Afmetingen bed:

160 x 200 cm

UnboxG boxspringbed 160x200 cm met opbergruimte en gasveer, LED-verlichting, hoofdeinde met opbergruimte en USB-oplaadstation, kunstlederen boxspring, bedframe

€ 233,70

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Gestoffeerde bedden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, bed met opbergruimte, dubbelbed met opbergruimte in het hoofdeinde en LED-verlichting, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, bed met opbergruimte, dubbelbed met opbergruimte in het hoofdeinde en LED-verlichting, linnen, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 291,32
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel tweepersoonsbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs, AI-gegenereerde afbeelding
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel tweepersoonsbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 264,20
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Boxspringbed 180x200, fluweel, LED-diamantstrepen, USB & USB-C, hydraulische opbergruimte, lattenbodem, zonder matras.
Boxspringbed 180x200, fluweel, LED-diamantstrepen, USB & USB-C, hydraulische opbergruimte, lattenbodem, zonder matras.
€ 441,58
-€ 36,80
€ 404,78
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met USB-aansluiting, kinderbed/tweepersoonsbed met LED-verlichting, bed met opbergruimte, houten bed, multifunctioneel bed met opbergruimte in het hoofdeinde, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met USB-aansluiting, kinderbed/tweepersoonsbed met LED-verlichting, bed met opbergruimte, houten bed, multifunctioneel bed met opbergruimte in het hoofdeinde, linnen, grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 280,70
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van UnboxG gestoffeerd bed 160x200 cm met USB-poort, eenpersoonsbed/tweepersoonsbed voor jongeren met lattenbodem en opbergruimte, bed met opbergruimte en LED-verlichting, multifunctioneel bed voor jongeren, boxspringbed, fluweel, grijs
UnboxG gestoffeerd bed 160x200 cm met USB-poort, eenpersoonsbed/tweepersoonsbed voor jongeren met lattenbodem en opbergruimte, bed met opbergruimte en LED-verlichting, multifunctioneel bed voor jongeren, boxspringbed, fluweel, grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 271,40
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van ProximaX gestoffeerd bed 160x200 cm met ladefunctie, LED-verlichting en verstelbaar hoofdeinde, tweepersoonsbed met lattenbodem en 4 lades, bed met opbergruimte, linnenlook, grijs
ProximaX gestoffeerd bed 160x200 cm met ladefunctie, LED-verlichting en verstelbaar hoofdeinde, tweepersoonsbed met lattenbodem en 4 lades, bed met opbergruimte, linnenlook, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 227,00
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van ProximaX Zwevend bed van polyurethaan, 160x200 cm, met LED-verlichting, USB-aansluiting en gasdrukmechanisme – zwart, hoofdeinde met opbergruimte
ProximaX Zwevend bed van polyurethaan, 160x200 cm, met LED-verlichting, USB-aansluiting en gasdrukmechanisme – zwart, hoofdeinde met opbergruimte
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 257,10
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met ladefunctie (USB & Type-C), tweepersoonsbed/jeugdbed met lederen bekleding, bed met opbergruimte/boxspringbed met opbergruimte, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met ladefunctie (USB & Type-C), tweepersoonsbed/jeugdbed met lederen bekleding, bed met opbergruimte/boxspringbed met opbergruimte, linnen, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 423,45
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van INONEFT Boxspringbed 160x200 cm met LED-verlichting en opbergruimte, eenpersoonsbed/tweepersoonsbed met lattenbodem en bedlade, hydraulisch bed, PU, zwart
INONEFT Boxspringbed 160x200 cm met LED-verlichting en opbergruimte, eenpersoonsbed/tweepersoonsbed met lattenbodem en bedlade, hydraulisch bed, PU, zwart
€ 229,00
Gratis bezorging
Verkoper: Nobro
Productafbeelding van INONEFT Gestoffeerd boxspringbed 160x200 cm met LED-verlichting en USB-oplaadfunctie, tweepersoonsbedframe met lattenbodem en opbergruimte, geschikt voor jongeren, Polyurethanmateriaal, zwart
INONEFT Gestoffeerd boxspringbed 160x200 cm met LED-verlichting en USB-oplaadfunctie, tweepersoonsbedframe met lattenbodem en opbergruimte, geschikt voor jongeren, Polyurethanmateriaal, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 233,99
Gratis bezorging
Verkoper: Nobro
Productafbeelding van INONEFT Boxspringbed 160x200 cm met LED-verlichting, hydraulisch opbergbed, tweepersoonsbed/jeugdbed met opbergruimte, hoofdeinde en USB-oplaadfunctie, Polyurethanleer, zwart, AI-gegenereerde afbeelding
INONEFT Boxspringbed 160x200 cm met LED-verlichting, hydraulisch opbergbed, tweepersoonsbed/jeugdbed met opbergruimte, hoofdeinde en USB-oplaadfunctie, Polyurethanleer, zwart
€ 325,00
Gratis bezorging
Verkoper: Nobro
Productafbeelding van UnboxG Boxspringbed 140x200 cm, zwart, van Polyurethanleer, met opbergruimte en gasveer – LED-hoofdeinde met opbergvak, USB- en Type-C-aansluiting, tweepersoonsbed
UnboxG Boxspringbed 140x200 cm, zwart, van Polyurethanleer, met opbergruimte en gasveer – LED-hoofdeinde met opbergvak, USB- en Type-C-aansluiting, tweepersoonsbed
€ 192,50
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van ProximaX gestoffeerd bed 140x200 cm met ladefunctie (USB), eenpersoonsbed/tweepersoonsbed, bed met opbergruimte, LED-verlichting en opbergruimte in het hoofdeinde, hydraulische boxspring met lattenbodem
ProximaX gestoffeerd bed 140x200 cm met ladefunctie (USB), eenpersoonsbed/tweepersoonsbed, bed met opbergruimte, LED-verlichting en opbergruimte in het hoofdeinde, hydraulische boxspring met lattenbodem
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 240,80
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van ProximaX Zwarte Polyurethanbedframe 140x200 cm met hydraulische opbergruimte, hoofdeinde met opbergruimte, RGB LED-verlichting en USB-oplaadstation
ProximaX Zwarte Polyurethanbedframe 140x200 cm met hydraulische opbergruimte, hoofdeinde met opbergruimte, RGB LED-verlichting en USB-oplaadstation
€ 266,80
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van ProximaX gestoffeerd bed 140x200 cm met ladefunctie (USB), eenpersoonsbed/tweepersoonsbed, bed met opbergruimte, LED-verlichting en opbergruimte in het hoofdeinde, hydraulische boxspring met lattenbodem
ProximaX gestoffeerd bed 140x200 cm met ladefunctie (USB), eenpersoonsbed/tweepersoonsbed, bed met opbergruimte, LED-verlichting en opbergruimte in het hoofdeinde, hydraulische boxspring met lattenbodem
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 270,50
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van INONEFT Boxspringbed 140x200 cm met USB-oplaadpoort, bed met opbergruimte, tweepersoonsbedframe met lattenbodem, LED-bed met 4 lades, PU, zwart
INONEFT Boxspringbed 140x200 cm met USB-oplaadpoort, bed met opbergruimte, tweepersoonsbedframe met lattenbodem, LED-bed met 4 lades, PU, zwart
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: Nobro
Productafbeelding van ProximaX Gestoffeerd bed 160x200 cm met lades en opbergruimte in het hoofdeinde – fluweelstof, RGB-LED-verlichting, USB-oplaadstation, lattenbodem
ProximaX Gestoffeerd bed 160x200 cm met lades en opbergruimte in het hoofdeinde – fluweelstof, RGB-LED-verlichting, USB-oplaadstation, lattenbodem
€ 241,30
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van UnboxG gestoffeerd bed 160x200 cm met opbergruimte, LED-verlichting, USB-oplaadstation en opbergvak aan het hoofdeinde – Hydraulisch bed met bedbodem
UnboxG gestoffeerd bed 160x200 cm met opbergruimte, LED-verlichting, USB-oplaadstation en opbergvak aan het hoofdeinde – Hydraulisch bed met bedbodem
€ 240,90
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van INONEFT Boxspringbed 140x200 cm met LED-verlichting en USB-aansluitingen, tweepersoonsbed/jongerenbed met 3 lades, bedframe met lattenbodem, fluweelgrijs, AI-gegenereerde afbeelding
INONEFT Boxspringbed 140x200 cm met LED-verlichting en USB-aansluitingen, tweepersoonsbed/jongerenbed met 3 lades, bedframe met lattenbodem, fluweelgrijs
€ 239,00
Gratis bezorging
Verkoper: Nobro
Productafbeelding van INONEFT Gestoffeerd bed 160x200 cm, jeugdbed met LED/USB, tweepersoonsbed met hoofdeinde, hydraulisch boxspringbed, bed met opbergruimte en lattenbodem, PU, zwart
INONEFT Gestoffeerd bed 160x200 cm, jeugdbed met LED/USB, tweepersoonsbed met hoofdeinde, hydraulisch boxspringbed, bed met opbergruimte en lattenbodem, PU, zwart
€ 233,99
Gratis bezorging
Verkoper: Nobro

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ruime opbergruimte met gasveerlift

Eenvoudig omhoog te klappen ligvlak met een stabiele gasveerconstructie. Veel opbergruimte voor beddengoed, koffers en textiel. Maximale belastbaarheid: 350 kg. Matras niet inbegrepen.

RGB LED-verlichting via app en afstandsbediening

Meer dan alleen kleuren: muziekmodus, timerfunctie, dynamische lichteffecten. Creëer een persoonlijke sfeer in de slaapkamer.

Opbergruimte in het hoofdeinde met USB-C en USB-laadstation

Ruime opbergruimte voor boeken, wekkers en decoratie. Geïntegreerde laadpoorten voor het opladen van smartphones en tablets.

Zacht, bekleed hoofdeinde voor comfortabel zitten in bed.

Hoogwaardige zwarte kunstlederen bekleding met knoopverdeling

Onderhoudsvriendelijke, slijtvaste kunstlederen bekleding met een elegante stikking. Stabiele houten lattenbodem is inbegrepen. Modern design voor elke slaapkamer.

Technische specificaties

Ligvlak: 160 × 200 cm

Afmetingen: L 224 cm × B 164 cm × H 105 cm

Materiaal: Zwarte kunstlederen bekleding, metalen frame, houten lattenbodem, gasveren

Max. belasting: 350 kg

Uitvoering: Gasveerlift opbergruimte, RGB LED, app + afstandsbediening, opbergruimte in hoofdeinde, USB-C + USB-laadstation

Levering: 2 pakketten | Zonder matras

Hoogte
105 cm
Breedte
166 cm
Lengte
224 cm
Gewicht
28 kg
Kleur
Zwart
Materiaal
Hout
Houtsoort / decor
Massief hout
Afmetingen bed
160 x 200 cm
Fabrikant
UnboxG
EAN
4893786649909

Hoogte
105 cm
Breedte
166 cm
Lengte
224 cm
Gewicht
28 kg
Kleur
Zwart
Materiaal
Hout
Houtsoort / decor
Massief hout
Afmetingen bed
160 x 200 cm
Fabrikant
UnboxG
EAN
4893786649909
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, bed met opbergruimte, dubbelbed met opbergruimte in het hoofdeinde en LED-verlichting, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, bed met opbergruimte, dubbelbed met opbergruimte in het hoofdeinde en LED-verlichting, linnen, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 291,32
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met ladefunctie (USB & Type-C), tweepersoonsbed/jeugdbed met lederen bekleding, bed met opbergruimte/boxspringbed met opbergruimte, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met ladefunctie (USB & Type-C), tweepersoonsbed/jeugdbed met lederen bekleding, bed met opbergruimte/boxspringbed met opbergruimte, linnen, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 423,45
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van UnboxG gestoffeerd bed 160x200 cm met opbergruimte, liftfunctie, LED-verlichting, hoofdeinde met opbergruimte en USB-oplaadpoort, bed met linnenlook stof, bedframe
UnboxG gestoffeerd bed 160x200 cm met opbergruimte, liftfunctie, LED-verlichting, hoofdeinde met opbergruimte en USB-oplaadpoort, bed met linnenlook stof, bedframe
€ 241,70
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met USB-aansluiting, kinderbed/tweepersoonsbed met LED-verlichting, bed met opbergruimte, houten bed, multifunctioneel bed met opbergruimte in het hoofdeinde, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met USB-aansluiting, kinderbed/tweepersoonsbed met LED-verlichting, bed met opbergruimte, houten bed, multifunctioneel bed met opbergruimte in het hoofdeinde, linnen, grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 280,70
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van INONEFT Gestoffeerd boxspringbed 160x200 cm met LED-verlichting en USB-oplaadpoort, eenpersoonsbed/tweepersoonsbed met lattenbodem en hydraulische opbergruimte, linnen, grijs
INONEFT Gestoffeerd boxspringbed 160x200 cm met LED-verlichting en USB-oplaadpoort, eenpersoonsbed/tweepersoonsbed met lattenbodem en hydraulische opbergruimte, linnen, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 255,99
-€ 14,00
€ 241,99
Gratis bezorging
Verkoper: Nobro
Productafbeelding van UnboxG Boxspringbed 160x200 cm met LED-verlichting, USB-aansluiting, tweepersoonsbed met 4 lades, linnen multifunctioneel bed met opbergruimte, grijs
UnboxG Boxspringbed 160x200 cm met LED-verlichting, USB-aansluiting, tweepersoonsbed met 4 lades, linnen multifunctioneel bed met opbergruimte, grijs
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 248,40
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van DEWINNER Matras, 160 x 200 x 25 cm, pocketveringmatras met traagschuim, 7 zones, ergonomisch, perfecte ondersteuning, ademend
DEWINNER Matras, 160 x 200 x 25 cm, pocketveringmatras met traagschuim, 7 zones, ergonomisch, perfecte ondersteuning, ademend
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 169,99
Gratis bezorging
Verkoper: AIgroup
Productafbeelding van INONEFT Boxspringbed 140x200 cm met LED-verlichting en USB-oplaadpoort, bed met opbergruimte en bedlade, hydraulisch bed, gestoffeerd bed met opbergruimte/lattenbodem, PU, zwart
INONEFT Boxspringbed 140x200 cm met LED-verlichting en USB-oplaadpoort, bed met opbergruimte en bedlade, hydraulisch bed, gestoffeerd bed met opbergruimte/lattenbodem, PU, zwart
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: Nobro
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met USB en Type C, bed met opbergruimte en boxspring, bed voor tieners, tweepersoonsbed met lattenbodem, multifunctioneel bed, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met USB en Type C, bed met opbergruimte en boxspring, bed voor tieners, tweepersoonsbed met lattenbodem, multifunctioneel bed, linnen, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 333,00
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Boxspringbed 160x200 cm met USB-poorten en stopcontacten, eenpersoonsbed/tweepersoonsbed met 4 lades, bed met opbergruimte, massief houten bed met LED-verlichting/Type C-aansluiting en lattenbodem, linnen
Boxspringbed 160x200 cm met USB-poorten en stopcontacten, eenpersoonsbed/tweepersoonsbed met 4 lades, bed met opbergruimte, massief houten bed met LED-verlichting/Type C-aansluiting en lattenbodem, linnen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 247,00
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van ProximaX Zwevend bed van polyurethaan, 160x200 cm, met LED-verlichting, USB-aansluiting en gasdrukmechanisme – zwart, hoofdeinde met opbergruimte
ProximaX Zwevend bed van polyurethaan, 160x200 cm, met LED-verlichting, USB-aansluiting en gasdrukmechanisme – zwart, hoofdeinde met opbergruimte
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 257,10
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van UnboxG Boxspringbed 160x200 cm, tweepersoonsbed met 4 lades, LED-verlichting en USB-poorten, opbergbed met lattenbodem, beige linnen
UnboxG Boxspringbed 160x200 cm, tweepersoonsbed met 4 lades, LED-verlichting en USB-poorten, opbergbed met lattenbodem, beige linnen
€ 233,70
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van Polsterbed BEALIFE 160x200 cm met lattenbodem en hydraulisch verstelbaar | Tweepersoonsbed met opbergruimte, linnenlook | Grijs/Beige | 16BF84
Polsterbed BEALIFE 160x200 cm met lattenbodem en hydraulisch verstelbaar | Tweepersoonsbed met opbergruimte, linnenlook | Grijs/Beige | 16BF84
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 209,99
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van ProximaX gestoffeerd bed 160x200 cm met ladefunctie (USB), een bed voor jongeren, geschikt als eenpersoons- of tweepersoonsbed, met opbergruimte, LED-verlichting en een opbergruimte in het hoofdeinde. Hydraulisch boxspringbed met lattenbodem
ProximaX gestoffeerd bed 160x200 cm met ladefunctie (USB), een bed voor jongeren, geschikt als eenpersoons- of tweepersoonsbed, met opbergruimte, LED-verlichting en een opbergruimte in het hoofdeinde. Hydraulisch boxspringbed met lattenbodem
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 257,10
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van MODFU Eettafel met marmerlook, 120x70 cm, rechthoekige tafel voor de woonkamer of keuken, met metalen poten, zwart
MODFU Eettafel met marmerlook, 120x70 cm, rechthoekige tafel voor de woonkamer of keuken, met metalen poten, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 65,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met USB-poort, bed met opbergruimte, tweepersoonsbed met lattenbodem en LED-verlichting, hydraulisch boxspringbed, geschikt als jeugdbed, kleur: grijs
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met USB-poort, bed met opbergruimte, tweepersoonsbed met lattenbodem en LED-verlichting, hydraulisch boxspringbed, geschikt als jeugdbed, kleur: grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 299,95
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Merax Hydraulisch boxspringbed 160x200 cm met opbergruimte, gestoffeerd bed met lattenbodem, fluweel bed met oren, tweepersoonsbed, grijs
Merax Hydraulisch boxspringbed 160x200 cm met opbergruimte, gestoffeerd bed met lattenbodem, fluweel bed met oren, tweepersoonsbed, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 257,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van UnboxG gestoffeerd bed 160x200 cm met USB-poort, eenpersoonsbed/tweepersoonsbed voor jongeren met lattenbodem en opbergruimte, bed met opbergruimte en LED-verlichting, multifunctioneel bed voor jongeren, boxspringbed, fluweel, grijs
UnboxG gestoffeerd bed 160x200 cm met USB-poort, eenpersoonsbed/tweepersoonsbed voor jongeren met lattenbodem en opbergruimte, bed met opbergruimte en LED-verlichting, multifunctioneel bed voor jongeren, boxspringbed, fluweel, grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 271,40
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van UnboxG boxspringbed 140x200 cm met opbergruimte en gasveer, LED-verlichting, hoofdeinde met opbergruimte en USB-oplaadstation, kunstleren verstelbaar bed, bedframe
UnboxG boxspringbed 140x200 cm met opbergruimte en gasveer, LED-verlichting, hoofdeinde met opbergruimte en USB-oplaadstation, kunstleren verstelbaar bed, bedframe
€ 236,20
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van INONEFT Boxspringbed 160x200 cm met LED-verlichting en opbergruimte, eenpersoonsbed/tweepersoonsbed met lattenbodem en bedlade, hydraulisch bed, PU, zwart
INONEFT Boxspringbed 160x200 cm met LED-verlichting en opbergruimte, eenpersoonsbed/tweepersoonsbed met lattenbodem en bedlade, hydraulisch bed, PU, zwart
€ 229,00
Gratis bezorging
Verkoper: Nobro
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel tweepersoonsbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs, AI-gegenereerde afbeelding
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel tweepersoonsbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 264,20
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van French Avenue Royal Blend Sequoia Eau de Parfum, 100 ml
French Avenue Royal Blend Sequoia Eau de Parfum, 100 ml
€ 359,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van INONEFT Bubble Bett, bekleed bed 160x200cm, tweepersoonsbed met gestoffeerd hoofdeinde, jeugdbed met lattenbodem en rugleuning, laag bed, linnen, beige
INONEFT Bubble Bett, bekleed bed 160x200cm, tweepersoonsbed met gestoffeerd hoofdeinde, jeugdbed met lattenbodem en rugleuning, laag bed, linnen, beige
€ 245,99
Gratis bezorging
Verkoper: Nobro
Productafbeelding van INONEFT Gestoffeerd boxspringbed 160x200 cm met LED-verlichting en USB-oplaadfunctie, tweepersoonsbedframe met lattenbodem en opbergruimte, geschikt voor jongeren, Polyurethanmateriaal, zwart
INONEFT Gestoffeerd boxspringbed 160x200 cm met LED-verlichting en USB-oplaadfunctie, tweepersoonsbedframe met lattenbodem en opbergruimte, geschikt voor jongeren, Polyurethanmateriaal, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 233,99
Gratis bezorging
Verkoper: Nobro
Productafbeelding van Bed van 160 x 200 cm met opbergruimte, LED-verlichting en USB-aansluitingen, bekleed tweepersoonsbed met opbergruimte, hoofdeinde, kunstleer, zwart
Bed van 160 x 200 cm met opbergruimte, LED-verlichting en USB-aansluitingen, bekleed tweepersoonsbed met opbergruimte, hoofdeinde, kunstleer, zwart
€ 238,20
Gratis bezorging
Verkoper: Moonbite
Productafbeelding van Flieks hydraulisch verstelbaar bed met opbergruimte, 160x200 cm, tweepersoonsbed/jeugdbed, bed met opbergruimte, boxspringbed, fluweel, beige
Flieks hydraulisch verstelbaar bed met opbergruimte, 160x200 cm, tweepersoonsbed/jeugdbed, bed met opbergruimte, boxspringbed, fluweel, beige
€ 360,05
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van CASARIA Paviljoen Topas, 3x4 meter, met zijpanelen, antracietkleurig
CASARIA Paviljoen Topas, 3x4 meter, met zijpanelen, antracietkleurig
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 263,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 390
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van French Avenue Royal Blend, extract de parfum, 100 ml (unisex)
French Avenue Royal Blend, extract de parfum, 100 ml (unisex)
€ 315,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 31,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van French Avenue Amber D'or, parfum voor dames en heren, 100 ml
French Avenue Amber D'or, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 387,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 38,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 90x200 cm met hydraulische opbergruimte, kinderbed, eenpersoonsbed met fluwele bekleding, bed met opbergruimte, 2 sierkussens, vleugeldesign, roze
Merax gestoffeerd bed 90x200 cm met hydraulische opbergruimte, kinderbed, eenpersoonsbed met fluwele bekleding, bed met opbergruimte, 2 sierkussens, vleugeldesign, roze
€ 258,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met uitschuifbaar bed (90x190 cm), dagbed/slaapbank met USB-poort en lederen details, jeugdbed/kinderbed/enkelbed met lattenbodem, fluweel
Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met uitschuifbaar bed (90x190 cm), dagbed/slaapbank met USB-poort en lederen details, jeugdbed/kinderbed/enkelbed met lattenbodem, fluweel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 392,92
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met hoofdeinde in bloemenmotief en hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met lattenbodem, multifunctioneel kinderbed, fluweel, beige
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met hoofdeinde in bloemenmotief en hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met lattenbodem, multifunctioneel kinderbed, fluweel, beige
€ 385,99
-€ 24,00
€ 361,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met uitschuifbaar bed (90x190 cm), dagbed/slaapbank met USB-poort en lederen details, jeugdbed/kinderbed/enkelbed met lattenbodem, fluweel
Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met uitschuifbaar bed (90x190 cm), dagbed/slaapbank met USB-poort en lederen details, jeugdbed/kinderbed/enkelbed met lattenbodem, fluweel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 392,92
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met uitschuifbaar bed, slaapbank/dagbed met rugleuning, kinderbed met lattenbodem, slaapbank/dagbed van fluweel, beige
Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met uitschuifbaar bed, slaapbank/dagbed met rugleuning, kinderbed met lattenbodem, slaapbank/dagbed van fluweel, beige
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 349,26
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Flieks hydraulisch verstelbaar boxspringbed 140x200 cm met USB-aansluiting, multifunctioneel bed met LED-verlichting, tweepersoonsbed/slaapbank, kinderbed met opbergruimte, fluweel, lichtgrijs
Flieks hydraulisch verstelbaar boxspringbed 140x200 cm met USB-aansluiting, multifunctioneel bed met LED-verlichting, tweepersoonsbed/slaapbank, kinderbed met opbergruimte, fluweel, lichtgrijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 322,43
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met lade en nachtlampje, dagbed/slaapbank met rugleuning en opbergruimte, kinderbed van fluweel, donkergrijs
Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met lade en nachtlampje, dagbed/slaapbank met rugleuning en opbergruimte, kinderbed van fluweel, donkergrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 326,33
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Flieks hydraulisch verstelbaar boxspringbed 140x200 cm met USB-aansluiting, multifunctioneel bed met LED-verlichting, tweepersoonsbed/slaapbank, kinderbed met opbergruimte, fluweel, donkergrijs
Flieks hydraulisch verstelbaar boxspringbed 140x200 cm met USB-aansluiting, multifunctioneel bed met LED-verlichting, tweepersoonsbed/slaapbank, kinderbed met opbergruimte, fluweel, donkergrijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 322,43
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Flieks hydraulisch verstelbaar bed met kussenbodem, 140x200 cm, met USB-aansluiting, multifunctioneel bed met LED-verlichting, tweepersoonsbed/slaapbank, kinderbed met opbergruimte, fluweel, beige
Flieks hydraulisch verstelbaar bed met kussenbodem, 140x200 cm, met USB-aansluiting, multifunctioneel bed met LED-verlichting, tweepersoonsbed/slaapbank, kinderbed met opbergruimte, fluweel, beige
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 322,43
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met USB- en Type-C poorten, LED-verlichting, fluwele bekleding met bloemmotief, beige
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met USB- en Type-C poorten, LED-verlichting, fluwele bekleding met bloemmotief, beige
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 343,99
-€ 19,00
€ 324,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Boxspringbed BEALIFE 120x220 cm | Metalen frame, gestoffeerd hoofdeinde | Lichtgrijs | BF25
Boxspringbed BEALIFE 120x220 cm | Metalen frame, gestoffeerd hoofdeinde | Lichtgrijs | BF25
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 99,99
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met USB- en Type-C poorten, LED-verlichting, fluwele bekleding met bloemmotief, beige
Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met USB- en Type-C poorten, LED-verlichting, fluwele bekleding met bloemmotief, beige
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 520,99
-€ 32,00
€ 488,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Flieks hydraulisch verstelbaar boxspringbed 140x200 cm met opbergruimte, tweepersoonsbed met opbergruimte en lattenbodem, jeugdbed, houten bed met hoofdeinde, bouclé stof, wit
Flieks hydraulisch verstelbaar boxspringbed 140x200 cm met opbergruimte, tweepersoonsbed met opbergruimte en lattenbodem, jeugdbed, houten bed met hoofdeinde, bouclé stof, wit
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 435,63
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Polsterbed BEALIFE 120x200 cm met lattenbodem en linnen hoofdeinde | Stil enkelbed | Beige/Donkergrijs | BF45
Polsterbed BEALIFE 120x200 cm met lattenbodem en linnen hoofdeinde | Stil enkelbed | Beige/Donkergrijs | BF45
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 109,99
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met LED-lichtstrip, bedframe met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met een royaal hoofdeinde van fluweelstof, beige
Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met LED-lichtstrip, bedframe met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met een royaal hoofdeinde van fluweelstof, beige
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 422,99
-€ 35,00
€ 387,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel dubbelbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs, AI-gegenereerde afbeelding
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel dubbelbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 320,88
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met bedlade en opbergruimte, fluweel dubbelbed met opbergruimte, functioneel bed, beige
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met bedlade en opbergruimte, fluweel dubbelbed met opbergruimte, functioneel bed, beige
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 316,75
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Boxspringbed BEALIFE 90x200 cm met lattenbodem en LED-verlichting | Metalen frame met houten hoofdeinde | Geluidsarm | Beige/Donkergrijs | BF27
Boxspringbed BEALIFE 90x200 cm met lattenbodem en LED-verlichting | Metalen frame met houten hoofdeinde | Geluidsarm | Beige/Donkergrijs | BF27
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 109,99
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met USB en Type C, bed met opbergruimte en boxspring, bed voor tieners, tweepersoonsbed met lattenbodem, multifunctioneel bed, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met USB en Type C, bed met opbergruimte en boxspring, bed voor tieners, tweepersoonsbed met lattenbodem, multifunctioneel bed, linnen, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 297,70
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met USB-poorten en stopcontacten, eenpersoonsbed/tweepersoonsbed met 4 lades, bed met opbergruimte, massief houten bed met LED-verlichting en lattenbodem, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met USB-poorten en stopcontacten, eenpersoonsbed/tweepersoonsbed met 4 lades, bed met opbergruimte, massief houten bed met LED-verlichting en lattenbodem, linnen, grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 298,44
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop