Inhoud:

250 ml

Wella Professionals Ultimate Color Blonde Onyx Shampoo, 250 ml

€ 24,35

€ 22,19-8%

€ 80,40 / 1kg

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo, 1000 ml
€ 21,94/1l
€ 21,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 250 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 250 ml
€ 59,60/1l
€ 14,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Acidic Color Gloss Shampoo, 300 ml
Redken Acidic Color Gloss Shampoo, 300 ml
€ 81,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Color Shampoo, 250 ml
Wella Professionals Ultimate Color Shampoo, 250 ml
€ 94,32/1l
€ 23,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Color Shampoo, 50 ml
Wella Professionals Ultimate Color Shampoo, 50 ml
€ 153,08/1kg
€ 11,80
-15%
€ 9,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Smooth Shampoo, 250 ml
Wella Professionals Ultimate Smooth Shampoo, 250 ml
€ 80,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo, 1000 ml
€ 41,95/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Wella Ultimate Repair Shampoo, 250 ml
Wella Ultimate Repair Shampoo, 250 ml
€ 93,48/1l
€ 23,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sachajuan Colour Protect Shampoo, 250 ml
Sachajuan Colour Protect Shampoo, 250 ml
€ 129,28/1l
€ 32,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Professional P.U.R.E. Shampoo, 250 ml
Londa Professional P.U.R.E. Shampoo, 250 ml
€ 47,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Shampoo met paars pigment, Pearl Blonde, 1000 ml
Londa Shampoo met paars pigment, Pearl Blonde, 1000 ml
€ 21,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gliss-Kur Shampoo – Ultimate Repair, 400 ml
Gliss-Kur Shampoo – Ultimate Repair, 400 ml
€ 8,12/1l
€ 3,25
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Gliss-kur Shampoo - Ultimate Oil Elixir, 250 ml
Gliss-kur Shampoo - Ultimate Oil Elixir, 250 ml
€ 50,20/1l
€ 2,51
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van STAPIZ VIOLET BLOND Haarshampoo - 300 ml
STAPIZ VIOLET BLOND Haarshampoo - 300 ml
€ 41,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Shampoo Flex Keratin van Revlon
Shampoo Flex Keratin van Revlon
€ 14,63/1l
€ 9,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Insiders Colour Love Shampoo voor blond haar, 1000 ml
Insiders Colour Love Shampoo voor blond haar, 1000 ml
€ 76,50/1l
€ 76,50
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Schwarzkopf Professional Bonacure Color Freeze Shampoo, 250 ml
Schwarzkopf Professional Bonacure Color Freeze Shampoo, 250 ml
€ 72,44/1l
€ 18,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Professional, Visible Repair, Shampoo voor het herstellen van het haar, 250 ml
Londa Professional, Visible Repair, Shampoo voor het herstellen van het haar, 250 ml
€ 96,76/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wella Professionals Invigo Blond Recharge Shampoo, 500 ml
Wella Professionals Invigo Blond Recharge Shampoo, 500 ml
€ 40,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gliss-Kur Shampoo - Ultimate Repair, 250 ml
Gliss-Kur Shampoo - Ultimate Repair, 250 ml
€ 74,20/1l
€ 3,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wella Professionals Ultimate Color Blonde Onyx Shampoo 250 ml

Neutraliserende shampoo voor koele, stralende blonde tinten.

De Wella Professionals Ultimate Color Blonde Onyx Shampoo is een pigmentrijke haarwas voor blond, gebleekt en grijs haar. De formule werkt tegen ongewenste warme en gelige reflecties en ondersteunt een heldere, koele blonde tint. Tegelijkertijd wordt het haar gereinigd en krijgt het een verzorgd, glanzend uiterlijk.


Eigenschappen:

- Neutraliserende shampoo met pigmenten
- Voor blond, geblondeerd, gebleekt en grijs haar
- Neutraliseert ongewenste warme en gelige nuances
- Ondersteunt koele blonde tinten
- Reinigt het haar grondig
- Geeft een verzorgd en glanzend resultaat
- 250 ml inhoud


Gebruik:

- Aanbrengen op nat haar
- gelijkmatig inmasseren en opschuimen
- Kort laten inwerken, afhankelijk van de gewenste kleurcorrectie
- Grondig uitspoelen
- Vervolgens een geschikte conditioner gebruiken


Voordelen in het kort:

VoordeelBeschrijving
Anti-vergelingNeutraliseert ongewenste warme tinten.
KleurbelichtingVersterkt een koele en heldere blonde kleur.
ReinigingVerwijdert resten en reinigt het haar.
GlansVersterkt een stralende finish.
BlondverzorgingSpeciaal ontwikkeld voor blond en gebleekt haar.

Voor een heldere, koele en stralend verzorgde blonde kleur – met de Wella Professionals Ultimate Color Blonde Onyx Shampoo 250 ml.

Gewicht
276 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Aqua, natrium laureth sulfaat, cocamidopropyl betaïne, natriumlauroylsarcosinaat, glycol distearaat, parfum, natriumchloride, panthenol, natriumbenzoaat, citroenzuur, houtskoolpoeder, glycine, propaandiol, acid violet 43, trisodium ethylenediamine disuccinaat, EDTA, glyceryl oleaat, polyglyceryl-10 lauraat, polyquaternium-6, appelzuur, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenen, linalool, limoneen, hydroxycitronellal, histidine, vanilline, linalylacetaat, coumarine, oleïnezuur, squalaan, dehydroazijnzuur, pentyleenglycol, xanthaangom, lecithine, ascorbylpalmitaat, tocoferol, gehydrogeneerde palm glyceriden citraat, natriumcitraat, natriumxylenesulfonaat
Fabrikant
EAN
4068359149845
MPN (Manufacturer Part Number)
4697

Gewicht
276 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Aqua, natrium laureth sulfaat, cocamidopropyl betaïne, natriumlauroylsarcosinaat, glycol distearaat, parfum, natriumchloride, panthenol, natriumbenzoaat, citroenzuur, houtskoolpoeder, glycine, propaandiol, acid violet 43, trisodium ethylenediamine disuccinaat, EDTA, glyceryl oleaat, polyglyceryl-10 lauraat, polyquaternium-6, appelzuur, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenen, linalool, limoneen, hydroxycitronellal, histidine, vanilline, linalylacetaat, coumarine, oleïnezuur, squalaan, dehydroazijnzuur, pentyleenglycol, xanthaangom, lecithine, ascorbylpalmitaat, tocoferol, gehydrogeneerde palm glyceriden citraat, natriumcitraat, natriumxylenesulfonaat
Fabrikant
EAN
4068359149845
MPN (Manufacturer Part Number)
4697
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
€ 49,76/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van STIEPROX Intensieve Shampoo
STIEPROX Intensieve Shampoo
€ 143,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,14
-65%
€ 14,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
€ 107,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
€ 65,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Anti-roos shampoo Dercos van Vichy (400 ml)
Anti-roos shampoo Dercos van Vichy (400 ml)
€ 54,86/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 24,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 82,96/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 82,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
€ 27,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
€ 42,46/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
€ 48,34/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 48,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Foamie Berry Fresh Dry Shampoo (40 gr)
Foamie Berry Fresh Dry Shampoo (40 gr)
€ 147,50/1kg
€ 5,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
€ 63,37/1l
€ 44,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
€ 36,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
€ 9,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van 6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
€ 10,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: KDrogerie
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
€ 27,78/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 41,67
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
€ 54,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian SebMan The Purist Shampoo 250ml - Shampoo tegen roos
Sebastian SebMan The Purist Shampoo 250ml - Shampoo tegen roos
€ 75,80/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
€ 21,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 26,75
-19%
€ 21,66
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van DUCRAY KELUAL DS Intensieve Anti-Schub Shampoo, 100 ml. Shampoo voor intensieve behandeling van schubvorming
DUCRAY KELUAL DS Intensieve Anti-Schub Shampoo, 100 ml. Shampoo voor intensieve behandeling van schubvorming
€ 223,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
€ 95,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Just For Men Shampoo-in Haarkleur: Kleurenshampoo voor mannen, tint H10, zandblond, 66 ml
Just For Men Shampoo-in Haarkleur: Kleurenshampoo voor mannen, tint H10, zandblond, 66 ml
€ 151,06/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 9,97
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
€ 199,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 49,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Shampoo voor het haar, 300 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Shampoo voor het haar, 300 ml
€ 66,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
€ 14,26/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,98
Verkoper: CoverKingz
Productafbeelding van Syoss Color Shampoo - 440 ml
Syoss Color Shampoo - 440 ml
€ 3,64/1l
€ 2,92
-45%
€ 1,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
€ 27,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,81
-2%
€ 27,14
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van System Professional LipidCode Balance Shampoo voor de hoofdhuid, type B1 (500 ml)
System Professional LipidCode Balance Shampoo voor de hoofdhuid, type B1 (500 ml)
€ 88,30/1l
€ 44,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Head & Shoulders Shampoo - Zacht & Zijdeglad, 400 ml
Head & Shoulders Shampoo - Zacht & Zijdeglad, 400 ml
€ 27,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg