Gewicht:

102 g

M&M's Cookie Dough: Chocoladebolletjes met koekjesdeegvulling, 102 g – Knapperige chocolade met een vulling van koekjesdeeg + verzendbescherming

€ 5,76

€ 56,47 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van m&m's 608861 m&m's cookie dough Schokobonbons 675,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
m&m's 608861 m&m's cookie dough Schokobonbons 675,0 g
€ 32,46/1kg
€ 21,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lonka Fudge Chocolade - 1 x 2 kilo
Lonka Fudge Chocolade - 1 x 2 kilo
€ 10,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Milka Hazelnoot Chocolade, 90 gram, chocoladetafel
Milka Hazelnoot Chocolade, 90 gram, chocoladetafel
€ 98,78/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 8,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Daim Melkchocolade met knapperige karamel en amandelen, 28 gram
Daim Melkchocolade met knapperige karamel en amandelen, 28 gram
€ 533,00/1kg
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Milka Mmmax Melkchocolade, knapperige yoghurtvulling, 300 gram
Milka Mmmax Melkchocolade, knapperige yoghurtvulling, 300 gram
€ 28,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,11
-5%
€ 8,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Belvas Hazelnoot praline truffels  (100 gr)
Belvas Hazelnoot praline truffels (100 gr)
€ 68,20/1kg
€ 6,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Grześki wafel met chocolade, gevuld met cacaocrème, 36 gram
Grześki wafel met chocolade, gevuld met cacaocrème, 36 gram
€ 17,50/1kg
€ 0,74
-5%
€ 0,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nutella B-Ready: Heerlijke wafelsticks met Nutella-vulling. Verpakking (36 x 22g wafelsticks)
Nutella B-Ready: Heerlijke wafelsticks met Nutella-vulling. Verpakking (36 x 22g wafelsticks)
€ 33,12/1kg
€ 53,29
-50%
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Daim repen, chocolade, 36 stuks
Daim repen, chocolade, 36 stuks
€ 99,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 100,41
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Melkchocolade van Milka met gummyberen, chocoladebolletjes en zuurstokken, 250g
Melkchocolade van Milka met gummyberen, chocoladebolletjes en zuurstokken, 250g
€ 89,32/1kg
€ 23,99
-6%
€ 22,33
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Milka Melkkoek, Cheesecake en Aardbei, Mmmax, 300 gram
Milka Melkkoek, Cheesecake en Aardbei, Mmmax, 300 gram
€ 74,43/1kg
€ 23,99
-6%
€ 22,33
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Milka Melkchocolade met Toffee Vulling, 100 gram
Milka Melkchocolade met Toffee Vulling, 100 gram
€ 175,30/1kg
€ 17,53
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
€ 70,00/1kg
€ 10,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka Mmmax Oreo, chocoladekoekjes met een vulling van melk en een vanillesmaak, 300 gram
Milka Mmmax Oreo, chocoladekoekjes met een vulling van melk en een vanillesmaak, 300 gram
€ 74,43/1kg
€ 23,99
-6%
€ 22,33
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Milka Kerstchocolade, melkcreme, 150g
Milka Kerstchocolade, melkcreme, 150g
€ 81,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maltesers Chocoladebolletjes 135g – Knapperige haverkern omhuld met melkchocolade
Maltesers Chocoladebolletjes 135g – Knapperige haverkern omhuld met melkchocolade
€ 155,48/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Hellma 70000174: Espressobonen, gebraden en gecoat met chocolade
Hellma 70000174: Espressobonen, gebraden en gecoat met chocolade
€ 73,06/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 30,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van M&M's Melkchocolade, 125 g – Knapperige chocolade snacks, ideaal voor tussendoor
M&M's Melkchocolade, 125 g – Knapperige chocolade snacks, ideaal voor tussendoor
€ 32,64/1kg
€ 4,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schogetten melkchocolade met popcorn, 100g
Schogetten melkchocolade met popcorn, 100g
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tygryski maïskorrels met chocoladevulling, 60 gram
Tygryski maïskorrels met chocoladevulling, 60 gram
€ 21,17/1kg
€ 1,34
-5%
€ 1,27
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Beschrijving

De M&M's Cookie Dough combineert zachte melkchocolade, een dunne, knapperige suikerlaag en een zachte koekjesdeegkern tot een unieke snackervaring. Deze kleine hapjes bieden een perfecte combinatie van knapperig en romig en zijn ideaal om mee te nemen, om te delen of als een zoete traktatie tussendoor. De 120-gram verpakking is uitstekend geschikt voor filmavonden, feestjes of voor dagelijks genot.


Kenmerken

???? Met koekjesdeegvulling – Zachte koekjesdeegkern in het midden.
???? Omhuld met melkchocolade – Zachte chocolade met een knapperige buitenlaag.
???? De perfecte snack voor elke gelegenheid – Ideaal voor feestjes of filmavonden.
???? Handige 120-gram verpakking – Ideaal om te delen of om mee te nemen.
???? Geliefde chocoladebolletjes – Een leuke traktatie voor jong en oud.


Voedingswaarden

Voedingswaarden per100 gPortie van 25 g (ongeveer 9 stuks)
Energie1820 kJ456 kJ
Eiwit1,6 g0,4 g
Vet16,5 g4,1 g
waarvan verzadigde vetzuren10,1 g2,5 g
Koolhydraten73,7 g18,4 g
waarvan suikers50,5 g12,6 g
Zout (berekend op basis van natrium)0,06 g0,02 g

Ingrediënten

Suiker, melkbestanddelen, cacaomassa, cacaoboter, glucosestroop, plantaardig vet, gezoete gecondenseerde melk, plantaardige olie, boter (melk), bevochtigingsmiddel (422), emulgatoren (sojalecithine, E471, E476), dextrose, plantaardige gom (414), aroma's, kleurstoffen (171, 129, 110, 102, 133, 170), zetmeel, verdikkingsmiddel (1400), zout, glazuurmiddel (903), pinda's, moutextract (gerst).
Melkchocolade bevat minimaal 29% cacaobestanddelen en 22% melkbestanddelen.


Allergie-informatie

Bevat: melk, soja, pinda's en gluten (gerst).
Kan sporen bevatten van noten en tarwe.

Ingrediënten
Suiker, cacaomassa, magere melkpoeder, cacaoboter, palmolie, tarwemeel, melksuiker, magere cacaopoeder, tarwezetmeel, emulgator (sojalecithine), natuurlijke aroma's, zout, kleurstoffen (E100, E120, E133, E160a, E160b, E162, E170, E172)
Voedingswaarde
Per 100 gram:Energie: 2079 kJ / 497 kcalVet: 23 gwaarvan verzadigde vetzuren: 15 gKoolhydraten: 65 gwaarvan suikers: 56 gEiwit: 6,4 gZout: 0,32 g
Gewicht
102 g
Levensmiddelenbedrijven
Marke: M&M'sKategorie: Süßwaren → Schokolade → SchokolinsenGeschmack: Cookie Dough / KeksteigNettofüllmenge: 102 gAllergene: Milch, Weizen (Gluten), SojaKann enthalten: Erdnüsse und andere Schalenfrüchte.
Verkoopbenaming
Gekaramelliseerde chocoladebolletjes met koekjesvulling
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
MM-0120-7843
EAN
4255763433398

Ingrediënten
Suiker, cacaomassa, magere melkpoeder, cacaoboter, palmolie, tarwemeel, melksuiker, magere cacaopoeder, tarwezetmeel, emulgator (sojalecithine), natuurlijke aroma's, zout, kleurstoffen (E100, E120, E133, E160a, E160b, E162, E170, E172)
Voedingswaarde
Per 100 gram:Energie: 2079 kJ / 497 kcalVet: 23 gwaarvan verzadigde vetzuren: 15 gKoolhydraten: 65 gwaarvan suikers: 56 gEiwit: 6,4 gZout: 0,32 g
Gewicht
102 g
Levensmiddelenbedrijven
Marke: M&M'sKategorie: Süßwaren → Schokolade → SchokolinsenGeschmack: Cookie Dough / KeksteigNettofüllmenge: 102 gAllergene: Milch, Weizen (Gluten), SojaKann enthalten: Erdnüsse und andere Schalenfrüchte.
Verkoopbenaming
Gekaramelliseerde chocoladebolletjes met koekjesvulling
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
MM-0120-7843
EAN
4255763433398
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
€ 44,51/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 62,32
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lindt - LINDOR - Melkchocolade ballen, 1 kg zak
Lindt - LINDOR - Melkchocolade ballen, 1 kg zak
€ 62,45/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 62,45
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 43,13/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 43,13
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Kinder chocolade, repen, 10 repen
Ferrero Kinder chocolade, repen, 10 repen
€ 33,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,90
-15%
€ 33,90
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 41,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 5 x Toffifee - doos met 15 stuks, 125g
5 x Toffifee - doos met 15 stuks, 125g
€ 31,60/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,75
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Tony Chocolonely Chocolade Mix - 1 x 900 gram
Tony Chocolonely Chocolade Mix - 1 x 900 gram
€ 41,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,60
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van nutella 4175 Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
nutella 4175 Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
€ 17,86/1kg
€ 17,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 16 stuks Mars - Celebrations mini - 186 gram
16 stuks Mars - Celebrations mini - 186 gram
€ 28,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
€ 22,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,93
-2%
€ 31,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KitKat Adventskalender
KitKat Adventskalender
€ 96,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vivani Chocolade Puur Superieur 100% + Cacao Nibs  (80 gr)
Vivani Chocolade Puur Superieur 100% + Cacao Nibs (80 gr)
€ 49,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van 1x Feastables MrBeast Chocolade – Amandel/ Pindeboter/ Melkchocolade / Knapperig – 1x 60g: Pindensmaak: Pinda + Verpakking voor verzending
1x Feastables MrBeast Chocolade – Amandel/ Pindeboter/ Melkchocolade / Knapperig – 1x 60g: Pindensmaak: Pinda + Verpakking voor verzending
€ 45,17/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,71
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Marabou Adventskalender, melkchocolade, 200g
Marabou Adventskalender, melkchocolade, 200g
€ 449,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 89,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
€ 74,23/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 67,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
€ 39,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Belgische chocolade, 500 g. Couverture-chocolade, geschikt voor glazuur en desserts. Merk: GiDeli
Belgische chocolade, 500 g. Couverture-chocolade, geschikt voor glazuur en desserts. Merk: GiDeli
€ 43,16/1kg
€ 21,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Hellma 70000174: Espressobonen, gebraden en gecoat met chocolade
Hellma 70000174: Espressobonen, gebraden en gecoat met chocolade
€ 73,06/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 30,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Melkchocolade Ülker | Met pistache-kadayıf vulling | Knapperige vulling met een subtiele noot van noten | 93 g
Melkchocolade Ülker | Met pistache-kadayıf vulling | Knapperige vulling met een subtiele noot van noten | 93 g
€ 50,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Becky's Chocolade Sigaren, 3 stuks van 25 gram
Becky's Chocolade Sigaren, 3 stuks van 25 gram
€ 103,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lorenz Nic Nac's – 24 x 35 gram – Knapperige pinda snacks + Heartforcards® verzendbescherming
Lorenz Nic Nac's – 24 x 35 gram – Knapperige pinda snacks + Heartforcards® verzendbescherming
€ 23,36/1kg
€ 19,62
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Baby Ruth chocoladereep (59,9g) – Pinda, karamel en fudge
Baby Ruth chocoladereep (59,9g) – Pinda, karamel en fudge
€ 48,67/1kg
€ 2,92
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Gouden munten
Gouden munten
€ 22,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van De Ruijter chocoladeschilfers, melkchocolade, 390g: verpakking met 1 stuk
De Ruijter chocoladeschilfers, melkchocolade, 390g: verpakking met 1 stuk
€ 26,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van maltesers 460543 maltesers Schokobonbons 300,0 g
maltesers 460543 maltesers Schokobonbons 300,0 g
€ 104,33/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Goldkenn Jack Daniel's Tennessee Fire, chocolade met kaneel en specerijen, 100g
Goldkenn Jack Daniel's Tennessee Fire, chocolade met kaneel en specerijen, 100g
€ 190,80/1kg
€ 19,08
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Galle & Jessen Melkchocolade (volle melk) 2x108g - Chocolade voor beleg
Galle & Jessen Melkchocolade (volle melk) 2x108g - Chocolade voor beleg
€ 80,23/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,33
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Melkchocolade met honing en nougat, Toblerone, Zwitserse kwaliteit, 100g
Melkchocolade met honing en nougat, Toblerone, Zwitserse kwaliteit, 100g
€ 3,60/1kg
€ 3,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 1x MrBeast Feastables Creamy Peanut Butter Ei – Melkchocolade met pinduevulling – 35 gram + Heartforcards® verzendbescherming
1x MrBeast Feastables Creamy Peanut Butter Ei – Melkchocolade met pinduevulling – 35 gram + Heartforcards® verzendbescherming
€ 83,43/1kg
€ 2,92
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg