaak: aardbei, appel, framboos, 33 gram
Mentos Fruity Fresh, smaak: aardbei, appel, framboos, 33 gram
€ 45,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,84
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Fini Bubble Gum, bruisende kauwgom, fruitmix, 4 stuks, 20g
Fini Bubble Gum, bruisende kauwgom, fruitmix, 4 stuks, 20g
€ 35,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wrigley's Extra Refreshers Tropical - 12 x 8 stuks (12 x 17,9 gram)
Wrigley's Extra Refreshers Tropical - 12 x 8 stuks (12 x 17,9 gram)
€ 84,19/1kg
€ 18,10
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Zed Candy Jawbreaker Sour 4-pack - 40 stuks
Zed Candy Jawbreaker Sour 4-pack - 40 stuks
€ 14,96/1kg
€ 19,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Xylitol Miradent tandverzorgingskauwgom voor kinderen, 30g, met xylitol en aardbeismaak, 30 stuks
Xylitol Miradent tandverzorgingskauwgom voor kinderen, 30g, met xylitol en aardbeismaak, 30 stuks
€ 21,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van kauX tandverzorgingskauwgom, pepermunt smaak met xylitol, 40 stuks kauwgom
kauX tandverzorgingskauwgom, pepermunt smaak met xylitol, 40 stuks kauwgom
€ 51,71/1kg
€ 3,93
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Center Shock Apfel kauwgom, extra zuur, 100 stuks
Center Shock Apfel kauwgom, extra zuur, 100 stuks
€ 23,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,39
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van BADER tandverzorgingskauwgom voor minder tandplak en sterke bescherming tegen cariës, 20 kauwgommetjes
BADER tandverzorgingskauwgom voor minder tandplak en sterke bescherming tegen cariës, 20 kauwgommetjes
€ 85,29/1kg
€ 4,35
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Extra® 463324 Extra® Refreshers TROPICAL Kaugummis 35 Stück
Extra® 463324 Extra® Refreshers TROPICAL Kaugummis 35 Stück
€ 136,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wrigley Hubba Bubba Bubble Tape Cola Braun (verpakking met 12 stuks van 56 gram)
Wrigley Hubba Bubba Bubble Tape Cola Braun (verpakking met 12 stuks van 56 gram)
€ 35,96/1kg
€ 30,64
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barkleys Intense Kaneel Kauwgom, suikervrije dragees, 30g
Barkleys Intense Kaneel Kauwgom, suikervrije dragees, 30g
€ 282,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,46
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Fini Kauwgom Tennisballen 50 x 4-pack
Fini Kauwgom Tennisballen 50 x 4-pack
€ 25,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Chicza Kauwgom Mint (30 gr)
Chicza Kauwgom Mint (30 gr)
€ 69,00/1kg
€ 2,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Beschrijving

Wrigley's Double Mint kauwgom biedt een klassieke, verfrissende muntsmaak en is ideaal voor onderweg, op kantoor of tussendoor. De handige grote verpakking bevat 20 porties met elk 5 kauwgomsticks – in totaal 100 sticks.

Belangrijkste kenmerken

???? Klassieke Double Mint-smaak voor een verfrissende kauwervaring

???? Grote verpakking met 20 porties à 5 sticks – in totaal 100 sticks

???? Handige individuele sticks – ideaal voor onderweg en tussendoor

???? Met zoetstoffen en een intense muntsmaak

️ Bevat aspartaam en een bron van fenylalanine

Voedingswaarden

VoedingswaardePer 100 gPer stick (2,5 g)
Energieongeveer 1.674 kJ / 400 kcal42 kJ / 10 kcal
Vet0 g0 g
– waarvan verzadigde vetzurenNiet aangegevenNiet aangegeven
Koolhydraten80 g2 g
– waarvan suikers80 g2 g
Eiwitten0 g0 g
Zout0 g0 g

Ingrediënten

Suiker, kauwmassa, dextrose, maïssiroop, aroma's, bevochtigingsmiddel (E422), zoetstof aspartaam (E951), emulgator (sojalecithine), zoetstof (E950), antioxidant BHT (E321).

Allergenen informatie

Bevat sojabonen.

Bevat een bron van fenylalanine vanwege het aspartaam.

Kan sporen van sojabonen bevatten.

Gedeeltelijk geproduceerd met behulp van genetisch gemodificeerde ingrediënten.

Inhoud

20 porties met elk 5 sticks
Totaal: 100 kauwgomsticks à 2,5 g

Fabrikant

Wrigley's

Ingrediënten
Zoetstoffen (sorbitol, mannitol, xylitol), kauwmassa, bevochtigingsmiddel (glycerine), aroma's, verdikkingsmiddel (arabische gom), zoetstoffen (aspartaam, acesulfaam-K), glansmiddel (carnaubawas), antioxidant (BHA), kleurstof (E133).Allergie-informatie: Bevat een bron van fenylalanine (aspartaam).
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g:Energie: 660 kJ / 158 kcalVet: 0 gwaarvan verzadigde vetzuren: 0 gKoolhydraten: 67 gwaarvan suikers: 0 gwaarvan polyolen: 67 gEiwit: 0 gZout: 0 g
Gewicht
140 g
Levensmiddelenbedrijven
Marke: Wrigley'sProdukt: Doublemint KaugummiGeschmack: MinzeKategorie: Süßwaren → KaugummiNettofüllmenge: 140 gAnzahl: 100 Sticks (20 × 5 Sticks)Zucker: 0 g / 100 gAllergenhinweis: Enthält eine Phenylalaninquelle.Hinweis: Kann bei übermäßigem Verzehr abführend wirken.
Verkoopbenaming
Kauwgum zonder suiker, met zoetstoffen en mintsmaak
Fabrikant
Wrigley
MPN (Manufacturer Part Number)
WR-0020-DMST
EAN
4255763436450

Ingrediënten
Zoetstoffen (sorbitol, mannitol, xylitol), kauwmassa, bevochtigingsmiddel (glycerine), aroma's, verdikkingsmiddel (arabische gom), zoetstoffen (aspartaam, acesulfaam-K), glansmiddel (carnaubawas), antioxidant (BHA), kleurstof (E133).Allergie-informatie: Bevat een bron van fenylalanine (aspartaam).
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g:Energie: 660 kJ / 158 kcalVet: 0 gwaarvan verzadigde vetzuren: 0 gKoolhydraten: 67 gwaarvan suikers: 0 gwaarvan polyolen: 67 gEiwit: 0 gZout: 0 g
Gewicht
140 g
Levensmiddelenbedrijven
Marke: Wrigley'sProdukt: Doublemint KaugummiGeschmack: MinzeKategorie: Süßwaren → KaugummiNettofüllmenge: 140 gAnzahl: 100 Sticks (20 × 5 Sticks)Zucker: 0 g / 100 gAllergenhinweis: Enthält eine Phenylalaninquelle.Hinweis: Kann bei übermäßigem Verzehr abführend wirken.
Verkoopbenaming
Kauwgum zonder suiker, met zoetstoffen en mintsmaak
Fabrikant
Wrigley
MPN (Manufacturer Part Number)
WR-0020-DMST
EAN
4255763436450
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 5 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 5 x 15 stuks + Heartforcards verzendbescherming
5 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 5 x 15 stuks + Heartforcards verzendbescherming
€ 230,80/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,31
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Miradent Xylitol Kauwgom, Smaak: Munt, 200 stuks
Miradent Xylitol Kauwgom, Smaak: Munt, 200 stuks
€ 69,07/1kg
€ 16,72
-6%
€ 15,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wrigley's Big Red Kaneel Kauwgom, grootverpakking, 10 x 40 gram
Wrigley's Big Red Kaneel Kauwgom, grootverpakking, 10 x 40 gram
€ 85,67/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,98
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Fini Sport Balls kauwgom, tennisbal smaak, bubblegum, 200 stuks
Fini Sport Balls kauwgom, tennisbal smaak, bubblegum, 200 stuks
€ 25,05/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van 1x Twizzlers Rainbow – 351 g – Heerlijke, vetarme snack + Verpakkingsbescherming voor verzending
1x Twizzlers Rainbow – 351 g – Heerlijke, vetarme snack + Verpakkingsbescherming voor verzending
€ 26,90/1kg
€ 8,07
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Miradent Xylitol kauwgom, muntsmaak, 30 stuks.
Miradent Xylitol kauwgom, muntsmaak, 30 stuks.
€ 3,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Bestseller
Productafbeelding van Original Big League Chew kauwgom, 60 gram – Klassieke, verkruimelde kauwgom + bescherming voor verzending van hartvormige kaartjes
Original Big League Chew kauwgom, 60 gram – Klassieke, verkruimelde kauwgom + bescherming voor verzending van hartvormige kaartjes
€ 57,50/1kg
€ 3,45
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Nerds Big Chewy Theater Box 120 g – Fruitige kauwgomtabletten + Heartforcards® verzendbescherming
Nerds Big Chewy Theater Box 120 g – Fruitige kauwgomtabletten + Heartforcards® verzendbescherming
€ 34,00/1kg
€ 4,08
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Barkleys Intense Kaneel Kauwgom, suikervrije dragees, 30g
Barkleys Intense Kaneel Kauwgom, suikervrije dragees, 30g
€ 282,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,46
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Smint XL Blackmint, dubbele verpakking (2x35g), verfrissende muntsnoepjes
Smint XL Blackmint, dubbele verpakking (2x35g), verfrissende muntsnoepjes
€ 35,00/1kg
€ 2,51
-2%
€ 2,45
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 1x Tic Tac Chewy! Fruit Adventure – Fruitige kauwtabletten – 1x80g + Hartvormige kaartjes + Verpakkingsbescherming
1x Tic Tac Chewy! Fruit Adventure – Fruitige kauwtabletten – 1x80g + Hartvormige kaartjes + Verpakkingsbescherming
€ 43,13/1kg
€ 3,45
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Center Shock Apfel kauwgom, extra zuur, 100 stuks
Center Shock Apfel kauwgom, extra zuur, 100 stuks
€ 23,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,39
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Extra® 452034 Extra® PROFESSIONAL WHITE HIMBEERE GRANATAPFEL Kaugummis 50 Dragees
Extra® 452034 Extra® PROFESSIONAL WHITE HIMBEERE GRANATAPFEL Kaugummis 50 Dragees
€ 159,00/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Center Shock Monster Mix kauwgom, 100 stuks
Center Shock Monster Mix kauwgom, 100 stuks
€ 23,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,43
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Woogie kauwgomballen, 28 stuks.
Woogie kauwgomballen, 28 stuks.
€ 15,00/1kg
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kaugummi Blaues Softeis Pulver 1 kg
Kaugummi Blaues Softeis Pulver 1 kg
€ 19,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
GUMA DO ŻUCIA Z KSYLITOLEM O SMAKU MIĘTY PIEPRZOWEJ (10 szt.) 15 g - CHEWSY
Chewsy Pepermuntkauwgom met Xylitol, 15g
€ 95,33/1kg
€ 1,51
-5%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van kauwgom met citroensmaak (biologisch afbreekbaar), 30 gram - CHICZA
kauwgom met citroensmaak (biologisch afbreekbaar), 30 gram - CHICZA
€ 121,33/1kg
€ 3,64
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 6x Airwaves 602663 Airwaves STRONG kauwgomtabletten, 50 stuks
6x Airwaves 602663 Airwaves STRONG kauwgomtabletten, 50 stuks
€ 292,50/1kg
€ 25,74
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Zoetwarenautomaat, rood, met ongeveer 90 gram kauwgom, 22 cm
Zoetwarenautomaat, rood, met ongeveer 90 gram kauwgom, 22 cm
€ 74,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,93
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 1x Twizzlers Aardbei – 141 g – Heerlijke, vetarme snack + Verpakkingsbescherming voor verzending
1x Twizzlers Aardbei – 141 g – Heerlijke, vetarme snack + Verpakkingsbescherming voor verzending
€ 32,62/1kg
€ 4,60
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Fini Zure Kauwgom Citroentjes - 1 kilo
Fini Zure Kauwgom Citroentjes - 1 kilo
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,10
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Fini Kauwgom Tennisballen - 1 kilo
Fini Kauwgom Tennisballen - 1 kilo
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Barkleys - Tin Peppermint Gum 30 Gram
Barkleys - Tin Peppermint Gum 30 Gram
€ 41,67/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,26
-44%
€ 1,25
Verkoper: Jouwoutlet_de
Productafbeelding van CENTER™ 140805004 Kauwgom, smaak: Cola met een "splash"-effect, 100 stuks.
CENTER™ 140805004 Kauwgom, smaak: Cola met een "splash"-effect, 100 stuks.
€ 34,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 13,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Center Shock Scary Mix kauwgom, extra zuur, 100 stuks
Center Shock Scary Mix kauwgom, extra zuur, 100 stuks
€ 0,08/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mentos Kauwgom, Pure Fresh Mint, suikerarm
Mentos Kauwgom, Pure Fresh Mint, suikerarm
€ 125,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Center Shock Mysterie Monsterverpakking (100 stuks)
Center Shock Mysterie Monsterverpakking (100 stuks)
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.